5 تا از بهترین فروشنده های پرینتر کارت

فروشنده های پرینتر کارت در ایران چه شرکت هایی هستند؟ اگر قصد خرید پرینتر کارت را دارید, حتما می‌خواهید پرینتر را از یک فروشنده معتبر تهیه کنید. در این مطلب ما به شما کمک می‌کنیم که فروشنده های معتبر در این زمینه را پیدا کنید. سعی کنید شرکت‌ی را انتخاب کنید که اعتبار و تأثیر عالی در این صنعت داشته باشند. اعتبار شرکت در تشکیل این فهرست نقش مهمی ایفا می‌کند. شرکت‌هایی با شهرت بالا، رضایت مشتری و نوآوری محصول و کیفیت مناسب در نظر گرفته شده اند.

البته که نمی‌توانید یک فهرست از برترین فروشندگان پرینترهای کارت بدون در نظر گرفتن محصولاتی که فروش می‌کنند داشته باشید. شما باید همچنین ویژگی‌های منحصر به فرد هر محصول شرکت را بررسی کنید. کارایی محصول و ویژگی‌های متمایز اهمیت دارند و آن‌ها به ما کمک کردند تا شرکت‌های تولید‌کننده پرینتر را بررسی کنیم و به پنج بهترین شرکت برسیم. بهترین شرکت های فروشنده پرینتر کارت از نظر ما دیجی‌کالا, مانی کارت, ترب, ایمالز و با سلام است.

بهترین فروشنده پرینتر کارت کیست؟

چگونه یک پرینتر کارت مناسب انتخاب کنیم؟

قبل از معرفی بهترین فروشنده های پرینتر کارت بهتر است کالایی که می‌خواهید تهیه کنید را بشناسید. در ادامه ویژگی های کلیدی در خرید پرینتر کارت را برای شما نام بردیم.

ویژگی پرینتر کارت مناسب چیست؟

چاپگرهای چاپ مستقیم و چاپ غیرمستقیم

چاپگر مستقیم به کارت از روش چاپ انتقال حرارت رزینی (برای پرینت متن و بارکدهای سیاه با وضوح) و چاپگرهای کارت غیر مستقیم با استفاده از فیلم و ریبون رنگی (برای تولید تصاویر تمام رنگ) جهت انتقال تصویر بر روی کارت استفاده می‌کنند.

چاپگرهای مستقیم به کارت از روش چاپی استفاده می کنند که هنگام استفاده از این فرایند،  سر دستگاه چاپ با سطح کارت تماس مستقیم دارد. پرینترهای انتقال حرارت حالت استاندارد جزو ارزان‌ترین دستگاه ها هستند زیرا مستقیم بر روی کارت‌ها چاپ می‌کنند، با این حال همیشه یک حاشیه حول لبه کارت وجود خواهد داشت زیرا امکان چاپ کامل کارت با این روش وجود ندارد. از جمله پرینتر های مستقیم, پرینتر کارت هایتی cs 200 است.

جایگزین این چاپ، چاپ غیرمستقیم است که پوشش کامل کارت را ارائه می‌دهد و کیفیت بالاتری دارد. اگر نیاز به چاپ روی کارت‌های ضخیم مختلف دارید، از یک پرینتر با این ویژگی استفاده کنید. از جمله پرینتر های غیر مستقیم, پرینتر کارت فارگو 6600 است.

گزینه‌های اتصال

چاپگر کارت شناسایی شما امکان اتصال USB را ارائه خواهد داد. USB استاندارد، یک راه حل عالی برای عملیات چاپ کوچک با یک مرکز چاپ تک‌ ایستگاهی است. اگر نیاز به دسترسی چاپگر کارت خود را در سراسر یک شبکه گسترده دارید، به دنبال یافتن یک چاپگر با اتصال اترنت باشید.

چاپ تک‌رو و دو‌رو

چاپر کارت شناسایی تک‌ رو بر روی یک طرف کارت چاپ می‌کند، در حالی که چاپگر کارت شناسایی دو‌رو قادر به چاپ بر روی هر دو طرف به صورت همزمان است. شارژ مجدد کارت‌های چاپ شده تک ‌رو در یک چاپگر کارت شناسایی تک‌ رو برای چاپ بر روی طرف دیگر کارت‌ها می‌تواند به آسیب هد پرینتر منجر شود، بنابراین خرید یک چاپگر دو‌رو (یا یک چاپگر تک‌رو با ماژول فلیپر) اگر نیاز به چاپ بر روی هر دو طرف دارید، گزینه بهتری است. یک پرینتر کارت دورو, پرینتر کارت فارگو 5000 است.

