چاپ انواع کارت PVC

برای چاپ کارت با تیراژ بالا تماس بگیرید.

انواع کارت چاپی PVC

کارت تخفیف pvc

چاپ کارت تخفیف pvc

کارت های تخفیف در فروشگاه های مختلف زنجیره‌ای مانند موادغذایی، پوشاک، الکترونیکی و …. استفاده می‌شوند و در ازای خرید مشتری کارت‌ای مختلف در مبلغ های مختلف به آنها داده می‌شود تا در خرید های بعدی بتوانند ازین کارت ها استفاده کنند و از قیمت نهایی که می پردازند کاسته شود.

این استراتزی یک فرصت دو سر برد است هم برای فروشگاه که مشتری را ترغیب به خرید مجدد و بیشتر می‌کند و هم مشتری با تخفیفی که دریافت می‌کند از خرید خود احساس رضایت دارد. کارت های تخفیف می‌توانند در مبلغ ها یا درصد های متفاوت و با طرح های شارپ و برجسته تولید شوند تا برای مخاطب جذابیت داشته باشد.

کارت شناسایی پی وی سی

چاپ کارت شناسایی pvc

کارت های شناسایی برای سازمان ها و ادارجات دولتی امر بسیار مهمی می‌باشد زیرا با امنیت سازمان و اطلاعاتی که در سازمان‌ها از مشتریان نگه داری می‌شود ارتباط مستقیم دارد. با چاپ کارت شناسایی pvc علاوه بر کنترل و دسترسی به افراد مجاز برای ورود به سازمان شما همچنین می‌توانید ساعت حضور کارمندان خود را نیز کنترل کنید.

با کارت های شناسایی هوشمند امکان دریافت کوپون های غذا و …. در همان کارت فراهم است. می‌توان از کارت شناسایی هوشمند خود در بخش های مختلف سازمان استفاده کنید. کارت های شناسایی با لایه های امنیتی مختلفی قابل چاپ هستند تا امکان جعل یا دستکاری کارت شناسایی کارمندان شما را کاهش دهد.

کارت بانکی پی وی سی

چاپ کارت بانکی pvc

 در پشت کارت های بانکی یک نوار مشکی رنگ مگنت (نوار مغناطیسی) وجود دارد که امکان کد کردن کارت و ذخیره اطلاعات مشتری و استفاده از آنها در شبکه بانکی را فراهم می‌کند.

تمام کارت های بانکی در مجموعه مانی کارت به صورت افست لمینت تولید شده که مقاومت کارت ها را در برابر استفاده طولانی مدت توسط مشتریان بالا میبرد. این کارت ها هزینه بانک در صدور مجدد کارت را بخاطر خرابی کارت مشتریان کاهش می‌دهد. همچنین این کارت ها می‌توانند با توجه به درخواست شما در طیف های رنگی خاص مانند طلایی، نقره ای، برنزی و… تولید شوند و در اختیار مشتریان ویژه شما قرار گیرند.

کارت گارانتی پی وی سی

چاپ کارت گارانتی pvc

کارت گارانتی یکی از مهم ترین اقلامی است که همراه کالا ارائه می‌شود. در این کارت مشخصات دقیق کالای خریداری شده، موارد گارانتی شده توسط شرکت، تاریخ خرید کالا و گارانتی محصول، اطلاعات مشتری و موارد دیگر میتواند درج شود.

کاربرد این کارت ها بیشتر در محصولات الکترونیکی مانند تلفن همراه و یا رایانه ها می‌باشد. همچنین کارت های گارانتی دارای سریال های متغیر می‌باشند که می‌توان به صورت چاپ برجسته نیز روی کارت ها اعمال کرد. معمولا کارت های گارانتی در تیراژ های بالا بصورت صنعتی تولید شده و اطلاعات متغیر توسط یک پرینتر صدور کارت روی کارت درج می گردد. در صورت نیاز به اسکرچ نیز از ریبون اسکرچ استفاده کنید.

کارت هدیه پی وی سی

چاپ کارت هدیه pvc

کارت های هدیه  پی وی سی در مناسبت های مختلف مانند روز مرد، روز مادر، روز دانشجو، اعیاد و دیگر جشن ها در مبالغ و طرح های متفاوت به افراد کادو داده می‌شوند. این کارت های بانکی به درخواست بانک ها برای مشتریان خود قابل تولید می‌باشند. این کارت تمام استاندارد و مشخصات کارت بانکی را داشته ولی به دلیل استفاده کوتاه مدت از آنها پشت کارت ها از نوار امضا استفاده نمی‌شود.

کارت های هدیه جایگزین کادو به صورت وجه نقد در کسب و کار های مختلف هستند. برای چاپ کارت هدیه پی وی سی لوگو شرکت, نام شرکت, مبلغ کارت, ادرس های شبکه اجتماعی و شعار شرکت خود را فراموش نکنید.

