آیا می خواهید چاپ کارتهای pvc خود را برون سپاری کنید؟

اگر شما یک کسب و کار دارید, چه کسب و کار شما کوچک باشد و چه بزرگ, نیاز به چاپ کارت های پی وی سی دارید. شما میتوانید کارت های شناسایی, عضویت, گارانتی, باشگاه مشتریان, هدیه, تخفیف و… را با توجه به کسب و کار خود چاپ کنید. در این زمان این سوال برای شما پیش میاید که چاپ کارت pvc خود را برون سپاری کنید یا یک دستگاه چاپ کارت تهیه کنید و این کار را درون سازمان خود انجام بدهید؟ ما در این مطلب شما را در این زمینه راهنمایی میکنیم تا بهتر تصمیم بگیرید پس با ما همراه باشید.

برون سپاری چاپ کارت pvc یا خرید پرینتر چاپ کارت

آیا خرید چاپگر شناسه بهتر است یا برون سپاری چاپ؟

برای چاپ کارت شناسایی خود دو گزینه دارید، خرید چاپگر شناسه یا برون سپاری فرآیند چاپ کارت pvc. هر دو مزایا و معایب خود را دارند. اندازه شرکت، تعداد کارت های شناسایی مورد نیاز و تغییرات کارکنان، همگی تاثیر در تصمیم گیری خواهند داشت. اینها عواملی هستند که باید قبل از انتخاب چاپگر ID Card یا انتخاب یک سرویس برون سپاری در نظر گرفته شوند.

مزایای برون سپاری چاپ

 • صرفه جویی در زمان

خدمات چاپ برحسب تقاضا مدت زمانی را که شما و کارکنانتان در مقابل چاپگر می گذرانید به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و ساعت ها به شما فرصت می دهد تا کارهای بیشتری را انجام دهید.

 • صرفه جویی در هزینه

ممکن است فرض کنید که خرید یک دستگاه چاپ کارت شناسایی هزینه بیشتری دارد اما همیشه اینطور نیست. هنگام استفاده از خدمات چاپ شرکتهای دیگر، از سالها تجربه و فرآیندهای ساده آنها استفاده خواهید کرد که به آنها کمک می کند کار را سریعتر و ارزان تر از زمانی که خودتان انجام می دهید انجام دهید. بودجه چاپ برون سپاری شما احتمالاً کمتر از بودجه چاپ داخلی شما خواهد بود.

 • چاپ کارت های حرفه ای تر

با برون سپاری چاپ کارت pvc, شما میتوانید از تجربه کسی که سال ها در زمینه چاپ کارت کار میکند استفاده کنید. بنابراین با راهنمایی های فرد متخصص شما کارتی با ظاهر جدیدتر و حرفه ای تری خواهید داشت.

 • عدم نیاز به استفاده از کارکنان شرکت

اگر چاپ کارت را برون سپاری کنید نیازی ندارید که چند نیرو از شرکت خود را بالای سر کار بگذارید. همچنین نیاز به یادگیری کار چاپ کارت برای کارکنان خود ندارید. میتوانید از این نیرو ها در قسمت های دیگر استفاده مفید کنید.

معایب برون سپاری چاپ

 • بررسی شرکت های مختلف دارای خدمات چاپ

برای اینکه چاپ کارت pvc خود را برون سپاری کنید، باید شرکتی را پیدا کنید که این برون سپاری را انجام دهد. اما چگونه انتخاب می کنید؟ هر کدام که کمترین هزینه را داشته باشد همیشه بهترین انتخاب نیست. برخی از موارد دیگری که هنگام انتخاب یک شرکت چاپ  باید در نظر گرفت این است که آیا آنها دارای مواد چاپ پایدار هستند، متریال مرغوب که ماندگاری و کیفیت کارت چاپ شده را بالاتر میبرد و به بع دارای هزینه بیشتری هم میباشد.پاسخ گویی شرکت به شما و گارانتی و پشتیبانی از محصولی که به شما میفروشد نیز نقش مهمی در انتخاب یک شرکت معتبر در زمینه چاپ جهت تولید کارت های برون سپاری شده شما دارد.

 • امنیت کمتر

اگر کار چاپ کارت را برون سپاری کنید باید تمام اطلاعات کارکنان خود را برای چاپ کارت به شرکت مربوطه بدهید. همچنین امکان جعل از کارت های شما برای ورود و خروج به سازمان شما وجود دارد. بنابراین اگر در سازمان شما امنیت حرف اول را می‌زند حتما برای خرید پرینتر کارت پی وی سی اقدام کنید. البته دقت کنید که اگر شرکت مناسبی را انتخاب کنید اطلاعات شما محفوظ خواهد ماند.

