چاپ کارت PVC سفارشی

شخصی سازی کارت PVC برای تخصیص منحصر به فرد یک کارت به یک شخص بر اساس داده های چاپ شده یا ذخیره شده استفاده می‌شود. همچنین پاکت نامه ها، نامه ها و سایر درج ها را نیز می‌توان شخصی سازی کرد. به طوری که کارت ها و سایر کاغذهای چاپی با هم قرار می گیرند و برای مشتری ارسال می شوند. با انجام این کار ایمنی کسب و کار شما بالا می‌رود و کسی نمی‌تواند به راحتی از کارت های سفارشی شما جعل کند.

شخصی سازی کارت شما را به اهداف خود از چاپ کارت PVC نزدیک می‌کند. سفارشی سازی کار شما را حرفه تر جلوه می‌دهد و به به مشتری حس ارزشمندی منتقل می‌کند. این شخصی سازی می‌تواند شامل چاپ اطلاعات متغیر, چاپ بارکد, هولوگرام روی کارت و … باشد. این مطلب می‌تواند راهنمایی مناسب برای کسانی باشد که قصد شخصی سازی کارت های خود را دارند.

سفارشی سازی کارت چیست؟

چگونه کارت خود را شخصی سازی کنیم؟

برای این که یک کارت PVC را شخصی سازی کنید به چاپ اطلاعات فردی روی کارت نیاز دارید. داده های فردی می تواند شامل یک یا چند مورد از ویژگی های زیر باشد:

سه روش چاپ کارت PVC شخصی ساز برای شما وجود دارد:

 • چاپ انتقال حرارتی
 • با چاپگرهای کارت مستقیماً در محل چاپ کنید
 • چاپ دیجیتال
انواع شخصی سازی کارت pvc چیست؟

انواع شخصی سازی های محبوب کدام است؟

برخی از شخصی سازی های پر استفاده کارت پی وی سی عبارت‌اند از:

 • چاپ اطلاعات متغیر روی کارت

یک مثالی که هر روز با ان سر و کار دارید برای این نوع شخصی سازی, کارت های بانکی است. کارت های بانکی برای هر فرد متفاوت است. روی کارت ها شماره کارت متفاوت و نام و نام خانوادگی صاحب کارت درج می‌شود. در واقع روی هر کارت یک اطلاعات متغیر چاپ خواهد شد.

 • چاپ حکاکی لیزری روی کارت PVC

یکی از شخصی سازی های پر هزینه کارت PVC, چاپ حکاکی لیزری است. در این نوع شخصی سازی دستگاه های مخصوص, روی کارت PVC با نور لیزر با استفاده از گرما یک عمق ایجاد می‌کنند.

 • چاپ هولوگرام روی کارت

هولوگرام یک تصویر امنیتی است که از هر سمت که نگاه کنید به یک شکل ان را می‌بیند. استفاده از هولوگرام باعث می‌شود که جعل کارت ممکن نباشد. این نوع شخصی سازی برای دانشگاه ها, سازمان های دولتی و امنیتی و … مناسب است.

 • امباس کارت PVC

امباس کارت به معنای چاپ برجسته بر روی کارت است. این نوع شخصی سازی بیشتر جنبه تزیینی دارد و برای چاپ کارت های ویزیت, عضویت, باشگاه مشتریان, VIP و … که ظاهر کارت اهمیت بالایی دارد مناسب است.

چاپ بارکد و کیوار‌کد

این کارت ها روی بارکد و یا کیوارکد اطلاعات مد نظر خود را ذخیره می‌کنند. این اطلاعات می‌تواند آدرس, تبلیغات, آدرس سایت یا شبکه های اجتماعی و … باشد.

