چاپ هولوگرام روی کارت PVC

چاپ هولوگرام کارت, امنیت کارت ها را بالا می‌برند, زیرا جعل آن ها تقریبا غیر ممکن است. به همین دلیل کارت های دارای هولوگرام به عنوان کارت شناسایی و بانکی استفاده می‌شوند. به زبان ساده هولوگرام (HoloGram)، فناوری یک طرح ریزی سه بعدی است که بدون استفاده از تجهیزات ویژه‌ای مانند دوربین یا عینک قابل مشاهده است. بدین معنا که تصویر را می‌توان از هر زاویه ای دید بنابراین به عنوان یک کاربر در هر نقطه از اطراف صفحه نمایش که قرار بگیرید به راحتی تصویر را می‌توانید ببینید به نحوی که خیلی واقعی بنظر می‌رسد. تصاویر هولوگرافی می‌توانند ایستا باشند مانند تصویر یک محصول یا ممکن است متحرک باشند که توسط بسیاری از افراد از هر جهت قابل تماشا هستند.

ما در مانی کارت سفارش چاپ کارت PVC با هولوگرام روی کارت را انجام می‌دهیم. برای اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت با مشاوران مانی کارت به شماره 02188442854 تماس بگیرید.

نمونه هلوگرام مانی کارت

هولوگرام چیست؟

حالا اگر بخواهیم تعریفی علمی‌ اما ساده از هولوگرام ارائه دهیم، می‌توان به این شکل بیان کرد که هولوگرافی یک تکنیک عکاسی است که نور پراکنده شده از یک جسم را ضبط می‌ کند و سپس آن را به روشی ارائه می‌دهد که به صورت سه بعدی به نظر می‌رسد.

نمونه چاپ هولوگرام روی کارت
نمونه چاپ هولوگرام روی کارت در شکت مانی کارت

در طی این سال‌ ها انواع مختلفی از هولوگرام HoloGram ساخته شده است. از جمله هولوگرام‌ های انتقال، که اجازه می‌دهند نور از آنها عبور کرده و از طریق انتقال نور از خود باعث می‌شوند، تصویر از سمت دیگر آنها دیده شود. دسته‌ای دیگر از هولوگرام‌ ها، هولوگرام‌ های رنگین کمان هستند که برای اهداف امنیتی استفاده می‌ شوند. برای مثال HoloGram های در کارت‌ های اعتباری و گواهینامه‌ های رانندگی را در نظر بگیرید.

هلوگرام یک تصویر سه بعدی است که حاصل پدیده تداخل امواج تکفام لیزر است. یک تصویر هولوگرافیک را می‌توان از طریق پرینت هولوگرافیک روشن یا از طریق تاباندن لیزر از میان هولوگرام نمایان ساخت و تصویر را بر روی یک صفحه اجرا نمود. مهمترین ویژگی هلوگرام که باعث شده است به مطمئن ترین برچسب روی کالاها تبدیل شود آن است که این برچسب بعد از تولید به هیچ وجه در هیچ جای دنیا قابل کپی برداری و تکثیر مجدد نمی باشد.

دستگاه هلوگرام سوییفت

دستگاه هلوگرام سوییفت

اگر نیاز به دستگاه چاپ هولوگرام بر روی کارت دارید, این دستگاه گزینه بسیار مناسبی برای شما است. موارد استفاده عبارت اند از : اسناد دولتی – گواهینامه ها – ویزاهای سفر – کارت ملی – گذرنامه – گواهینامه رانندگی و …

برای اطلاعات بیشتر دستگاه هلوگرام سوییفت و خرید آن از مانی کارت با گارانتی یکساله کلیک کنید.

ویژگی های HoloGram 

 • غیر قابل کپی‌ برداری و تکثیر حتی با استفاده از جدید ترین روش های کپی و اسکن از خصوصیات هولوگرام می باشد.
 • غیر قابل جداسازی و انتقال از محلی به محل دیگر.
 • قابلیت گنجاندن تصاویر یا کدهای مخفی درون هولوگرام که در زیر نور معمولی غیر قابل رؤیت می‌ باشند و فقط تولید کننده و صاحب هولوگرام از محل آن آگاه است.
 • قابلیت گنجاندن تصاویر یا متون میکرونی در داخل هولوگرام که بسته به اندازه آنها فقط با ذره‌بین یا میکروسکوپ قابل مشاهده هستند.
 • قابلیت تولید در اندازه ، شکل، تیراژ و رنگ های مختلف.

