بهترین کیفیت چاپ را کدام پرینتر کارت دارد ؟

یکی از فاکتور های مهم در خرید پرینتر چاپ کارت, کیفیت آن است. هر کارت پی وی سی که برای برند خود تهیه می‌کنید نشانه اعتبار برند شماست. هرچه کارت شما دارای کیفیت بالاتر باشد و طراحی زیباتری انجام بدهید, اعتبار برند خود را بالا تر می‌برید. بنابراین مهم است که کیفیت پرینتر کارت را به خوبی بررسی کنید. در حال حاظر کیفیت تصویر پرینتر ها معمولا ۳۰۰ یا ۶۰۰ DPI است. اگر می‌خواهید پرینتر با کیفیتی بخرید در این مطلب با ما همراه باشید.

کیفیت پرینتر چاپ کارت چیست؟

کیفیت کارت چاپ شده با واحد DPI سنجیده می شود هنگام در نظر گرفتن اینکه کدام چاپگر کارت شناسایی عکس را بخرید، کیفیت چاپ یکی از مهم ترین عواملی است که باید در نظر بگیرید. با این حال، اغلب نادیده گرفته می شود زیرا بسیاری از مؤلفه های دیگر برای فکر کردن وجود دارد و پس از مدتی، همه چیز ممکن است گیج کننده شود، درست است؟ اینجاست که ما وارد می شویم. ما در مانی کارت به عنوان متخصص چاپ کارت شناسایی، ما اینجا هستیم تا چاپ کارت را آسان کنیم. ما نگاهی عمیق به وضوح چاپگر، dpi، و هر چیزی که همراه آن است می اندازیم. شروع کنیم.

dpi چیست؟

Dpi مخفف «نقطه در اینچ» است. این فرآیند چاپی است که توسط چاپگرهای کارت شناسایی استفاده می شود و شامل نقاط کوچکی است که برای ایجاد یک تصویر کامل استفاده می شود. dpi چاپگر کارت شناسایی با توجه به فناوری موجود در هد چاپ دستگاه تعیین می شود و هر چه dpi بیشتر باشد، وضوح چاپ بهتر خواهد بود.

کیفیت استاندارد پرینتر کارت شناسایی چقدر است؟

وضوح استاندارد برای چاپگر کارت پلاستیکی ۳۰۰ dpi است. بسته به دستگاه، گاهی اوقات می‌توان آن را برای ارائه ۶۰۰ یا حتی ۱۲۰۰ نقطه در اینچ تنظیم کرد. برخی از چاپگرهای کارت شناسایی ۶۰۰ نقطه در اینچ را به صورت استاندارد ارائه می دهند، اما این DPI کمتر رایج است.

Dpi به فرآیند چاپ مورد استفاده توسط چاپگرهای کارت شناسایی اشاره دارد که در آن تعدادی نقطه برای تولید یک تصویر کامل چاپ می شود. هرچه dpi بالاتر باشد، وضوح کلی چاپ بهتر است. در حالی که اکثر چاپگرهای کارت شناسایی با وضوح ۳۰۰ نقطه در اینچ چاپ می کنند، dpi بالاتر برای کسانی که به کیفیت تصویر شبیه عکس نیاز دارند مناسب تر است.

وقتی ۲ عدد در dpi وجود دارد به چه معناست؟

گاهی اوقات، مقدار dpi دو بعدی است. وقتی یک dpi دو مقدار داشته باشد، طول و عرض را توصیف می کند. به عنوان مثال، یک dpi 300 x 600 به این معنی است که چاپگر کارت شناسایی ۳۰۰ نقطه در هر اینچ از عرض و ۶۰۰ نقطه در هر اینچ طول را ارائه می دهد. از طرف دیگر، وضوح تنها با یک عدد کامل یعنی ۳۰۰ نقطه در اینچ به این معنی است که چاپگر ۳۰۰ نقطه در هر اینچ طول و همچنین ۳۰۰ نقطه در هر اینچ از عرض را ارائه می‌کند.

