فارگو

چاپگر فارگو چیست؟

پرینترهای چاپ کارت فارگو با کاربری آسان برای چاپ کارت های شناسایی، پرسنلی, ویزیت, تخفیف و … میباشند. چاپگرهای کارت شناسایی FARGO در صنایع مختلف جهت تولید کارت کاربرد دارند. این پرینتر یکی از رقیب های اصلی پرینتر نیسکا در چاپ کارت است.

مدل های پرینتر فارگو :

چاپگر کارت شناسایی فارگو HDP5000.

پرینتر کارت شناسایی فارگو HDP6600.

چاپگر صدور کارت فارگو HDP8500.

پرینتر فارگو DTC1250.

فارگو hdp5000

چاپگر کارتی FARGO HDP5000 از فناوری چاپ مجدد، پیشرفته ترین فناوری چاپگر کارت موجود، برای تولید کارت هایی با کیفیت ۳۰۰ dpiبرای برنامه چاپ کارت شناسایی شما استفاده می کند.  ظرفیت  ورودی این پرینتر ۱۰۰ عدد کارت بوده و ظرفیت مخزن خروجی اش ۲۰۰ عدد کارت است.

سرعت چاپ رنگی پرینتر چاپ کارتFARGO HDP5000 در یک ساعت ۱۱۳ کارت یک رو میباشد. کیفیت کارت‌ های چاپ شده با چاپگر فارگو ۵۰۰۰ بسیار بالاست. کارت های چاپ شده این پرینتر در برابر ساییدگی و رنگ پریدگی دارای دوام و مقاومت است. طول عمر این دستگاه نسبت به مارک های دیگر بیشتر است.

پرینتر فارگو FARGO HDP5000

فارگو hdp6600

چاپ کارت انتقال مجدد با قابلیت چاپ سریع FARGO HDP6600 پارت نامبر ۰۹۴۶۰۰از HID Global برای سازمان‌هایی با هر اندازه‌ای که به فناوری چاپ انتقال مجدد نیاز دارند تا به طور معمول کارت‌های با کیفیت بالا ۶۰۰dpi و ایمن و بادوام را با سرعت بالا صادر کنند، ایده‌آل است.این پرینتر با استفاد فناوری چاپ لب به لب و همچنین استفاده از فیلم جهت چاپ، کیفیت قابل قبول و ماندگاری بالایی را در کارت های تولید شده ارائه میکند

پرینتر فارگو ۶۶۰۰

فارگو hdp8500

چاپگر و رمزگذار کارت شناسایی صنعتی HID FARGO HDP8500، پرینتر کارت صنعتی برتر برای شخصی سازی و صدور کارت های شناسایی با کارایی بالا و ماندگاری طولانی مدت است. این پرینتر علاوه بر چاپ و لمینیت، توانایی لیزر کارت ها را نیز دارد و مناسب برنامه های امنیتی می باشد.با این پرینتر میتوان کارت های کانتکت یا کانتکتلس را کدگذاری و شخصی سازی کرد.

پرینتر کارت فارگو 8500دو رو

فارگو dtc

چاپگر کارت شناسایی Fargo DTC1250e دورو، یک چاپگر با ویژگی ایده آل است که از فرآیندهای تصعید رنگ و انتقال حرارتی رزین برای ایجاد سریع چاپ با وضوح ۳۰۰ dpi استفاده می کند. این پرینتر از تکنولوژی چاپ مستقیم بهره برده و ریبون های رنگی و مشکی از کارتیج های این چاپگر می باشد که مناسب شخصی سازی کارت ها از جمله چاپ اسم و مشخصات و تصویر پرسنلی می باشد.

پرینتر فارگو ۱۲۵۰

ریبون FARGO

ریبون YMCK فارگو از پنل های زرد (Y)، سرخابی (M) و فیروزه ای (C) برای چاپ طیف وسیعی از رنگ ها استفاده می شود که با ترکیب رنگ ها با درجات مختلف تصویر را چاپ میکند. پانل K یک پنل رزین مشکی است که معمولا برای چاپ متن و بارکد استفاده می شود.از جمله دیگر مواد مصرفی که در پرینترهای FARGO مورد استفاده قرار میگیرد فیلم پرینتر می باشد که همراه ریبون عملیات چاپ را از طریق انتقال تصویر با حرارت بالا از فیلم روی کارت انجام می دهد.

keyboard_arrow_up