کارت ویزیت پی وی سی

چاپ کارت ویزیت pvc

کارت های ویزیت یکی از مهم‌ترین راه های معرفی و تبلیغ و ارائه ی کسب و کار خود به مشتریان‌تان می‌باشد.کارت های ویزیت در رنگ های خاص برای جلب توجه بیشتر مخاطبان شما قابل تولید می‌باشند.

این کارت ها علاوه بر مشخصات شرکت شما و بارکد می‌توانند شامل تراشه های RFID مانند NFC باشند که با نزدیک کردن به گوشی های دارای فناوری NFC، مشخصات سازمان شما بر روی تلفن همراه مشتری نمایش داده می‌شود و امکان ذخیره کردن در مخاطبین را به سادگی هرچه تمام تر فراهم می‌کند. کارت های پی وی سی ویزیت علاوه بر ضخامت 760 میکرون در ضخامت های کمتر مانند 320 میکرون نیز قابل تولید می‌باشد.

چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی

چاپ کارت باشگاه مشتریان pvc

کارت های باشگاه مشتریان اغلب دارای تراشه های هوشمند RFID یا مغناطیسی هستند و هنگام خرید مشتری درصد مشخصی از مبلغ خرید شده به کارت مشتری بازگردانده می‌شود تا در خرید های بعدی مورد استفاده قرار گیرد. این کارت موجب ایجاد علاقه جهت خرید بیشتر و همچنین سود کسب و کار شما خواهد شد.

کارت های باشگاه مشتریان توسط فروشگاه های زنجیره ای غذایی، پوشاک، آرایشی و … مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این امکان تولید کارت های با رنگ های خاص مانند طلایی، نقره ای، رنگ های مات و… وجود دارد که می‌تواند کسب و کار شما را بصورت خاص جلوه دهد.

کارت دانشجویی پی وی سی

چاپ کارت دانشجویی pvc

کارت های دانشجویی هنگام ورود دانشجویان به یک مقطع تحصیلی جدید صادر می‌شود. این ها کارت ها علاوه بر احراز هویت دانشجویان در مواردی مانند سلف، خوابگاه، بهره مندی از تخفیفات دانشجویی و …کاربرد دارند.

کارت های دانشجویی چون مدت زمان طولانی قرار است توسط دانشجویان استفاده شود (بازه 2 تا 5 سال)، کارت ها حتما باید بصورت لمینت شده باشند تا به مرور زمان به کارت آسیب فیزیکی وارد نشود یا مشخصات از روی کارت پاک نشود. نوع چاپ کارت های دانشجویی باید بصورت افست لمینت باشد. پروسه تولید این کارت ها همانند کارت های بانکی است و یک لایه لمینیت زخیم روی تصویر چاپ شده اعمال می‌شود.

کارت پارکینگ پی وی سی

چاپ کارت پارکینگ pvc

کارت های پارکینگ هنگام ورود خودرو ها به پارکینگ و جهت ثبت ساعت ورود و مدت زمان استفاده خودرو ها از پارکینگ کاربرد دارد. این کارت های هوشمند هنگام ورود به پارکینگ به کاربر داده می‌شود و در سیتم ثبت می شود. هنگام خروج خودرو از پارکینگ با ارائه کارت، مدت زمان استفاده از پارکینگ و هزینه آن محاسبه شده و در نهایت توسط کاربر پرداخت می شود.

کارت های پارکینگ به دلیل استفاده زیاد توسط مشتریان مختلف در طول روز, بصورت افست لمینت تولید می‌شوند تا دوام بیشتری را ارائه بدهند. بهتر است برای کارت پارکینگ به دلیل حافظه مورد نیاز از کارت های rfid استفاده کنیم اما از کارت های ساده هم برای کارت پارکینگ استفاده می‌شود.

کارت عضوت پی وی سی

چاپ کارت عضویت pvc

کارت های عضویت جهت ثبت کاربردان جدید در یک مجموعه صادر می‌شود و قابلیت شارژ و استفاده در مجموعه ی شما را دارند. این کارت ها در باشگاه ها و کلوپ های ورزشی و … استفاده می‌شوند. همچنین برای انجمن ها و موارد دیگر کارت های عضویت بدون تراشه مورد استفاده قرار می‌گیرد که نشان دهنده ی عضویت فرد در یک سازمان یا یک صنف می‌باشد.

کارت های عضویت دارای تاریخ انتقضا می‌باشند و پس از یک مدت مشخص که تاریخ آن روی کارت درج میگردد منقضی شده و نیاز به تمدید دارند. شما می‌توانید برای چاپ کارت های عضویت از لمینیت برای دوام بیشتر کارت ها استفاده کنید.