کدام چاپگر وضوح چاپ بهتری ارائه می دهد؟

چاپگرهای ID Retransfer کیفیت چاپ بهتری را نسبت به پرینتر های مستقیم به کارت ارائه می دهند، به لطف فرآیند چاپ دو مرحله ای انتقال معکوس. اگرچه چاپگرهای انتقال مجدد همچنان با وضوح ۳۰۰ نقطه در اینچ به صورت استاندارد چاپ می کنند، اما پرینتر های جدید تر ۶۰۰ نقطه در اینچ را به عنوان گزینه یا حتی استاندارد ارائه می کنند، مانند Fargo HDP6600. چاپگر انتقال مجدد Fargo HDP6600 600 نقطه در اینچ را برای اطمینان از چاپ کارت شناسایی با کیفیت فوق العاده در هر بار ارائه می دهد.

ما طیف گسترده ای از چاپگرهای کارت شناسایی را از تولید کنندگان پیشرو جهان در اختیار داریم. اکثر چاپگرها دارای هد چاپ ۳۰۰ نقطه در اینچ هستند، با این حال برخی از چاپگرها اجازه می دهند تنظیمات را برای ارائه ۶۰۰ نقطه در اینچ و گاهی حتی ۱۲۰۰ نقطه در اینچ تنظیم کنید.

با شماره ۰۲۱۸۸۴۴۲۸۵۴ تماس بگیرید تا با یکی از اعضای تیم متخصص مانی کارت در مورد کیفیت چاپ مناسب کارت شناسایی خود صحبت کنید. تیم دوستانه ما با کمال میل به یافتن مناسب ترین کیفیت چاپ و بهترین نوع پرینتر کارت شناسایی برای نیازهای شما کمک خواهد کرد. بالاخره این کاری است که ما انجام می دهیم.

خرید انواع پرینتر کارت

برای خرید انواع پرینتر های کارت پی وی سی فارگو, نیسکا, داسکام, هایتی, زبرا و … کلیک کنید.

نکات مهم خرید پرینتر کارت

کدام وضوح چاپگر برای من بهتر است؟

شکی نیست که چاپ با وضوح ۳۰۰ dpi یک کارت شناسایی عکس با وضوح بالا ارائه می دهد. با این حال، چاپ کارت با وضوح ۶۰۰ یا ۱۲۰۰ dpi, کارت شناسایی با کیفیت بهتری را تولید می کند. اما این بدان معنا نیست که با معایب خود همراه نیست.

مقایسه کیفیت های پرینتر چاپ کارت

چاپ با ۳۰۰ dpi:

  • وضوح چاپ با کیفیت بالا را ارائه می دهد، ایده آل برای استفاده روزمره
  • روند سریع تری است

چاپ با وضوح بالاتر مانند ۶۰۰ یا ۱۲۰۰ dpi:

  • کیفیت تصویر شبیه به عکس را ارائه می دهد، ایده آل برای اهداف تبلیغاتی
  • بیشتر طول خواهد کشید
  • عمر هد چاپگر را کاهش می دهد، زیرا باید سخت تر کار کند

به طور کلی، وضوحی که انتخاب می کنید به نیازهای فردی شما و کیفیت تصویری که برای کارت شناسایی خود نیاز دارید بستگی دارد.

با کیفیت ترین پرینتر کارت مناسب شما کدام است؟

هر کسب و کار منحصر به فرد است و نیازهای کارت شناسایی می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. برخی از سازمان ها نیاز به تولید تعداد زیادی نشان کارت شناسایی با کیفیت دارند و بنابراین کیفیت تولید یک عامل تعیین کننده خواهد بود. برای سایر سازمان ها مقدار کارت های مورد نیاز بسیار کمتر خواهد بود و بنابراین تهیه چاپگر با قیمت رقابتی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

ما در این مطلب مخواهیم ۳ پرینتر کارت با کیفیت را به شما معرفی کنیم. این پرینتر ها عبارت اند از: پرینتر فارگو ۶۶۰۰, پرینتر فارگو INK 1000 و پرینتر نیسکا ۲۰۱ +. این سه پرینتر هر سه کیفیت چاپ بالایی دارند. کیفیت چاپ این پرینتر ها ۶۰۰ DPI است. البته این پرینتر ها تفاوت هایی هم دارند در ابتدا به بررسی جداگانه ان ها می پردازیم سپس ویژگی های این پرینتر ها را مقایسه میکنیم.