راهنمای شخصی سازی چاپ کارت PVC برای کسب و کار ها

مرحله 1: طراحی

با استفاده از طراحان مجرب مانی کارت

اگر طرحی برای کارت شناسایی خود ندارید، جای نگرانی نیست!مانی کارت برای شما طراحی میکند. با مانی کارت می توانید به سرعت طراحی را مطابق با نیازهای خود سفارش دهید. حتی می توانید بارکدهای قابل اسکن یا نوارهای مغناطیسی را روی کارت های خود وارد کنید تا امنیت را افزایش دهید! ما با سابقه چند ساله در زمینه چاپ کارت, بهترین انتخاب برای چاپ کارت های شما هستیم.

با استفاده از فتوشاپ یا نرم افزار چاپ کارت

اگر تخصص ویرایش تصویر دارید، می توانید با استفاده از هر برنامه ویرایش تصویری مانند Adobe Photoshop، طرح ها را از ابتدا ایجاد کنید. همچنین اگر از رایانه ویندوزی استفاده می کنید، برنامه ای به نام GIMP وجود دارد که یک برنامه رایگان شبیه به فتوشاپ است. اگر طراحی خود را در یک برنامه ویرایش تصویر انجام می دهید، مطمئن شوید که ابعاد کارت های شما 3.375 اینچ در 2.125 اینچ است. کارت‌ها همچنین دارای گوشه‌های گرد 0.25 میلی‌متری هستند، اما بهترین کار این است که گوشه‌ها را روی الگوی طراحی خود رها کنید.

نرم افزار چاپ کارت ابزاری است که به شما اجازه شخصی سازی کارت را به شما می‌دهد. با این نرم افزار ها شما با امکان اتصال به دیتابیس برای چاپ اطلاعات متغیر را خواهید داشت و می‌توانید کارت دلخواه خود را طراحی کنید.

مرحله 2: چاپ

در این مرحله شما باید ابتدا کارت و چاپگر متناسب با کارتان را پیدا کنید. سپس طرحی که دارید را با استفاده از نرم افزار های کارت به پرینتر بدهید تا طرح را روی کارت چاپ کند.

نمونه چاپ کارت سفارشی مانی کارت

انتخاب کارت مناسب

شما برای شخصی سازی کارت های خود ابتدا باید جنس کارت خود را بیابید. کارت شما می‌تواند از جنس کاغذ, مقوا, PVC, کامپوزیت و … باشد. پیشنهاد ما به شما کارت پی وی سی است.

کارت پی وی سی

برای شروع فرایند چاپ ابتدا باید کارتی که مطابق نیاز شما باشد را پیدا کنید. کارت های پی وی سی بهترین انتخاب برای چاپ کارت های شخصی سازی است. کارت های پی وی سی میتوانند ساده (مثل کارت های پی وی سی ویزیت, وفاداری) یا هوشمند (مثل کارت های پی وی سی هدیه, بانکی) باشند. این کارت ها دارای دوام زیادی هستند. شما میتوانید انواع کارت های شناسایی, گارانتی, بانکی, تخفیف, هدیه, دانشجویی و … را روی کارت های پی وی سی چاپ کنید.

در سال های اخیر، کارت های پی وی سی به یک کالای ضروری برای ایمن سازی اماکن تجاری تبدیل شده اند. ایده آل برای شناسایی شخصی و همچنین به عنوان یک کالای تبلیغاتی، کارت های PVC را می توان شخصی سازی کرد و در محل شما چاپ کرد و در وقت و هزینه شما صرفه جویی کرد.

کاربردهای کارت پی وی سی چیست؟

برای انتخاب کارت پی وی سی مناسب و چاپ آن، تعیین کاربرد آن مهم است. کارت پی وی سی را می توان به عنوان کارت ویزیت، کارت رویداد، کارت عضویت (انجمن، باشگاه، مرکز فرهنگی هنری …) استفاده کرد. کارت های پی وی سی خالی ساده برای این منظور ایده آل هستند و نسبت به کارت های مقوایی کلاسیک مقاومت بیشتری دارند.

