چگونه یک پرینتر چاپ کارت مناسب با کارمان انتخاب کنیم

پرینتر چاپ کارت پی وی سی نوعی خاص از چاپگر ها هستند که کاربردی متفاوت از پرینترهای معمولی دارند. این پرینترها برای چاپ روی کارت‌های پلاستیکی که به کارت PVC معروف هستند ساخته شدند و امروزه با افزایش محبوبیت این نوع کارت‌ها، استفاده از پرینتر چاپ کارت PVC نیز رواج پیدا کرده است. اما نکته مهم هنگام خرید پرینتر چاپ کارت, انتخاب یک پرینتر کارت متناسب با کار شما است. اگر شما یک کسب و کار کوچک دارید اما یک پرینتر کارت مناسب کسب و کار بزرگ بخرید, وقت و هزینه زیادی متحمل خواهید شد. در این مطلب ما پرینتر های مناسب برای کسب و کار های کوچک, متوسط و بزرگ را به شما معرفی میکنیم.

چگونه یک پرینتر چاپ کارت مناسب با کارمان انتخاب کنیم

چاپگر کارت قابلیت چاپ انواع کارت پی‌وی‌سی ساده و هوشمند نظیر کارت‌های مایفر، دسفایر، کارت‌های مغناطیسی را دارد. با اهمیت‌تر شدن کارت شناسایی و توجه بیشتر به امنیت و چاپ و ماندگاری این کارت‌ها باعث شده که امروزه نیاز به پرینتر کارت به‌صورت روزافزونی بالا رود. با پیشرفت تکنولوژی، امروزه چاپگر کارت PVC به‌صورت پرینترهای رومیزی در دسترس عموم قرارگرفته‌اند و افراد عادی نیز می‌تواند با توجه به نیاز خود به چاپ و شخصی‌سازی انواع کارت‌های پی‌ وی‌ سی از جمله کارت‌های شناسایی و پرسنلی، کارت هدیه، کارت وفاداری، کارت عضویت، کارت اعتباری و … بپردازند. کارت های پی وی سی نسبت به کارت‌های کاغذی و مقوایی کیفیت و ماندگاری بیشتری دارند و از لحاظ امنیت نیز بسیار بهتر هستند.

همچنین با استفاده از این پرینترها می‌توان لایه‌های امنیتی مثل هولگرام های طرح‌دار یا طرح‌های نامرئی را که فقط زیر نور فرابنفش قابل‌ مشاهده است را جهت افزایش امنیت کارت‌ها به چاپ افزود. در این مقاله قصد داریم این پرینترها را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

انواع پرینتر کارت

امروزه برندهای مختلفی در سطح دنیا به عرضه و تولید کارت پرینتر PVC مشغول هستند که همگی داری امکانات و طراحی‌های مختلف و کیفیت‌های گوناگونی هستند. درواقع دستگاه‌های چاپ کارت پی‌ وی‌ سی انواع مختلف و استفاده‌های متفاوتی دارند و قیمت‌های آن‌ها با توجه به نیاز شما متفاوت است ؛ اما به‌صورت کلی پرینترهای کارت بر اساس تکنولوژی چاپ کارت به دو دسته، کارت پرینتر پی‌وی‌سی چاپ مستقیم و کارت پرینتر پی‌وی‌سی چاپ غیرمستقیم تقسیم می‌شوند و می‌توان هر یک را بسته به نوع استفاده انتخاب کرد.

پرینتر کارت چاپ مستقیم

این دسته از پرینترها طراحی ساده، جمع جور و زیبایی دارند که امکان نصب آن‌ها در هر مکان و فضایی وجود دارد و کار کردن با آن‌ها بسیار راحت است. در پرینترهای چاپ مستقیم هد دستگاه به‌صورت مستقیم با کارت PVC در تماس است و تصاویر مستقیما از ریبون روی کارت چاپ می‌شود. پس از چاپ نیز یک پوشش بی‌ رنگ به‌عنوان لایه محافظ (Overlay) روی آن زده می‌شود. در این تکنیک به دلیل ساده‌ تر شدن عملیات چاپ، هزینه‌های چاپ کارت نیز کاهش می‌یابد. استفاده از پرینتر با تکنولوژی چاپ مستقیم علاوه بر اینکه باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ ها می‌ شود زمان چاپ کارت را نیز کاهش می‌دهد.

