چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی

ایمنی دانش آموزان در هر مؤسسه آموزشی، هم برای والدین و هم برای مؤسسات ضروری است. اینجاست که مقوله کارت شناسایی وارد می شود. کارت شناسایی دانش آموزی یک روش مطمئن برای حفظ و ارتقای امنیت برای هر موسسه و سازمان بوده است. چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی دارای چندین کارکرد است. آنها می توانند برای بهبود امنیت، افزایش بهره وری، افزایش مسئولیت پذیری و کنترل دسترسی آسان استفاده شوند.

اهمیت کارت دانش آموزی در مؤسسات آموزشی

ایمنی دانش آموزان یک نگرانی اولیه برای والدین فعلی و آینده نگر در طول فصل پذیرش است. موسسات باید امنیت مدرسه خود را بهبود بخشند تا دانش آموزان خود را ایمن نگه دارند و با والدین خود اعتماد ایجاد کنند. بهبود امنیت مدرسه نباید منجر به صرف هزینه برای سخت افزار/نرم افزار گران قیمت شود. در عوض یک اقدام امنیتی ساده اما موثر مانند صدور کارت شناسایی برای ذینفعان موسسه خود را انتخاب کنید.

چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی یک راه‌حل امنیتی مقرون‌به‌صرفه و آسان برای پیاده‌سازی هستند، اما در ارتقای امنیت کلی هر مدرسه بسیار مؤثر هستند. بهترین بخش کارت شناسایی این است که شما می توانید این کارت را شخصی سازی و همچنین طراحی نمایش آن را ویرایش کنید. با این سطح از کنترل سفارشی‌سازی، می‌توانید مطمئن شوید که کارت‌های شناسایی به‌طور ویژه متناسب با نیازهای موسسه شما ساخته شده‌اند.

موسسات آموزشی چگونه از کارت شناسایی بهره مند می شوند؟

مؤسسات آموزشی از استفاده از کارت شناسایی سود می برند. کارت های شناسایی چند منظوره هستند، به بهبود امنیت کمک می کنند و به حل سایر مشکلات مدیریتی کمک می کنند.

افزایش ایمنی دانش آموزان

کارت شناسایی را می توان برای پیگیری دانش آموزان در سراسر دانشگاه استفاده کرد. هنگامی که یک نرم افزار ERP مانند SWEEDU دارید، کارت های شناسایی را می توان برای علامت گذاری حضور دانش آموزان ادغام کرد و اقدامات امنیتی دانش آموز را هوشمندتر و تقلب را سخت تر کرد.

چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی چگونه به مدیریت حضور و غیاب کمک می کند؟

با حضور بر اساس کارت شناسایی، موسسات می توانند دانش آموزان را در طول روز مدیریت و ردیابی کنند تا تشخیص دهند کدام دانش آموزان غیبت مستمر دارند و راهی برای رفع آن بیابند.

ردیابی دقیق بین دانش آموزان، کارکنان و بازدیدکنندگان

مؤسسات دارای ذینفعان متعددی هستند، از جمله دانش آموزان، معلمان، کارکنان غیرآموزشی، کارکنان بهداشتی، بازدیدکنندگان، و غیره. می توانند مشخص کنند که چه کسی برای عملیات روزانه حیاتی است و آیا موقعیت های مشکل ساز پیش می آید.

با چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی برای شناسایی و انتخاب ذینفعان خاص، مدیریت رویدادها، موقعیت ها، برنامه ها یا امکاناتی مانند غذاخوری، خوابگاه، کتابخانه، کیف پول دیجیتال و غیره آسان می شود.

دسترسی به منطقه کنترل با استفاده از چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی

مؤسسات دارای امکانات متعدد، مناطق فعالیت یا فضاهای دیگری هستند که نیاز به دسترسی محدود یا کنترل شده دارند. با وجود یک سیستم کنترل دسترسی کارت شناسایی، همه این کارها را همزمان با مدیریت، نگهداری و پیگیری فعالیت گزارش بر اساس نمایه ها انجام دهید.