کارت PVC همچنین می تواند نشان شناسایی (نمایشگاه تجاری، کنسرت، منطقه VIP و غیره)، نشان دسترسی (نمایشگاه های تجاری، کنگره ها، سمینارها، اتاق های هتل و غیره)، کارت وفاداری یا کوپن هدیه باشد. این نوع کارت باید دارای نوار مغناطیسی باشد تا بتواند به راحتی توسط یک خواننده مغناطیسی خوانده شود.

چگونه کارت های PVC خود را در محل خود چاپ می کنید؟

هنگامی که نیازهای خود را مشخص کردید، می توانید کارت های PVC خود را چاپ کنید که باعث صرفه جویی در وقت شما، کنترل مقدار و صرفه جویی در هزینه می شود. برای انجام این کار، همانطور که در ادامه گفتیم باید چاپگر مناسب پیدا کنید. چاپ نشان های شرکت شما، این یک راه حل عالی برای شناسایی کارکنان شما است. شما می توانید این کارت های پی وی سی را با داده های خود (نام، آرم … و غیره) که برای هر نوع رویدادی مناسب است، با استفاده از چاپگر کارت شخصی سازی کنید.

می‌توانید شخصی‌سازی کارت‌های PVC خود را با نرم‌افزار برچسب Laserlab Designer تجسم کنید که به شما امکان می‌دهد به راحتی نشان‌ها یا کارت‌های وفاداری خود را با ادغام داده‌های متغیر مانند لوگو، متن و بارکد ایجاد کنید.

چرا چاپ کارت پی وی سی حرفه ای را انتخاب کنید؟

اگر می خواهید تعداد زیادی کارت پی وی سی شخصی سازی شده داشته باشید، توصیه می کنیم از یک متخصص حرفه ای استفاده کنید. ما در مانی کارت، کارت های PVC قابل تنظیم را با چاپ سیاه یا 4 رنگ در هر دو طرف ارائه می دهیم. روکش‌ها با کیفیت بالا هستند و کارت‌های PVC بادوام و سازگار با ISO را ارائه می‌دهند.

چگونه خواندن کارت های PVC خود را خودکار کنیم؟

کنترل دستی ورود و خروج کارمندان یا افراد خارجی در حال منسوخ شدن است. شما می توانید این فرآیند را با هزینه کمتر مدرن کنید و شناسایی افراد را با یک نشان خوان مناسب آسان کنید.

کارت های RFID

به عنوان جایگزینی برای کارت های پی وی سی سنتی، می توانید کارت های RFID پیشرفته ای را انتخاب کنید که نیازهای شرکت ها، هتل ها و سایر موسسات با تعداد زیادی پرسنل و مشتریان را برآورده می کند.

این کارت ها مجهز به تراشه ای هستند که داده های آن را به خواننده منتقل می کند. آنها امکان دسترسی آسان و ایمن به ساختمان ها و ذخیره داده های مربوط به یک شخص و یک شرکت را فراهم می کنند. بنابراین اطلاعات محافظت شده و ضد دستکاری است. در SBE، کارت‌ها و نشان‌های RFID با فرکانس پایین، بالا و بسیار بالا را برای رفع هر نیاز شما ارائه می‌کنیم. بسته به هدف و تصویر برندی که می خواهید منتقل کنید، این امکان را خواهید داشت که آنها را بر اساس تقاضا سفارشی کنید.

انتخاب پرینتر چاپ کارت

پرینتر های چاپ کارت دارای تنوع بسیار گسترده ای هستند. شما باید برای خودتان بهترین پرینتر چاپ کارت را با توجه به نیازمندی ای که دارید انتخاب کنید. برای انتخاب پرینتر عوامل زیر را در نطر بگیرید:

 1. پرینتر یک طرفه نیاز دارید یا دو طرفه؟
 2. حجم کارتی که میخواهید چاپ کنید چقدر است؟
 3. کیفیت مد نظر شما چیست؟
 4. سرعت پرینتر کارت چقدر باشد؟
 5. بودجه شما برای چاپ کارت چقدر است؟
 6. چه گزینه رمزگذاری نیاز دارید؟
 7. ایا پرینتر کارت مورد نظر با سیستم عامل شما سازگاری دارد؟
 8. چه نوع ارتباطی با پرینتر مد نظر شما است؟ ( USB یا اترنت)
 9. چه نوع تکنولوژی چاپی نیاز دارید؟ ( تصعید رنگ, انتقال مجدد یا جوهر افشان)
 10. نیازمندی های خاصی دارید؟ (نیاز به چاپ هولوگرام, چاپ یووی و …)
پرینتر های کارت پیشنهادی ما

