انتخاب بهترین پرینتر کارت شناسایی برای مشاغل کوچک

پرینتر کارت کوچک می‌تواند برای کسب و کار های کوچک شما مناسب باشد. بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک‌تر، به‌ویژه پس از کووید، سیستم چاپ کارت شناسایی خود را برای آسان‌تر و ایمن‌تر کردن شناسایی کارمندان خود وارد می‌کنند. شما می‌خواهید محل کار خود را تا حد امکان امن و مطمئن نگه دارید، مهم نیست که تیم شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد. اما کدام پرینتر کارت شناسایی برای یک تجارت کوچک بهترین است؟ ایا شما به عنوان یک کسب وکار کوچک نیاز دارید که چاپگر کارت تهیه کنید؟

ما یک مورد از بهترین چاپگرهای کارت شناسایی را برای مشاغل کوچک بر اساس امنیت، سهولت استفاده و قیمت به شما معرفی می‌کنیم. این محصول برتر شامل چند تجزیه سریع محصول است تا به شما در انتخاب بهترین چاپگر کارت شناسایی در ایران برای تجارت کوچک خود کمک کند. اما ابتدا، بیایید نیازهای چاپگر کارت شما را تعریف کنیم و دریابیم که چرا مشاغل کوچکتر باید در سیستم چاپ کارت شناسایی سرمایه گذاری کنند.

راهنمای انتخاب پرینتر کارت برای کسب و کارهای کوچک

اگر از طرف یک کسب و کار کوچک صاحب یک چاپگر ID هستید، اجرا می کنید یا به دنبال آن هستید، می دانید که چاپ کارت شناسایی سازمان یکی از کلیدهای موفقیت است. مدل های بسیار زیادی از دستگاه های ID با عملکردها، قابلیت ها و سخت افزارهای مختلف موجود است. ابتدا، حجم لازم چاپی که ممکن است کسب و کار کوچک شما نیاز داشته باشد را در نظر بگیرید. که اگر کسب و کار کوچک شما به کارت هایی نیاز دارد که امنیت و حفاظت از داده های بالایی را ارائه می دهند. چاپگرهایی با ویژگی های امنیتی عالی برای شما و کسب و کار کوچکتان نیازی به کاهش بودجه ندارند.

بنابراین، اگر برای یک کسب‌وکار کوچک کار می‌کنید یا کار می‌کنید، به احتمال زیاد برنامه‌تان پر است و بودجه‌تان کم است. اگر برای کسب و کار کوچک خود به دستگاه کارت شناسایی نیاز دارید، مانی کارت شما را تحت پوشش قرار می دهد. جستجو برای هر قطعه جدید از تجهیزات اداری می تواند زمان بر و دشوار باشد. ما به برخی از مواردی که هنگام جستجوی چاپگر شناسه برای مشاغل کوچک مهم است توجه میکنیم و توصیه های برتر خود را همراه با توضیحات سریع ارائه خواهیم داد.

آیا چاپگر کارت شناسایی برای مشاغل کوچک مورد نیاز است؟

صدور کارت شناسایی عکس دار حرفه ای، صرف نظر از اندازه کسب و کار یا سازمان شما، یکی از بهترین راه ها برای ایمن ماندن و ماندگاری برند در سال 1402 است. این امر به ویژه با توجه به رویدادهای بی سابقه دو سال گذشته صادق است. کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای به دنبال این بوده‌اند که چگونه می‌توانند فرآیند چاپ خود را متمرکز کنند و شناسه یا کارت‌های عضویت را در داخل چاپ کنند نه اینکه چاپ انبوه را به شخص ثالث برون سپاری کنند.