کارت باشگاه ورزشی پی وی سی

چاپ کارت باشگاه ورزشی pvc

این کارت ها مخصوص مراکز ورزشی و تفریحی می‌باشد و با صدور آن برای مشتریان، امکان اسفاده آنها از امکانات این مجموعه ها را فراهم می‌کند. پارک های آبی، مجموعه های ورزشی بزرگ، سالن های ورزشی چندمنظوره، استخر ها و دیگر مراکز از این کارت ها جهت بهبود خدمات خود به مشتریان استفاده می‌کنند.

کارت های پی وی سی باشگاه ورزشی جهت کنترل ورود و خروج اعضا باشگاه, دسترسی به مکان های مختلف باشگاه, تحویل کمد لباس, خرید از بوفه مجموعه, ذخیره مشخصات پرداختی اعضا و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کارت تردد پی وی سی

چاپ کارت تردد pvc

کارت های تردد شامل انواع کارت های هوشمندی می‌شوند که تردد کارمندان شما بوسیله ی اینگونه کارت ها کنترل می‌شوند. کارت های حضور و غیاب و بلیط های حمل و نقل متداول ترین کارت های مورد استفاده به عنوان کارت تردد هستند.

در کارت های تردد اغلب از تراشه ی RFID 125K RO استفاده می‌شود. این کارت ها فقط خواندنی هستند و در هر کارت یک کد 10 رقمی منحصر به فرد وجود دارد که بر روی دستگاه های کنترل تردد ست شده است. هر زمان کارت به دستگاه نزدیک می‎‌شود، کد کارت توسط دستگاه خوانده شده و زمان ورود یا خروج کارمندان ثبت می‌شود.

چاپ کارت وفاداری پی وی سی

چاپ کارت وفاداری pvc

کارت های VIP مخصوص مشتریان خاص یک مجموعه و ارائه به آنها جهت تقدیر و ارئه خدمات بهتر صادر می‌شود. این کارت ها می توانند مزیت های محتلفی داشته باشند که با ارائه آن بتوانند از امتیازات فروشگاه شما بهره‌مند شوند. همچنین کارت های وفاداری امکان داشتن تراشه های هوشمند را نیز دارند تا در صورت نیاز با خواندن اطلاعات کارت از طریق کارت خوان های هوشمند و اتصال آن ها به سیستم شما، امشخصات مشتری نمایش داده شود.

کارت های وفاداری مزایای بسیار مانند افزایش فروش, برندینگ حرفه ای, تبلیغات و … را برای کسب کار ها به همراه دارند. از چاپ یک کارت وفاداری هرگز پشیمان نخواهید شد.

کارت دانش آموزی پی وی سی

چاپ کارت دانش‌ آموزی pvc

کارت های هوشمند دانش آموزی جهت حضور و غیاب هوشمند دانش آموزان و ثبت زمان ورود و خروج آنها از مدرسه کاربرد دارند. با کارت های دانش آموزی اولیا می‌توانند از طریق سیستم هوشمند از زمان ورود، خروج یا حضور فرزند خود در مدرسه مطلع شوند و بر ان نظارت کنند.

شما علاوه بر ورود و خروج می‌توانید اطلاعات پزشکی دانش اموز را مانند گروه خونی, حساسیت غذایی, حساسیت دارویی و دارو های ضروروی را در این کارت ذخیره کنید. در این صورت در هنگام نیاز اگر والدین در دسترس نبودند, دانش آموز نجات خواهد یافت. کارت های دانش آموزی نیاز به خواندن و نوشتن اطلاعات دارند. پیشنهاد مانی کارت برای چاپ کارت دانش آموزی, کارت های اسمارت است.

چاپ کارت پی وی سی vip

چاپ کارت VIP (وی‌ای‌پی) pvc

کارت VIP یک کارت لاکچری برای خاص پسندان است. این کارت معمولا برای مشتریان بسیار خاص تهیه می‌شود. شما باید به مشتریان خاص خود اهمیت بیشتری بدهید و خدماتی را خاص آن ها بدهید. این کارت ها باعث می‌شود آن ها برای خرید و خدمات vip شما بیشتر به شما مراجعه کند و فروش شما بالا تر برود.

این کارت ها معمولا در باشگاه‌های ورزشی, باشگاه سوارکاری, طلا‌فروشی ها, خرده‌فروشی ها, فروشگاه‌های زنجیره‎‌ای و … استفاده می‌شوند. قیمت این کارت ها معمولا به دلیل رنگ های خاص, طرح های برجسته روی کارت و شخصی سازی ‌های دلخواه به نسبت کارت های ساده مانند کارت های عضویت, وفاداری و باشگاه مشتریان بالاتر است.

چاپ کارت اعتباری pvc مرکز زیبایی

چاپ کارت اعتباری pvc

کارت اعتباری به صورت, کارت های هدیه, تخفیف, بن کارت, رفاه کارت, کارت شناسایی اعتباری و هر نوع کارت pvc ای که دارای مقداری اعتبار برای استفاده است, چاپ می‌شود.