چاپگر مقرون به صرفه هایتی: این چاپگر ارزان قیمت برای چاپ مقادیر کم کارت های PVC به صورت رنگی یا تک رنگ ایده آل است. شما می توانید این نوع چاپگر را با نرم افزار چاپ با کمتر از 1000 یورو به اضافه مالیات بر ارزش افزوده خریداری کنید.

چاپگر کارتی یک طرفه فارگو 5000: این امکان را به شما می دهد که با کمک نرم افزار چاپ و ویرایش کارت، فقط یک طرف کارت را به صورت رنگی چاپ کنید. البته این پرینتر با خرید ماژول دوروزن, به پرینتر کارت دو طرفه تبدیل میشود.

چاپگر کارت دو طرفه نیسکا 201: ایده آل برای چاپ کارت ها و نشان های پی وی سی به صورت سری، به صورت خودکار به طوری که مجبور نباشید کارت ها را به صورت دستی برگردانید. این چاپگرهای رده بالا برای تولید کارت با حجم متوسط ​​تا بالا مناسب هستند.

چاپگر نشان فارگو HID ELEMENTS: مخصوص چاپ و لمینیت نشان ها و کارت های ضد دستکاری است. این پرینتر برای کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، نشان های شرکت مناسب است. این نوع چاپگر می تواند هولوگرام های امنیتی، اطلاعات را با جوهر UV چاپ کند و طول عمر 5 تا 10 سال را برای نشان های شما تضمین می کند.

مرحله 3: لمینت

به دو صورت میتوانید کارت را لمینیت کنید. اول: از لمینیتور پرینتر کارت استفاده کنید. این لمینیتور ها یک لایه اضافی به کارت شما اضافه میکنند تا کارت ها با دوام تر بشوند. این روش نسبت به روش دوم به دلیل تمیز تر بودن نتیجه نهایی توصیه میشود. دوم: در این روش ما لمینیتی که از قبل آماده خریدیم را بر روی کارت میکشیم. این روش نسب به روش اول ارزان تر است.

لیمینیت استاندارد براق یا مات ممتاز؟

دو نوع لمینیت موجود است و برای کارت ها استفاده میشود. لمینیت براق استاندارد همان چیزی است که شما به عنوان یک لمینت معمولی فکر می کنید. آنها تا حدودی براق هستند و نور را منعکس می کنند. ما همچنین لمینیت های مات پرمیوم را داریم که پس از لمینیت، کارت را صاف نشان می‌دهد و نور را منعکس نمی‌کند.

مزایا و معایب شخصی سازی کارت PVC چیست؟

شخصی‌سازی کارت‌های PVC یکی از روش‌های محبوب در تولید کارت‌های شناسایی، کارت‌های عضویت، کارت‌های اعتباری و غیره است. این روش شامل افزودن اطلاعات منحصر به فرد برای هر کارت مانند نام، شماره عضویت، عکس، کدهای QR و سایر اطلاعات خاص می‌باشد. در ادامه به مزایا و معایب شخصی‌سازی کارت‌های PVC پرداخته شده است:

مزایا شخصی سازی کارت پی وی سی

افزایش امنیت

 • احراز هویت دقیق‌تر: افزودن عکس و اطلاعات شخصی، شناسایی افراد را تسهیل می‌کند.
 • کاهش تقلب: با شخصی‌سازی کارت‌ها، جعل و تقلب به مراتب دشوارتر می‌شود.