پرینتر فارگو ۶۶۰۰

در ۲۰ سال گذشته، FARGO 60 سال گذشته فناوری انتقال مجدد را پردازش کرده است تا یک چاپگر دو طرفه پیشرفته و آماده برای تسلط بر بازار تولید کند. HID® FARGO® HDP6600 محصول نوآوری یکپارچه است که برخی از ویژگی‌های هرگز دیده نشده را در چاپگر کارت انتقال مجدد همراه با فناوری iON™ در انتظار ثبت اختراع ارائه می‌دهد. آنچه نتیجه می‌شود سریع‌ترین چاپگر ID در نوع خود است که امروز در بازار پیدا می‌کنید.

وقتی سرعت بیشتر اهمیت دارد

با تولید حداکثر ۲۳۰ کارت با کیفیت بالا در ساعت، کار درخواستی وجود ندارد که HDP6600 نتواند از عهده آن برآید. از رویدادهای بزرگ گرفته تا شرکت های چندملیتی پیچیده، این چاپگر با استفاده از فناوری نوآورانه خود باعث صرفه جویی در انسان و ساعت ها صبر می شود.

فناوری iON™ در انتظار ثبت اختراع قادر است لمیناتور اختیاری غلتک انتقال را به سرعت گرم کند. نتیجه چاپگری است که در عرض چند ثانیه به دمای عملیاتی مطلوب می رسد. در حالی که سایر لمینیت‌ها می‌توانند تا ۵ دقیقه طول بکشد، HDP6600 تنها در ۶۰ ثانیه یا کمتر آماده تولید می‌شود. این بدان معناست که HDP6600 می تواند کارت های لمینت شده را تا ۸۰ درصد سریعتر از سایر محصولات موجود در بازار تولید کند.

عملکرد بزرگ مشاغل با حجم بالا


هنگامی که کارهای بزرگ نیاز به عملکرد کمی دارند، HDP6600 می تواند در مقیاسی تولید کند که تعداد کمی از چاپگرهای رومیزی انتقال مجدد قابل رقابت باشند. شرکت‌های بزرگ، دانشگاه‌های گسترده، امکانات عظیم مراقبت‌های بهداشتی و سازمان‌های دولتی در مقیاس کامل، در حالی که چاپ با تیراژ بالا نام بازی است که شکست دادن HDP6600 دشوار است. این پشتیبانی از روبان پررنگ، تمام رنگی و مواد مصرفی لمینت را ارائه می دهد که منجر به حداکثر بهره وری و حداقل هزینه می شود. اگر نیاز به افزایش ظرفیت دارید، یک قیف ورودی ۲۰۰ کارتی اختیاری موجود و آماده است.

تصاویر و متن واضح تر و واضح تر با ۶۰۰ نقطه در اینچ


فقط به این دلیل که می خواهید حجم بالا و سرعت بالایی داشته باشید به این معنی نیست که باید کیفیت را فدا کنید. HDP6600 تصاویری واضح با رنگ‌های زنده ایجاد می‌کند. هنگامی که نام تجاری اهمیت دارد، هیچ جایگزینی برای چاپگری وجود ندارد که تصاویر و متون را همانطور که تیم بازاریابی شما تصور می کرد تولید کند. ویژگی های چاپ رزین ۶۰۰ نقطه در اینچ به شما امکان می دهد متن های کوچک و دقیق را همراه با بارکدهای واضح و واضح چاپ کنید.

امنیت بهتر با کارت های هوشمندتر و فناوری هوشمندتر


هنگامی که به کمی عملکرد بیشتر از شناسه های خود نیاز دارید، HDP6600 با دقت ارائه می دهد. گزینه های رمزگذاری را ارائه می دهد که به چاپگر اجازه می دهد تا کارت های هوشمند تماس ایمن و بدون تماس تولید کند که می توانند برای هر موقعیتی طراحی شوند. HDP6600 همچنین می‌تواند تا لبه تراشه‌های هوشمند چاپ کند و با یک صاف‌کننده کارت اختیاری، می‌توانید محصولی صاف و یکدست را در انتها تضمین کنید.

پرینتر نیسکا ۲۰۱ +

چاپگر دو طرفه Nisca PR-C201 دارای کیفیت و قابلیت اطمینانی است که Nisca به آن معروف است، همراه با مزایای چاپ انتقال مجدد. اتصال داخلی اترنت، سرعت چاپ سریع و کیفیت چاپ استثنایی را ارائه می دهد.