برای تهیه تصویر اولیه هولوگرام کارت احتیاج به تجهیزات خاص اپتیکی می‌باشد که با ترتیب خاصی باید در کنار هم چیده شوند و کوچکترین تغییر در قرارگیری این تجهیزات باعث ایجاد تغییر در تصویر می‌گردد. همین امر باعث امنیت بالای هلوگرام و غیر قابل جعل بودن آن میگردد.

هولوگرام کارت چیست؟

چاپ هولوگرام کارت می‌تواند برای امنیت بیشتر روی کارت های شناسایی باشد. معمولا هولوگرام ها در کارت های بانکی و کارت های سازمانی که امنیت بسیار مهم است استفاده می‌شود. هولوگرام ها معمولا یا به صورت برچسب رو روی کارت می‌چسبند که در این صورت امکان جعل آن وجود دارد و یا توسط ریبون های هولوگرام روی کارت چاپ می‌شوند. ریبون های هولوگرام می‌توانند یک تصویر چاپی توسط شرکت تولید کننده داشته باشند و یا شما در خواسط تولید یک هولوگرام شخصی را بدهید. در صورت درخواست هولوگرام شخصی هزینه تولید کارت ها بسیار بالا خواهد رفت. با چاپ هولوگرام در واقع شما شخصی سازی کارت خود را انجام می‌دهید.

نمونه هولوگرام روی کارت
نمونه هولوگرام روی کارت در مانی کارت

انواع هولوگرام کارت چیست؟

هولوگرام‌های روی کارت عموماً به منظور ایجاد امنیت و شناسایی اشیاء یا محصولات استفاده می‌شوند. این نوع هولوگرام‌ها ممکن است در کارت‌های اعتباری، کارت‌های هویت، بلیط‌های ورودی، گواهینامه‌ها، و برخی محصولات دیگر استفاده شوند. برخی از انواع هولوگرام‌های روی کارت عبارتند از:

 • نوار هولوگرافیک (Holographic Stripe): این نوع هولوگرام در قالب یک نوار یا بخشی از کارت قرار می‌گیرد. اغلب از آن برای افزودن لایه‌ی امنیتی به کارت‌های اعتباری و بلیط‌های ورودی استفاده می‌شود
 • نمادهای هولوگرافیک (Holographic Symbols): این نوع هولوگرام‌ها شامل نمادها، آرم‌ها، یا نشان‌های هولوگرافیک روی کارت است که به عنوان نشانه‌های امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • پس زمینه هولوگرافیک (Holographic Background): در این حالت، پس زمینه یا بخشی از کارت با الگوها یا تصاویر هولوگرافیک پوشیده می‌شود تا امکان تقلب یا جعل کارت را کاهش دهد.
 • نشانه‌های هولوگرافیک شناور (Floating Holographic Markers): این نوع هولوگرام‌ها به نظر می‌رسند که در بالای سطح کارت شناورند و حرکت دارند. این اثر به عنوان یک امضای امنیتی برای تشخیص اصالت کارت استفاده می‌شود.
 • برچسب هولوگرام ( Hologram sticker ): در این مورد هولوگرام به صورت برچسب جداگانه چاپ می‌شود و سپس این برچسب بر روی کارت می‌چسبد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، انواع دیگری از هولوگرام‌ها بر روی کارت‌ها نیز ظاهر شده‌اند که هدف آنها تقویت امنیت و کاهش تقلب است.

چرا از HoloGram استفاده می‌کنیم؟

چاپ هولوگرام کارت به عنوان نشانه ای غیر قابل تردید از اصالت کالا موجب اطمینان مصرف کننده از کیفیت و اصلی بودن کالا می‌گردد. علاوه بر این هولوگرام با جلوگیری از ورود کالاهای غیر واقعی و تقلبی به بازار و کوتاه کردن دست متقلبین، منافع و حقوق صاحبان اصلی صنایع و تولید کنندگان را تضمین نموده و در عین حال از بی اعتمادی و اتلاف وقت مصرف کنندگان نیز جلوگیری می‌نماید.