این کارت ها معمولا هوشمند (کارت مایفر, کارت nfc, کارت اسمارت و کارت rfid) هستند. مشتری ها یا می‌توانند از اعتبار این کارت ها در همه دستگاه های پوز استفاده کنند یا امکان استفاده از آن ها در فروشگاه های خاصی که از قبل مشخص می‌کنند وجود دارد. کارت های اعتباری توسط بانک‌ها, سازمان‌ها, دانشگاه‌ها, فروشگاه‌های زنجیره‌ای و … برای کارمندان و مشتریان ویژه استفاده می‌شود.

چاپ کارت پرسونلی ورزشی

چاپ کارت پرسنلی pvc

کارت پرسنلی یک راه حل خوب برای افزایش امنیت کسب و کار و کارمندان شماست. این کارت پرسنلی می‌تواند ساده یا هوشمند باشد. کارت پرسنلی ساده برای شناسایی افراد استفاده می‌ شود. از کارت پرسنلی هوشمند می‌توانید برای کنترل ورود و خروج, مرخصی, دسترسی به بخش های مختلف سازمان و … استفاده کنید.

این کارت ها معمولا توسط کسب و کار هایی که امنیت برای آن ها جایگاه ویژه ای دارد, استفاده می‌شود. دانشگاه‌ها, سازمان‌های دولتی, شرکت‌های خصوصی, آزمایشگاه‌ها, شهرداری و … بیشترین استفاده را از کارت های پرسنلی دارند.

چاپ کارت pvc درمانی

چاپ کارت درمان pvc

کارت سلامت و بهداشت, کارتی است که برای مراکز بهداشتی و بیمارستان ها مرسوم است. این کارت ها برای نشان دادن سلامتی افراد یا وضعیت سلامتی بیماران یک مرکز درمانی چاپ می‌شوند.

کارت سلامت و بهداشت, می‌تواند سوابق پزشکی یک بیمار, حساسیت های دارویی, سوابق دارو های مصرفی, دکتر های معالج قبلی, بیمه بیمار, یادداشت پزشک قبلی در مورد بیمار و … را روی کارت ذخیره کند. با توجه به کاربرد کارت نیاز است که کارتی را انتخاب کنید که بتوانید روی کارت بخوانید و بنویسید. معمولا کارت های درمانی بر روی کارت مایفر, rfid و R/W چاپ می‌شوند.

چاپ کارت اعتباری pvc مرکز زیبایی

چاپ کارت هتل pvc

کارت هتل برای استفاده از اماکن اقامتی به منظور افزایش امنیت هتل و مهمانان چاپ می‌شود. چاپ کارت هتل برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به اتاق های هتل, شناسایی افراد حاظر در هتل, دسترسی به رستوران های هتل و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این کارت ها به دلیل کارایی که دارند, باید دارای حافظه و دوام بالا باشند. پیشنهاد ما برای چاپ کارت هتل, کارت های pvc مایفر, rfid, اسمارت و ان اف سی هستند. مسافران هتل با این کارت ها در امینت کامل در هتل اقامت می‌کنند. همچنین این کارت در دستان مسافر مانند یک تبلیغ محرک است که همه جا تبلیغ شما را خواهد کرد. در برخی هتل ها کارت هایی مانند کارت ویزیت جداگانه برای مسافر چاپ می‌شود که در صورت عدم آگاهی از زبان از آن استفاده کنند و بتواند به هتل بازگردد.

چاپ کارت پرسونلی ورزشی

چاپ کارت حضور و غیاب pvc

کارت حضور و غیاب یک کارت ضروری برای همه کسب و کار ها است. حضور و غیاب به روش قدیمی دستی دیگر مورد استفاده نیست. روش کار این کارت این است که افراد باید در هنگام ورود و خروج کارت خود را به دستگاه خواننده کارت نزدیک کنند تا دستگاه ساعات را ثبت کند.

کارت حصور و غیاب به مدیریت بهتر کارمندان کمک می‌کند و زمان کمتری برای محاسبه ورود و خروج کارمندان با این کارت نیاز است. استفاده از این کارت ها برای سازمان ها, شرکت های خصوصی, دانشگاه ها, مدارس و … برای کارمندان است. این کارت ها باید بتوانند اطلاعات افراد را ذخیره کنند به همین دلیل باید کارت های حافظه دار پی وی سی را انتخاب کنید. پیشنهاد ما کارت مایفر و اسمارت است تا بتوانید اطلاعات کارمندان را روی کارت ذخیره کنید.

چاپ کارت pvc درمانی

چاپ کارت همایش و کنفرانس pvc

کارت همایش و کنفرانس, کارتی است که در یک همایش برای شناسایی افراد حاظر مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتما شما هم کارت هایی که در همایش ها به افراد می‌دهند که باید در کل همایش در معرض دید همه باشد را دیده‌اید. این کارت ها به امنیت کنفرانس کمک می‌کند.

