تعمیرات تخصصی پرینتر:

تعمیر سخت افزاری و تعویض قطعات معیوب:در شرکت مانی پردازش الکترونیک برندهای معتبر و روز دنیا در زمینه پرینتر چاپ کارت ارائه می شود و تیم پشتیبانی این شرکت آماده ارائه خدمات به تمام مشتریان خود می باشد ارائه پرینترهای روز دنیا ،پرینترهایی نظیر نیسکا PR-C201 ،فارگو HDP5000 ،گلدیو ، ID Express ، سی یات که در صورت بروز هرگونه ایراد و اشکال فنی در گروه خدمات و پشتیبانی شرکت مانی پردازش تعمیر شده و تعویض قطعات در آن انجام میگیرد.

ارتقاء نرم افزار داخلی پرینتر:همچنین در مجموعه مانی کارت ارتقاء و بروز رسانی نرم افزار های داخلی پرینتر و بروز رسانی کلیه درایورهای پرینتر چاپ کارت انجام میگیرد

سرویس دوره ای پرینتر: سرویس پرینترهای چاپ کارت باید به صورت دوره ای انجام شود و کارشناسان ما در بازه های زمانی مشخص ،پرینترهای چاپ کارت مشتریان را سرویس و پشتیبانی میکنند.

همچنین در مجموعه مانی کارت قطعات یدکی پرینتر های کارت پی وی سی همگی اورجینال می باشد.همانطور که میدانید اورجینال بودن قطعات پرینتر ، عامل بسیار موثری در طول عمر پرینتر ها می باشد . استفاده از قطعات و لوازم جانبی اورجینال همواره باعث عملکرد بهتر ، بازدهی بالا و طول عمر دستگاه پرینتر شما می شود.

کارشناسان مجرب و آموزش دیده ما همواره آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود در سراسر ایران می باشند.مشتریان عزیز می توانند جهت مشاوره و هماهنگی برای ارسال پرینتر به کارگاه یا اعزام کارشناس ، با شماره تلفن ۸۸۴۴۲۶۶۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.