مزایای داشتن چاپگر  ID Card

داشتن چاپگر کارت شناسایی برای شما دسترسی راحت تری دارد. پس از خرید یک چاپگر صدور کارت می توانید کارت شناسایی را به سرعت و بر اساس میزان تقاضای خود چاپ کنید. کارکرد تجهیزات چاپ کارت آسان است و یک کارت در عرض چند ثانیه تولید می شود.

ده ها پرینتر برای انتخاب بر اساس نیاز شرکت وجود دارد که هرکدام  قطعات و مواد مصرفی خود را دارا هستند و می توان آنها را خریداری کرد.

داشتن یک چاپگر چاپ کارت شمارا از هزینه های اضافه تر باز می دارد. نیازی به پرداخت هزینه برای حمل و نقل نیست. اگر سازمان شما به طور منظم به کارت های شناسایی متعدد نیاز دارد، صرف یک بار هزینه برای خرید چاپگر هوشمندانه ترین کار خواهد بود.

وجود چاپگر در محل شما نیز امکان تغییرات فوری را در مورد مشخصات کارکنان و یا چاپ یک کارت برای کارمند جدید فراهم می کند. داشتن  یک چاپگر امکان اجرای اقدامات امنیتی درجه بالا را فراهم می کند. شرکت ها و موسساتی که با اطلاعات حساس سر و کار دارند یا تجهیزات گران قیمتی دارند، قطعا باید یک دستگاه صدور کارت شناسایی برای مجموعه خود تهیه کنند.

برون سپاری چاپ کارت شناسایی: چه زمانی و چرا؟

در حالی که تقریباً همه مشاغل از داشتن چاپگر در محل سود می برند، چند استثناء وجود دارد. خرید چاپگر ID Card برای شرکت های  کوچک که تعداد پرسنل کمی دارند و کارت شناسایی زیادی صادر نمی کنند، برون سپاری چاپ کارت ها میتواند گزینه مناسب تری باشد. با این حال، قبل از انتخاب برون سپاری، به یاد داشته باشید که شخص ثالثی اطلاعات شخصی کارکنان شما را در دست دارد و مدیریت می کند.

آیا برون سپاری برای کسب و کار شما منطقی است؟

در اینجا عواملی وجود دارد که باید هنگام ارزیابی اینکه آیا برون سپاری با اهداف تجاری شما مطابقت دارد یا خیر، در نظر بگیرید.

2- عدم نیاز به خرید چاپگر

در خدمات برون سپاری تمام هزینه ای که شما میپردازید قیمت تمام شده کات میباشد و نیاز به یک هزینه اولیه زیاد جهت خرید پرینتر صدور کارت نمی باشید.

2- مبنای هزینه متغیر

درصورت داشتن کسب و کار کوچک یا نیاز تعداد کم کارتهای شناسایی میتوانید با هزین های مختلف بسته بله ویژگی های چاپ، تولید کارت خود را برون سپاری کنید.

3- عدم نیاز به آموزش قبلی

برون سپاری به شما امکان می دهد به افراد حرفه ای با تجربه دسترسی داشته باشید و کارت خود را بدون داشتن دانش خاصی طراحی و تولید شده تحویل بگیرید.

4- تعداد کارتهای نیاز به چاپ

اگر سازمان شما حجم تعداد کارت های شناسایی مورد نیاز بالایی در یک زمان محدود نیاز داشته باشد، برون سپاری سودمند است. به عنوان مثال، مدارس اغلب برای پاسخگویی به حجم بالا در ابتدای سال تحصیلی، کارت های شناسایی خود را برون سپاری می کنند.

5- صرفه جویی در زمان

چاپ داخلی به شما امکان می دهد زمان تحویل سریع تری داشته باشید زیرا نیازی به منتظر ماندن برای چاپ و تحویل کارت های شما توسط یک شرکت خارجی نیست.

بنر چاپ کارت پی وی سی شماره 3

چگونه یک شرکت مناسب برای برون سپاری چاپ کارت پیدا کنیم؟

برای پیداکردن یک شرکت مناسب برای برون سپاری چاپ کارت pvc موارد زیر را بررسی کنید:

 • قیمت

دقت کنید شرکتی را برای چاپ کارت انتخاب کنید که خودش کارت ها را تولید کند. از شرکت های واسطه استفاده نکنید. شرکت های که خوشان تولید کارت دارند, کارت ها را با قیمت بسیار بهتری به شما عرضه میکنند.