امروزه استفاده از هولوگرام بر روی مدارک و اسناد اجتناب ناپذیر است. بی تردید یکی از نشانه های اصالت و صحت مدارک و اسناد، وجود برچسب هولوگرام بر روی آنان می‌باشد. هولوگرام علاوه بر موارد فوق یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیار موثر در افزایش فروش کالا و خدمات می‌باشد.

نمونه هولوگرام کارت در مانی کارت
نمونه هولوگرام کارت در مانی کارت

موارد استفاده از هولوگرام

 • کالاها و محصولات مختلف تجاری از قبیل قطعات یدکی اتومبیل، قطعات کامپیوتر، موبایل و …
 • انواع لوازم برقی و الکترونیکی، لوازم ورزشی، لوازم تحریر و انواع اسباب‌بازی.
 • انواع مواد غذایی، دارویی، بهداشتی، آرایشی و شیمیایی.
 • جهت استفاده بر روی انواع کارت بانکی و مسافرتی، کارت های اعتباری و شناسایی و کارت های گارانتی.
 • لوح های فشرده ، نشریات مختلف، مجلات، کتب و سایر محصولات فرهنگی.
 • مواردی که نیاز باشد مشتری در هنگام خرید از نو و دست اول بودن کالای مورد نظر ( آکبند بودن ) اطمینان حاصل نماید.
 • زمانی که تولید کننده یا وارد کننده اصلی کالا بخواهد اصالت کالا یا خدمات خود را برای مشتریان ( ازلحاظ اصلی بودن کالا ) تامین کرده و از سوء استفاده از موارد مشابه و تقلبی کالای خود جلوگیری کند.
 • مواردی که کاربر خواستار پلمپ شدن دوسطح یا لبه شود. در این مورد چنانچه لیبل پس از نصب برروی کالا کنده یا دستکاری شود, تغییر حالت داده و مشخص میشود که از محل موردنظر باز شده است. به عنوان مثال برچسب های امنیتی جهت پلمپ پاکت های محرمانه پلمپ دستگاههای الکترونیکی – پلمپ ورودی های مختلف مانند سالن های برگزاری امتحانات –پلمپ انواع جعبه و قطعات کامپوترو لب تاب و … به کار می‌رود.
 • در بعضی موارد جهت تزئین کالا و اصالت آن استفاده می‌شود.
 • کلیه اسناد و اوراق مالی، تجاری، تحصیلی و غیره .
 • افزایش امنیت کارت های pvc با هولوگرام سفارشی.

برخی از خصوصیات HoloGram

 • غیر قابل کپی‌ برداری و تکثیر حتی با استفاده از جدید ترین روش های کپی و اسکن.
 • غیر قابل جداسازی و انتقال از محلی به محل دیگر.
 • قابلیت گنجاندن تصاویر یا کد های مخفی درون هولوگرام که در زیر نور معمولی غیر قابل رؤیت می‌باشند و فقط تولیدکننده و صاحب هولوگرام از محل آن آگاه است.
 • قابلیت گنجاندن تصاویر یا متون میکرونی در داخل هولوگرام که بسته به اندازه آنها فقط با ذره‌ بین یا میکروسکوپ قابل مشاهده هستند.
 • قابلیت تولید در اندازه ، شکل ، تیراژ و رنگ های مختلف.
 • غیر قابل انتقال از روی کالایی به کالای دیگر حتی با استفاده از روش هایی همچون حرارت ، بخار و …
 • حساسیت بالا و مخدوش شدن در صورت دستکاری.
 • مقاومت در برابر حرارت برای کالاهایی که در معرض حرارت می‌باشند.
 • غیر قابل کپی برداری و تکثیر مجدد توسط سایر تولید کنندگان.
 • دارا بودن ظاهری بسیار زیبا و شکیل.
 • قابلیت تولید در اندازه‌ ها و طرح های گوناگون.
 • قابلیت استفاده و نصب بر روی انواع کالاها.

چگونه روی کارت های پی وی سی هولوگرام چاپ کنیم؟

دو روش برای اضافه کردن هولوگرام به کارت‌های شناسایی وجود دارد.