لمینتیور

تعدادی از المان‌ها وجود دارند که می‌توانید به کارت‌های خود اضافه کنید تا طراحی آن‌ها را تقویت کنید یا آن‌ها را از کپی‌برداری محافظت کنید. چاپگرهای استاندارد مستقیم به کارت یا غیرمستقیم قادر به تولید برخی از اینها هستند، اما عناصر بصری پیشرفته بیشتر معمولاً نیازمند یک چاپگر کارت با قابلیت اضافه شدن ماژول لمینیتور جهت بالا بردن امنیت و محافظت از لایه چاپ شده می‌باشد.

ریبون امنیتی یووی

چاپگرهای کارت استانداردی که پشتیبانی از ریبون‌های حاوی پنل‌های UV یا F دارند، قابلیت چاپ با جوهر فلوروسنت یا UV را دارند. برای چاپ یووی، قبل از خرید ابتدا مشخصات چاپگر خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که پرینتر موردنظر دارای این ویژگی و ریبون یووی می باشد. علاوه بر چاپ یووی در صورت مجهز بودن پرینتر به لمینیتور امکان لمینیت هولوگرافیک یووی پس از فرایند چاپ نیز امکان پذیر می‌باشد.

ظرفیت چاپ

شناختن نیازهای چاپی خود پیش از خرید یک پرینتر کارت شناسایی جدید بسیار مهم است،. پرینترهای خوب توانایی چاپ بیش از ۵۰۰ کارت روزانه را دارند، در حالی که کاربران نوع دولتی یا دانشگاهی احتمالاً نیاز به پرینترهایی با توانایی برای چاپ‌های بیشتر و پرینتر قدرتمند تر خواهند داشت. پرینترهای قوی تر شامل ورودی و خروجی بزرگ کارت برای افزایش سرعت و کارایی در چاپ‌های بزرگ می‌باشند.

ماژول های کدگذاریگزینه‌های رمزگذاری برای پرینترها شامل نوار مغناطیسی و کارت هوشمند RFID است. پرینترهای ارائه‌دهنده امکانات RFID گران‌تر هستند، با این حال این فناوری بسیاری از مزایا را فراهم می‌کند از جمله کد کردن همزمان کارت هنگام پرینت در فرایندهای خودکار.  پرینترهای دارای ماژول کدگذاری نوار مغناطیسی باید کارت‌ها را با بارکدی که قبلاً اعمال شده است رمز گذاری کنند و رمزگذاری کارت هوشمند سطوح بالای امنیت کارت را فراهم می‌کند. اگر مطمئن نیستید که آیا رمزگذاری کارت های خود را می‌خواهید انجام دهید یا خیر، .پرینتری را انتخاب کنید که قابلیت ارتقا به ماژول های کدگذاری را داشته باشد.

کیفیت چاپ

مهم است بدانید که کارتی که می‌خواهید چاپ کنید, چه کیفیتی نیاز دارید داشته باشد؟ پرینتر های چاپ مستقیم تنها 300DPI وضوح دارند و بیشتر مناسب چاپ متن و بارکد هستند و یا تصاویر رنگی با طرح و نقش های ساده. برای چاپ باکیفیت تر از پرینترهای غیرمستقیم باید استفاده کنید. این پرینتر ها دو کیفیت 300DPI و 600DPI را دارند و کیفیت بسیار متفاوت تری ارائه می دهند. با کیفیت 300DPI پرینتر چاپ غیر مستقیم تصاویر با کیفیت بسیار مطلوب و کیفیت دیجیتالی خوب پرینت می‌شوند ولی اگر به دنبال کیفیت هرچه بالاتری، وضوح و شفافیت بیشتر تصاویر و نیز اگر به قابلیت های امنیت مانند ریز نوشته احتیاج دارید باید از پرینترهای 600DPI استفاده کنید. از جمله پرینتر کارت با کیفیت 600DPI, پرینتر کارت داسکام 7600 است.

سرعت چاپ

یک عامل مهم دیگر در دستگاه های صدور کارت سرعت چاپ می‌باشد بخصوص که این عمال برای چاپ در تعداد بالا بخصوص برای دانشگاه های و سازمان هایی که بصورت مداوم در حال پرینت کارت هستند و یا شرکت هایی که کارت گارانتی صادر می کنند حائز اهمیت است. در چاپ تک رنگ پرینترهای صدورکارت حداکثر سرعت را دارند و تا 300 کارت در ساعت می توانند به شما خروجی دهند. ولی در چاپ تصاویر رنگی بدلیل چهار بار رفت و برگشت حد جهت چاپ رنگ های مختلف این پروشه طولانی تر شده و تعداد کارت های چاپی به نصف یعنی 150 کارت در ساعت کاهش می‌یابد.