 • تجربه بالا

تجربه بالا در زمینه چاپ کارت بسیار اهمیت دارد. هر چه جایی که انتخاب میکنید تجربه بیشتری داشته باشد نشان میدهد که کار تمیز تر و حرفه ای تری تحویل خواهید گرفت.

 • بررسی نمونه های قبلی

برای انتخاب شرکت, حتما نمونه های کارت قبلی چاپی توسط این شرکت را بررسی کنید. کارت های قبلی میتوانند به شما کار طراحان شرکت, مرغوبیت مواد اولیه, شرکت هایی که با این شرکت کار کردند را نشان بدهد.

 • زمان تحویل کار

قبل از انتخاب شرکت, حتما زمان تحویل کار را سوال کنید. برخی شرکت ها کار را از شما میگیرند اما کارت ها را چند ماه بعد که به درد شما نمیخورد تحویل میدهند.

 • امنیت کارت ها

در مورد امنیت کارت های خود با شرکت چاپ خود صحبت بخواهید. از ان ها بخواهید اطلاهات شما را محرمانه نگه دارند. همچنین به شما تعهد بدهند که کارت ها را جعل نکنند.

 • کیفیت مواد اولیه و چاپ

یکی از مهم ترین موارد بررسی مواد اولیه مورد استفاده این شرکت است. دقت کنید که از مرغوب ترین جنس برای شما استفاده کنند. اگر جنس کارت ها بد باشد با سرعت بیشتری کارت ها خراب میشوند.

ما در مانی کارت از جایی که تولید کننده چاپ کارت pvc هستیم, قیمت مناسب, سرعت سریع تحویل کارت ها, امنیت کارت ها. کیفیت مواد اولیه عالی را برای شما تضمین میکنیم. ما دارای 20 سال سابقه چاپ کارت پی وی سی هستیم و نمونه های بسیاری برای ارائه به شما داریم. برای سفارش و دریافت مشاوره رایگان با ما به شماره 02188442854 تماس بگیرید.

حتما بخوانید: مزایای خرید پرینتر کارت شخصی چیست؟

خرید چاپگر کارت شناسایی: چه زمانی و چرا؟

در اکثر موارد خرید پرینتر چاپ کارت نسبت به برون سپاری چاپ کارت pvc برای افراد به صرفه تر است. برای اطمینان موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- صرفه جویی در هزینه برای چاپ کارت با حجم بالا

اگر نیاز به تولید منظم حجم زیادی از کارت شناسایی دارید، به جای برون سپاری چاپ، داشتن چاپگر کارت شناسایی داخلی می تواند مقرون به صرفه باشد.

2- سهولت استفاده

با چاپگر کارت شناسایی، می‌توانید کارت‌های شناسایی را به‌صورت درخواستی تولید کنید، بدون اینکه منتظر یک سرویس شخص ثالث برای تولید و تحویل آنها باشید.

3- سفارشی سازی کارت ها

چاپگر کارت شناسایی به شما امکان می دهد کارت های شناسایی خود را با طراحی، لوگو و سایر عناصر برند خود سفارشی کنید.

4- امنیت بیشتر کارت های چاپی

با تولید کارت های شناسایی توسط چاپگر خود، می توانید دسترسی به مناطق حساس تأسیسات خود را بهتر کنترل کنید و همچنین اطمینان حاصل کنید که فقط افراد مجاز به تجهیزات یا منابع خاصی دسترسی دارند.

راهنمای خرید چاپگر کارت شناسایی

هنگامی که به دنبال چاپگری هستید که بتواند به راحتی کارت شناسایی برای شرکت شما تولید کند، مهم است که عوامل مختلفی را در طول فرآیند انتخاب در نظر بگیرید. مهم نیست در چه زمینه‌ای، کارت‌های شناسایی می‌خواهید که بتواند ماندگاری بالایی داشته باشند، مقرون به صرفه باشد و تصویر شناساییباکیفیتی  را به همراه داشته باشد.