اکنون مسئولیت پذیری در صدر فهرست اولویت های هر شرکت قرار دارد. در نتیجه، ما شاهد افزایش تقاضا برای چاپگرهای کارت شناسایی از سوی مشاغل کوچکتر هستیم که قبلاً از چاپگرهای کارت شناسایی استفاده نکرده بودند. کسب‌وکارهای بزرگ‌تر مدیریت دقیق بازدیدکنندگان را اجرا می‌کنند و رویه‌های ردیابی و ردیابی را هم برای بازدیدکنندگان و هم برای کارمندان انجام می‌دهند، و کسب‌وکارهای کوچک‌تر نیز از این روند پیروی می‌کنند.

این امر مخصوصاً در مورد مشاغلی با کارمندان کلیدی که باید از رویه های ویژه ورود و ثبت نام پیروی کنند صادق است. به عنوان مثال، در مناطقی که باید به دقت پایش شود، از کارکنان خانه و سایر کارکنان بهداشتی مراقبت کنید. حال نکته ای که باید بررسی شود این است که ایا نیاز شما در حدی است که یک چاپگر کارت تهیه کنید؟ یا میتوانید کار چاپ کارت را برون سپاری کنید؟ بررسی این مطلب در مقاله زیر نمی گنجد, برای مطالعه بیشتر به کتابخانه چاپ کارت ما مراجعه کنید.

حتما بخوانید: راهنمای مفید برای خرید پرینتر چاپ کارت

نیازهای کسب و کارهای کوچک در مورد چاپگر کارت شناسایی چیست؟

ده ها چاپگر کارت شناسایی در بازار وجود دارد، بنابراین انتخاب مناسب برای نیازهای شما ممکن است گیج کننده باشد. این را در نظر بگیرید: یک کسب و کار کوچک واقعاً به چه چیزی از چاپگر کارت شناسایی نیاز دارد؟ اگر در انتخاب پرینتر کارت برای کسب و کار کوچک خود دچار مشکل شدید, ما به شما کمک خواهیم کرد. کافی است تا با مانی کارت تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان برای این انتخاب شما را راهنمایی کنند.

هنگام در نظر گرفتن چاپگر کارت شناسایی، مشاغل کوچک باید نکات زیر را در نظر داشته باشند:

  • تولید کارت شناسایی امن کارکنان
  • سادگی استفاده
  • قیمت مناسب است.
  • ساده در نگهداری

تولید کارت شناسایی امن کارکنان

بسیاری از کسب و کارهای کوچک ترجیح می دهند کارت های شناسایی ساده و بصری را به جای کارت های شناسایی پیچیده تر با کنترل دسترسی چاپ کنند. کارت‌های شناسایی تصویری با شناسه عکس‌دار حرفه‌ای همچنان مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه برای افزودن آسان سطح امنیتی بیشتر به کسب‌وکار شما هستند، و با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۲، آگاهی از افرادی که در ساختمان شما هستند مهم‌تر از همیشه است. و اینکه آیا آنها فرآیند ورود صحیح را طی کرده اند یا خیر.

سادگی استفاده

مشاغل کوچکتر احتمالاً تقاضای کمتری برای کارت شناسایی دارند، چاپ بر اساس نیاز، بنابراین کارکنان به دستگاهی نیاز خواهند داشت که کاربرپسند باشد و راه اندازی آن ساده باشد و در عین حال چاپ کارت با کیفیت بالا و سرعت چاپ سریع را ارائه دهد. . چاپگرهای کارت شناسایی کوچکتر معمولاً تجربه چاپ یک طرفه یا دو طرفه را ارائه می دهند و کارت های شناسایی را سریع و حرفه ای بدون نیاز به تعمیر و نگهداری چاپ می کنند.

هزینه معقول

بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک‌تر به چاپگر کارت شناسایی که برای چاپ روی کارت‌های کنترل دسترسی طراحی شده است، نیازی ندارند، و ممکن است قبلاً از خدمات چاپ کارت شناسایی حرفه‌ای برای تولید کارت‌های شناسایی عکس با این سطح از جزئیات استفاده کرده باشند و متوجه شده باشند که برای آنها ضروری نیست. بنابراین مهم است که سازمان‌های کوچکتر چاپگرهای کارت شناسایی را انتخاب کنند که هزینه‌ای برابر با خدمات چاپ دارند.

