چاپ کارت گارانتی pvc

چاپ کارت گارانتی برای هر کسب‌و‌کاری ضروری است زیرا موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش در زمان خرید هر محصولی برای خریدار مهم است. پس اگر شما فروشنده کالا هستید باید به چاپ کارت ضمانت پی وی سی حتما فکر کنید. کارت گارانتی، کارتی است که در ازای خرید محصول از طرف فروشنده به مشتری داده می‌شود که بعد از خرید پشتیبانی هایی توسط فروشنده از محصول یا خدمات خواهد شد. در واقع کارت گارانتی, کارتی است که در صورت مشکل توسط مشتری به فروشنده بازگرداده می‌شود و در صورتی که مشکل در ضمانت قید شده باشد باید توسط فروشنده برطرف گردد.

چاپ کارت گارانتی پی وی سی ضروری است زیرا ضمانت و خدمات پس از فروش در زمان خرید محصول برای خریدار مهم است. کارت گارانتی، پس از فروش محصول، تعهد فروشنده به خدمات و پشتیبانی را تضمین می‌کند. ما در مانی کارت چاپ کارت pvc ضمانت را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهیم.

نام کارتکارت گارانتی
نوع چاپافست, افست لمینیت یا دیجیتال
امکاناتامکان طراحی کارت – امکان رمزگذاری کارت ها
امکان خرید جاکارتی – امکان درج هلوگرام
امکان درج اطلاعات متغیر – امکان درج بارکد
قیمتبه تیراژ و نوع چاپ بستگی دارد.
جنس کارت پی وی سی
اندازه کارت هااندازه استاندارد 86 در 54 میلی متر
نوع فایل طراحی قابل قبولفایل لایه باز (فوتوشاپ, کورل و …)
نوع کارت ها760 میکرون
حداقل زمان آماده سازیبین 7 تا 21 روز برحسب نوع چاپ و حجم تیراژ
حداقل تیراژ قابل قبولچاپ دیجیتال: 1000 عدد
چاپ افست: 10000 عدد
برای استعلام دقیق قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر برای چاپ انواع کارت های pvc با ما به شماره 02188442854 تماس بگیرید.

گارانتی چیست؟

درواقع کارت گارانتی نمونه ای از خدمات پس از فروش است. به واسطه این کارت فروشنده متعهد می‌شود برای مدت زمان خاصی از محصول خود پشتیبانی کند. فروشنده باید درصورت خرابی یا ایجاد مشکل برای محصول طبق مفاد مندرج در کارت به مشتری خدمات بدهد. اصولا در کارت های گارانتی دوچیز قابل توجه است : یکی مدت زمان و دوم مواردی است که شامل گارانتی می‌شود و فروشنده در قبال آنها متعهد است. فروشنده خارج ازموارد ذکرشده تعهدی ندارد.

ضمانت یا گارانتی به عنوان تعهدی است که تولید کننده به خریدار می دهد که بیان می‌کند در صورتی که محصول از کیفیت پایینی برخوردار باشد یا مشخصات و واقعیت های وعده داده شده را برآورده نکند، محصول تعمیر، تعویض یا مسترد می‌شود. شرکت مانی کارت با سابقه ای بیش از 20 سال در زمینه چاپ انواع کارت های پی وی سی از جمله چاپ کارت گارانتی, کارت بانکی, کارت باشگاه مشتریان, کارت گواهینامه و … فعالیت می‌کند. کارت ها در مانی کارت با بهترین متریال و با بالاترین ماندگاری تولید و دراختیار مشتری قرار می‌گیرند.

چاپ کارت گارانتی پی وی سی کامپیوتری
چاپ کارت گارانتی پی وی سی خودرو
چاپ کارت گارانتی پی وی سی طلا

نمونه چاپ کارت گارانتی مانی کارت

گارانتی نیز برای یک دوره مشخص داده می‌شود. با این حال، به عنوان حق مصرف کننده عمل می‌کند. گارانتی شامل تمامی جوانب محصول و مربوط به ایرادات سازنده می‌باشد. سازنده تعمیر/تعویض کل محصول با محصول جدید را بدون درخواست هزینه اضافی تضمین می‌کند. در بیشتر موارد، ضمانت معمولاً ضمنی است. با این حال، می توان آن را به صورت مکتوب برای محصولات خاص ارائه کرد. اثبات قرارداد ضمانت ضمنی دشوار است.

