انواع چاپ کارت های پی وی سی

انواع چاپ کارت های پی وی سی

افست یک سیستم چاپ می باشد که برای چاپ بروشور کاتالوگ ، پوستر ، کارت ویزیت مورد استفاده قرار می‌گیرد که این روش مناسب چاپ کارت با تیراژ بالای هزار عدد با طرح ثابت می باشد. از مهمترین روش‌های چاپ در تبلیغات ، چاپ افست می باشد. تصویر مورد نظر بر سطح لاستیکی برگردانده و آن را با فشار روی کاغذ چاپ می‌کنند این تنکیک چاپ برای چاپ کارت هایی با تیراژ پایین مقرون به صرفه نیست.

  •  چاپ دیجیتال کارت pvc

این روش مناسب برای تیراژ پائین و طرح متغیر می باشد. یکی از آسان ترین روش های چاپ می باشد. در این روش جوهر پرینتر کارت پی وی سی به طور مستقیم بر روی سطح کارت منتقل می شود. به طور کلی فرایند چاپ دیجیتال کوتاه می باشد. برای چاپ کارت ها با تیراژ بالا هزینه بر است. دستگاه های چاپ دیجیتال کارت پی وی سی به دو روش چاپ مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شوند که نحوه عملکرد آن ها بسیار متفاوت است.

  • چاپ تلفیقی کارت پی وی سی

ترکیبی از چاپ افست و چاپ دیجیتال می باشد.

  • چاپ کارت PVC با روکش لمینت

تمام چاپگرهای کارت پی وی سی قابلیت لمینت کارت ها را ندارند. برخی از پرینترهای حرفه ای این قابلیت را دارند. با لمینت کارت های پی وی سی ، کارت ها در برابر شرایط مختلف آسیب نمی بینند و مقاوت کارت ها افزایش می یابد.

  • چاپ کارت PVC با نوار مغناطیسی

برخی از پرینتر کارت ها هستند که قابلیت چاپ نوار مغناظیسی به کارت های پی وی سی را دارند. این پرینترها دارای یک انکدر می باشد که با استفاده از آن می توان کارت های خود را رمزگذاری نمایید. در زمان خرید پرینتر دقت نماید که پرینتر مورد نظرتان قابلیت چاپ نوار مغناطیسی را دارد یا نه . که در صورت نیاز در آینده امکان ارتقا پرینتر وجود داشته باشد.

  • چاپ کارت pvc با پنل امنیتی uv

پنل UV یک فرم پیشرفته پنل امنیتی است که تصویری فلورسنت را در معرض نور UV قرار می دهد. این یک راه مقرون به صرفه و آسان برای محافظت کارت ها در برابر تقلب و جعل است. کاربران می توانند هر آرم یا علامت تجاری را در هر کارت طراحی کنند. این یک راه حل برای صدور کارت های شناسایی امنیتی می باشد.

  • رمزگذاری کارت pvc

رمزگذاری یکی از ویژگی های مهم در چاپگر کارت ID است. کارت شناسایی نه تنها برای شناسایی بصری بلکه برای ذخیره اطلاعات صادر می شود. اطلاعات امن در کارت ها ذخیره می شود ، به ویژه برای اهداف مالی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up