برندها از فناوری‌های مختلفی استفاده می‌کنند و این می‌تواند به راحتی بر برند و مدلی که در نهایت انتخاب می‌کنید تأثیر بگذارد. هدف انتخاب چاپگری است که برای کسب‌وکار شما بهترین کارکرد را دارد. ما در مانی کارت انواع پرینتر های چاپ کارت را برای شما موجود داریم برای مشاهده اطلاعات بیشتر از منوی بالای صفحه محصولات پرینتر های چاپ کارت را انتخاب کنید. برای خرید پرینتر های چاپ کارت pvc و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای مفید برای خرید پرینتر چاپ کارت

روی چه نوع کارت هایی می خواهید چاپ کنید؟

این چاپگرها طیف وسیعی از انواع کارت را پوشش می دهند. کارت ممکن است حاوی یک تراشه دسترسی باشد که می‌توانید آن را برای رعایت حقوق دسترسی کارمند کدگذاری کنید. کارت های دیگر ممکن است صرفاً به عنوان نوعی شناسایی بصری برای کارکنان باشد. بدون توجه به عملکرد کارت ها، آنها عموما از جنس PVC  هستند. برخی از کارت‌ها از پوشش‌های ایمن برای افزودن یک عنصر امنیتی بصری اضافی و جلوگیری از کپی کارت استفاده می‌کنند. فقط چاپگرهای خاصی می توانند این ویژگی ها را اضافه کنند.

حتما بخوانید: انواع کارت پی وی سی موجود در بازار چیست؟

انواع چاپگر کارت شناسایی موجود چیست؟

سه نوع اصلی چاپگر کارت شناسایی وجود دارد. چاپگرهای مستقیم به کارت مسلماً برای چاپ طرح های ساده با هزینه کم و بدون تراشه ، بهترین هستند که باعث محبوبیت آنها در بین مشاغل با بودجه کم می شود. اگر شرکت شما نیاز به کارتهایی  به تراشه های هوشمند دارد، چاپگرهای با فناوری انتقال مجدد گزینه مناسبی می باشد. این چاپگرها از گرما برای چسباندن طرح از فیلم به روی کارت استفاده می‌کنند و با این تکنولوژی کارت را بصورت لب به لب چاپ کرده و کارتها ماندگاری بیشتری دارند. پرینتر های جوهر افشان معمولی نیز همچنین می‌توانند به شما کمک کنند تا با استفاده از کارتریج‌های جوهر بجای ریبون، کارت‌های شناسایی باکیفیت تولید کنید.

چاپگرهای کارت شناسایی مسقیم برای شما گزینه مناسبی میباشند اگر:

 • شما نیازی به کارتهای کنترل دسترسی یا ورود درب ندارید
 • شما یک طرح ساده از جمله نام، عکس، عنوان شغلی، بخش می خواهید چاپ کنید
 • شما فقط به یک لوگو یا تصویر ساده نیاز دارید
 • برای شما مهم نیست که یک حاشیه کوچک سفید اطراف کارت قابل مشاهده باشد
 • چاپگر کارت انتقال مجدد برای شما گزینه مناسبی هستند اگر:
 • شما باید کارت های هوشمند برنامه ریزی شده برای یک سیستم کنترل دسترسی ایجاد کنید
 • شما یک طراحی کارت پیچیده تر می خواهید
 • شما می خواهید اطلاعاتی در دو طرف کارت شناسایی شما چاپ شود
 • شما چندین تصویر، رنگ یا لوگو می خواهید
 • هیچ حاشیه سفیدی در اطراف لبه کارت نمی خواهید

حتما بخوانید: معرفی انواع پرینتر چاپ کارت

چاپگرهای کارت شناسایی چه ویژگی های امنیتی دارند؟

از آنجایی که این چاپگرها به شما کمک می‌کنند کارت‌های شناسایی حساس را تولید کنید، از جمله کارت‌هایی که امکان دسترسی به کل ساختمان را فراهم می‌کنند، طبیعتاً باید مطمئن شوید که آنها ویژگی‌های ایمنی قوی را در خود جای داده‌اند. برخی از چاپگرها به شما کمک می‌کنند تا پوشش‌های ایمن ایجاد کنید که امکان کپی آن‌ها را دشوار کند. برخی از ریبونهای چاپگر می توانند از یک پنل UV استفاده کنند و به کارکنان امنیتی اجازه می دهد به راحتی کارت های جعلی را با استفاده از اشعه های مخصوص UV بررسی کنند. خود چاپگرها نیز اقدامات امنیتی خوبی دارند و بسیاری از آنها اطلاعات حساس را بلافاصله پس از چاپ حذف می کنند. این امر مانع از حفظ اطلاعات شخصی دستگاه‌ها می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up