چاپ کارت وفاداری pvc

چاپ کارت وفاداری برای کسب و کار های فروشگاهی و سازمانی بسیار رایج است. کارت وفاداری که به عنوان کارت وفاداری مشتری یا کارت پاداش نیز شناخته می شود، یک ابزار بازاریابی است که توسط مشاغل برای تشویق وفاداری مشتری و تکرار خرید استفاده می‌شود. این کارت توسط یک کسب و کار به عنوان بخشی از یک برنامه وفاداری برای مشتریانش صادر می‌شود. به طور معمول، چاپ کارت وفاداری روی کارت پی وی سی است که می‌توان آن را در محل فروش کشید یا اسکن کرد تا خریدهای مشتری را ردیابی کند. برنامه وفاداری بر اساس عادات خرج کردن و وفاداری آنها به کسب‌وکار، تخفیف، محصولات رایگان یا سایر امتیازات را به آنها پاداش می‌دهد.

مانی کارت با سابقه 20 ساله در زمینه چاپ کارت pvc بهترین و با کیفیت ترین کارت های وفاداری را صادر می‌کند. این مطلب یک راهنمای جامع برای کسانی است که قصد صدور کارت های وفاداری برای کسب و کار خود دارند.

نام کارتکارت وفاداری
نوع چاپافست, افست لمینیت یا دیجیتال
امکاناتامکان طراحی کارت – امکان رمزگذاری کارت ها
امکان خرید جاکارتی – امکان درج هلوگرام
امکان درج اطلاعات متغیر – امکان درج بارکد
قیمتبه تیراژ و نوع چاپ بستگی دارد.
جنس کارت پی وی سی
اندازه کارت هااندازه استاندارد 86 در 54 میلی متر
نوع فایل طراحی قابل قبولفایل لایه باز (فوتوشاپ, کورل و …)
نوع کارت ها760 میکرون
حداقل زمان آماده سازیبین 7 تا 21 روز برحسب نوع چاپ و حجم تیراژ
حداقل تیراژ قابل قبولچاپ دیجیتال: 1000 عدد
چاپ افست: 10000 عدد
برای استعلام دقیق قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر برای چاپ انواع کارت های pvc با ما به شماره 02188442854 تماس بگیرید.

کارت وفاداری چگونه کار می‌کند؟

سیستم کارت وفاداری با ارائه یک کارت یا برنامه وفاداری به مشتریان کار می‌‎کند که به آنها امکان می‌دهد در خرید‌های خود امتیاز، پاداش یا تخفیف کسب کنند. هر بار که کارت اسکن می‌شود، مشتری امتیازاتی را به دست می‌آورد که می‌تواند بعداً در خرید خود از آن امتیاز استفاده کند. امتیازهای جمع  شده را می‌توان برای پاداش‌ها، از جمله تخفیف، پیشنهادات برگشت نقدی، جوایز مادی و غیره استفاده کرد. جوایز بر اساس برنامه وفاداری برند است. این سیستم همچنین داده های ارزشمندی را در مورد رفتار و ترجیحات مشتریان به برندها ارائه می‌دهد که می‌تواند برای بهبود تلاش های بازاریابی و افزایش رضایت مشتری مورد استفاده قرار گیرد.

چاپ کارت وفاداری پی وی سی ساعت فروشی
چاپ کارت وفاداری پی وی سی باشگاه ورزشی
چاپ کارت وفاداری پی وی سی خبرنگاری

نمونه چاپ کارت وفاداری پی وی سی مانی کارت

ایجاد یک برنامه کارت وفاداری جدید یا اصلاح یک برنامه قدیمی با کارت های جدید ممکن است چیزی باشد که کسب و کار شما برای افزایش فروش به آن نیاز دارد. کارت های وفاداری مزایای بسیاری برای مشاغل در هر اندازه ای دارند و برای دوام بیشتر معمولا روی کارت pvc چاپ می‌شوند. این نوع برنامه تعامل با مشتری می‌تواند به بهبود حفظ و آگاهی از محصول کمک کند و بینش بی نظیری را در مورد مشتریان به شما بدهد. ما در مانی کارت علاوه بر کارت های وفاداری انواع کارت عضویت, کارت گارانتی, کارت مرکز خرید و … را نیز چاپ می‌کنیم.