پرینتر کارت چاپ غیرمستقیم

در پرینترهای چاپ غیرمستقیم برخلاف پرینترهای چاپ غیرمستقیم هد دستگاه به‌صورت مستقیم با کارت در تماس نیست. در این دستگاه‌ها ابتدا تصاویر با استفاده از ریبون و توسط هد پرینتر روی یک‌لایه‌ ی بی‌ رنگ که در این صنعت به فیلم معروف است منتقل می‌شود و سپس روی کارت چاپ می‌شود. چاپ پوشش‌ امنیتی مانند هولوگرام نیز توسط یک ریبون مستقل انجام می‌گیرد. کیفیت و ماندگاری چاپ درروش غیرمستقیم نسبت به روش مستقیم بسیار بیشتر است. در این دستگاه‌ها امکان چاپ لبه به لبه کارت‌های پی‌وی‌سی وجود دارد. این چاپگرها برای چاپ در تیراژ بالای بسیار مناسب‌ تر و صنعتی‌ تر از دستگاه‌های چاپ مستقیم است. مواد مصرفی این نوع چاپگر نسبت به پرینترهای چاپ کارت مستقیم گران‌تر بوده و قیمت تمام‌شده آن‌ها نیز به علت استفاده از فیلم بیشتر خواهد بود.

اطلاع از اینکه کدام نوع پرینتر چاپ کارت برای استفاده شما مناسب است، بستگی مستقیم به نیازهای شما از پرینتر و مقدار هزینه‌ای که شخص جهت تهیه چاپگر کارت می‌کند دارد. در واقع هر شخصی که قصد خرید کارت پرینتر PVC را دارد باید با توجه به امکانات دستگاه ، قیمت تمام‌ شده آن و با توجه به مزایا و معایب هر دو تکنولوژی، انتخاب کنند.

خرید کارت پرینتر PVC

 برای خرید یک پرینتر کارت در وهله اول، به دنبال مدلی باشید که نیازهای خاص شمارا برآورده سازد. همان‌طور که بیان شد انواع چاپگر کارت با مدل‌های گوناگونی وجود دارد که جوابگوی نیازهای کاربران چه از نوع چاپ مستقیم و چه ازنظر چاپ غیرمستقیم خواهند بود. این پرینترها ازنظر کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند و بهتر است خرید کارت پرینتر PVC باید متناسب با نیاز و بودجه انجام گیرد. پیش از خرید حتما تحقیقات لازم را انجام ‎دهید یا با یک متخصص صحبت کنید تا بتوانید دستگاهی را که برای نیازهای شما مناسب است انتخاب کنید.

ما در این مطلب برای انتخاب پرینتر های چاپ کارت, اندازه کسب و کار شما را هدف قرار دادیم. در این مطلب پرینتر های کارت داسکام که برای هر حجم و قیمتی پرینتر دارد را به شما معرفی میکینم. این کسب و کار ها به سه دسته تقسیم میشوند:

 • کسب و کار های کوچک: اگر شما صاحب کی مغازه هستید, یک سازمان با تعداد کارکنان کم و …
 • کسب و کار های متوسط: مناسب برای رستوران بزرگ, یک باشگاه ورزشی, یک مدرسه کوچک و …
 • کسب و کار های بزرگ: مناسب برای مراکز دولتی, دانشگاه ها, بانک ها و …

حتما بخوانید: بهترین پرینتر چاپ کارت شناسایی pvc

کدام پرینتر های کارت برای کسب و کار های کوچک مناسب است؟

شما می خواهید محل کار خود را تا حد امکان امن و مطمئن نگه دارید، مهم نیست که تیم شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد. بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک‌تر، به‌ویژه پس از کووید، در حال ارائه سیستم چاپ کارت شناسایی خود هستند تا شناسایی کارمندان را آسان‌تر و ایمن‌تر کنند. اما کدام چاپگر کارت شناسایی برای یک تجارت کوچک بهترین است؟ پیشنهاد ما به شما برای یک پرینتر کارت مناسب برای کار های کوچک داسکام 2300 می‌باشد.