تکنولوژی چاپ انتقال معکوس


مزیت اصلی تصاویر چاپ شده بر روی چاپگر دو طرفه Nisca PR-C201، محافظت در برابر سایش، کیفیت چاپ عالی، و چاپ واقعی روی لبه است که با فناوری چاپ مجدد ارائه می شود. این فناوری همچنین به شما امکان می دهد کارت هایی با سطوح ناهموار (به عنوان مثال، کارت های فناوری با وسایل الکترونیکی تعبیه شده) و کارت های غیر پی وی سی (مانند ABS، PET، PVH و پلی کربنات) چاپ کنید.

طراحی بصری و جمع و جور

چاپگر کارت PR-C201 دارای ردپای کوچکی است که کوچکترین فضاهای کاری را در خود جای می دهد. یک پنل LCD پیام های وضعیت چاپگر و اعلان های تشخیصی کامل و قابل خواندن را ارائه می دهد. و نوار نوار کاست تغییر سریع چاپگر PR-C201 بارگیری مجدد لوازم و تمیز کردن مسیر چاپ داخلی را آسان و عملاً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری می کند!

کیفیت چاپ استثنایی و قابل اعتماد


Nisca PR-C201 سرعت بالا، ۶۰۰ نقطه در اینچ، رنگ ۲۴ بیتی و سرعت چاپ تا ۱۶۰ کارت در ساعت را ارائه می دهد. قیف های ورودی و خروجی بزرگ هر کدام ۲۵۰ کارت برای پشتیبانی از این تقاضا دارند.

اتصال داخلی اترنت


درخواست صدور کارت شما نباید محدود به یک ایستگاه نشانگر مستقل باشد. با اتصال اترنت داخلی Nisca PR-C201، برنامه چاپ کارت خود را به طور ایمن و یکپارچه در شبکه خود اجرا کنید. این چاپگر به اتصال USB نیز مجهز شده است.

برنامه های کاربردی ایده آل

  • دولت های ایالتی و فدرال
  • سازمان های نظامی
  • دانشگاه ها
  • بانکی / مالی
  • مشاغل متوسط تا بزرگ

پرینتر فارگو INK 1000

HID FARGO® INK1000 با آوردن سادگی و مقرون به صرفه بودن چاپ جوهر افشان به کارت ها و شناسه های شخصی، انقلاب بعدی در چاپ کارت رومیزی است. پرینتر HID FARGO INK1000 با کاربری آسان، مقرون به صرفه و قابل اعتماد، برای مشاغل کوچک تا متوسط و مدارس K-12 که نیاز به چاپ نشان های شرکتی و بازدیدکنندگان با کیفیت بالا، شناسه های دانشجویی و اساتید، یا کارت هدیه و وفاداری است.

این پرینتر با قابلیت اطمینان و نگهداری کم، از فناوری چاپ جوهر افشان منحصر به فرد برخوردار است. کارتریج های جوهر با قابلیت نصب آسان حاوی جوهرهایی با فرمول خاص هستند که به طور طبیعی به کارت های PVC و کامپوزیت استاندارد و خارج از قفسه می چسبند. HID FARGO INK1000 چاپ کارت شناسایی با کیفیت بالا، وضوح بالا و لبه به لبه واقعی را ارائه می کند و در عین حال دردسرهای روبان چاپ یا نیاز به کارت های تخصصی را از بین می برد. با وضوح بالای ۶۰۰ dpi x 1200 dpi، تصاویر واضح و درخشان هستند – و متن و بارکد به وضوح تعریف می شوند.

استفاده آسان – به سادگی استفاده از چاپگر اداری خانگی شما
مقرون به صرفه – طرح های کارت شما را, با وضوح عالی ۶۰۰ dpi x 1200 dpi با هزینه کمتری نسبت به چاپگرهای کارتی مبتنی بر ریبون, زنده می کند.
پایدار – حذف پانل‌های ریبون هدر رفته با جوهرهای Drop-on-Demand (DOD) که منحصراً فرموله شده و با کارت‌های PVC استاندارد و خارج از قفسه سازگار است.
قابل اعتماد – عملکرد فوق العاده و کیفیت بی نظیری را از برند پیشرو در صدور کارت ارائه می دهد.