تعمیر و نگهداری کم

ما می دانیم که کسب و کارهای کوچکتر ممکن است زمان کافی برای به روز نگه داشتن فناوری چاپ کارت شناسایی خود را نداشته باشند. در نتیجه، روشن کردن چاپگر کارت شناسایی و تولید سریع و کارآمد کارت شناسایی عکس یا کارت عضویت بسیار مهم است. انواع مختلفی از چاپگرهای کارت شناسایی در ایران برای اولویت شما وجود دارد و انتخاب مناسب برای دفتر شما بسیار مهم است.

چاپگرهای مستقیم به کارت از فناوری چاپ سابلیمیشن رنگ برای چاپ سریع و حرفه ای روی کارت های پی وی سی خالی استفاده می کنند. چاپگرهای مستقیم به کارت با سرعت چاپ بالا معمولاً برای دفاتر کوچکتر با سرعت بالا بدون کاهش کیفیت چاپ مناسب هستند. با چنین طیف گسترده ای از چاپگرهای کارت شناسایی در بازار، ارزیابی گزینه ها می تواند به یک کار طاقت فرسا تبدیل شود. این راهنما شما را در تمامی ملاحظات راهنمایی می کند و به شما کمک می کند تا بهترین چاپگر کارت شناسایی را برای سازمان خود انتخاب کنید.

معرفی چاپگر کارت مناسب برای مشاغل کوچک

در حال حاظر طیف گسترده ای از پرینتر های کارت پی وی سی در مانی کارت موجود میباشند. این پرینتر ها از مارک های معروف دنیا مثل فارگو, نیسکا, داسکام, زبرا و … هستند. اما پرینتر پیشنهادی ما برای کسی و کار های کوچک پرینتر فارگو INK 1000 میباشد. البته دقت کنید که این پرینتر پیشنهاد کلی ما برای مشاغل کوچک است, اما ممکن است شما نیازمندی خاصی دارید که این پرینتر مرتفع نکند. پس شاید مدل دیگری برای شما مناسب تر باشد.

پس حتما برای مشاوره رایگان, قبل از خرید پرینتر با ما تماس بگیرید تا انتخاب بهتری بکنید. برای مشاوره با واحد فروش ما با شماره 02188442854 تماس بگیرید. همه پرینتر های کارت ما ضمانت اصل بودن کالا دارند. شما میتوانید پرینتر کارت دلخواه خود را با یکسال گارانتی از مانی کارت بگیرید.

خدمات چاپ کارت پی وی سی در مانی کارت

مدل های کارت باشگاه ورزشی پی وی سی
کارت باشگاه ورزشی پی وی سی

خرید انواع پرینتر کارت پی وی سی در مانی کارت

داسکام DC 3300
پرینتر چاپ کارت دانشگاهی فارگو 5000

پرینتر کارت فارگو INK 1000

یکی از پرینترهای عالی که برای کسب وکار کوچک پیشنهاد می شود پرینتر INK 1000 FARGO  می باشد که به شرح این پرینتر می پردازیم.

HID FARGO INK1000 با آوردن سادگی و مقرون به صرفه بودن چاپ جوهر افشان به کارت ها و شناسه های شخصی، انقلاب بعدی در چاپ کارت رومیزی است. این پرینتر با کاربری آسان، مقرون به صرفه و قابل اعتماد، برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​و مدارس K-12 که نیاز به چاپ نشان های شرکتی و بازدیدکنندگان با کیفیت بالا، کارت های پی وی سی دانشجویی و اساتید، یا کارت هدیه و وفاداری