اما ابتدا، بیایید نیازهای چاپگر کارت شما را تعریف کنیم و دریابیم که چرا مشاغل کوچکتر باید در سیستم چاپ کارت شناسایی سرمایه گذاری کنند.

آیا چاپگر کارت شناسایی برای مشاغل کوچک مورد نیاز است؟

صدور کارت شناسایی عکس دار حرفه ای، صرف نظر از اندازه کسب و کار یا سازمان شما، یکی از بهترین راه ها برای ایمن ماندن و ایمن ماندن در سال 2023 است. این امر به ویژه با توجه به رویدادهای بی سابقه دو سال گذشته صادق است. کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای به دنبال این بوده‌اند که چگونه می‌توانند فرآیند چاپ خود را متمرکز کنند و شناسه یا کارت‌های عضویت را در داخل چاپ کنند نه اینکه چاپ انبوه را به شخص ثالث برون سپاری کنند.

اکنون مسئولیت پذیری در صدر فهرست اولویت های هر شرکت قرار دارد. در نتیجه، ما شاهد افزایش تقاضا برای چاپگرهای کارت شناسایی از سوی مشاغل کوچکتر هستیم که قبلاً از چاپگرهای کارت شناسایی استفاده نکرده بودند. کسب‌وکارهای بزرگ‌تر مدیریت دقیق بازدیدکنندگان را اجرا می‌کنند و رویه‌های ردیابی را هم برای بازدیدکنندگان و هم برای کارمندان انجام می‌دهند، و کسب‌وکارهای کوچک‌تر نیز از این روند پیروی می‌کنند.

این امر مخصوصاً در مورد مشاغلی با کارمندان کلیدی که باید از رویه های ویژه ورود و ثبت نام پیروی کنند صادق است. به عنوان مثال، در مناطقی که باید به دقت پایش شود، از کارکنان خانه و سایر کارکنان بهداشتی مراقبت کنید.

نیازهای کسب و کارهای کوچک در مورد چاپگر کارت شناسایی چیست؟

ده ها چاپگر کارت شناسایی در بازار وجود دارد، بنابراین انتخاب مناسب برای نیازهای شما ممکن است گیج کننده باشد. این را در نظر بگیرید: یک کسب و کار کوچک واقعاً چه چیزی از چاپگر کارت شناسایی نیاز دارد؟

هنگام در نظر گرفتن چاپگر کارت شناسایی، مشاغل کوچک باید نکات زیر را در نظر داشته باشند:

 • تولید کارت شناسایی امن کارکنان
 • سادگی استفاده
 • قیمت مناسب است.
 • ساده در نگهداری

سادگی استفاده

مشاغل کوچکتر احتمالاً تقاضای کمتری برای کارت شناسایی دارند، چاپ بر اساس نیاز، بنابراین کارکنان به دستگاهی نیاز خواهند داشت که کاربرپسند باشد و راه اندازی آن ساده باشد و در عین حال چاپ کارت با کیفیت بالا و سرعت چاپ سریع را ارائه دهد. چاپگرهای کارت شناسایی کوچکتر معمولاً تجربه چاپ یک طرفه یا دو طرفه را ارائه می دهند و کارت های شناسایی را سریع و حرفه ای بدون نیاز به تعمیر و نگهداری چاپ می کنند.