مقایسه پرینتر های با کیفیت

پس با کیفیت ترین پرینتر های کارت را شناختیم. در این قسمت ویژگی های کلیدی این پرینتر ها را برای تصمیم گیری راحت تر با هم مقایسه میکنیم.

سرعت چاپ

اگر سرعت چاپ برای شما مهم است، سریع‌ترین چاپگر از میان این سه چاپگر Fargo HDP6600 است که می‌تواند هر ۱۶ ثانیه یک کارت را چاپ کند. پرینتر نیسکا ۲۰۱ + هر ۲۵ ثانیه یک کارت تولید کند, در حالی که پرینتر فارگو INK 1000 قادر است هر ۳۶ ثانیه یک کارت تولید کند. بنابراین اگر شما یک شرکت با تولید کارت متوسط یا بالا هستید, بهترین انتخاب برای شما با کیفیت و سرعت چاپ کارت, پرینتر کارت فارگو ۶۶۰۰ است.

نوع تکنولوژی

یکی از فاکتور های مهم در خرید پرینتر چاپ کارت, نوع تکنولوژی آن است. نوع تکنولوژی پرینتر های چاپ کارت میتواند تصعید رنگ, انتقال مجدد و جوهر افشان باشند. فرق این نوع تکنولوژی ها در نوع چاپ آن ها میباشد. پرینتر هایی که از روش تصعید رنگ استفاده میکنند به دلیل تماس مستقیم کارت با هد طول عمر کمتری دارند. مواد مصرفی پرینتر های کارت تصعید رنگ, ریبون میباشد. مواد مصرفی پرینتر های انتقال مجدد, فیلم و ریبون, همچنین مواد مصرفی پرینتر های جوهر افشان کارتریج میباشد.

پرینتر های فارگو ۶۶۰۰ و نیسکا ۲۰۱ + از تکنولوژی انتقال مجدد استفاده میکنند. اما پرینتر فارگو INK1000 دارای تکنولوژی جوهر افشان میباشد. پرینتر های انتقال مجدد مواد مصرفی گران تری نسبت به پرینتر های جوهر افشان دارند.

حتما بخوانید: انواع مواد مصرفی پرینتر چاپ کارت pvc

سازگاری درایور

قبل از استفاده از چاپگر کارت شناسایی جدید، باید مطمئن باشید که چاپگر می تواند به طور یکپارچه در شبکه شما ادغام شود. همه پرینتر های فارگو ۶۶۰۰, فارگو INK1000 و نیسکا ۲۰۱+ با ویندوز سازگارند. البته فارگو ۶۶۰۰ علاوه بر ان با ویندوز سرور هم سازگار است.

قیمت

پرینتر جوهر افشان فارگو INK1000 بسیار ارزان تر از دو پرینتر دیگر است(تقریبا نصف قیمت است). دو پرینتر دیگر تقریبا توی یک رنج قیمت هستند. اگر شما کسب و کار کوچکی دارید و کارت کمی چاپ میکنید, پرینتر فارگو INK1000 برای شما ایده ال است. در کل باید بودجه خود را در نظر بگیرید و با توجه به بودجه ای که دارید خرید کنید.

ظرفیت کارت

گاهی اوقات وقتی در حال چاپ یک دسته کارت هستید، این امکان وجود دارد که دستگاه را برای مدت کوتاهی بدون مراقبت رها کنید. هیچ‌کس نمی‌خواهد توجه خود را به بارگیری و تخلیه کارت‌ها معطوف کند در حالی که کارهای دیگری برای تکمیل وجود دارد. از نظر ظرفیت کارت، فارگو ۶۶۰۰ دارای یک تغذیه کننده ۱۰۰ کارتی است در حالی که نیسکا ۲۰۱ + ظرفیت ۲۵۰ کارت را در قیف ورودی و ۱۰۰ کارت را خروجی دارد. چاپگر فارگو INK1000 ظرفیت ۱۰۰ کارت در قیف ورودی و ۳۰ کارت در قیف خروجی را دارد. بنابراین بیشترین ظرفیت کارت مربوط به نیسکا ۲۰۱+ است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up