فارگو

خرید انواع پرینتر کارت فارگو

فارگو یک برند امریکایی پرینتر چاپ است. این برند در زمینه تولید پرینتر های چاپ کارت و مواد مصرفی ان ها عمل میکنند. در حال حاضرر یکی از پرفروش ترین برند های پرینتر کارت بازار ایران فارگو است. این پرینترها برای همه کسب و کار های کوچک و بزرگ بسیار مناسب اند.

پرینتر های چاپ کارت فارگو با کاربری آسان برای چاپ کارت های شناسایی، پرسنلی, ویزیت, تخفیف و … میباشند. چاپگرهای کارت شناسایی FARGO در صنایع مختلف جهت تولید کارت کاربرد دارند. این پرینتر یکی از رقیب های اصلی پرینتر نیسکا در چاپ کارت است.

چاپگر های فارگو دارای کیفیت بالا و نسبت به قیمتی که دارند به صرفه هستند. در حال حاضر بسیاری از دانشگاه ها و سازمان ها از این پرینتر برای چاپ کارت های خود استفاده میکنند. به صرفه ترین مدل این پرینتر ها فارگو 5000 است.

مدل های پرینتر فارگو :

چاپگر کارت شناسایی فارگو HDP5000.

پرینتر کارت شناسایی فارگو HDP6600.

چاپگر صدور کارت فارگو HDP8500.

پرینتر فارگو DTC1250.

فارگو hdp5000

چاپگر کارتی FARGO HDP5000 از فناوری چاپ مجدد، پیشرفته ترین فناوری چاپگر کارت موجود، برای تولید کارت هایی با کیفیت 300 dpiبرای برنامه چاپ کارت شناسایی شما استفاده می کند.  ظرفیت  ورودی این پرینتر ۱۰۰ عدد کارت بوده و ظرفیت مخزن خروجی اش ۲۰۰ عدد کارت است.

سرعت چاپ رنگی پرینتر چاپ کارتFARGO HDP5000 در یک ساعت ۱۱۳ کارت یک رو میباشد. کیفیت کارت‌ های چاپ شده با چاپگر فارگو 5000 بسیار بالاست. کارت های چاپ شده این پرینتر در برابر ساییدگی و رنگ پریدگی دارای دوام و مقاومت است. طول عمر این دستگاه نسبت به مارک های دیگر بیشتر است.

پرینتر فارگو 5000 دارای کیفیت چاپ 300 dpi  میباشد. سرعت چاپ رنگی این پرینتر ۷۸ عدد کارت در ساعت است. این پرینتر نسبت به پرینتر های جدید تر فارگو 6600 سرعت و کیفیت کمتری دارد اما قیمت آن بسیار معقول تر است و کار شما را با کیفیت و سرعت خوب راه می اندازد. به همین دلیل این پرینتر به عنوان بهترین و  به صرفه ترین پرینتر مدل فارگو شناخته میشود.

 

چاپگر کارت فارگو 5000

فارگو hdp6600

چاپ کارت انتقال مجدد با قابلیت چاپ سریع FARGO HDP6600 پارت نامبر 094600از HID Global برای سازمان‌هایی با هر اندازه‌ای که به فناوری چاپ انتقال مجدد نیاز دارند تا به طور معمول کارت‌های با کیفیت بالا 600dpi و ایمن و بادوام را با سرعت بالا صادر کنند، ایده‌آل است.این پرینتر با استفاد فناوری چاپ لب به لب و همچنین استفاده از فیلم جهت چاپ، کیفیت قابل قبول و ماندگاری بالایی را در کارت های تولید شده ارائه میکند.

این پرینتر نسبت به فارگو 5000 که کیفیت 300 dpi دارد کیفیت بالا تری دارد, وضوح چاپ پرینتر فارگو 6600 برابر با 600dpi  است. پرینتر فارگو 6600 تا ۲۳۰ کارت در ساعت چاپ میکند. اگر شما کیفیت و سرعت بالاتری میخواهید و قیمت برای شما اهمیت کمتری دارد میتوانید این پرینتر را تهیه کنید.