کارت گارانتی چیست ؟

کارت گارانتی گواهی کارتی پی وی سی است که همراه با محصول ارائه می‌شود. تاریخ خرید را تایید می‌کند و شماره سریال محصول را ارائه می‌دهد. کارت گارانتی برای موارد زیر استفاده می‌شود:

نمونه چاپ کارت گارانتی دو
 • تایید تاریخ خرید
 • ترغیب مصرف کننده برای ثبت نام برای گارانتی
 • ارائه اطلاعات تماس مصرف کننده به سازنده
 • شرط سابقه برای پوشش و عملکرد گارانتی
 • ثبت اطلاعات گارانتی تلفن همراه
 • گارانتی ها کیفیت محصول را تضمین می‌کند و گواهی بر اعتماد شرکت به محصول خود است. آنها می توانند تعمیر یا جایگزینی محصولات معیوب را پوشش دهند.

چرا باید برای کسب و کار خود کارت گارانتی تهیه کنیم؟

به جای نگه داشتن صورتحساب کاغذی، می‌توانید به مشتریان خود ارزش افزوده ویژه ای ارائه دهید و کارت گارانتی را به آنها تحویل دهید. کارت گارانتی ساخته شده از پلاستیک فشرده، محکم و چشم نواز است.

کارت گارانتی مورد استفاده در زمینه های مختلف باعث وفاداری و رضایت مشتری می‌شود. این کارت جزو خدماتی است که توسط مشتریان شما شناخته شده و از آن استقبال خواهد شد. به خصوص در هنگام خرید وسایل برقی مانند ماشین لباسشویی، قهوه ساز و … و همچنین برای محصولات گران قیمت مانند جواهرات و ساعت، به مدت زمان کارکرد گارانتی توجه می‌شود. در اینجا می‌توان از کارت های گارانتی عملی استفاده کرد.

کارت گارانتی را می‌توان با توجه به نیاز شما سفارشی کرد. با کارت‌های شخصی‌شده، شما و مشتریان‌تان همه داده‌های مهم را به صورت فشرده روی یک کارت پلاستیکی خلاصه کرده‌اید. این کارت یک عملکرد کلی و یک عملکرد کنترلی در مورد گارانتی را به شما ارائه می‌دهد. اطلاعاتی در مورد تاریخ خرید، دوره گارانتی یا مشکلات قبلی. چاپ کارت گارانتی پی وی سی برای هر کسب‌و‌کاری ضروری است زیرا خریداران به گارانتی و خدمات پس از فروش اهمیت ویژه‌ای می‌دهند.

چرا کارت گارانتی پی وی سی

پلی اتیلن کلراید (PVC) رایج ترین ماده ای است که برای کارت شناسایی استفاده می‌شود. کارت های کامپوزیت که ترکیبی از PVC و PET (پلی اتن ترفتالات) هستند، دوام بیشتری را ارائه می‌دهند و برای استفاده با ماژول لمینیت تجاری (CLM) ایده آل هستند. کارت‌های قابل بازنویسی دارای سطح قابل بازنویسی در یک طرف و روکش PVC در طرف دیگر هستند و اغلب برای کارت‌های بازدیدکننده استفاده می‌شوند.

PVC چیست؟

پی وی سی سومین پلیمر مصنوعی پلاستیکی است که به طور گسترده تولید می‌شود. در تولید بسیاری از محصولاتی که مردم به صورت روزانه از آنها استفاده می‌کنند، از جمله چاپگرهای کارت شناسایی استفاده می‌شود. پی وی سی به دلیل قیمت پایین و خواص فیزیکی و مکانیکی مطلوب برای کارت شناسایی استفاده می‌شود.