کارت همایش, از ورود افرادی متفرقه به همایش جلوگیری می‌کند. این کارت همچنین کمک می‌کند که اسم افرادی که در همایش نمی‌شناسید را بدون نیاز به تجسس, بفهمید. این کارت ها می‌تواند یک کارت پی وی سی ساده و بدون حافظه که فقط برای شناسایی است باشد و یا یک کارت پی وی سی حافظه دار (مانند کارت مایفر یا کارت ان اف سی) برای بررسی افراد با امنیت بالا تر باشد.

چاپ کارت اعتباری pvc مرکز زیبایی

چاپ کارت قرعه کشی pvc

کارت قرعه کشی معمولا برای یک خرید با مبلغ بالا به مشتریان به عنوان جایزه داده می‌شود. این کارت برای یک کسب و کار باعث تبلیغ آن کسب و کار است و منجر به وفاداری و خرید بییشتر ان مشتری خواهد شد.

این کارت ها با عث تشویق به خرید بیشتر مشتری برای رسیدن به مبلغ تعیین شده برای دریافت کارت قرعه کشی می‌شود. در واقع این کارت می‌تواند یک ترفند موثر شما برای افزایش فروش در کسب و کارتان باشد. این کارت نیازی به حافظه برای ذخیره اطلاعات روی کارت  ندارد, بنابراین برای کنترل هزینه های چاپ بهتر است از کارت پی وی سی ساده بدون حافظه برای چاپ آن استفاده کنید.

چاپ کارت پرسونلی ورزشی

چاپ کارت شهربازی pvc

چاپ کارت شهربازی برای استفاده از دستگاه های موجود در شهربازی و شارژ اعتبار و کنترل ورود و خروج افراد استفاده می‌شود. این کارت ها فرایند تهیه بلیط و تحویل ان به اپراتور دستگاه را اتوماتیک می‌کنند. با این کارت ها نیاز به نیروی کار کمتری در شهربازی ها است و هزینه ها بسیار کاهش می‌یابد.

این کارت ها کاملا هوشمند هستند و نیاز به ذخیره اطلاعاتی با حافظه بالا مانند مقدار اعتبار, مقدار امتیاز هر کاربر, نام کاربر و … دارند. بنابراین برای کارت شهربازی شما نیاز به یک کارت پی وی سی حافظه دار دارید. پیشنهاد ما به شما کارت حافظه دار با حافظه بالا مانند کارت دسفایر, کارت اسمارت و کارت ان اف سی می‌باشد.

چاپ کارت pvc درمانی

چاپ کارت گواهینامه pvc

کارت گواهینامه به عنوان یک مدرک از اتمام یک دوره به یک فرد اعطا می‌گردد. این کارت ثابت می‌کند که فرد دوره مربوطه را با موفقیت گذرانده و برای ان فرد قابل استناد است. معمولا در آموزشگاه, موسسه, دانشگاه, مدرسه و … این کارت ها به دانش‌آموز دوره بعد از پایان دوره داده می‌شود.

این کارت ها موسسه آموزشی شما را حرفه‌ای تر جلوه می‌دهد و یک تبلیغ برای شما است. با این کارت شما اعتماد افراد برای حضور در دوره‌های آموزشی را بالا تر می‌برید. این کارت ها معمولا نیاز به هوشمندی و حافظه ندارند, به همین دلیل پیشنهاد ما به شما برای چاپ کارت گواهینامه کارت پی وی سی ساده و بدون حافظه است.

سفارش چاپ کارت های pvc

چاپ کارت های پی وی سی امروزه برای همه کسب وکار های کوچک و بزرگ استفاده می‌شود. شما می‌توانید از کارت های pvc در ساخت کارت های شناسایی, بانکی, گارانتی, ویزیت, وفاداری, باشگاه مشتریان و … استفاده کنید.

ما در مانی کارت انواع کارت های پی وی سی را برای شما چاپ میکنیم. برای سفارش کارت های پی وی سی باید نکات زیر را هنگام سفارش مشخص کنید. اگر در هر کدام از موارد زیر مشکلی دارید با مشاوران ما تماس بگیرید تا به خوبی راهنمایی شوید.

 1. حجم کارت پی وی سی سفارشی : در هنگام ثبت سفارش کارت های پی وی سی باید بدانید چه تعداد کارت را با چه اطلاعاتی (اطلاعات ثابت یا متغیر) میخواهید سفارش دهید.
 2. بودجه شما: باید بدانید برای چاپ کارت خود چه مبلغی را می‌توانید خرج کنید که کارشناسان ما با توجه به بودجه شما بهترین انتخاب را به شما معرفی کنند.
 3. کارت انتخابی: شما باید انتخاب کنید که کدام نوع کارت برای چاپ کارت مورد نظر شما است. اگر چاپ کارت شما ساده است می‌توانید از کارت پی وی سی خام استفاده کنید اما اگر نیاز به کارت های هوشمند دارید کارت های مایفر و اسمارت برای شما مناسب تر هستند.

