اگرچه ما بیشتر در دفاتر کار بدون کاغذ کار می کنیم ، طراحی کارت ویزیت هنوز هم پایه اصلی تجارت است. اگر کارت لازم را ندارید که بتوانید به مشتری یا همکاران آینده نگر تحویل دهید ، یک فرصت کلیدی در بازاریابی را از دست می دهید.

در این عصر دیجیتال ، کارت ویزیت قدیمی هنوز همان اندازه که لازم بود ، ضروری است.

به آخرین باری که با مشتری یا شریک تجاری خود آشنا شدید ، فکر کنید. آیا زمان لازم برای وارد کردن شماره تلفن و ایمیل به تلفن خود راحت تر است یا دادن کارت ویزیت ؟ دومی البته!

کارت ویزیت فیزیکی نه تنها به شما امکان می دهد هنگامی که برای اولین بار با کسی ملاقات می کنید ، ارتباط شخصی برقرار کنید بلکه باعث میشود نام تجاری شما را نیز به یاد ماندنی کند.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که تمامی مشاغل ​​می توانند کارتهای ویزیت خود را داشته باشند . کارت ویزیت از وزن کمی برخوردار میباشد و موجب معرفی شخص و یا تبلیغ شغل وی میشود.

تنوع کارت ویزیت بی نهایت است ولی این هم یک چالش و هم یک فرصت است : برای برجسته کردن باید یک طراحی را ایجاد کنید که به نظر خارق العاده است و به شما کمک می کند تا خود را متمایز کنید.

اگر کارت را لمس کنید و احساس خوشایندی در دست داشته باشید ، شما به هدف خود رسیده اید.

شرکت مانی کارت با سابقه خود در طراحی صد ها نوع کارت برای اشخاص و ارگان های مختلف و همچنین در دست داشتن کادری مجری در این زمینه میتواند خواسته شما را براورده کند.


کارت های ویزیت از جهت اندازه بسته به کشور های مختلف ، اندازه های مختلفی دارند (شاید به این دلیل که اندازه کیف های پول نیز در دیگر جاها متفاوت است 🙂 ) ولی اندازه کارت ویزیت معمولی ۵۵ ۸۵ ۸۵ میلی متر است .

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با تلفن ۸۸۴۴۲۸۵۴-۰۲۱ شرکت مانی کارت تماس حاصل فرمایید.

نمونه طراحی کارت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.