چاپ هلوگرام با لمینیتور پرینتر چاپ کارت

اضافه کردن هولوگرام کارت به صورت دستی

این روش ارزان‌ترین و ماندگارترین روش برای اضافه کردن هولوگرام به کارت‌های شناسایی است. هولوگرام‌ها می‌توانند با استفاده از فیلم لمینیت پشت چسبدار به صورت دستی به کارت شناسایی افزوده شوند تا سطح امنیت کارت شناسایی افزایش یابد. این فیلم‌های لمینیت از یک فیلم پلی استر ساخته شده است که دارای طرح هولوگرافیک است. فیلم پلی استر در درازمدت امنیت کارت های شما را تضمین می‌کند و می‌توانید تصویر هولوگرافیک را از طرح ها و ضخامت های مختلف انتخاب کنید.

گرچه برای این نوع لمینیت نیازی به چاپگر یا لمینتور ندارید، اما مشکل اصلی این نوع هولوگرام این است که زمان زیادی می‌برد. این زمان به خصوص در صورتی که شما بخواهید لمینت را بر روی تعداد زیادی کارت شناسایی اعمال کنید, مشکل ساز خواهد بود.

چاپ هولوگرام کارت با استفاده از پرینتر کارت شناسایی و لمینیتور

برای افزودن هولوگرام با پرینتر کارت شناسایی، شما به یک پرینتر کارت شناسایی همراه ماژول لمینیتور نیاز خواهید داشت. این پرینترها پرهزینه‌تر از پرینترهای معمولی کارت شناسایی هستند. در فرآیند چاپ کارت شناسایی، یک فیلم لمینت با طرح‌های هولوگرافیک به سطح کارت شناسایی اضافه می‌شود. لمینت یا پوشش دهی تمام کارت در طرح‌های دلخواه و استاندارد قابل دسترس است، که طرح‌های دلخواه پرهزینه‌تر از طرح‌های استاندارد هستند.

این کارت‌های شناسایی را منحصر به فرد کرده و یک روش ساده و کارآمد برای ساختن یک کارت شناسایی با امنیت بالا است. جعل و دستگاری این کارت‌ها بسیار دشوار هستند و کیفیت گرافیک بسیار خوبی را تضمین می‌کنند. تولید کنندگان پرینتر کارت‌های شناسایی مانند زبرا و فارگو این نوع لمینیت ها را ارائه می‌دهند که می‌توانند در هر نوع پرینتر کارت شناسایی استفاده شوند. این لمینیت ها به طرح‌های استاندارد و سفارشی در دسترس هستند.

حتما بخوانید:چاپگر هولوگرام چیست؟

لمینیت هولوگرافیک چیست؟

دو متریال لمینیتور برای چاپ هولوگرام کارت مورد نیاز است: لمینت و کارت های پی وی سی ترکیبی. لمینت با استفاده از یک رول لمینت به پرینتر شما اجازه می دهد تا در طول فرآیند چاپ، لایه محافظتی لمینت را به کارتهای شما اضافه کند. چندین گزینه لمینت وجود دارد، از شفاف تا هولوگرافیک و پچ تا پوشش کامل. به جای کارتهای PVC استاندارد 100٪، شما باید کارتهای PVC-PET ترکیبی را برای لمینیتور خود انتخاب کنید. کارتهای PVC-PET ترکیبی هم اندازه و با همان شفافیت کارت های PVC استاندارد هستند، اما مقاوم تر. بیشتر از همه، آنها مقاوم تر نسبت به حرارت بالای استفاده شده در فرآیند لمینت کردن هستند. کارتهای PVC استاندارد به علت حرارت شدید در هنگام لمینت کردن تغییر شکل می‌دهند، اما برای کارت های ترکیبی این اتفاق نمی‌افتد. کارت های استاندارد 100٪ PVC در طول لمینت شدن خم می‌شوند، اما کارت های ترکیبی این طور نیست.

با لمینت هولوگرافیک، امنیت را به حداکثر برسانید. لمینت هولوگرافیک با اضافه کردن هولوگرام به کارت، سطح بالایی از حفاظت را به کارت شناسایی می‌بخشد. تصاویر نوری با وضوح بالا و سه‌بعدی هستند. این لمینت‌ها مقاومت بالایی در برابر جعل دارند زیرا تکثیر هولوگرام با اسکنر یا دستگاه فتوکپی رنگی ممکن نیست و تولید یا کپی کردن هولوگرام از طریق فرآیندهای چاپ استاندارد نیز امکان‌پذیر نیست. دو انتخاب برای لمینت هولوگرافیک وجود دارد: استاندارد و سفارشی. لمینت‌هولوگرافیک استاندارد در بازار عمومی در دسترس هستند و همان سطح امنیتی را که لمینت هولوگرافیک سفارشی ارائه نمی‌دهد. فارگو، اوولیس، دیتاکارد، مجیکارد، زبرا و نیسکا همه طرح‌های لمینت هولوگرافیک استاندارد را ارائه می‌دهند. لمینت هولوگرافیک سفارشی بالاترین سطح مقابله با جعل و دستکاری کارت شناسایی را ارائه می‌دهد.