مزایای کلیدی سیستم کارت وفاداری

در اینجا برخی از مزایای کلیدی چاپ کارت وفاداری آورده شده است:

 • مدیریت مشتری: چاپ کارت وفاداری پی وی سی به شما امکان می دهد پروفایل های مشتری را ایجاد و مدیریت کنید. این به پیگیری خریدها، ترجیحات و رفتار مشتری کمک می‌کند، که می‌تواند برای ارائه پاداش ها و تبلیغات شخصی استفاده شود.
 • شناسایی مشتری: کارت‌های وفاداری به شما امکان می‌دهند مشتریان خود را با کد/آدرس ایمیل/یا سایر ویژگی‌ها شناسایی کنید.
 • ردیابی امتیاز و پاداش: سیستم کارت وفاداری امکان اعطای امتیاز به مشتریان برای خرید یا سایر رفتارهای دلخواه آنها را فراهم می‌کند. مشتریان می‌توانند امتیاز جمع کنند و از آنها برای پاداش‌هایی مانند تخفیف یا محصولات رایگان استفاده کنند.
 • تقسیم بندی و هدف گذاری: سیستم کارت های وفاداری به شما این امکان را می دهد که مشتریان را بر اساس ویژگی های مختلف مانند جمعیت شناسی، سابقه خرید و رفتار تقسیم بندی کنید. این به هدف قرار دادن گروه های مشتریان خاص با تبلیغات و جوایز مرتبط کمک می‌کند.
 • تجزیه و تحلیل و گزارش: شما می‌توانید بینشی در مورد تجزیه و تحلیل زمان واقعی و گزارش عملکرد برنامه های وفاداری به دست آورید که به شما امکان می‌دهد تعامل مشتری، درآمد ایجاد شده و موارد دیگر را ردیابی کنید.
 • یکپارچه سازی: سیستم کارت وفاداری را می توان با سیستم های دیگر مانند پلتفرم های POS، CRM و تجارت الکترونیک ادغام کرد.
 • کارت وفاداری به عنوان یک روش پرداخت: اگر در کمپین وفاداری خود گزینه پرداخت با امتیاز را انتخاب کنید، مشتریان شما می‌توانند با کارت های وفاداری خود مانند کارت هدیه پرداخت کنند. علاوه بر این، به شما این امکان را می‌دهد که میزان هزینه مشتری را با چنین کارتی محدود کنید.

چگونه چاپ کارت وفادای به رشد کسب و کار شما کمک می‌کند؟

شما می توانید یک برنامه کارت وفاداری را به روش های مختلفی راه اندازی کنید، اما همه روش ها به طور کلی دارای مزایای یکسانی هستند. در میان مزایای متعدد چاپ کارت های وفاداری، هفت دلیل وجود دارد که چرا یک کارت وفاداری می‌تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.

1- حفظ مشتری با چاپ کارت وفاداری پی وی سی

یک برنامه وفاداری در خدمت ایجاد اعتماد بین مشتریان و نام تجاری شما است. مشتریانی که ثبت نام می‌کنند با وعده مزایایی که هنگام استفاده از کارت یک عضو منحصر به فرد دریافت می‌کنند، باز می‌گردند. کارت آنها را تشویق می‌کند که وفادار بمانند.

2- فروش افزایش می یابد

چاپ کارت وفاداری پی وی سی به یک کسب‌وکار اجازه می‌دهد تا پیشنهادات انحصاری ارائه دهد و مشتریان را برای خرید بیشتر تشویق کند. با تبلیغ برنامه وفاداری، افزایش فروش را تشویق می‌کنید. مشتریان زمانی که احساس می‌کنند با جامعه تجاری مرتبط هستند به فرصت های تخفیف توجه بیشتری می‌کنند.