تنظیم دسترسی مبتنی بر کارت شناسایی برای بخش های مختلف یک موسسه مانند آزمایشگاه ها، سالن های ورزشی، اتاق داده ها، اتاق های موجودی، اتاق های بخش کارکنان یک اقدام امنیتی است که برای همه کار می کند.

صرفه جویی در هزینه در مدیریت منابع

با چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی، موسسات می توانند از فناوری و سایر منابع خود محافظت و نگهداری کنند. چگونه؟ با کنترل دسترسی کارت شناسایی. با استفاده از این ابزار مفید، دسترسی به منابع را می توان برای ذینفعان خاص، به عنوان مثال، فقط دانش آموزان یا فقط معلمان، فراهم کرد یا محدود کرد.

این تغییر به بهبود چرخه حیات منابع کمک می کند. همچنین، با گزارش دسترسی دقیق به منبع مذکور، به عنوان مثال رایانه، به معنای اقدامات پاسخگویی در صورت بروز هرگونه آسیب یا حادثه است.

امنیت آفلاین قوی تر

کارت های شناسایی چند منظوره هستند. آنها امنیت آنلاین و آفلاین را تقویت می کنند. امنیت آنلاین ضروری است، اما کارت شناسایی همچنین امنیت آفلاین را بهبود می بخشد، به ویژه در طول رویدادها، برنامه های فرهنگی یا در طول دوره های پذیرش با افزایش بازدیدکنندگان.

با کارت شناسایی برای ذینفعان مختلف، امنیت مدرسه می تواند به سرعت دانش آموزان، معلمان و سایر کارکنان مؤسسه را از تهدیدات احتمالی در مواقع اضطراری شناسایی و جدا کند.

پس از بحث در مورد مزایای کارت شناسایی، اجازه دهید در مورد انواع مختلف کارت شناسایی که مؤسسات آموزشی می توانند انتخاب کنند صحبت کنیم.

انواع کارت دانش آموزی مفید برای موسسات آموزشی

۱- کارت شناسایی PVC

این نوع کارت های شناسایی از مواد PVC بادوام با گزینه های سفارشی سازی برای چسباندن نوار مغناطیسی یا بارکد ساخته شده اند، به این معنی که این کارت ها می توانند برای ردیابی حضور و غیاب، فرآیندهای کتابخانه و سایر اهداف امنیتی استفاده شوند.

چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی یک گزینه کارت شناسایی مقرون به صرفه و طولانی مدت برای مدیریت و کنترل دسترسی به امکانات آنها و همچنین پیگیری محل اقامت دانشجویان و کارکنان است. از کارت های پی وی سی به صورت گسترده در چاپ کارت های باشگاه ورزشی, عضویت, دانشجویی, وفاداری, بانکی و… استفاده میشود.

۲- کارت های RFID

کارت‌های شناسایی RFID از فناوری فرکانس رادیویی برای انتقال اطلاعات بین کارت‌خوان و خود کارت استفاده می‌کنند که نیاز به فرآیندهای ورود به سیستم دستی را که می‌تواند زمان‌بر و مستعد خطا باشد، از بین می‌برد.

این کارت‌ها را می‌توان برای کنترل دسترسی به مناطق خاص در یک موسسه برنامه‌ریزی کرد یا دسترسی آنها را محدود کرد و یک فرآیند دسترسی امنیتی محکم برای استفاده از فناوری و سایر منابع ایجاد کرد.

۳- کارت شناسایی جوهرافشان

کارت های شناسایی جوهرافشان تطبیق پذیری را ارائه می دهند، آنها می توانند به ویژگی های امنیتی مانند هولوگرام مجهز شوند تا از تقلب یا دستکاری جلوگیری شود. علاوه بر این، این نوع کارت‌های شناسایی را می‌توان با آرم‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های مدرسه سفارشی کرد و آنها را راهی عالی برای تبلیغ برند یک موسسه می‌کند.