کاربردهای متنوع

 • کارت‌های شناسایی: برای کارمندان، دانشجویان و اعضای سازمان‌ها.
 • کارت‌های عضویت: برای باشگاه‌ها، کتابخانه‌ها و سایر موسسات.
 • کارت‌های مالی: کارت‌های اعتباری و بانکی.

سفارشی‌سازی

 • انعطاف‌پذیری در طراحی: امکان افزودن لوگو، طرح‌های ویژه و اطلاعات شخصی به کارت‌ها.
 • اطلاعات متغیر: امکان تغییر اطلاعات برای هر کارت به صورت جداگانه (مثل نام و شماره عضویت).

افزایش تعامل با مشتری

 • وفاداری مشتری: با ارائه کارت‌های شخصی‌سازی شده، می‌توان تجربه مشتری را بهبود بخشید و وفاداری آنها را افزایش داد.
 • تبلیغات مؤثر: کارت‌های شخصی‌سازی شده می‌توانند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مؤثر عمل کنند.

دقت و سرعت

 • فرایند سریع: چاپ دیجیتال و روش‌های مدرن امکان تولید سریع کارت‌های شخصی‌سازی شده را فراهم می‌کنند.
 • دقت بالا: فناوری‌های پیشرفته چاپ دیجیتال دقت بالایی در چاپ اطلاعات شخصی فراهم می‌کنند.

معایب شخصی سازی کارت پی وی سی

هزینه‌های بالاتر

 • هزینه هر کارت: شخصی‌سازی کارت‌ها به طور معمول هزینه بیشتری نسبت به کارت‌های استاندارد دارد.
 • هزینه تجهیزات: نیاز به تجهیزات خاص برای چاپ و شخصی‌سازی کارت‌ها.

زمان‌بری

 • فرایند تولید: اگر تیراژ کارت‌ها بالا باشد، شخصی‌سازی هر کارت ممکن است زمان‌بر باشد.
 • نیاز به اطلاعات دقیق: جمع‌آوری و مدیریت اطلاعات دقیق برای هر کارت نیاز به زمان و دقت بیشتری دارد.

نیاز به تخصص

 • تجهیزات و مهارت: استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و مهارت در طراحی و چاپ نیاز به آموزش و تخصص دارد.

محدودیت‌ها در برخی از روش‌های چاپ

 • کیفیت چاپ: برخی از روش‌های چاپ دیجیتال ممکن است کیفیت پایین‌تری نسبت به چاپ افست داشته باشند.
 • دوام: کارت‌های شخصی‌سازی شده ممکن است در برابر خراش و سایش مقاوم نباشند، مگر اینکه از روش‌های محافظتی مانند لمینیت استفاده شود.

نتیجه‌گیری:

شخصی‌سازی کارت‌های PVC مزایای بسیاری از جمله افزایش امنیت، کاربردهای متعدد، امکان سفارشی‌سازی و افزایش تعامل با مشتری دارد. با این حال، هزینه‌های بالاتر، زمان‌بری و نیاز به تخصص از جمله معایب این روش هستند. انتخاب بین شخصی‌سازی کارت‌ها و استفاده از کارت‌های استاندارد بستگی به نیازها و اولویت‌های خاص هر سازمان یا کسب‌وکار دارد. اگر امنیت و تعامل با مشتری اولویت بالایی دارند، شخصی‌سازی کارت‌ها می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

مانی کارت و شخصی سازی کارت های PVC شما

در اینجا در مانی کارت، ما چاپ کارت شناسایی متعددی را ارائه می‌دهیم که برای هر کسب‌وکاری مناسب است! چه یک شرکت نوپا یا یک شرکت بزرگ باشید، شخصی سازی چاپ کارت PVC ما متناسب با نیازهای نشان شناسه شما طراحی میشود. مانی کارت تمام نیازهای چاپ کارت پی وی سی شناسایی شخصی شما را پوشش می دهد.