کارت های پی وی سی چیست؟

کارت های پی وی سی کارت های پلاستیکی هستند که برای چاپ کارت شناسایی استفاده می‌شوند. آنها در اندازه ها، رنگ ها و ضخامت های مختلف وجود دارند. متداول ترین اندازه CR80 نام دارد که 3.375 اینچ در 2.2125 اینچ است (همان اندازه کارت های اعتباری). سایز کارت محبوب دیگری که در بازار دیده می‌شود CR79 است که 3.303 اینچ در 2.051 است، اما توجه داشته باشید که فقط چاپگرهای کارت انتخابی از این اندازه پشتیبانی می‌کنند.

چگونه کارت های گاراتنی PVC را ایمن می کنید؟

راه های زیادی برای ایمن کردن کارت گاراتنی PVC وجود دارد، از جمله:

فناوری امنیتی: یک نوار مغناطیسی، قابلیت‌های کارت هوشمند، قابلیت‌های ارتباط نزدیکی RFID و سایر اقدامات امنیتی را به کارت خود اضافه کنید.

امنیت بصری: با طراحی کارت مناسب می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کارت گاراتنی PVC که تولید می‌کنید معتبر و واقعی است و همچنین اطمینان حاصل کنید که با استانداردهای برند سازمان شما مطابقت دارد.

ویژگی‌های امنیتی کارت: وقتی ویژگی‌هایی مانند چاپ UV، روبان براق، لمینت هولوگرافیک، و اثر لمسی را اضافه می‌کنید، جعل کارت‌های گاراتنی PVC که برای سازمان خود تولید می‌کنید را برای افراد شرور دشوار می‌کنید.

مزایای چاپ کارت گارانتی پی وی سی چیست؟

شاید برای شما سوال باشد که چرا کارت گارانتی پی وی سی را به شما پیشنهاد می‌دهیم, در ادامه مزایای کارت pvc را برای شما می‌گوییم.

دوام: کارت های PVC به دلیل دوام و مقاومت در برابر سایش و پارگی شناخته شده اند. با چاپ کارت گارانتی بر روی کارت پی وی سی، احتمال آسیب یا از بین رفتن آن در طول زمان کمتر می شود و اطمینان حاصل می شود که اطلاعات گارانتی دست نخورده باقی می‌ماند و به راحتی قابل دسترسی است.

مقاومت در برابر آب: کارت های پی وی سی در برابر آب نیز مقاوم هستند و برای استفاده در محیط هایی که کارت گارانتی ممکن است در معرض رطوبت یا رطوبت باشد ایده آل هستند. این به جلوگیری از آسیب دیدن یا ناخوانا شدن اطلاعات گارانتی به دلیل آسیب آب کمک می‌کند.

ظاهر حرفه ای: چاپ کارت گارانتی بر روی کارت PVC می تواند ظاهری حرفه ای و صیقلی به آن بدهد. این می تواند به افزایش ارزش درک شده محصول و بهبود تجربه کلی مشتری کمک کند.

سفارشی‌سازی: کارت‌های PVC را می‌توان به راحتی با آرم‌ها، گرافیک‌ها و سایر عناصر برندسازی سفارشی کرد و به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا کارت ضمانت‌نامه‌ای ایجاد کنند که با هویت برند و استراتژی بازاریابی آنها همخوانی داشته باشد.

به طور کلی، چاپ کارت گارانتی بر روی کارت PVC می تواند چندین مزیت از جمله دوام، مقاومت در برابر آب، ظاهر حرفه ای و گزینه های سفارشی سازی را ارائه دهد.

مراحل چاپ کارت گارانتی چیست؟

برای چاپ یک کارت گارانتی حرفه‌ای باید مراحل زیر را طی کنید:

نمونه چاپ کارت گارانتی یک

مرحله 1: بررسی اهداف

شما در مرحله اول باید اهداف و نیازمندی های خود را تعیین کنید. اهداف شما میتواند مرتبط با بازاریابی, معرفی برند, دریافت رضایت بیشتر مشتری و .. باشد.

