چاپ کارت باشگاه مشتریان pvc

نام کارتکارت باشگاه مشتریان
نوع چاپافست, افست لمینیت یا دیجیتال
امکاناتامکان طراحی کارت – امکان رمزگذاری کارت ها
امکان خرید جاکارتی – امکان درج هلوگرام
امکان درج اطلاعات متغیر – امکان درج بارکد
قیمتبه تیراژ و نوع چاپ بستگی دارد.
جنس کارت پی وی سی
اندازه کارت هااندازه استاندارد 86 در 54 میلی متر
نوع فایل طراحی قابل قبولفایل لایه باز (فوتوشاپ, کورل و …)
نوع کارت ها760 میکرون
حداقل زمان آماده سازیبین 7 تا 21 روز برحسب نوع چاپ و حجم تیراژ
حداقل تیراژ قابل قبولچاپ دیجیتال: 1000 عدد
چاپ افست: 10000 عدد
برای استعلام دقیق قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر برای چاپ انواع کارت های pvc با ما به شماره 02188442854 تماس بگیرید.

هر کسب و کاری برای ارتباط بیشتر با مشتری یک باشگاه مشتریان نیاز دارند. با استفاده از باشگاه مشتریان میتوان اطلاعات بیشتری در مورد مشتری بدست اورد و مشتری را تشویق خرید بیشتر کرد. برای ایجاد یک باشگاه مشتریان باید ابتدا به سراغ چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی بروید. با این کارت میتوانید همه نیازمندی های باشگاه مشتریان را پیاده سازی کنید. دادن این کارت به مشتری باعث میشود بتوانید وفاداری مشتری را بیشتر کنید و برای مشتری های خاص ارزش قائل شوید.

باشگاه مشتریان چیست؟

باشگاه مشتریان را می توان به عنوان یک برنامه وفاداری توصیف کرد و ابزاری است که به شرکت ها اجازه می‌دهد مشتریان وفادار خود را به روشی استراتژیک کشف کرده و به آنها پاداش دهند. هدف از ایجاد یک باشگاه مشتریان راهی ساده و آسان برای تقویت رابطه بین شرکت و مشتریان است. اطمینان از راضی بودن مشتریان را می‌توان از خرید و همچنین مراجعه مکرر آنها، به دست آورد. 

چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی کلینیک
چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی شرکتی
چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی هنرمندان

معایب باشگاه مشتریان به شیوه سنتی

همه رویکردها در باشگاه به خوبی کار نمی‌کند. چالش‌هایی در ارتباط با باشگاه‌های مشتریان سنتی وجود دارد که شامل هزینه‌ها و عملیات زمان‌بر می‌شود.در بسیاری از موارد می‌بینید که باشگاه مشتریان به نوعی کانالی برای اجرای کمپین ها و تخفیف مشتریان می‌شود. یک پیشنهاد اغلب در چندین کانال، چه در رسانه های اجتماعی، در روزنامه ها یا در باشگاه مشتریان، به بازار عرضه می‌شود. این می تواند باعث شود مشتریان شما سریعتر علاقه خود را از دست بدهند یا می توانند عضویت خود را در باشگاه مشتریان پایان دهند.

یک “تله” رایج این است که شرکت مجبور می‌شود تخفیف ها و پیشنهادات قیمت را به مشتریان ارائه دهد. با این حال، ایجاد اعتماد در مشتریان از راه های دیگری غیر از تخفیف امکان پذیر است. این نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه های شرکت می‌شود، بلکه می تواند مشتریان راضی بیشتری را نیز به همراه داشته باشد.

چگونه در باشگاه مشتریان شرکتی خود موفق شوید

چگونه با باشگاه مشتریان موفق شویم؟ یک باشگاه مشتریان قبل از هر چیز باید وفاداری ایجاد کند، و این دقیقاً همان چیزی است که می‌توان با چیزی فراتر از تخفیف به دست آورد. چیزی که باید روی آن تمرکز کنید، ایجاد یک تجربه خرید شخصی‌تر و متناسب‌تر برای مشتریان است. بیایید نگاهی دقیق‌تر به چند نکته هوشمندانه بیندازیم تا به شما در موفقیت در باشگاه مشتریان کمک کند.