چرا مانی کارت را برای چاپ کارت pvc انتخاب کنیم؟

مانی کارت دارای 18 سال سابقه در زمینه چاپ انواع کارت های pvc می‌باشد. به دلایل زیر مانی کارت برای چاپ کارت شما مناسب است:

 • دارای سابقه طولانی در این زمینه است.
 • گارانتی بهترین قیمت را دارد.
 • کارت های شما با بهترین کیفیت عرضه می‌شوند.
 • در سریع ترین زمان کارت ها به دست شما می‌رسند.
 • امکان طراحی کارت های حرفه ای برای شما دارد.
 • می‌توانید اطلاعات متغیر بر روی کارت چاپ کنید.
 • امکان چاپ هولوگرام, حکاکی لیزری, امباس کارت و لمینیت کارت ها وجود دارد.
 • مانی کارت با انواع دانشگاه ها, باشگاه های ورزشی, انجمن ها, سازمان های دولتی, مدسه ها, آرایشگاه ها, کتابخانه ها و … کار می‌کند.
 • مواد مصرفی و متریال اولیه مانی کارت همه اورجینال و با کیفیت هستند.
 • به شما برای سفارش کارت مشاوره رایگان می‌دهد.
 • امکان چاپ نمونه کارت برای شما قبل از چاپ انبوه کارت

شخصی سازی چاپ کارت pvc

روش های چاپ کارت pvc

چاپ کارت افست خشک مانی کارت

چاپ افست خشک

در چاپ کارت پی وی سی به روش افست تصویر به طور مستقیم به روی کارت چاپ نمیشود. در این روش ابتدا جوهر به یک سیلندر لاستیکی منتقل میشود سپس برای تولید تصویر به لایه پایینی می رود. افست خشک برای چاپ از اب استفاده نمیکند. این نوع چاپ ارزان ترین روش موجود است که کیفیت بالایی هم دارد و برای اکثر کاربرد ها روش بهتر و مقرون به صرفه تری است.

چاپ کارت افست لمینیت پی وی سی مانی کارت

چاپ افست لمینیت

چاپ کارت پی وی سی با افست لمینیت دارای یک لایه محافظ اضافه بر روی کارت است. اگر دوام کارت برای شما مهم است حتما از این روش استفاده کنید. برای زدن نقش هایی که بر جستگی مثل یک لایه اضافه روی کارت دارند این روش مناسبی است. این کارت ها ضد اب هستند, خم نمیشوند و لبه این کارت ها ساییده نخواهد شد.

چاپ کارت دیجیتال پی وی سی

چاپ دیجیتال

چاپ کارت پی وی سی دیجیتال در واقع چاپ تصاویر مبتنی بر دیجیتال بر روی کارت های خام پی وی سی است. این روش چاپ نسبت به روش های افست زمان کمتری میبرد و در تعداد کمتر قابل سفارش است. اما قیمت چاپ دیجیتال نسبت به افست بالا تر است. با این چاپ میتوان در هر دور چاپ, اطلاعات متغیری را روی هر کارت چاپ کرد.

مراحل چاپ کارت pvc چیست؟

برای چاپ یک کارت pvc باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. تحلیل نیازمندی: برای چاپ کارت پی وی سی ابتدا باید هدف خود از چاپ کارت را دریابید. ببینید که نیازمندی های شما از چاپ روی کارت pvc چه چیزی است. نیازمندی شما می‌تواند برندینگ, تبلیغات, افزایش فروش, تشویق مشتری و … باشد.
 2. انتخاب جنس کارت: شما قبل از هر کاری برای چاپ کارت پی وی سی باید جنس کارت خود را تعیین کنید. جنس کارت شما می‌تواند کاغذی, pvc, کامپوزیت, فلزی و … باشد.
 3. طراحی کارت: بعد از انتخاب جنس کارت شما می‌توانید طراحی کارت را آغاز کنید. برای این که طراحی کارت شما نیازمندی ها را براوزده کند, از طراحان مجرب استفاده کنید. طراحی کارت پی وی سی می‌تواند با نرم افزار های چاپ کارت یا فوتوشاپ به صورت حرفه ای انجام بشود.
 4. انتخاب پرینتر کارت: در این مرحله شما به یک پرینتر کارت مناسب برای چاپ کارت خود دارید. انتخاب پرینتر باید بر اساس, بودجه, کیفیت چاپ, سرعت پرینتر, سازگاری با سیستم عامل و … باشد.
 5. شخصی سازی چاپ کارت pvc: برای طراحی کارت های حرفه ای تر می‌توانید از چاپ بارکد, چاپ امباس, چاپ اسکرچ و … روی کارت استفاده کنید.
 6. چاپ نمونه: قبل از چاپ کارت pvc به صورت انبوه ابتدا یک نمونه اولیه چاپ کنید. نمونه کارت را از نظر کیفیت, رنک, فونت و … بررسی کنید تا مطابق سلیقه شما باشد.
 7. چاپ انبوه کارت pvc: در این مرحله کار چاپ کارت را آغاز کنید. کارت ها را به تعداد مورد نیاز چاپ کنید و سپس همه کارت ها را بررسی کنید که بدون مشکل باشند. در نهایت برای ماندگاری بیشتر کارت ها می‌توانید از جاکارتی مناسب استفاده کنید و یا کارت ها را لمینیت کنید.