لمینیت کارت شناسایی چیست؟

یک راه عالی برای افزایش امنیت کارت های شناسایی خود و داشتن تصویر و چاپ برای مدت طولانی تر، اضافه کردن روکش به فرآیند چاپ کارت های شناسایی خود است. لمینت کردن یک فرآیند دو مرحله ای است که توسط یک چاپگر کارت با یک لمیناتور انجام می شود. چاپگر کارت توسط ریبون و فیلم یا مستقیماً بر روی کارت چاپ می کند، که به طور معمول به عنوان چاپ مستقیم بر روی کارت شناخته می شود. لمینیتورها دارای غلطک های گرم هستند که دماها را در محدوده 280-375 درجه فارنهایت (140-190 درجه سانتیگراد) فراهم می کنند. با این حرارت ها، لمینیتور لایه ی لمینیت را همراه فشار روی کارت اعمال می کند.

پوشش های شفاف به عنوان topcoat یا varnish شناخته می شوند. لمینیت شفاف و نازک (با ضخامت تقریبی 0.25 میل) بصورت لبه به لبه روی سرتاسر کارت ها اعمال می شوند و از آن محافظت می‌کند. این پوشش از بارکد، امضا، لوگوها و تصاویر را در برابر خراشیدگی، کمرنگ شدن محافظت می‌کنند. آنها کارت ها را تا 2 تا 3 سال حفاظت می کنند. ضخامت لمینت از 0.5 میل تا 1.0 میل متغیر است و می تواند عمر کارت ها را از 3 تا 10 سال افزایش دهد.

هرچه پوشش لمینت ضخامت بیشتری داشته باشد، کارت مقاوم تر خواهد بود. در مورد پوشش لمینت کارت، انواع مختلفی وجود دارد. برخی از لمینت ها سطح کلیه کارت را می‌پوشانند در حالی که برخی دیگر فقط یک منطقه را پوشش می‌دهند و به عنوان لمینت های پچ شناخته می‌شوند. لمینت پچ وقتی استفاده می‌شود که می‌خواهید نصف کارت نوار مغناطیسی یا کارت هوشمند را لمینت کنید.

حتما بخوانید: لمینیتور پرینتر چاپ کارت چیست؟

برچسب هولوگرام چیست؟

HoloGram از دو بخش Holo به معنای تمام یک شی و Gram به مفهوم نگاشتن تشکیل شده است. لیبل هولوگرام همان برچسب امنیتی و فوق امنیتی، یک نشانه تصویری سه بعدی است که با تکنولوژی لیزر به صورت برچسب تولید می‌شود. این برچسب دارای جلوه‌های بصری منحصر به فرد از نام یا آرم گرافیکی در لایه‌ های مختلف می‌باشد.

لیبل هولوگرام ضد تقلب و سه بعدی است. این برچسب برخلاف تصاویر معمولی دارای طیف رنگ بوده و می توان تمامی رنگ های طیف مرئی را با جلوه های بصری فوق العاده در آن مشاهده نمود و همین مشخصه بارز است که هولوگرام را از تصاویر معمولی تک بعدی که دارای رنگ های ثابت می باشند متمایز می سازد.