3- آگاهی از محصول

آیا به دنبال یک استراتژی موثر برای تبدیل افراد به خریداران معمولی یا تبلیغات اقلام تازه منتشر شده هستید؟ مشتریان زمانی که انگیزه تخفیف کارت وفاداری یا رایگان بودن را داشته باشند، محصولات جدید را امتحان خواهند کرد. به مشتریان این شانس را بدهید که در صورت پیوستن به برنامه وفاداری یا کسب مقدار مشخصی امتیاز، یک محصول جدید را به صورت رایگان امتحان کنند و به دلیل معامله ای که قول داده اید، محصول را با تعداد بیشتری خریداری خواهند کرد.

4- تحلیل رفتار مشتری

برای تبلیغ موثرتر در پایگاه مشتریان خود، می‌توانید عادات خرید را با استفاده از برنامه کارت وفاداری پیگیری کنید و تبلیغات را با جمعیتی که کسب و کارتان می‌بیند مطابقت دهید.

5- تبلیغات از طریق خود مشتری

مشتریان اطلاعاتی را در مورد تخفیف ها، جوایز و سایر فرصت های انحصاری که عضویت فراهم می‌کند منتشر می‌کنند. آنها افرادی را که می‌شناسند تشویق می‌کنند تا بخشی از جامعه ای شوند که در آن مشارکت دارند. پیشنهاد معاملات برای ارجاع به برنامه وفاداری راه دیگری برای جذب مشتریان فعلی شما و اطمینان از گسترش تبلیغات دهان به دهان است.

6- کاهش هزینه برای تبلیغات

با سیاست های کارت عضویت مناسب، شرکت شما می تواند بودجه بیشتری را به برنامه وفاداری اختصاص دهد که باعث افزایش ترافیک مشتری می‌شود. کارت وفاداری می‌تواند به عنوان یک شکل منحصر به فرد از تبلیغات باشد، به این معنی که شما می‌توانید تلاش کمتری با استفاده از روش های تبلیغاتی دیگر انجام دهید.

7- ایجاد یک جامعه مثبت

یک برنامه وفاداری، حس اجتماعی را با مشتریان ایجاد می‌کند و آنها را با برند مرتبط نگه می‌دارد. مشتریان می‌خواهند به تجارتی بازگردند که در آن احساس ارزشمندی می‌کنند. به همین دلیل است که یک برنامه وفاداری می‌تواند ارتباط سالمی با محصولات یا خدمات شما ایجاد کند.

کاربرد چاپ کارت وفاداری

چاپ کارت وفاداری نشانه عضویت مشتری در جامعه تجاری شماست. کارت حس تعلق ایجاد می‌کند، کسب‌وکار شما را ارتقا می‌دهد و در عین حال به همه کمک می‌کند احساس کنند که در آن مشارکت دارند. برنامه های کارت وفاداری بسته به نوع کسب و کار و نیازهای شما به عنوان مالک قابل تنظیم هستند.

چاپ انواع کارت وفاداری پی وی سی

چند نمونه از برنامه های وفاداری مناسب را در نظر بگیرید:

 • خواربارفروشی که زود شروع به کار می‌کند یا تا دیروقت برای ساعاتی فقط برای اعضا باز می‌ماند.
 • یک فروشگاه خرده فروشی که به اعضا تخفیف هایی را برای اقلام خاص ارائه می‌دهد.
 • یک شیرینی فروشی که پس از هشت بار بازدید، یک خوراکی رایگان ارائه می‌دهد.
 • یک سالن سینما که به اعضا اجازه می‌دهد از خدمات  VIP استفاده کنند.
 • سالن آرایشی که پیشنهادهای تخفیف ویژه برای اعضای وفادار ارسال می‌کند یا برنامه‌ریزی اولویت را ارائه می‌دهد.

اهداف یک کارت وفاداری چیست؟

یکی از راه‌های اجرای برنامه وفاداری، تکیه بر سیستم کارت برای جمع‌آوری و پردازش آسان داده‌ها است. یک برنامه قابل تنظیم را در نظر بگیرید که بسته به اهداف بازاریابی شما عمل می‌کند. کارت وفاداری می تواند اهداف زیر را انجام دهد. بنابراین چاپ کارت وفادری باعث میشود شما به اهداف بازاریابی خود نزدیک تر شوید.