مزایای چاپ کارت pvc چیست؟

مزایای چاپ کارت پی وی سی عبارت‌اند از:

 • برندینگ: شما با چاپ کارت های پی وی سی برند خود را به افراد می‌شناسانید. این کارت ها برند شما را حرفه‌ای جلوه می‌دهند و تاثیر مثبتی از برند شما در ذهن دارنده کارت ایجاد می‌کند.
 • تبلیغات و بازاریابی: این کارت های pvc مانند یک کارت تبلیغاتی عمل می‌کنند. کارت های پی وی سی در کیف پول افراد مانند یک تبلیغ همیشگی برای شما است. همچنین امکان دست به دست شدن کارت هم وجود دارد که در واقع یک بازاریابی رایگان برای شما است.
 • تشویق مشتری: با چاپ کارت pvc شما همیشه در خاطر مشتری باقی می‌مانید. زمانی که مشتری این کارت را می‌بیند تشویق می‌شود که دوباره به شما مراجعه کند.
 • وفاداری مشتری: این کارت ها حس ارزشمندی به مشتری شما می‌دهد به همین دلیل مشتری تمایل دارد به جای مراجعه به یک فروشنده جدید, برای خرید بعدی باز هم به شما مراجعه کند.
 • شناسایی و امنیت: این کارت ها می‌توانند برای شناسایی افراد و امنیت یک سازمان به عنوان کارت شناسایی, پرسنلی و حضور و غیاب بکار برود.
 • مدیریت و ساماندهی: با استفاده از کارت‌های چاپ شده می‌توان به راحتی اطلاعات مورد نیاز را درباره افراد، اعضا یا مشتریان ذخیره و مدیریت کرد، که می‌تواند در بهبود فرآیندهای سازمانی کمک کند.

انتخاب نوع کارت PVC

چاپ کارت مایفر PVC

چاپ کارت مغناطیسی PVC

چاپ کارت هوشمند PVC

چاپ کارت ساده PVC

چاپ کارت NFC

چاپ کارت RFID

انواع کارت های pvc چاپی در مانی کارت چیست؟

ما در مانی کارت انواع کارت های پی وی سی را چاپ می‌کنیم. این کارت ها عبارتند از:

کارت های تخفیف, کارت های شناسایی, کارت های تردد, کارت های بانکی, کارت های دانش آموزی, کارت های دانشجویی, کارت های پارکینگ, کارت های وفاداری, کارت های باشگاه مشتریان, کارت های عضویت, کارت های گارانتی, کارت های هدیه, کارت های ویزیت, کارت های باشگاه ورزشی

برای سفارش کارت های پی وی سی با ما تماس بگیرید.

میتوانید با تماس به مانی کارت, از مشاوره رایگان متخصصان چاپ کارت پی وی سی بهره مند شوید.

سوالات متداول

قیمت چاپ کارت pvc چقدر است؟

قیمت چاپ کارت پی وی سی بسیار متغیر است و به کیفیت چاپ, تیراژ چاپ, کارت رنگی است یا تک رنگ؟ کارت دارای بارکد یا هولوگرام است؟ چه نوع چاپی مدنظر شما است؟ (افست خشک,افست لمینیت و چاپ دیجیتال), نوع کارت انتخابی شما بستگی دارد. قیمت حدودی کارت ها از 7 هزار تومان آغاز می‌شود. برای استعلام دقیق قیمت با ما به شماره 02188442854 تماس بگیرید.

چه کارت های pvc در مانی کارت چاپ می‌شود؟

مانی کارت تا به حال کارت های pvc زیر را برای سازمان هایی که با ان ها همکاری می‌کند چاپ کرده است: کارت های پی وی سی تخفیف, کارت های پی وی سی بانکی, کارت های پی وی سی شناسایی, کارت های پی وی سی گارانتی, کارت های پی وی سی باشگاه مشتریان, کارت های پی وی سی باشگاه ورزشی, کارت های پی وی سی پارکینگ, کارت های پی وی سی دانش آموزی, کارت های پی وی سی دانشجویی, کارت های پی وی سی تردد, کارت های پی وی سی عضویت, کارت های پی وی سی هدیه اگر کارتی به غیر از این کارت ها مد نظر شما است می‌توانید آن را به ما سفارش بدهید.