سیستم عامل های سازگار

تقریبا اکثر پرینترهای چاپ کارت با تمامی سیستم عامل ها سازگاری داشته و درایور مخصوص خود را دارند و ازین بابت جای نگرانی نیست. البته لازم به ذکر است برای پرینتر های از رده خارج شده، نسخه درایور جدید برای سیستم عامل های بروزی که وارد بازار می شود عرضه نخواهد شد.

حتما بخوانید: انتخاب بهترین پرینتر کارت شناسایی برای مشاغل کوچک

ویژگی یک فروشنده مناسب برای خرید پرینتر کارت چیست؟

یک فروشنده مناسب باید خدماتی را به شما ارائه بدهد تا شما خریدی همراه با رضایت را تجربه کنید. در ادامه این خدمات را به شما معرفی می‌کنیم. حتما این موارد را در انتخاب شرکت مناسب لحاظ کنید.

ویژگی های فروشنده مناسب پرینتر کارت

ارائه مواد مصرفی اصلی

فروش فیلم و ریبون و کارت اورجینال که بهترین نتیجه چاپ را داشته باشد و کمترین دور ریز یا خرابی چاپ را داشته باشد از ویژگی های یک فروشنده خوب است. مواد مصرفی اورجینال علاوه بر حفظ سلامت دستگاه در استفاده های طولانی مدت، کیفیت بسیار بالاتر از مواد نصرفی نامرغوب دارند.

خدمات پس از فروش

فروشنده پرینتر کارت ای را انتخاب کنید که به شما خدمات پس از فروش ارئه بدهد. اگر پرینتر به مشکلی خورد بتوانند پرینتر را تعمیر کنند. در صورتی که شما به راهنمایی نیاز داشتید, بتوانند شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.

گارانتی و پشتیبانی

ضمانت دستگاه ها و به شرط بودن مواد مصرفی اورجینال جزو مهمترین مواردی است که می تواند اسودگی خیال برای مشتریان شما به ارمغان اورد که سبب می‌شود در صورت به مشکل خوردن، مشتری بدون نگرانی به شما مراجعه کند و مشکل خود را برطرف نماید. سعی کنید دستگاهی را بخرید که حداقل یکسال گارانتی دارد.

وفاداری مشتریان

بهترین فروشندگان به مشتریان وفادار خود به گونه ای پاداش می‌دهند. ان ها می‌توانند این کار را با تماس‌های منظم برای دیدن اینکه آیا همه چیز با محصولات/خدمات خوب پیش می‌رود یا بررسی اینکه از محصولات رضایت کافی را دارند، به دست آورند. گفتگوی مداوم و پیوسته، مانند زندگی غیرکاری ما، به ساخت و حفظ ارتباط کمک می‌کند. بدون این ارتباط، چه چیزی مانع از مشتری می‌شود که احساس بد در مورد ترک کردن و رفتن به رقبایش نداشته باشد؟ حتی یک تماس برای کمک به مشتری نیز مفید است.

بررسی کنید که رفتار شرکت با مشتریان وفادار خود چیست؟ ایا مشتریان از این شرکت راضی هستند؟ ایا کار های مشتریان قبلی را پیگیری می‌کنند و با اخلاق خوب به ان ها در همه جهات یاری می‌رسانند؟

تحویل سریع

دقت کنید که تحویل کالای شما سریع باشد. همان روز یا فردای آن روز کالا برای شما ارسال بشود. برخی از شرکت ها هفته ها شما را برای کالایی که موجود نیست در انتظار می‌گذارند.

قیمت مناسب

باید شرکتی را پیدا کنید که قیمت مقرون به صرفه ای به شما ارئه بدهد. شما می‌توانید قیمت شرکت های مختلف را مقایسه کنید تا بهترین قیمت را پیدا کنید. دقت کنید شرکت های بدون واسطه قیمت بهتری را می‌دهند.

سابقه فعالیت

به سابقه شرکت دقت کنید. شرکت های تازه تاسیس خوب نیستند, سعی کنید با شرکت های قدیمی کار کنید. شرکت مانی کارت با بیش از 20 سال سایقه در زمینه تهیه و توزیع دستگاه های صدور کارت شناسایی و مواد مصرفی انها و همچنین تولید و چاپ انواع کارت های پی وی سی برای مجموعه های معتر بانکی، فروشگاهی، سازمانی و… از پیشتازان در این صنعت می‌باشد.

حتما بخوانید: بهترین پرینتر چاپ کارت شناسایی pvc چیست؟

بهترین فروشنده پرینتر کارت در ایران کیست؟

از جمله دیگر شرکت های مطرح در زمینه فروش دستگاه ها و مواد مصرفی می توان به سایت تربف باسلام، ایمالز و دیجی کالا اشاره کرد. البته تمام این سایت ها به جز مانی کارت از فروشنده اصلی محصول را می‌گیرند و بدست خریدار می‌رسانند.