مرحله 2: انتخاب کارت

شما قبل از طراحی کارت باید جنس کارت مدنظر خود را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما کارت های پی وی سی ساده است زیرا نیازی به هوشمندی کارت گارانتی یک کالا نیست. اما اگر نیاز به گارانتی سیستمی دارید میتوانید از کارت های پی وی سی اسمارت, مایفر و rfid استفاده کنید.

مرحله 3: طراحی کارت

در این مرحله باید طراحی کارت‌های خود را آغاز کنید. برای طراحی می‌توانید از یک فرد متخصص کمک بگیرید. طراحی کارت ها باید طبق اهداف شما باشد تا نتیجه بهتری بگیرید.

مرحله 4: چاپ نمونه

قبل از شروع چاپ انبوه حتما یک نمونه چاپ کنید تا ببینید آیا نتیجه دل‌خواه شما هست؟ کارت نمونه می‌تواند به شما کمک کند که قبل از چاپ کارت انبوه, مشکلات خود را پیدا کنید.

مرحله 5: چاپ انبوه

در این مرحله باید همه کارت ها را چاپ کنید. دقت کنید که بعد از چاپ همه کارت ها, هر کارت را جداگانه بررسی کنید تا بدون مشکل باشد.

حتما بخوانید: چه پرینتری مناسب چاپ کارت pvc است؟

طراحی کارت گارانتی چگونه است؟

طراحی کارت باید خلاقانه و حرفه ای باشد به طوری که نزد مشتری به شما و محصولات تان ارزش و اعتبار ببخشد. مانی کارت سابقه طولانی در طراحی و چاپ کارت گارانتی پی وی سی دارد.

چاپ کارت گارانتی پی وی سی طلا فروشی
چاپ کارت گارانتی پی وی سی گوشی همراه
چاپ کارت گارانتی پی وی سی لوازم الکترونیکی

در طراحی کارت گارنتی پی وی سی به چند نکته اشاره میکنیم :

 • شما میتوانید طراحی کارت های گارنتی خود را با نرم افزار فوتوشاپ انجام بدهید. اما برای طراحی حرفه ای تر می‌توانید از نرم افزار های کارت گرینتر چاپ کارت pvc استفاده کنید.
 • لوگو شرکت و اطلاعات محصول که گارانتی به آن تعلق می‌گیرد باید روی کارت گارانتی Warranty درج گردد.
 • اطلاعات مربوط به شرایط ضمانت نامه حتما باید پشت کارت درج شود.
 • طراحی کارتها باید در ابعاد 85 در 55 میلی متر باشد. این ابعاد استاندارد کارت های پی وی سی است.
 • کیفیت طرح باید حداقل dpi300 باشد تا خروجی از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.
 • چاپ کارت گارنتی در تعداد حداقل 1000 عدد قابل سفارش است. کارت های گارنتی را می‌توان روی انواع کارت pvc با رنگهای متنوع مانند : طلایی متالیک ، سفید و نقره ای متالیک و در ضخامت های مختلفی مثل 300 میکرون ، 500 میکرون ، 760میکرون چاپ کرد.
 • به دلیل اینکه شرایط و ویژگی های کارت ها باهم متفاوت است بایستی از کارت هایی استفاده شود که قابلیت چاپ اطلاعات متغییر را داشته باشد. همچنین برای چاپ این نوع کارتهای ضمانت باید از دستگاه های کارت pvc با تکنولوژی چاپ افست استفاده شود.