هزینه معقول

بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک‌تر به چاپگر کارت شناسایی که برای چاپ روی کارت‌های کنترل دسترسی طراحی شده است، نیازی ندارند، و ممکن است قبلاً از خدمات چاپ کارت شناسایی حرفه‌ای برای تولید کارت‌های شناسایی عکس با این سطح از جزئیات استفاده کرده باشند و متوجه شده باشند که برای آنها ضروری نیست. . بنابراین مهم است که سازمان‌های کوچکتر چاپگرهای کارت شناسایی را انتخاب کنند که هزینه‌ای برابر با خدمات چاپ دارند.

تعمیر و نگهداری کم

ما می دانیم که کسب و کارهای کوچکتر ممکن است زمان کافی برای به روز نگه داشتن فناوری چاپ کارت شناسایی خود را نداشته باشند. در نتیجه، روشن کردن چاپگر کارت شناسایی و تولید سریع و کارآمد کارت شناسایی عکس یا کارت عضویت بسیار مهم است. انواع مختلفی از چاپگرهای کارت شناسایی در مانی کارت برای اولویت شما وجود دارد و انتخاب مناسب برای دفتر شما بسیار مهم است.

چاپگر مستقیم به کارت DASCOM DC-2300

چاپگرهای مستقیم به کارت از فناوری چاپ سابلیمیشن رنگ برای چاپ سریع و حرفه ای روی کارت های پی وی سی خالی استفاده می کنند. چاپگرهای مستقیم به کارت با سرعت چاپ بالا معمولاً برای دفاتر کوچکتر با سرعت بالا بدون کاهش کیفیت چاپ مناسب هستند. برای شغل های کوچک پرینتر DC Dascom2300  پیشنهاد می شود .

پرینترچاپ کارت داسکام DC 2300
پرینترچاپ کارت داسکام DC 2300

بررسی اجمالی

چاپگر مستقیم به کارت DASCOM DC-2300 یک چاپگر کارتی درجه یک است که انواع ویژگی ها و قابلیت های چشمگیر را برای مطابقت با هر محیط کاری و در عین حال با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد و منحصراً توسط IDEXPERTS® در کانادا ارائه می شود.

طراحی DC-2300 برای اولویت دادن به کارایی و راحتی است. DC-300 با پرینت های پر جنب و جوش و با وضوح بالا 600 DPI امکان تکمیل پروژه های چاپ بزرگ را به سرعت و به طور موثر و بدون تزلزل در کیفیت تصویر فراهم می کند. طراحی جمع و جور آن DC-2300 را به چاپگر عالی برای ادغام در هر محیط کاری تبدیل می کند.

با تعداد زیادی ماژول های رمزگذاری اختیاری، مانند رمزگذاری نوار مغناطیسی و شخصی سازی کارت هوشمند، افزایش امنیت کارت های شما یک فرآیند سریع و آسان است. DC-2300 دارای یک رابط کاربر پسند و نرم افزار بصری است که فرآیند چاپ کارت را ساده می کند و حتی برای کسانی که تازه کار چاپ کارت را انجام می دهند قابل دسترسی است.

DASCOM DC-2300 با طراحی ساده و در عین حال موثر خود یک چاپگر چندوجهی است که می تواند نیازهای هر سازمانی را برآورده کند. DC-2300 با سایزها و مواد متعدد کارت پشتیبانی شده، از جمله PVC، PET و ABS، تطبیق پذیری را برای کاربردهای مختلف در بسیاری از صنایع ارائه می دهد.

همه چاپگرهای خریداری شده از مانی کارت با پشتیبانی تلفنی و ایمیلی مادام العمر، بالاتر و فراتر از ضمانت سازنده ارائه شده همراه با چاپگر (و توسط مانی پشتیبانی می شوند) ارائه می شوند. ما همه پرینتر های کارتمان دارای گارانتی یکساله میباشند. برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان با شماره 02188442854 تماس بگیرید.