بهترین فروشنده پرینتر کارت ایران

باسلام

یک فروشنده پرینتر کارت آنلاین که فروشندگان محصولات خود را همراه قیمت و مشخصات در آن بارگذاری کرده و از فروش محصول خود کسب سود می‌کنند. فروشنده ها از سراسر شهرهای مختلف هرنوع کالایی داشته باشند می‌توانند برای فروش در این سایت قرار دهند.

ایمالز

سایت ایمالز تنها فروشگاه هایی که وبسایت دارند، کالاهایشان را معرفی کرده و لینک خرید مستقیم از سایت فروشنده را قرار می‌دهد. از مزیت این سایت نشان دادن فروشندگان مختلف برای یک کالا و امکان مقایسه قیمت می‌باشد.

ترب

فروشگاه ترب همانند ایمالز از فروشگاه های دارای وبسایت و نیز فروشگاه های بدون سایت تنها با معرفی انها و نمایش ادرس و قیمت، محصولشان را نمایش می‌دهد و امکان خرید از فروشندگان مختلف را فراهم می‌کند. ترب یکی از فروشنده های بزرگ پرینتر کارت در ایران است.

دیجی کالا

دیجی کالا جزو فروشگاه های انلاین بزرگ می‌باشد که فروشندگان محصولات خود را در این سایت معرفی کرده و به فروش می‌رسانند. در صورت فروش محصول امکان ارسال مستقیم توسط فروشنده وجود ندارد. ابتدا کالا باید برای دیجی کالا ارسال شود و سپس بدست مشتری برسد. این امر زمان تحویل را بیشتر کرده و اطلاعاتی از فروشنده محصول نیز به مشتری نمایش داده نمی‌شود.

مانی کارت

مانی کارت برخلاف سایر پلتفرم های دیگر یک شرکت تخصصی در زمینه کارت های پی وی سی، پرینترهای صدور کارت و مواد مصرفی آنها می‌باشد. این شرکت با داشتن نمایندگی از شرکت های بین المللی مختلف، بدون واسطه و در کمترین زمان ممکن محصول را بدست مشتری خود می‌رساند. همچنین با گارانتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای محصول خریداری شده، حدتکثر رضایت را برای مشتری فراهم می‌کند.

مزایا شرکت مانی کارت :

 • شرکت مانی کارت وارد کننده پرینتر های کارت است. شما با خرید از مانی کارت در واقع خریدی بدون واسطه دارید.
 • دارای 10 سال خدمات پس از فروش است.
 • دارای 1 سال گارانتی کالا است.
 • به صورت رایگان آموزش کار با دستگاه به شما می‌دهند.
 • نمایندگی محصولات پرینتر کارت در ایران است.
 • همه محصولات اورجینال هستند.
 • مواد مصرفی پرینتر را موجود دارد.
 • تحویل کار اگر موجود باشد در همان روز انجام می‌شود. خرید ها از روی وبسایت و از طریق تلفنی بلافاصله برای مشتری ارسال می‌گردد. در صورت ارسال به شهرستان همان روز پرینتر با شرکت های حمل و نقل معتبر برای مشتری ارسال می‌گردد تا در کمترین زمان ممکن سفارش بدست‌شان رسد.
 • امکان ارسال با پیک, تیباکس, هوایی و زمینی وجود دارد.
 • ضمانت بهترین قیمت را می‌دهد. به دلیل سورس بودن و نمایندگی چندین شرکت معتبر تمامی قیمت ها کمتر از بازار بوده و همچنین قیمت ها بر روی سایت بروز بوده و مشتری امکان مقایسه محصول و قیمت را با شرکت های دیگر دارد تا در نهایت بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.
 • دارای سابقه کار با بانک ها, شرکت های خصوصی و دولتی و دانشگاه ها می‌باشد.

سوالات متداول

کدام فروشنده پرینتر کارت بهترین قیمت را دارد؟

مانی کارت چون وارد کننده پرینتر کارت است تضمین بهترین قیمت را دارد.

کدام فروشنده پرینتر کارت بیشترین تنوع را دارد؟

ترب به دلیل وجود فروشنده های مختلف و کالا های زیادی که دارد, بیشترین تنوع را دارد.

کدام فروشنده پرینتر کارت خرید حضوری دارد؟

در ترب بعضی از فروشندگان فروش حضوری دارند. مانی کارت هم جزو فروشندگانی است که به صورت حضوری امکان خرید دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up