اگر می‌خواهید وفاداری مشتری را در کسب‌وکارتان افزایش دهید، در اینجا مواردی وجود دارد که می‌توانیم به شما کمک کنیم:

 • ارتباط از طریق پیامک
 • خبرنامه و ایمیل
 • تشویق مشتریان وفادار برای تبلیغ و سرنخ دادن به مشتریان دیگر
 • تبلیغات خودکار مانند تولد، ثبت نام و پیگیری

یکی از بهترین راه ها برای بهبود تجربه اعضای خود، چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی می‌باشد. ایجاد کارت باشگاه مشتریان ممکن است فرآیندی نسبتاً ساده به نظر برسد، اما باور کنید یا نه، نحوه طراحی و توزیع کارت های عضویت خود می تواند بر رضایت و حتی نرخ حفظ اعضای شما تأثیر بگذارد!

پیشنهادات سفارشی

اگر قرار است شرکت ابتدا به مشتریان پیشنهاد دهد، اینها باید متناسب با مشتری خاص باشد. به عنوان مثال، اگر مشتری یک بلوز سایز 40 در فروشگاه شما خریداری کرده باشد، افزایش دید لباس های مشابه با همان سایز ممکن است برای مشتری جذاب باشد.

همچنین می توانید مطمئن شوید که محصولات و لوازم جانبی متعلق به محصولاتی را که مشتری قبلاً خریداری کرده است، برجسته هستند. هنگامی که مشتریان ثبت نام می‌کنند و در وب سایت شما خرید می‌کنند، سرنخ های زیادی باقی می ماند که به ما می‌گوید مشتری کیست و به دنبال چه چیزی است. مطمئناً می‌توانید پیشنهادات یکسانی را برای همه افراد در باشگاه مشتریان ارسال کنید، اما بدون شک با پیشنهادهای باشگاهی سفارشی سود بیشتری خواهد داشت.

برای به دست آوردن مشتریان وفادار، ارائه چیزهای بیشتر از پیشنهادهای سفارشی می تواند مفید باشد. بازاریابی محتوا نیز محبوب است و شامل به اشتراک گذاری محتوای جالب و مرتبط با مشتریان شما است. به عنوان مثال، می‌توانید راهنماها، مقالات و ویدیوهای مفیدی را به اشتراک بگذارید. این می‌تواند به مشتریان کمک کند تا کسب و کار شما را چیزی بیش از یک فروشگاه ببینند. شرکت شما اغلب به منبع سرگرمی، دانش یا موارد مشابه تبدیل می‌شود.

چاپ کارت باشگاه مشتریان چگونه است؟

کارت های مشتری حامل داده های خاص مشتری و یک برنامه وفاداری مشتری هستند. علاوه بر این، مشتری حتی یک کارت جذاب در کیف خود دارد. بنابراین اطلاعات شرکت شما همیشه در کنار مشتری حضور دارد. چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی یک ابزار بازاریابی موثر برای وفاداری مشتری و جذب مشتری جدید است. با کمک خدمات و پیشنهادات محصول جالب، مشتری را به استفاده مکرر از کارت مشتری متقاعد می‌کنید. در مانی کارت می‌توانید کارت‌های مشتری را آسان و سریع چاپ کنید.

نمونه چاپ کارت باشگاه مشتریان مانی کارت

چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی در تجارت تخصصی و تجارت آنلاین مفید هستند. به مشتریان جدید و قدیمی خود با تخفیف، تبلیغات جذاب، مشوق های مادی و خدمات اضافی پاداش دهید. پیوند را با مشتریان خود و در نتیجه برند خود تقویت کنید. کارت های مشتری یک ارزش افزوده برای مشتریان شما و شما هستند. با کارت مشتری برای خود و مشتریان‌تان ارزش افزوده ایجاد کنید. کارت مشتری با پیشنهاداتی که به صورت فردی و شخصی برای مشتریان شما تنظیم شده است، گردش مالی در هر بازدید، تعداد بازدید و البته تعداد مشتریان جدید را افزایش می‌دهد.