سرعت چاپ

 • مشکی تک رنگ (K): 450 کارت در ساعت
 • رنگ یک طرفه (YMCKO): 180 کارت در ساعت
 • رنگ دو طرفه (YMCKO): 90 کارت در ساعت

امنیت (اختیاری)

 • فناوری اختصاصی DASCOM SOC، واترمارک های سفارشی، روبان های رمزگذاری شده RFID

ظرفیت کارت

 • قیف ورودی 100 کارتی
 • قیف خروجی کارت 30 جلو/80 پشت

قابلیت اتصال

 • USB 2.0
 • 10/100 اترنت

کارت ها و ضخامت ها

 • ISO ID-1/CR-80; PVC، ABS، PET و PET-G
 • 10 تا 50 میل

کدام پرینتر های کارت برای کسب و کار های متوسط مناسب است؟

بهترین چاپگر کارت شناسایی برای شرکت های متوسط ​​یک دستگاه میان رده است. اینها گزینه‌ای هستند که بسیاری از سازمان‌ها به سراغ آن می‌روند و ممکن است نیاز به چاپ چند هزار کارت در سال داشته باشند.

چاپگر کارت شناسایی سطح متوسط ​​کارت‌ها را سریع‌تر از چاپگرهای سطح ابتدایی خالی می‌کند و دارای ویژگی‌های بیشتری است. این می تواند هر چیزی از چاپ دو طرفه گرفته تا گزینه های رمزگذاری و عملکرد امنیتی بهتر باشد. این چاپگرها هنوز نسبتاً جمع و جور هستند، اما در عین حال که ویژگی‌های بیشتری را ارائه می‌دهند، کمی بیشتر از انواع معمولی قیمت خواهند داشت.

یک نمونه عالی از دستگاه های میان رده، پرینتر دو طرفه DC Dascom3300  است که طیف گسترده ای از مزایا را ارائه می دهد، در حالی که هزینه چاپ را بسیار پایین نگه می دارد. طیف وسیعی از گزینه‌های ارتقا را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین می‌توانید کارت‌های بدون تماس، تماسی و نوار مغناطیسی را رمزگذاری کنید. همچنین می‌توانید اتصال را ارتقا دهید تا امکان چاپ شبکه از طریق اتصال اترنت فراهم شود.

Dascom DC-3300 – چاپگر مستقیم به کارت تک طرفه.

Dascom DC-3300 یک چاپگر کارت شناسایی مقرون به صرفه برای مشتریانی است که به کارت شناسایی کارکنان نیاز دارند. این چاپگر با وضوح چاپ بالای 300 در 1200 نقطه در اینچ، به‌علاوه فناوری حرارتی تصعید رنگ، از سرعت پیشرو در صنعت 220 کارت YMCKO تمام رنگی در ساعت و 1000 کارت در ساعت برای طرح‌های تک رنگ برخوردار است. سازگار با کارت های PVC، PET و PET-G که با الزامات اندازه کارت اعتباری ISO CR80 مطابقت دارند، DC-3300 از طریق USB به هر رایانه شخصی ویندوزی متصل می شود. ظرفیت قیف ورودی کارت 100 کارت و فضای قیف خروجی کارت 30 کارت را ارائه می دهد.

پرینتر کارت داسکام DC 3300

چاپگر کارت Dascom DC-3300 برای کارت های پلاستیکی با قیمت بالا ✔ مشاوره شخصی ✔ انتخاب بزرگ ✔ از فروشنده متخصص ✔ وضوح 300 x 1200 dpi ✔ شامل. اتصال به شبکه ✔ 220 کارت پلاستیکی رنگارنگ / ساعت ✔ 1000 کارت پلاستیکی تک رنگ / ساعت ✔

چاپگر کارتی Dascom-DC3300 قبل از هر چیز با وضوح بسیار بالای 300 x 1200 dpi و همچنین سرعت بسیار زیاد خود، که باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان و در نتیجه هزینه نیز می شود، تحت تاثیر قرار می دهد. وضوح بالا شما را قادر می سازد تا پرینت های واضح و واضحی تولید کنید. Dascom DC-3300 برای استفاده روزانه ساخته شده است، بنابراین هد چاپ آن دارای طول عمر شگفت انگیز 60000 چاپ است.