پرینتر چاپ کارت فارگو INK1000

HID FARGO INK1000 با قابلیت اطمینان و نگهداری کم، از فناوری چاپ جوهر افشان منحصر به فرد برخوردار است. کارتریج های جوهر با قابلیت نصب آسان حاوی جوهرهایی با فرمول خاص هستند که به طور طبیعی به کارت های PVC و کامپوزیت استاندارد و خارج از قفسه می چسبند. این پرینتر کارت چاپ کارت شناسایی با کیفیت بالا، وضوح بالا و لبه به لبه واقعی را ارائه می کند و در عین حال دردسرهای ریبون چاپ یا نیاز به کارت های تخصصی را از بین می برد. با وضوح بالای 600 dpi x 1200 dpi، تصاویر واضح و درخشان هستند – و متن و بارکد به وضوح تعریف می شوند.

ویژگی های پرینتر

استفاده آسان – به سادگی استفاده از چاپگر اداری خانگی شما

مقرون به صرفه – طرح های کارت شما را با وضوح عالی 600 dpi x 1200 dpi با کسری از هزینه چاپگرهای کارتی مبتنی بر روبان زنده می کند.

پایدار – حذف پانل‌های روبان هدر رفته با جوهرهای Drop-on-Demand (DOD) که منحصراً فرموله شده و با کارت‌های PVC استاندارد و خارج از قفسه سازگار است – یک صنعت برای اولین بار

قابل اعتماد – عملکرد فوق العاده و کیفیت بی نظیری را از برند پیشرو در صدور کارت ارائه می دهد.

مشخصات فنی پرینتر

چاپ : تک رو

تکنولوژی چاپ: جوهر افشان حرارتی

وضوح: حداکثر 600 نقطه در اینچ در 1200 نقطه در اینچ (23.6 نقطه در میلی متر x 47.2 نقطه در میلی متر)

سرعت چاپ: تا 100 cph (کارت در ساعت) / 36 ثانیه در هر کارت

حافظه: 1 گیگابایت رم

اندازه کارت استاندارد پذیرفته شده: CR-80 (3.370 “L x 2.125” W / 85.6mmL x 54mmW)

انواع کارت های پذیرفته شده: پی وی سی، پی وی سی پولیش پرس، کامپوزیت (PET/PVC با PVC به عنوان لایه بیرونی)، پی وی سی چند لایه (ساخت کارت اعتباری)

ناحیه چاپ: لبه به لبه در کارت های CR-80

ظرفیت کارت ورودی: 100 کارت (0.030 اینچ / ضخامت 0.762 میلی متر)

ظرفیت کارت خروجی: حداکثر 30 کارت (0.030 اینچ / 0.762 میلی متر ضخامت)

رمزگذاری اختیاری: کارت هوشمند (بدون تماس)

نرم افزار موجود: درایور FARGO شامل ابزار تشخیصی با تطبیق رنگ نقطه ای Color Assist™

حتما بخوانید: 5 تا از بهترین فروشنده های پرینتر کارت

یافتن بهترین چاپگر شناسه برای کسب و کار کوچک شما

در مجموع، ما بهترین دستگاه کارت شناسایی برای یک تجارت کوچک را به شما معرفی کردیم. اما همانطور که گفتیم این یک مدل برای همه کسب وکار های معمولی است, اگر نیاز به کارکرد خاصی دارید باید با توجه به نیاز خود پرینتر را انتخاب کنید. پرینتر فارگو INK 1000 مقرون به صرفه، سریع و آسان برای استفاده است و قابلیت حمل عالی را دارد. همچنین، اگر به سایر لوازم چاپ شناسه مانند پانچ های شکاف، کیت های تمیز کردن، کارت های پی وی سی خالی و موارد دیگر نیاز دارید، میتوانید همه این محصولات را از مانی کارت تهیه کنید.

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، وقت شما ارزشمند است و تصمیم شما در مورد اینکه کدام چاپگر را بخرید نباید دردسرساز باشد. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از پرینتر پیشنهادی مانی کارت یعنی چاپگر کارت HID FARGO INK1000 به صفحه این محصول مراجعه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up