چاپ کارت های pvc چقدر زمان می‌برد؟

کارت های پی وی سی بسته به طراحی شما, نوع چاپی که دارید و تیراژ شما بین یک هفته یا یک ماه زمان برای چاپ کارت pvc نیاز دارند.

طراحی کارت برای چاپ کارت pvc چگونه انجام می‌شود؟

برای طراحی کارت pvc شما می‌توانید با ما تماس بگیرید. طراحان مجرب مانی کارت با توجه به نیازمندی هایی که دارید بهترین کارت را برای شما طراحی می‌کنند. طراحی کارت بخش مهمی از فرایند چاپ کارت pvc است. برای این که بهترین نتیجه را بگیرید به طراحان ما اعتماد کنید.

ایا برای چاپ کارت pvc نیاز به تهیه پرینتر کارت دارم؟

این که کار چاپ کارت پی وی سی خود را درون سازمان انجام بدهید و یا برون سپاری کنید تصمیم بسیار مهم و تاثیر گذاری است. برای رسیدن به پاسخ این سوال باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. یکی از عوامل مهم در این مورد حجم کارت چاپی سازمان شما است. اگر قصد دارید تعداد مشخصی کارت چاپ کنید بهترین کار برون سپاری چاپ کارت است. اما اگر قصد دارید تعدادی کارت چاپ کنید که حجم مشخصی ندارد و در اینده ممکن است این تعداد باز هم اضافه بشوند باید پرینتر کارت تهیه کنید. ما می‌توانیم در این مورد به شما کمک کنیم. برای صحبت با مشاوران ما تماس بگیرید.

کارت های pvc چاپی چه مدت دوام دارند؟

کارت های pvc معروف به دوام بالا و مقاومت در برابر ساییدگی هستند. مدت زمانی که این کارت ها دوام دارند به نوع نگهداری افراد هم بستگی دارد. این کارت ها معمولا بین 3 تا 5 سال دوام دارند. اگر می‌خواهید دوام این کارت ها را بالا ببرید می‌توانید کارتهای خود را لمینیت کنید و یا از جا کارتی استفاده کنید.

نمونه کارت های چاپ کارت pvc مانی کارت را از کجا ببینیم

برای مشاهده نمونه کارت های پی وی سی شناسایی, هدیه, باشکاه مشتریان, عضویت, شناسایی و … از منوی بالا گالری را انتخاب کنید.

چاپ کارت هوشمند pvc چگونه انجام می‌شود؟

ما در مانی کارت انواع کارت های هوشمند مغناطیسی و تراشه دار pvc را می‌توانیم برای شما چاپ کنیم. شما می‌توانید با مشورت ما نوع کارت هوشمند پی وی سی خود را انتخاب کنید, سپس ما روی این کارت های هوشمند, طرح دلخواه شما را چاپ می‌کنیم.

کدام نوع چاپ کارت پی وی سی دوام بیشتری دارد؟

برای دوام بیشتر کارت های شما ما چاپ کارت ح pvc به روش افست لمینیت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. همچنین می‌توانید برای کارت های خود از جا کارتی استفاده کنید تا دوام بیشتری را برای کارت های خود به ارمغان بیاورید.

کاربرد هولوگرام در چاپ کارت pvc چیست؟

از هولوگرام برای شخصی سازی و افزایش امنیت کارت های پی وی سی استفاده می‌شود. جعل و کپی هلوگرام تقریبا غیر ممکن است.

چگونه از جعل کارت های پی وی سی خود جلوگیری کنیم؟

شما با چاپ هلوگرام, واترمارک و بارکد و … می‌توانید کارت های خود را شخصی ساز کنید و امکان جعل اطلاعات را از افراد بگیرید.

چاپ چه نوع کارتی برای کسب و کار من مناسب است؟

این انتخاب شما بسته به نوع برنامه ای است که می‌خواهید کارت از آن پشتیبانی کند. آیا کسب و کار شما به کارت ویزیت نیاز دارد؟ ما در کنار شما هستیم. آیا می خواهید شروع به ارائه کارت های هدیه کنید؟ ما می‌توانیم کمک کنیم. آیا می‌خواهید برای تشویق وفاداری مشتری کارت عضویت یا کارت تخفیف ارائه دهید؟ راه حل هایی وجود دارد که می‌توانیم ارائه دهیم. شاید رویدادی داشته باشید که برای ورود به آن باید پاس داشته باشید. این کار هم قابل انجام است. اگر سؤالی دارید، خوشحال می‌شویم به شما کمک کنیم تا این فرایند را با موفقیت طی کنید.

keyboard_arrow_up