چاپ واترمارک

با Dascom DC-3300 می توانید واترمارک سفارشی خود را چاپ کنید. به سادگی یک فایل bmp مناسب ایجاد کنید و آن را مستقیماً در چاپگر بارگذاری کنید. سپس واترمارک در روکش کارت شما چاپ می شود. به این ترتیب می توانید کارت های خود را ضد جعل کنید و به عنوان مثال، لوگوی خود را به عنوان واترمارک اعمال کنید. این عملکرد فقط با یک نوار رنگی پشتیبانی می شود.

کیفیت بالا

Dascom DC-3300 طیف رنگی گسترده ای را ارائه می دهد و تصاویر، عکس ها و لوگوهای بسیار واضح و دقیق را با وضوح 300 x 300 dpi چاپ می کند. هنگام استفاده از روبان مشکی، Dascom DC-3300 نتایج فوق العاده خوبی ایجاد می کند. اگر رزولوشن را روی 1200 dpi تنظیم کنید، نتیجه چاپ فوق‌العاده خوبی به دست می‌آورید، که به ندرت هیچ چاپگر کارت دیگری می‌تواند به این روش ارائه دهد. این امر به ویژه برای کدهای QR کوچک یا خوب مانند کارت ایمنی یا گواهی کووید در داروخانه ها مهم است. اگر از کارت‌های از پیش چاپ شده استفاده نمی‌کنید، ما کارت‌های سفید با کیفیت بالا را برای بهترین نتیجه چاپ توصیه می‌کنیم.

کارکرد آسان

برای راه اندازی سریع و آسان Dascom DC-3300، می توان آن را مستقیماً از طریق USB یا اتصال شبکه به زیرساخت شبکه موجود ادغام کرد که زمان راه اندازی را به حداقل می رساند و به دانش فنی کمی نیاز دارد. نمایشگر جلویی Dascom DC-3300 امکان فراخوانی تنظیمات و اطلاعات مختلف را فراهم می کند. شما به راحتی می توانید تمام پارامترهای مربوط به چاپ را خودتان از طریق درایور تغییر دهید.

سرعت‌های سریع

برخلاف چاپگرهای مشابه، Dascom DC-3300 سرعت چاپ بسیار بالایی را نیز حفظ می‌کند، حتی زمانی که شما با وضوح 1200 نقطه در اینچ چاپ می‌کنید، تفاوت چندانی وجود ندارد. Dascom DC-3300 می تواند 220 صفحه کارت در ساعت را به صورت رنگی چاپ کند. اگر فقط با روبان مشکی طولانی مدت چاپ کنید، تعداد کارت های چاپ شده به 1000 کارت در ساعت افزایش می یابد. در اینجا، Dascom DC-3300 در کلاس بالای مطلق بازی می کند.

توضیحات کوتاه چاپگر کارت Dascom DC-3300

 • وضوح فوق العاده بالا
 • واترمارک شخصی
 • چاپگر کارت بسیار سریع
 • تغذیه کارت تا 100 کارت پلاستیکی
 • خروجی کارت 30 کارت
 • جابجایی بسیار آسان
 • رنگارنگ تا 220 کارت در ساعت
 • تک رنگ تا 1000 کارت
 • نمایشگر LCD
 • سازگار با USB 2.0، ویندوز

کدام پرینتر های کارت بر ای مصارف صنعتی مناسب است؟

اگر یک سازمان بزرگ مانند یک مرکز مراقبت های بهداشتی، دانشگاه یا شرکت بزرگ هستید که نیاز به چاپ بیش از چند هزار کارت در سال دارید، مدل های سازمانی پیشرفته برای شما مناسب هستند. اینها سرعت و طراحی ناهمواری دارند تا بتوانند این نوع حجم کاری را روزانه و روز به روز انجام دهند.

آنها همچنین کیفیت چاپ بی نظیری را ارائه می دهند که همیشه شگفت انگیز به نظر می رسد. از بین تمام چاپگرهای کارت شناسایی که می توانید بخرید، این چاپگرها دارای بیشترین ویژگی هستند. این همه چیز است، از لمینیت کارت، قیف ها و فیدرهای ظرفیت بزرگ، ویژگی های امنیتی بصری بالا، سرعت چاپ چشمگیر و موارد دیگر. اگر چاپگری می‌خواهید که عملکرد فوق‌العاده و ظرفیت عظیمی را ارائه دهد، اینها بهترین گزینه هستند.

