رکورد چاپ کارت با پرینتر نیسکا

رکورد چاپ کارت پرینتر نیسکا

 

این همان دلیل محکم برای این ادعای ما است که می گوییم پرینتر های Team NiSCA بسیار قابل اعتماد هستند و برای استفاده طولانی مدت ساخته شده اند. رکورد دار کارت چاپ شده با پرینتر نیسکا

تعداد 636665 عدد کارت می باشد که در نوع خود عدد بسیار قابل توجهی می باشد. تعداد کارت های چاپ شده با دیگر پرینتر های نیسکا که توسط مشتریان ما ارسال شده بیش از 250000 عدد کارت است و آنها همچنان مشغول چاپ کارت با پرینترهای خود می باشند.

 

 پرینتر چاپ کارت نیسکا ۵۳۵۰

پرینتر نیسکا PR 5350 از تکنولوژی چاپ مستقیم استفاده میکند و دورو همزمان می باشد. ظرفیت مخزن ورودی و خروجی کارت پرینتر نیسکا PR5350 تعداد ۱۰۰ عدد کارت می باشد. کارت پرینتر نیسکا مدل ۵۳۵۰ با اتصال به ماژول لمینیت قابلیت چاپ لمینیت و هولوگرام بر روی کارت پی وی سی را ایجاد می کند.پرینتر نیسکا ۵۳۵۰ از طریق کابل ارتباطیUSB2.0 اتصال برقرار می کند و حافظه داخلی این پرینتر ۱۶MB RAMمی باشد.

پرینتر نیسکا 5350

نحوه تمیز کردن هد پرینتر NiSCA :

در هنگام تمیز کردن دستگاه به منظور جلوگیری از برق گرفتگی ، قبل از شروع به تمیز کردن ، پرینتر را خاموش کرده و از برق بکشید و همچنین چند دقیقه صبر کنید تا هد دستگاه خنک شود.

برای تمیز کردن هد چاپگر می توانید از یک قلم تمیزکننده که در کیت پاک کننده مخصوص پرینتر نیسکا موجود می باشد استفاده کنید.

گزینه دیگر در صورت نداشتن قلم پاک کننده  این است که یک پارچه نرم را با الکل ایزوپروپیل، 90 درصد یا بالاتر مرطوب کنید و هد پرینتر را  به وسیله آن پاک کنید اما توصیه ما این است که حتما از قلم پاک کننده مخصوص جهت تمیز کردن هد چاپگر استفاده نمایید. توجه: از حلال های غیر از الکل استفاده نکنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up