 • فعال کردن یک سیستم امتیاز: ممکن است بخواهید کارت‌های عضویت شما پیشرفته‌تر از سیستم کارت پانچ باشد، اما همچنان می‌توانید از آنها برای پیگیری تعامل مشتری از طریق نقاط ثبت شده مجازی استفاده کنید.
 • سازگاری با برنامه‌های وفاداری: مشتریان شما می‌توانند به صورت آنلاین وارد حساب‌های عضویت خود شوند یا در برنامه کسب‌وکار شما وارد شوند تا مزایای آن‌ها را ببینند.
 • اتصال با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری: مشتریان می توانند با دریافت ایمیل های تبلیغاتی یا پیام های متنی از کسب و کار شما موافقت کنند. این ویژگی برای مشتریانی که سفارش آنلاین را ترجیح می دهند آشناست.
 • ردیابی داده‌ها و آمار مشتری: همه چیز، از آمار جمعیتی گرفته تا آمار خرید، با عضویت‌های ثبت‌شده دیجیتالی و کارت‌های کشیدن به اطلاعات در دسترس تبدیل می‌شود.
 • ویژگی‌های بازاریابی: کارت‌ها دارای ویژگی‌های بازاریابی و ابزارهای دیگری هستند که به شما کمک می‌کنند محصولات خاص را برای مشتریانی که احتمال خرید آن‌ها را دارند تبلیغ کنید.
 • ترویج مشوق ها: برنامه کارت عضویت یک روش تحویل موثر برای تبلیغات انگیزه های کسب و کار شما است. ببینید با ارزش ترین مشتریان شما چه کسانی هستند: از داده های کارت وفاداری برای توجه ویژه به مشتریانی که بیشترین پول را خرج می کنند، استفاده کنید.

حتما بخوانید: آیا می خواهید چاپ کارتهای pvc خود را برون سپاری کنید؟

چگونه کارت های وفاداری می توانند به یک کسب و کار در صرفه جویی در پول کمک کنند؟

استفاده از سیستم چاپ کارت وفاداری می تواند به کسب و کار کمک کند تا در هزینه های بازاریابی صرفه جویی کند. کارت های وفاداری در نوع خود یک استراتژی بازاریابی هستند. معمولاً حفظ مشتری و به دست آوردن مشتریان جدید با سیستم کارت وفاداری آسان تر و ارزان تر از سایر روش های بازاریابی است.

چاپ کارت وفاداری پی وی سی آزمایشگاه
چاپ کارت وفاداری پی وی سی دندان پزشکی
چاپ کارت وفاداری پی وی سی عطر فروشی
 • یک برنامه پاداش: پاداش هایی که با کارت های وفاداری اجرا می شوند، مشتریان را تشویق می کنند تا خریدهای بیشتری انجام دهند.
 • ارجاع برای جوایز: ارجاعات راهی برای مشتریان برای کسب تخفیف در ازای جذب اعضای جدید است که خرید بیشتری انجام می‌دهند و در نتیجه سیستم جذب مشتری سودآوری ایجاد می‌کند.
 • ایجاد جامعه: مشتریان وفادار به دوستان و خانواده خود در مورد مزایای عضویت، افزایش پایگاه مشتریان شما از طریق تبلیغات شفاهی رایگان می‌گویند.
 • لیست مشترکین: ارتباط با مشتریان می تواند به پیشرفت یک کسب و کار کمک کند، و هنگامی که مشتریان موافقت می‌کنند در لیست پستی شما ثبت نام کنند، برقراری ارتباط آسان است.

چگونه برنامه کارت وفاداری برای مشتریان خوب است؟

راز رشد یک کسب و کار، خوشحال کردن مشتریان است. همه از بودن در یک جامعه و احساس ارزشمند بودن با مزایای عضویت لذت می‌برند. یک برنامه کارت وفاداری می‌تواند کسب و کار شما را به انتخاب مورد علاقه مشتریان تبدیل کند. آنها یاد می‌گیرند که برند شما را با پاداش ها و ارزش های مثبت جامعه مرتبط کنند و غوطه ور شدن آنها را در شرکت افزایش دهند.