از آنجایی که این کارت ها در صورت تقاضا قابل چاپ هستند، موسسات می توانند به راحتی کارت های شناسایی را بدون نیاز به کارت های از پیش چاپ شده گران قیمت، در صورت تمایل به روز کرده و مجدداً منتشر کنند.

کارت دانش آموزی چه هدفی را دنبال می کنند؟

چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی برای بچه‌ها صرفاً برای گم شدن فرزندتان در میان جمعیت نیست. شناسه های کودک می توانند اطمینان حاصل کنند که معلمان یا مربیان اردوگاه از هرگونه الزامات ویژه برای افراد تحت مراقبت خود آگاه هستند و همچنین اطلاعات تماس اضطراری را در صورتی که کودکی به عنوان یک کودک زیر سن قانونی بدون همراه سفر می کند ارائه دهد.

ثبت نام در برنامه ها با شناسه کودک

برنامه های فوق برنامه یا بعد از مدرسه ممکن است نیاز به شناسه تصویری برای کودک داشته باشند یا نداشته باشند، اما به هر حال داشتن یک شناسه ایده خوبی است.

با استفاده از الگوی کارت شناسایی کودک می توانید به راحتی اطلاعات تماس اضطراری را در آن قرار دهید. این می تواند برای معلمان و سازمان دهندگان برنامه بسیار مفید باشد اگر مشکلی پیش بیاید که نیاز به توجه فوری دارد و آنها باید به سرعت شما را تحت نظر بگیرند.

با افزایش نگرانی‌های امنیتی در بسیاری از مربیان به طور فزاینده‌ای از کودکان می‌خواهند که کارت شناسایی دانش‌آموزی با عکس داشته باشند. اگر مدرسه شما این توصیه را کرده است، وقت آن رسیده است که عمل کنید.

چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی برای نشانه گذاری آلرژی

اگر کودک شما با محرک مواجه شود، آلرژی می تواند کشنده باشد. برای اورژانس‌های پزشکی مانند این، چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی برای کودکان می‌توانند حاوی اطلاعات نجات‌دهنده در مورد آلرژی‌های آن‌ها و اقداماتی که در صورت بروز واکنش باید انجام شود، باشد.

این اطلاعات می تواند در مدارس و برای فعالیت های فوق برنامه مفید باشد. به این ترتیب، هر کسی که مسئولیت فرزند شما را بر عهده دارد، بهتر می تواند از او محافظت کند و اگر کودک شما واکنش آلرژیک را تجربه کرد، سریع عمل کند.

اطلاعات آلرژی به ویژه در صورتی مفید است که کودک شما حساسیت های جدی مانند گلوتن، بادام زمینی یا گرده گل داشته باشد. این اطلاعات روی کارت شناسایی آنها می تواند در وهله اول از بروز یک واکنش آلرژیک جلوگیری کند و به مربیان اطلاع دهد که کودک شما را از کدام غذاها دور نگه دارد.

اطلاعات پزشکی

کودکان کنجکاو هستند و ممکن است بی پروا باشند. اگر حادثه ای برای کودک رخ دهد شناسنامه کودکان در صورت وقوع یک حادثه جدی می تواند نجات دهنده باشد.

گنجاندن اطلاعات پزشکی در کارت شناسایی کودک مزایای متعددی دارد. شما می توانید اطلاعات مهمی را در کارت شناسایی فرزند خود قرار دهید مانند:

 • نگرانی های پزشکی
 • گروه خونی
 • امضای آزادی پزشکی
 • اطلاعات تماس اضطراری

با استفاده از الگوهای ما، می توانید تصمیم بگیرید که چه اطلاعاتی به فرزندتان مرتبط است. اطلاعات پزشکی شخصی است، اما با کارت‌های شناسایی کاملاً قابل تنظیم برای خردسالان، می‌توانید فقط داده‌هایی را که به اشتراک‌گذاری آن احساس راحتی می‌کنید، اضافه کنید.

ماندگاری کارت شناسایی کودک

هر پدر و مادری می‌داند که لغزش، خراشیدن و چسبندگی انگشتان واقعیت بزرگ کردن کودکان است. چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی کودکان ما برای مقابله با سبک زندگی خشن و ناامیدکننده یک بچه معمولی طراحی شده است.