برای ایجاد روابط با مشتری و تعمیق وفاداری مشتری، مانی کارت به شما امکان می‌دهد کارت مشتری یا کارت هدیه شخصی خود را توسعه دهید. علاوه بر این، به شما در مورد سازگاری کارت های ما با سیستم CRM، صورتحساب ها و همچنین پشتیبانی، به شما مشاوره می‌دهیم.

مشتریان خود را با کارت مشتری ویژه و امکانات فراوان ناشی از آن متقاعد کنید. شما از تماس گسترده سود می‌برید و همچنین می‌توانید از کارت وفاداری برای ایجاد اطلاعات مهم در مورد رفتار خرید مشتریان خود استفاده کنید.

چاپگر و توزیع کارت های باشگاه مشتریان شما

برای چاپ کارت های باشگاه مشتریان پی وی سی خود می‌توانید از چاپگر داخلی و استوک کارت سوراخ دار استفاده کنید. از طرف دیگر، می‌توانید فایل را صادر کرده و آن را به یک چاپگر شخص سوم برای چاپ بدهید. از ان جایی که پی وی سی بهترین کارت برای چاپ کارت باشگاه مشتریان است, باید از چاپگر های چاپ کارت پی وی سی استفاده کنید. این چاپگر ها سه نوع تکنولوژی مسقیم, غیر مستقیم و جوهر افشان دارند.

اگر میخواهید به صورت پیوسته این کارت ها را چاپ کنید بهتر است یک پرینتر چاپ کارت برای کسب و کار خود تهیه کنید. اما اگر فقط حالت تستی دارد و فعلا نمی‌دانید به کجا می‌رود, فرایند چاپ را برون سپاری کنید.

نمونه چاپ کارت باشگاه مشتریان

مزایای چاپ کارت باشگاه مشتریان چیست؟

وفاداری مشتری

مشتریان تجاری معمولاً جذب تخفیف ها و پیشنهادات تبلیغاتی می‌شوند. شرکت ها معمولا با دادن کارت های عضویت از این منافع بهره می‌برند. کارت ها بخشی از برنامه های بازاریابی هستند. آنها به تشویق وفاداری مشتری کمک می‌کنند. مشتریان برای استفاده از تخفیف ها و تبلیغات به چنین کارت هایی نیاز دارند. این امر به ویژه در مورد محصولات و خدماتی که مشتریان اغلب خریداری می‌کنند صادق است.

مشتریان بلند مدت

کارت های عضویت مطمئنا رابطه شرکت و مشتری را قوی تر می‌کند. این امر به ویژه برای آن دسته از مشتریانی که از جوایز با ارزش برخوردار هستند صادق است. این کارت باعت میشود این مشتریان به صورت مکرر از شما خرید کنند.

افزایش فروش از طریق کمپین های ویژه

با چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی شما می‌توانید برای مشتریان خود کمپین های ویژه طراحی کنید. مثلا در نزدیکی عید ها, کمپین های عید برای مشتریان خاص بگذارید و به ان ها تخفیف ویژه بدهید. یا مثلا بگویید اگر خرید شما از یک حدی بیشتر باشد می‌توانید در قرعه کشی ما شرکت کنید. این نوع تبلیغات بسیار موثر است.

رضایت مشتری

با کارت باشگاه مشتریان, مشتری احساس کند که بخشی از سازمان است و کارت هم این امر را تایید می‌کند. برای برخی از باشگاه‌هایی که اجتماعی هستند، کارت به عنوان یک یادآوری عمل می‌کند. این کارت به مشتری حس ارزش می‌دهد.

افزایش دفعات خرید

چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی می‌تواند باعث شود مشتریان احساس مهم بودن کنند و در اینده به خرید همان محصول مارک ادامه دهند. زمانی که مشتری حس خاص بودن بکند تمایل بیشتری به خرید پیدا می‌کند و هر دفعه برای خرید به مغازه شما باز خواهد گشت.

