اگرچه ما بیشتر در دفاتر کار بدون کاغذ کار می کنیم ، کارت ویزیت هنوز هم پایه اصلی تجارت است. اگر کارت لازم را ندارید که بتوانید به مشتری یا همکاران آینده نگر تحویل دهید ، یک فرصت کلیدی در بازاریابی را از دست می دهید.

در این عصر دیجیتال ، کارت ویزیت قدیمی هنوز همان اندازه که لازم بود ، ضروری است.

به آخرین باری که با مشتری یا شریک تجاری خود آشنا شدید ، فکر کنید. آیا زمان لازم برای وارد کردن شماره تلفن و ایمیل به تلفن خود راحت تر است یا دادن کارت ویزیت ؟ دومی البته!

کارت ویزیت فیزیکی نه تنها به شما امکان می دهد هنگامی که برای اولین بار با کسی ملاقات می کنید ، ارتباط شخصی برقرار کنید بلکه باعث میشود نام تجاری شما را نیز به یاد ماندنی کند.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که تمامی مشاغل ​​می توانند کارتهای ویزیت خود را داشته باشند . کارت ویزیت از وزن کمی برخوردار میباشد و موجب معرفی شخص و یا تبلیغ شغل وی میشود.

تنوع کارت ویزیت بی نهایت است ولی این هم یک چالش و هم یک فرصت است: برای برجسته کردن باید یک طراحی را ایجاد کنید که به نظر خارق العاده است و به شما کمک می کند تا خود را متمایز کنید.

اگر کارت را لمس کنید و احساس خوشایندی در دست داشته باشید ، شما به هدف خود رسیده اید.

شرکت مانی کارت با سابقه خود در طراحی صدها نوع کارت برای اشخاص و ارگان های مختلف و همچنین در دست داشتن کادری مجری در این زمینه میتواند خواسته شما را براورده کند.


کارت های ویزیت از جهت اندازه بسته به کشور های مختلف ، اندازه های مختلفی دارند (شاید به این دلیل که اندازه کیف های پول نیز در دیگر جاها متفاوت است 🙂 ) ولی اندازه کارت ویزیت معمولی ۵۵ ۸۵ ۸۵ میلی متر است .

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با تلفن ۸۸۴۴۲۸۵۴-۰۲۱ شرکت مانی کارت تماس حاصل فرمایید.

نمونه طراحی کارت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.