پرینتر فارگو ۶۶۰۰

فارگو hdp8500

چاپگر و رمزگذار کارت شناسایی صنعتی HID FARGO HDP8500، پرینتر کارت صنعتی برتر برای شخصی سازی و صدور کارت های شناسایی با کارایی بالا و ماندگاری طولانی مدت است. این پرینتر علاوه بر چاپ و لمینیت، توانایی لیزر کارت ها را نیز دارد و مناسب برنامه های امنیتی می باشد.با این پرینتر میتوان کارت های کانتکت یا کانتکتلس را کدگذاری و شخصی سازی کرد.

پرینتر fargo 8500 به دلیل این که قیمت بالایی داشت و چیز زیادی به مدل قبلی یعنب فارگو 6600 اضافه نکرده بود با استقبال کمی مواجه شد و در حال حاضر این پرینتر دیگر تولید نمیشود.

 

پرینتر کارت فارگو 8500دو رو

فارگو dtc

چاپگر کارت شناسایی Fargo DTC1250e دورو، یک چاپگر با ویژگی ایده آل است که از فرآیندهای تصعید رنگ و انتقال حرارتی رزین برای ایجاد سریع چاپ با وضوح 300 dpi استفاده می کند. این پرینتر از تکنولوژی چاپ مستقیم بهره برده و ریبون های رنگی و مشکی از کارتیج های این چاپگر می باشد که مناسب شخصی سازی کارت ها از جمله چاپ اسم و مشخصات و تصویر پرسنلی می باشد.

پرینتر فارگو ۱۲۵۰

مواد مصرفی پرینتر کارت فارگو

ریبون YMCK فارگو از پنل های زرد (Y)، سرخابی (M) و فیروزه ای (C) برای چاپ طیف وسیعی از رنگ ها استفاده می شود که با ترکیب رنگ ها با درجات مختلف تصویر را چاپ میکند. پانل K یک پنل رزین مشکی است که معمولا برای چاپ متن و بارکد استفاده می شود.

از جمله دیگر مواد مصرفی که در پرینترهای FARGO مورد استفاده قرار میگیرد فیلم پرینتر می باشد که همراه ریبون عملیات چاپ را از طریق انتقال تصویر با حرارت بالا از فیلم روی کارت انجام می دهد.

یکی دیگر از مواد مصرفی پرینتر فارگو کیت های تمیز کننده است. پرینتر های چاپ کارت برای داشتن طول عمر بیشتر باید حتما توسط این کیت ها, تمیز بشوند. دقت کنید که اگر از کیت ها استفاده نکنید و پرینتر شما دچار مشکل شود گارانتی پرینتر شما از بین میرود.

علاوه بر موارد بالا چون پرینتر های کارت فارگو یک رو چاپ میکنند شما باید برای چاپ دو رو کارت ها ماژول دورو زن پرینتر را تهیه کنید. دقت کنید این اشتباه را نکنیک که با پرینتر یک طرفه, دو طرفه چاپ نکنید. زیرا به مرور پرینتر شما خراب خواهد شد.

قیمت انواع پرینتر فارگو

پرینتر های کارت فارگو قیمتی حدود 100 میلیون تومان به بالا با توجه به مدل ان, دارند. با توجه به این که این پرینتر ها برای انواع کسب و کار ها طراحی شده اند, نسبت به قیمتی که دارند مقرون به صرفه هستند. البته باید در نظر بگیرید که این قیمت برای پرینتر کارت فارگو به تنهایی است. در صورتی که لمینیتور  و مواد مصرفی پرینتر را بخواهید تهیه کنید, باید هزینه جداگانه ای بپردازید.

برای اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره رایگان خرید پرینتر چاپ کارت لطفا با مشاوران فروش ما در مانی کارت با شماره 02188442854 تماس بگیرید.

keyboard_arrow_up