در مانی کارت، این افتخار و لذت ماست که نشان‌های شناسه تجاری را برای کل کارکنان شرکت شما، از جمله مدیریت، کارکنان تمام وقت و پاره وقت، پیمانکاران فرعی در محل، داوطلبان، و کارآموزان ارائه دهیم. ما حتی برچسب‌های نام را برای بازدیدکنندگان یا گروه‌های تور محل اقامت شما ارائه می‌کنیم.

چاپ کارت افست لمینیت ویزیت هواپیمایی
چاپ کارت شناسایی پی وی سی گمرک
چاپ کارت افست لمینیت بانکی اعتباری

از آنجایی که می دانیم حفظ کارایی هزینه برای کسب و کار شما چقدر مهم است، خوشحالیم که با شما همکاری می کنیم تا بهترین کارت های شناسایی کسب و کار را برای کل کارکنان چاپ کنید و در عین حال این کار را با کمترین بودجه انجام دهید. مانی کارت اینجاست تا بهترین نشان های ID را برای نیازهای خاص شما به روشی بسیار مقرون به صرفه برای سازمان غیرانتفاعی شما فراهم کند. با این حال، کیفیت محصولی که دریافت می کنید بسیار بالاتر از آن چیزی است که از یک سیستم چاپ کارت شناسایی با قیمت مناسب انتظار دارید.

دریافت نشان‌های شناسه خدمات دولتی و عمومی برای کارگرانی مانند کارمند سوابق، مدیران پایگاه داده، دستیاران خدمات اجتماعی، نقشه‌برداران زمین، و غیره دیگر فرآیندی طولانی و پیچیده نیست. این ترکیب ارزان‌تر و کیفیت عالی، مانی کارت را به انتخابی ایده‌آل برای برآورده کردن الزامات نشان‌های ID شما تبدیل می‌کند. کارکنان مجرب ما متخصصان با سابقه ای هستند که به شما کمک می کنند تا کارت های عکس دار را ایمن کنید و قیمت مناسبی را به شما ارائه میدهند.

ما در صنایع زیر تخصص داریم

 • کار و کسب های خرد
 • خدمات دولتی و عمومی
 • امکانات بهداشتی
 • مدارس و دانشگاه ها :هر ساله با بازگشت دانش‌آموزان به مدارس و دانشگاه‌ها، مانی کارت راه‌حل‌های امنی را برای مدارس ابتدایی، دبیرستان‌ها، دبیرستان‌ها، کالج‌ها و دانشگاه‌ها برای چاپ، صدور و مدیریت کارت‌های شناسایی عکس مجهز به نوار مغناطیسی، بارکد ارائه می‌کند.
 • مراکز غیر انتفاعی

شخصی سازی چاپ کارت PVC که ارائه می‌دهیم

 • امکان چاپ اطلاعات دلخواه بر روی کارت
 • امکان چاپ هولوگرام شخصی شرکت شما
 • چاپ کارت های لمینیت
 • امکان طراحی کارت با توجه به نیازمندی های شما
 • امکان چاپ بارکد ها و کیوار کد ها بر روی کارت
 • امکان چاپ اطلاعات متغیر بر روی هر کارت
 • امکان چاپ کارت های عکس دار برای کارت های شناسایی
 • امکان چاپ لوگو شما بر روی کارت

اگر قصد شخصی سازی چاپ کارت PVC را دارید با ما با شماره 02188442854 تماس بگیرید مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول

شخصی سازی چاپ کارت PVC چقدر زمان می‌برد؟

این مسئله به نوع شخصی سازی شما مرتبط است. مثلا چاپ بارکد زمان کمی می‌برد اما چاپ کارت با هولوگرام شخصی چند هفته زمان بر است.

قیمت شخصی سازی چاپ کارت PVC چقدر است؟

باید نوع شخصی سازی خود را تعیین کنید. شخصی سازی بارکد کمترین قیمت و حکاکی لیزری بالاترین قیمت را دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • ایا پرینتر نیسکا ۲۰۱ که پیشنهاد دادین، برای چاپ کارتهای Rfid هم میشه استفاده کرد؟
  طراحی کارتهای rfid چه قدر زمان میبره؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up