نوارهای مغناطیسی روی کارت های وفاداری برای چه مواردی استفاده می شود؟

نوارهای مغناطیسی لایه های نازکی از اکسید آهن هستند که روی سطح کارت اعمال می‌شوند. این نوار ها فقط سرعت و دقت اطلاعات وارد شده به یک سیستم را تضمین می‌کند. نوارهای مغناطیسی، در اصل، بارکدهای مغناطیسی هستند، نه چیزی بیشتر. آنها فقط یک بار با اطلاعات کدگذاری می‌شوند. معمولاً این کد کذاری به صورت یک سری اعداد است. هنگامی که اطلاعات روی نوار در دسترس قرار می گیرد، نوار به هیچ وجه تغییر نمی کند، فقط خوانده می‌شود. نوارهای مغناطیسی برای جمع‌آوری داده‌ها استفاده نمی‌شوند، فقط برای ارسال داده‌ها بسیار کارآمد هستند.

در کارت های وفاداری پی وی سی این نوار ها اطلاعات مشتریان را نگه میدارد. نام مشتری, شماره مشتری و… میتوانید بر روی نوار های مغناطیسی قرار دهید. هنگامی که مشتری به شما مراجعه میکند با استفاده از اطلاعات مشتری میتوانید در سیستم خودتان مشتری را پیدا کنید و تغییرات دلخواه در سیستم را بدهید.

چرا کارت وفاداری پی وی سی؟

چاپ کارت وفاداری پی وی سی جزو چاپ کارت هایی است که در آن دوام کارت بسیار مهم است. فرض کنید شما قصد چاپ کارت هدیه دارید. میخواهید این کارت را به دوست خود هدیه بدهید که این کارت تا یک سال معتبر است. پس تا سال بعد فرد حتما از کارت هدیه خود استفاده می‌کند و سپس ان را دور می اندازد. شاید هم به عنوان یادگاری نگه دارد اما دیگر نیازی به استفاده مجدد از آن ندارد. اما کارت وفاداری مثل کارت هدیه نیست.

در کارت وفاداری شما, کارت را به مشتری می‌دهید و شاید مشتری بخواهد سال ها بعد از کارت استفاده کند. پس باید کارتی با دوام بالا, ضد اب, ضد خش و ضد ساییدگی انتخاب کنید. کارت پی وی سی بهترین نوع کارتی است که بسیار با دوام است. برای دوام بیشتر بهتر است از نوع چاپ افست لمینیت استفاده کنید.

مراحل چاپ کارت های وفاداری پی وی سی

چگونه کارت های وفاداری خود را چاپ کنیم؟ برای چاپ کارت های پی وی سی مراحل زیر را طی کنید:

چاپ کارت وفاداری در مانی کارت
 • هدف خود را از چاپ کارت وفاداری مشخص کنید.

اهداف خود را به وضوح مشخص کنید، مشتریان را تشویق کنید تا بیشتر خرج کنند، تعداد بازدیدکنندگان فروشگاه خود را افزایش دهید، برند خود را شناخته شوید، و غیره. در حالت ایده آل، برنامه وفاداری شما به شما کمک می کند درآمد ایجاد کنید، مشتریان خود را حفظ کنید و تصویر برند خود را بهبود بخشید.

 • جایزه ای را تعیین کنید که بیشترین تأثیر را بر مشتری بگذارد.

چیزی را به آنها پیشنهاد دهید که باعث بازگشت آنها شود. اطمینان حاصل کنید که مزایای ارائه شده ناچیز یا دست نیافتنی به نظر نمی‌رسند و به سرعت قابل تحقق هستند. میتوانید از مشتریان نظر سنجی کنید که بهترین جایزه برای آن ها چیست.

 • کارت وفاداری خود را حرفه ای طراحی کنید.

فراموش نکنید که اطلاعاتی مانند نام شرکت، راه ارتباطی، آرم و مزایای مشتری را درج کنید. چالش این است که آن را جذاب و قابل درک کنیم.