به عنوان یک پرینتر کارت مناسب با کار در سطح سازمانی، نگاهی به چاپگر کارت شناسایی دو طرفه DC Dascom 7600 بیندازید. کیفیت چاپ عالی را با لمینیت، گزینه‌های کدگذاری متعدد، سرعت چاپ سریع و قیف کارت دوگانه و همچنین پشتیبانی از روبان تمام رنگی با ظرفیت بالا و مواد مصرفی ورقه‌ای ارائه می‌کند که به حداکثر بهره‌وری کمک می‌کند و در عین حال از پایین ماندن هزینه‌های چاپ اطمینان می‌دهد.  

پرینتر کارت داسکام DC 7600

در توضیحات زیر به معرفی این پرینتر حرفه ای می پردازیم:

 • طراحی درجه صنعتی و تجاری
 • چاپ با وضوح بالا @ 600 DPI
 • خروجی سریع / بهره وری بالا
 • چاپ کارت روی لبه
 • ظرفیت فیدر کارت بزرگ
 • پشتیبانی از انواع رمزگذاری کارت
 • صفحه نمایش LCD سفارشی برای شرکا یا کاربران نهای
 • کدگذاری ریبون RFID اختیاری برای شرکا
 • چاپگر کارت هوشمند رنگی 600 DPI ReTransfer

فناوری چاپ ReTransfer DASCOM DC-7600 برچسب بعدی فناوری چاپ مستقیم به کارت است. ابتدا تصویر روی یک فیلم چاپ می شود و سپس از فیلم به کارت منتقل می شود. این تکنیک برای چاپ Over the Edge، Heavy Duty مناسب است، قابلیت اطمینان را بهبود می بخشد.

پرینتر داسکام DC7600 با لمینیتور
پرینتر داسکام DC7600 با لمینیتور

کاربرد

این پرینتر برای انواع مختلفی از کارت ها مناسب است، مانند:

 • مراقبت های بهداشتی
 • کارت های دسترسی دسترسی ورودی
 • دانشگاه ها
 • کارت شناسایی برای دولت
 • گواهینامه رانندگی
 • شناسایی شرکت
 • برنامه های کارت با کیفیت بالا

مشخصات فنی

 • روش چاپ فناوری انتقال مجدد
 • وضوح 600 DPI
 • قابلیت چاپ تک طرفه، دو طرفه، روی لبه، رنگ تصویر با کیفیت عکس
 • سرعت چاپ تک رو: 25 ثانیه، دو رو: 55 ثانیه
 • ضخامت کارت 20-50 میلی متر ضخامت; 20-50 میل از طریق شیار دستی
 • کاربر پسند آسان برای تعویض مواد مصرفی
 • بارگیری کارت تغذیه کننده خودکار کارت
 • دمای محیط کار: / 15 تا 30 درجه سانتی گراد، رطوبت / 35 تا 95 درصد
 • دمای محیط نگهداری: / 5 تا 45 درجه سانتی گراد، رطوبت / 35 تا 96 درصد
 • ابعاد: 12.25 اینچ (L) x 13.25 اینچ (W) x 17 اینچ (H)
 • درایورهای ویندوز : 32 و 64 بیت، ویندوز 7، 8، 10
 • منبع تغذیه: 100-240 ولت، 50/60 هرتز
 • ظرفیت: کارت 250 کارت (ضخامت 30 میل)، تغذیه دستی: 1 کارت
 • کارت های پشتیبانی شده: PVC، ABS، PET، PET-G، PC 85.6 x 53.98 (اندازه ISO ID-1 / CR-80)
 • رابط: USB 2.0، حالت دوبلکس اترنت 10/100
 • دارای گواهینامه های CCC
این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up