هر کارت شناسایی کودک از مواد PVC قوی ساخته شده است. بیرونی سخت را می‌توان تمیز کرد و کارت تحت فشار نمی‌شکند.ما تلاش بیشتری می کنیم تا مطمئن شویم کارت شناسایی فرزند شما در آزمون زمان مقاومت خواهد کرد. چه بخواهید چند نسخه سفارش دهید یا فقط یک کارت، خیالتان راحت است که بدانید آنها در مقابل هر چیزی مقاومت خواهند کرد.

به یاد داشته باشید که ما همیشه به والدین توصیه می کنیم که یک کپی از کارت شناسایی فرزند خود را برای استفاده اضطراری نگه دارند.

گزینه های سفارشی سازی

 شما میتوانید کارت شناسایی برای کودکان خود سفارش دهید که توسط والدین طراحی شده است. امنیت و حفظ حریم خصوصی دو نگرانی اصلی والدین در مورد شناسنامه کودکان است. در حالی که سایر ارائه دهندگان بر روی فرم های رسمی شناسه حاوی داده های بیومتریک ارزشمند، مانند اثر انگشت تمرکز می کنند، همه والدین نمی خواهند این اطلاعات به راحتی در دسترس باشد.

سفارشی‌سازی کامل شناسه‌های کودک والدین را قادر می‌سازد فقط اطلاعاتی را که احساس می‌کنند ضروری است ارائه دهند. مانی کارت مجموعه ای از الگوها را برای ایجاد آسان کارت مناسب برای خانواده شما ارائه می دهد.

چه کودک شما آلرژی داشته باشد یا فقط بخواهید در صورت بروز یک اورژانس پزشکی از کودک خود محافظت کنید، می توانید یک کارت شناسایی متناسب با نیاز خود ایجاد کنید. چیزی به نام یک فرم “استاندارد” شناسنامه برای کودکان وجود ندارد.

نتیجه

دنیا مکان خطرناکی است و برای والدینی که مصمم به حفظ امنیت فرزندان خود هستند، چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی برای کودکان یک گزینه عالی است. هم گروه‌های ایمنی کودکان و هم سازمان‌های مجری قانون محلی توصیه می‌کنند که امروزه بچه‌ها نوعی کارت شناسایی داشته باشند.

محافظت از فرزندان شما: شناسنامه برای کودکان

در دنیایی که به طور فزاینده ای ناامن می شود، والدین به این فکر می کنند که چگونه می توانند بهتر از فرزندان خود محافظت کنند. چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی راه بسیار خوبی برای محافظت از فرزند شما هستند و ایمنی آنها را با یک شناسه عکس معتبر تضمین می‌کنند تا همیشه همراه خود داشته باشند. کارت دانش آموزی کودکان اطلاعات و شناسه تصویری برای ایمنی کودک ارائه می‌کنند. با کارت شناسایی کودک، می توانند فرزند شما را شناسایی کند و با شما تماس بگیرند.

کارت دانش آموزی مانی کارت به گونه ای طراحی شده است که اطلاعات خاصی در مورد فرزند شما برای هر موقعیتی که ممکن است پیش بیاید را شامل شود. شما باید تصمیم بگیرید که ID شامل چه اطلاعاتی است، بنابراین کنترل کامل دارید.

چاپ کارت دانشجویی پی وی سی با مانی کارت

با مانی کارت، می توانید یک کارت دانش آموزی تصویری ساده و در عین حال کاملاً قابل تنظیم با قیمتی مقرون به صرفه در عرض چند دقیقه دریافت کنید.برای چاپ کارت پی وی سی, با ما تماس بگیرید تا بتوانید در حین یادگیری، کاوش و رشد کودکانتان از آرامش خاطر لذت ببرید.

چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی
چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی هدیه
چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی دبستان

نمونه چاپ کارت دانش آموزی مانی کارت

چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی نقش مهمی در شناسایی، ایمنی و امنیت، به ویژه برای دانش آموزان در مدرسه دارد. این کارت ها که برای دانش آموزان، معلمان و کارکنان اجباری است، ورود، دسترسی به محل، حضور خودکار و اطلاعات شخصی را فراهم می کند. کارت ها برای سفرهای مدرسه و بازدیدها مورد نیاز هستند و می توانند به سرعت و به راحتی با نرم افزار iDJet Bharti Cards چاپ شوند. به سادگی اطلاعات کارت را در سرور ما آپلود کنید و کارت های چاپی را ظرف ۲۴ ساعت دریافت کنید.

مشخصات

 • کارت شناسایی بادوام و جذاب
 • گزینه های RFID خودکار
 • قابل شخصی سازی و از پیش چاپ شده
 • مقرون به صرفه

مانی کارت گزینه های مختلفی را برای کارت های شناسایی مدرسه ارائه می دهد، از جمله کارت های PVC اولیه و کارت های RFID. دومی برای سیستم‌های حضور و غیاب خودکار ایده‌آل است و ما انواع مختلفی مانند ۱K، ۴K را ارائه می‌کنیم. برای لمس منحصربفردتر، کارت های زرق و برق طلایی یا نقره ای را نیز ارائه می دهیم. کارت های ما از PVC  با کیفیت بالا ساخته شده اند و در جهت عمودی یا منظره، در اندازه های مختلف از استاندارد CR-80 تا ۷۰ میلی متر در ۱۰۰ میلی متر هستند.

ما همچنین کارت های پی وی سی چسبنده یک طرفه و کارت های از پیش چاپ شده را ارائه می دهیم که می توانند با عکس ها، نام ها و شماره های رول شخصی سازی شوند. کارت های ما بادوام، مقرون به صرفه و جذاب هستند و بهارتی کارت را به انتخابی عالی برای نیازهای کارت شناسایی مدرسه شما تبدیل می کند.

توضیحات محصول کارت دانش آموزی

ما به عنوان یک نام پیشرو در تولید طیف عالی کارت شناسایی دانش آموزی مشهور هستیم. طیف کیفی کارت ما با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تولید می شود که از فروشندگان قابل اعتماد بازار تهیه شده است.

امکانات:

 • پوشش ضد آب
 • مقاومت شیمیایی
 • ماندگاری طولانی
 • کیفیت عالی
 • پرداخت صاف
 • ماندگاری

سوالات متداول

چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی موسسه چیست؟

کارت‌های شناسایی مؤسسه، اطلاعات شناسایی فرد را برای اهداف امنیتی یا دیگر اهداف در محوطه دانشگاه ثبت/نمایش می‌دهند. این کارت شناسایی برای دانش آموزان و کارکنان آموزشی/غیر آموزشی صادر می شود.

چرا کارت شناسایی در مدارس مهم است؟

کارت های شناسایی دارای عملکردهای متعددی هستند که می توان از آنها برای افزایش امنیت، استفاده از منابع، افزایش مسئولیت پذیری و کنترل دسترسی استفاده کرد.

مزایای کارت شناسایی دانش آموزی چیست؟

چاپ کارت دانش آموزی پی وی سی برای ردیابی دانش آموزان و کارمندان، مدیریت استفاده از منابع، محدود کردن/ارائه دسترسی به ذینفعان مختلف در یک موسسه مفید هستند.
کارت شناسایی در موسسات برای بهبود امنیت آنلاین و آفلاین ضروری است. با کارت های شناسایی، یک لایه دیگر به اقدامات امنیتی خود اضافه کنید و از مزایای زیر بهره مند شوید:
افزایش ایمنی دانش آموزان
تشخیص ردیابی بین دانش آموزان
کنترل دسترسی به منطقه کارکنان و بازدیدکنندگان
صرفه جویی در هزینه در مدیریت منابع
امنیت آفلاین قوی تر
کارت شناسایی یک راه حل امنیتی مقرون به صرفه و کارآمد است که به بهبود فرآیندهای مدیریت یک موسسه کمک می کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up