 • مشتری های خود را از کارت وفاداری با خبر کنید و تا حد امکان مشتری ثبت نام کنید.

برای اطمینان از موفقیت در راه اندازی کارت وفاداری خود، حتماً از قبل یک کمپین انتشار راه اندازی کنید.یک ایمیل به پایگاه مشتریان خود ارسال کنید و مزایایی را که دریافت خواهند کرد و تاریخ راه اندازی را توضیح دهید.

حتما بخوانید: آموزش جامع طراحی و چاپ کارت pvc

چه نوع کارتی برای کسب و کار من مناسب است؟

این انتخاب شما بسته به نوع برنامه ای است که می خواهید از آن پشتیبانی کند. آیا کسب و کار شما به کارت ویزیت نیاز دارد؟ ما یک راه حل کارت  PVC بسیار تاثیرگذار داریم. آیا می‌خواهید شروع به ارائه کارت های هدیه کنید؟ ما می‌توانیم کمک کنیم. آیا می‌خواهید برای تشویق وفاداری مشتری کارت عضویت یا کارت پاداش ارائه دهید؟ راه حل هایی وجود دارد که می‌توانیم ارائه دهیم. شاید رویدادی داشته باشید که برای ورود به آن باید پاس داشته باشید. این کار را نیز می توان انجام داد. اگر سؤالی دارید، خوشحال می‌شویم به شما کمک کنیم تا این روند را طی کنید.

کارت های وفاداری خود را کجا چاپ کنیم؟

اکنون برای تمام نیازهای چاپ کارت وفاداری خود با مانی کارت با شماره 02188442854 تماس بگیرید. تیم کارشناسان واجد شرایط ما خوشحال خواهند شد که در مورد طیف وسیعی از کارت های ما با شما گفتگو داشته باشند. یک کارت وفاداری طراحی کنید تا به رشد کسب و کار خود کمک کنید!

چاپ کارت وفاداری پی وی سی ماشین فروشی
چاپ کارت وفاداری پی وی سی ساختمان سازی
چاپ کارت وفاداری پی وی سی فروش لپ تاپ

نمونه چاپ کارت وفاداری پی وی سی مانی کارت

مانی کارت به صورت حرفه ای کار چاپ کارت وفاداری را انجام می دهد. شما میتوانید برای چاپ کارت خود به صورت انلاین در مانی کارت اقدام کنید. طراحان ما به صورت حرفه ای کارتی مناسب با کسب و کار شما طراحی می‌کنند. سپس با توجه به نوع چاپی که انتخاب می‌کنید فرایند چاپ کارت وفاداری شما با بهترین کیفیت آغاز می‌شود. برای اطلاع بیشتر از نوع چاپ کارت هایی که می‌توانید داشته باشید به صفحه چاپ کارت پی وی سی مانی کارت مراجعه کنید.

کیفیت کارت وفاداری چاپی مانی کارت

سوالات متداول

طراحی کارت وفاداری چگونه انجام می‌شود؟

شما به دو صورت می‌توانید کار طراحی کارت های وفاداری خود را انجام بدهید: 1. از تمپلیت های اماده انتخاب کنید 2. یک طراحی جدید اختصاصی بخواهید. طراحی کارت های پی وی سی توسط نرم افزار های مخصوص چاپ کارت انجام می‌شود.

چاپ کارت وفاداری چند روز زمان می‌برد؟

کارت های وفاداری با توجه به نوع چاپ انتخابی شما و تیراژ مورد نیاز, بین 7 تا 21 روز کاری اماده خواهد شد.

ایا تمپلیت اماده کارت وفاداری موجود دارید؟

بله ما در مانی کارت انواع تمپلیت های کارت وفاداری را برای شما موجود داریم.

قیمت چاپ کارت وفاداری چقدر است؟

برای محاسبه قیمت کارت های وفاداری باید نوع چاپ, تیراژ, نوع کارت, چاپ رنگی یا سیاه سفید, چاپ یک طرفه یا دو طرفه و… را در نظر بگیرید. قیمت کارت ها از 6 هزار تومان شروع می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up