قیمت چاپ کارت گارانتی پی وی سی

قیمت چاپ کارت گارانتی پی وی سی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 • تیراژ: تیراژ کارت ضمانت نامه باید بالا باشد. هر چه تیراژ شما بالاتر برود شما شامل تخفیف بیشتری می‌شوید.
 • کیفیت چاپ: شما باید با حداقل کیفیت 360dpi کار کنید. اما اگر کیفیت بهتری هم می‌خواهید می‌توانید به کیفیت 600dpi فکر کنید که قیمت بالاتری دارد.
 • رنگ کارت ها: کارت گارنتی شما میتواند رنگ, سیاه سفید, رنگی, متالیک و… باشد که هر کدام قیمت خاص خودش را دارد.
 • یک رو یا دو رو بودن کارت: کارت شما میتواند به صورت یک رو یا دو رو چاپ شود که طبیعتا دو رو قیمت بالاتری دارد.
 نمونه کارت گارانتی شرکتی
چاپ کارت گارانتی پی وی سی سازمانی
چاپ کارت گارانتی پی وی سی اداری

نمونه چاپ کارت گارانتی مانی کارت

چاپ کارت گارانتی خود را کجا انجام بدهیم؟

یک سوال پر تکرار این است که کجا کارت های گارانتی خود را چاپ کنیم؟ برای پاسخ به این سوال دقت کنید که شرکت چاپی را انتخاب کنید که دارای سابقه برای چاپ کارت گارنتی باشد, قیمت مقرون به صرفه ای بدهد و زمان تحویل ان برای شما مناسب باشد. می‌توانید با بررسی کارت های گارانتی که این شرکت قبلا چاپ کرده است به طراحی کارت, مواد اولیه مصرفی و کیفیت کار ان شرکت برسید.

ما در مانی‌کارت دارای 20 سال سابقه در زمینه چاپ کارت های پی وی سی از جمله چاپ کارت گارانتی هستیم. مواد اولیه که برای چاپ کارت های شما به کار می‌بریم جزو مرغوب ترین مواد است. ما به شما گارانتی بهترین قیمت را خواهیم دارد و تحویل کار شما کاملا به موقع خواهد بود. شما می‌توانید با اطمینان خاطر چاپ کارت های خود را به ما بسپارید.

کیفیت چاپ کارت گارانتی مانی کارت

سوالات متداول

ایا کارت های گارانتی پی وی سی می‌توانند هوشمند باشند؟

بله با توجه به نوع کارتی که انتخاب میکنید این امکان وجود دارد. کارت های پی وی سی گارانتی مایفر و اسمارت هوشمند هستند.

چاپ کارت های گارانتی چند روز طول می‌کشد؟

پاسخ به این سوال به تیراژ چاپ, شخصی سازی های مد نظر شما و نوع چاپ وابسته است. اما چاپ این کارت ها معمولا بین 7 تا 21 روز زمان می‌برد.

چگونه یک کارت گارانتی مناسب طراحی کنیم؟

شما میتوانید طراحی را به تیم متخصص ما بسپارید. ما برای شما بهترین ها را طراحی می‌کنیم. اما اگر دوست دارید طراحی با خودتان باشد باید به بررسی نمونه های موجود در اینترنت بپردازید تا بتوانید از ان ها برای ایده شروع کار خود استفاده کنید.

چه نوع کارتی برای کارت گارانتی مناسب است؟

بهترین نوع کارت های گارانتی, کارت های پی وی سی هستند. کارت هات های گارانتی باید چند سال برای مشتری کار کنند, اگر کارت شما کاغذی باشد امکان دارد که کارت پاره شود و به مرور نوشته هایش محو شوند. اما کارت های پی وی سی در برابر, پارگی, آب, سایش و خط افتادن مقاوم است. پس انتخاب بهتری برای شما است.

پرینتر مناسب برای چاپ کارت گارانتی چیست؟

پرینتر های کارت مناسب برای چاپ کارت گارانتی, دستگاه های چاپ پی وی سی است. شما باید یک پرینتر کارت پی وی سی تهیه کنید. پرینتر های مناسب این کار عبارت اند از: فارگو 5000, نیسکا 201 پلاس و …

چرا چاپ کارت گارانتی pvc برای کسب‌و‌کارها ضروری است؟

چاپ کارت ضمانت پی وی سی با ارائه ضمانت و پشتیبانی پس از فروش، اعتماد مشتری را جلب کرده و باعث افزایش رضایت و وفاداری مشتری می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up