هولوگرام برچسبی چیست؟
هولوگرام برچسبی چیست؟

مزایای برچسب هولوگرام کارت چیست؟

برخی از مزایای برچسب هولوگرام در برابر چاپ هولوگرام روی کارت عبارتند از:

 • لیبل هولوگرام قادر است همزمان تصاویر متفاوتی را بطور مجزا و در زاویه های مختلف به نمایش بگذارد و حجم زیادی از اطلاعات را در خود جای دهد.
 •  لیبل هولوگرام می تواند حاوی اطلاعات و طرح هائی مخفی باشد که در حالت عادی و با نور معمولی قابل رویت نبوده و فقط با نور لیزر می توان آن ها را رویت نمود.
 •   هولوگرام  برچسبی با هیچ یک از ماشین آلات و تجهیزات امروزی قابل چاپ و تکثیر نیست. هیچ یک از اسناد و اوراق بهادار دارای برچسب هولوگرام را نمی توان حتی با جدید ترین و پیشرفته ترین اسکنرها و ماشین های فتوکپی رنگی تکثیر نمود.
 •  لیبل هولوگرام محصولی چند منظوره است. علاوه بر کاربرد آن به عنوان برچسب امنیتی و ضد تقلب به عنوان برچسب اطمینان و شناسایی نیز بکار می‌رود. ضمناً بسیاری از تولید کنندگان از هولوگرام به عنوان برچسب تزئینی نیز استفاده می‌نمایند, چرا که هولوگرام به وسطه دارا بودن رنگهای زیبا و جلوه های بصری ویژه باعث جلب نظر خریداران و مشتریان و در نتیجه موجب افزایش فروش کالا و خدمات می‌گردد.

لیبل هولوگرام خورد شونده یا گچی چیست؟

لیبل هولوگرام خورد شونده از جنسی مشابه آهک و گچ می باشد و با توجه به حالت شکننده و خرد شونده خود برای مصارف امنیتی بسیار کاربرد دارد. به دلیل جنس بسیار نازک آن معمولا برای گارانتی محصولات الکترونیکی ، اموال ، پلمپ انواع کارتن های انباری و موارد مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی های این نوع برچسب می توان به امنیتی بودن ، مقاومت در چاپ ، عدم استفاده مجدد از لیبل ، خردشوندگی و … اشاره کرد.

لیبل هولوگرام خورد شونده یا برچسب گچی انواع متفاوتی دارد و بعد از چسباندن به محصول به هیچ وجه قابل کندن نیستند و در صورت سعی در کندن ، لیبل ها خرد می‌شوند و این امر نشانه آن است که محصول مورد نظر دیگر آکبند نیست. این گونه لیبل ها بیشتر برای کارهای امنیتی ، گارانتی و برای اصالت کالا استفاده می شوند. برای مثال گارانتی محصولات الکترونیکی یا اصل بودن محصول

لیبل های عادی را به دلیل انعطاف پذیر بودن می توان پس از چسباندن بارها و بارها کند و دوباره چسباند اما این نوع از لیبل ها پس از چسبیدن سخت شده و در صورتی که بخواهید آن ها را از روی سطح بکنید خرد شده و پاره پاره می‌شوند به همین دلیل به آن ها لیبل گچی می‌گویند.

لیبل هولوگرام امنیتی ، خردشونده ، گچی یا تخم مرغی نام هایی می‌باشد که به این نوع لیبل اطلاق می‌شود. در این نوع لیبل ها امکان جداشدن آن از روی سطح قبلی و چسباندن مجدد آن بر روی سطح دیگر وجود ندارد. از آن به عنوان لیبل اموال نیز قابل استفاده می‌باشد.

ویژگی های لیبل خورد شونده

 • داشتن خاصیت شکنندگی
 • چسبندگی بالا و خرد شدن در هنگام کنده شدن
 • سطح شبرنگی در برخی از انواع و مقاوم در برابر رطوبت و گرما
 • یکی از مهم ترین کاربرد های لیبل هولوگرام خرد شونده استفاده از آن به عنوان برچسب اموال است. روی این برچسب ها بارکد چاپ شده و روی اموال شرکت ها و سازمان های خصوصی یا دولتی چسبانده می‌شود و میتوان با دستگاه بارکد خوان گزارش کاملی از اموال و موجودی سازمان و شرکت های کوچک و بزرگ بدست آورد.

چگونه هولوگرام سفارشی کارت را چاپ کنیم؟

برای سفارش لمینت طرح اختصاصی ابتدا باید مشخص کنید طرح شما تک لوگو ثابت است یا طرح شما بصورت تکرار شونده در کارت پخش می‌شود. با توجه به طرح و المان های امنیتی مد نظر شما چندین نمونه مختلف طراحی شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با توجه به سلقیه و نیاز سازمان خود از بین آنها انتخاب کنید. سپس کلیشه با توجه به طرح تایید شده شما ساخته شده و از روی کلیشه، هولوگرام طرح اختصاصی شما طبق تعداد درخواستی تولید می‌شود.