داشتن اطلاعات مشتری

هر مشتری برای دریافت این کارت باید اطلاعاتی به شما بدهد. مثلا میتوانید از مشتری نام, نام خانوادگی, شماره موبایل, ایمیل و … که نیاز دارید را بگیرید. در مواقع مورد نیاز می‌توانید از همین اطلاعات برای تبلیغات هوشمندانه استفاده کنید. مثلا می‌توانید در زمان تولد او یک کد تخفیف یک ماهه برایش در نظر بگیرید تا به خرید تشویق شود.

اتلاف کمتر در تبلیغات

با چاپ کارت ها و تبلیغات, شما تبلیغات را به مشتری هایی که احتمال خرید دوباره آن ها بیشتر است می‌کنید. مثلا اگر شما در زمینه فروش کتب حقوقی فعالیت می‌کنید, تبلیغات را فقط برای حقوق دان ها ارسال می‌کنید. احتمال این که یک فرد عادی یک کتاب حقوق تخصصی بخواهد بسیار کم است.

قابلیت اندازه گیری موفقیت

با استفاده از تبلیغات از طریق باشگاه, شما میتوانید با کارت ها میزان خرید هر فرد را مشاهده کنید و ببینید در کل چقدر خرید از طریق تبلیغات انجام شده است و چقدر تبلیغات شما موثر بوده است.

شخصی سازی کارت های مشتری

شخصی سازی کارت های مشتری یک جنبه مهم است زیرا این فرآیند یک مشتری را به کارت مشتری مربوطه اختصاص می‌دهد. علاوه بر این، این یک راه خوب برای مخاطب قرار دادن مشتریان شما به صورت شخصی است. برای این فرآیند، چاپگر کارت فارگو را توصیه می‌کنیم. اگر سوال دیگری دارید، در هر زمان با ما تماس بگیرید.

شرکت در رویداد ها

مشتری با کارت باشگاه مشتریان می‌تواند در بحث ها، کنفرانس ها و رویدادها شرکت کند. این می‌تواند به او کمک کند تا او را در مورد رویدادهای جاری و وضعیت باشگاه به روز نگه دارد.اگر شرکایی دارید که به اعضای شما تخفیف می‌دهند، می‌توان از کارت های باشگاه مشتریان برای دسترسی به این تخفیف ها نیز استفاده کرد.

طراحی کارت باشگاه مشتریان

مرحله ای مهم در چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی طراحی کارت است. آنچه در کارت های باشگاه مشتریان خود درج می‌کنید به نحوه استفاده شما و اعضایتان از آنها بستگی دارد. همه موارد موجود در لیست زیر ضروری نیستند، اما این باید یک نقطه شروع خوب به شما بدهد.

چاپ کارت باشگاه مشتریان در مانی کارت
 1. نام، لوگو، آدرس، وب‌سایت و اطلاعات تماس سازمان شما.
 2. نام، شماره شناسنامه، عکس و امضای عضو.
 3. ردیف عضویت آنها.
 4. تاریخ «عضو از» و تاریخ انقضای عضویت.
 5. این کارت چگونه می تواند و چگونه نمی تواند استفاده شود (ممکن است بسته به سطح عضویت متفاوت باشد).
 6. یک بارکد قابل اسکن که می تواند برای تأیید عضویت و ردیابی استفاده از کارت استفاده شود.

نکاتی که در طراحی کارت باشگاه باید در نظر بگیرید

 • مشتریان باید برای چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی درخواست دهند. به طور معمول، درخواست عضویت رایگان است. اما در مواردی که پاداش‌های با ارزش بالا وجود دارد، ممکن است هزینه‌ای در نظر گرفته شود.
 • شرکت ها به اعضای خود مشوق هایی را در قالب امتیاز وفاداری یا پاداش اعطا می‌کنند. اعضا پس از خرید محصول این موارد را به دست می‌آورند. سپس آنها می توانند امتیاز را با خدمات یا محصولات دیگر مبادله کنند.
 • کارت های باشگاه مشتریان دارای تاریخ انقضا هستند. اثربخشی آنها می تواند با تجدید ادامه یابد. نوع فیزیکی کارتی که ارائه می‌کنید بازتابی از ارزشی است که برای خود و مشتریانتان قائل هستید.
 • چاپ کارت مشتریان کاغذی توصیه نمی‌شود. اگر واقعاً برای رابطه خود با اعضای خود ارزش قائل هستید، یک کارت با کیفیت به آنها بدهید. در حالی که کارت‌های عضویت به طور سنتی از کاغذ مقوایی ساخته می‌شوند، سازمان‌های بیشتری در حال حرکت به سمت کارت‌هایی با جنس پی وی سی هستند.کارت‌های PVC توسط اعضا ترجیح داده می‌شود، زیرا مقاوم و شکیل تر هستند.
 • می‌توانید برای مشتری یک زمان تعیین کنید که در صورت عدم استفاده از تخفیف خود ان را از دست بدهد. مثلا شما برای خرید با تخفیف 10 روز فرصت دارید. با این کار مشتریان برای خرید هر چه زود تر اقدام می‌کنند.
 • باید در نظر داشته باشید که حفظ یک مشتری فعلی بسیار ساده تر و ارزان تر از به دست آوردن مشتری جدید است. با کارت مشتری فرصت های زیادی برای شکل دادن به وفاداری مشتری و روابط با مشتری در دراز مدت دارید. وفاداری نتیجه می‌دهد. هر چه تعداد دفعات استفاده از کارت مشتری بیشتر باشد و درآمد هر مشتری بیشتر باشد، پاداش ها جذاب تر می‌شوند.
چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی هایپر کار
چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی هواپیمایی
چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی اداری

طراحی کارت باشگاه مشتریان مانی کارت

مانی کارت و چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی

مانی کارت با سابقه کار چند ساله در این زمینه به صورت حرفی ای کار طراحی و چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی را انجام می‌دهد. شما میتوانید نیازمندی های خود را به مشاوران ما بگویید تا با توجه به ان ها بهترین طراحی کارت برای شما انجام شود. اگر از قبل طراحی کارت را انجام داده اید می‌توانید برای چاپ کارت پی وی سی, با بهترین کیفیت توسط جدید ترین دستگاه ها, اقدام کنید.

چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی سازمانی
چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی شیک
چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی فروشگاهی

چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی مانی کارت

ما به صورت حرفه ای کار چاپ کارت پی وی سی در همه زمینه ها از جمله چاپ کارت باشگاه مشتریان را برای شما انجام می‌دهیم. میتوانید نمونه های چاپ کارت وفاداری و عضویت مانی کارت را هم ببینید. کار چاپ ما به سه روش افست خشک, افست لمینیت و دیجیتال برای شما قابل تهیه است. ما بهترین کیفیت و قیمت را ضمانت می‌دهیم.

کیفیت چاپ کارت باشگاه مشتریان مانی کارت

سوالات متداول

قیمت کارت باشگاه مشتریان پی وی سی چقدر است؟

برای اینکه قیمت کارت ها را به شما دقیق بگوییم باید اطلاعاتی مانند نوع چاپ, نوع کارت, رنگ کارت, دوطرفه یا یک طرفه, تیراژ چاپ و … را بدانیم. اما قیمت این کارت ها از 6 هزار تومان شروع می‌شود.

چاپ کارت باشگاه مشتریان چقدر زمان میبرد؟

کارت های باشگاه مشتریان با توجه به نوع چاپ و تیراژ مد نظر شما از 7 تا 21 روز کاری زمان خواهد برد.

ایا مانی کارت تمپلیت اماده کارت باشگاه مشتریان دارد؟

بله ما در مانی کارت انواع تمپلیت های کارت باشگاه مشتریان را موجود داریم. شما میتوانید طراحی کارت خود را با این تمپلیت ها انجام بدهید یا ما برای شما طراحی اختصاصی کنیم.

چه کارتی برای چاپ کارت باشگاه مشتربان مناسب تر است؟

شما باید با توجه به بودجه و کارایی که نیاز دارید کارت خود را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما کارت های با دوام پی وی سی است. این کارت ها در انواع مختلف ساده, هوشمند, RFID و… موجود است. با توجه به کارایی کارت بهتر است کارتی را انتخاب کنید که قابلیت ذخیره اطلاعات را دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up