کارت شناسایی ملی آمریکایی

این نوع هولوگرام تنها با درخواست شما و به تعداد مورد نیاز شما تولید میشود و کلیشه یا هولوگرام اختصاصی شما در اختیار هیچ شرکت یا شخص دیگری قرار نمی‌گیرد و این طرح امنیتی برای سازمان شما ثبت شده و هر زمان که نیاز داشتید، هولوگرام برای استفاده شما تولید و در اختیار شما گذاشته می شود. لمینت طرح اختصاصی برای تمامی پرینتهای کارت شناسایی که از لمینیتور پشتیبانی می کنند قابل تولید است. گرچه لمینت ساخته شده برای یک دستگاه به دستگاه های مارک دیگر نمی‌خورد. این لمینیت ها بالاترین جنبه امنیتی بصری را برای کارمندان سازمان شما ایجاد کرده و از ورود افراد متفرقه به شرکت شما جلوگیری می‌کند.

چاپ هولوگرام سفارشی در مانی کارت

به طور کلی هلوگرام را می‌ توان بر روی کلیه کالاهای مصرفی، قطعات و لوازم یدکی، چک ها و اوراق بهادار، بلیط های همایش و کنسرت ها، کارت بیمه، کارت ضمانت، اظهارنامه گمرکی، پاسپورت، معاینه فنی برچسب یا اوراق گارانتی، کارت شناسایی، کارت های اعتباری، انواع گواهینامه‌ ها و مدارک پایان دوره، ضمانت نامه‌ های بانکی، بر روی بسته‌بندی و همچنین استفاده از هولوگرام‌ به جای مهر بر روی کاغذ برای جلوگیری از کپی‌ سازی از مهر آن سازمان یا نهاد و … به کار برد.

شما میتوانید طراحی و چاپ هولوگرام کارت خودتان را به ما بسپارید. مانی کارت با تجربه زیاد در زمینه چاپ کارت و لیبل های هولوگرام میتواند طرح های دل خواه شما را پیاده سازی کند. تصاویری که در بالا مشاهده کردید نمونه طراحی جذاب هولوگرام مانی کارت است. شما فقط کافی است بودجه و اطلاعات لازم را در اختیار ما بگذارید. دقت کنید زمانی که شخصی سازی می‌کنید, هیچ کس جز شما به ان برچسب دسترسی ندارد و امکان جعل ان وجود ندارد. پس این نوع شخصی سازی برای امنیت شرکت شما بسیار مفید است.

سوالات متداول

چاپ هلوگرام کارت سفارشی چقدر زمان می‌برد؟

درصورت تجدید چاپ تا 2 هفته کاری و درصورت درخواست طرح جدید 3 الی 4 هفته کاری

قیمت چاپ هلوگرام کارت چقدر است؟

بسته به تیراژ، شکل و سایز هولوگرام و همچنین نوع هولوگرام( باطل شد،تخریب شونده و ..) و همچنین رنگ هولوگرام متغیر است.

روی چه جنس کارت هایی میتوانیم هولوگرام چاپ کنیم؟

روی انواع کارت های پی وی سی، پلی کربنات، کامپوزیت و کارت های دیگر بر پایه پلاستیک.

بهترین دستگاه برای هولوگرام کارت چیست؟

پرینترهای چاپ غیر مستقیم دارای ماژول های هولوگرام هستن که قابلیت اتصال به پرینتر چاپ کارت داشته و امکان هولوگرام کارت های شناسایی را فراهم می‌کنند. از معروف ترین و رایج ترین لمینیتور هتی حال حاضر بازار به می‌توان به لمینیتور نیسکا اشاره کرد با قابلیت لمینت بدون نیاز به چاپگر و همچنین لمینیتور فارگو.

هولوگرام گواهینامه چیست؟

هولوگرام گواهینامه یا گواهی هولوگرافیک یک نوع امنیتی است که برای جلوگیری از تقلب و تقلید در اسناد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع امنیت اغلب در گواهینامه‌ها، بلیط‌های راه‌آهن یا هواپیما، برچسب‌های محصولات برند، کارتهای اعتباری، پاسپورتها و مدارک رسمی دیگر استفاده می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up