چاپ کارت پارکینگ pvc

چاپ کارت پارکینگ پی وی سی برای ورود/خروج از امکانات دردار و فراهم کردن وسایلی برای امتیازات شب/آخر هفته انجام می‌شود. مجوزهای اساتید/کارکنان و دانشجویانی که به یک مرکز دردار اختصاص داده شده اند، به طور خودکار با کارت دسترسی به پارکینگ صادر می‌شود. تمام کارت های دسترسی دیگر در صورت درخواست صادر می‌شوند. در واقع کارت های پارکینگ برای رسیدگی به مشکل های زیر طراحی می‌شود.

مشکلات پارکینگ:

 • پارک غیر مجاز
 • صف های طولانی تر در ورودی و خروجی
 • خودروها در حال مسدود شدن
 • مشکل در ردیابی مالکان خودرو

همه مشکلات بالا در زمینه پارکینگ با صدور کارت های پارکینگ حل می‌شود. با ظهور فناوری هوشمند مدیریت فضاهای پارک باید کمترین نگرانی شما باشد. مانی کارت با سابقه 20 ساله در چاپ کارت پی وی سی, بهترین کارت پارکینگ را برای شما طراحی و چاپ می‌کند. در این مقاله قصد داریم نشان دهیم که چگونه می‌توانید مکان های پارک خود را بهتر مدیریت کنید.

نام کارتکارت ویزیت
نوع چاپافست, افست لمینیت یا دیجیتال
امکاناتامکان طراحی کارت – امکان رمزگذاری کارت ها
امکان خرید جاکارتی – امکان درج هلوگرام
امکان درج اطلاعات متغیر – امکان درج بارکد
قیمتبه تیراژ و نوع چاپ بستگی دارد.
جنس کارت پی وی سی
اندازه کارت هااندازه استاندارد 86 در 54 میلی متر
نوع فایل طراحی قابل قبولفایل لایه باز (فوتوشاپ, کورل و …)
نوع کارت ها760 میکرون
حداقل زمان آماده سازیبین 7 تا 21 روز برحسب نوع چاپ و حجم تیراژ
حداقل تیراژ قابل قبولچاپ دیجیتال: 1000 عدد
چاپ افست: 10000 عدد
برای استعلام دقیق قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر برای چاپ انواع کارت های pvc با ما به شماره 02188442854 تماس بگیرید.

کارت پارکینگ چیست؟

کارت پارکینگ یک کارت است که معمولاً در پارکینگ‌های عمومی یا خصوصی استفاده می‌شود. این کارت معمولاً شامل اطلاعاتی مانند زمان ورود و خروج خودرو از پارکینگ، تعداد ساعت یا روزهای پارک شده، و مبلغی که باید پرداخت شود برای استفاده از خدمات پارکینگ است. با استفاده از کارت پارکینگ، می‌توانید به‌طور آسان و سریع وارد و خروج از پارکینگ شوید و همچنین از امکاناتی مانند تخفیفات و اشتراک‌گذاری اطلاعات درباره پارکینگ استفاده کنید. ما در مانی کارت علاوه بر کارت پارکینگ, کارت دانش آموزی, کارت تردد, کارت بانکی, کارت کنسرت و … را نیز چاپ می‌کنیم.

چاپ کارت پارکینگ پی وی سی زرد

سیستم رزرو پارکینگ چیست؟

در مورد آن فکر کنید: اگر یک سیستم مبتنی بر نرم افزار که کل فرآیند پارکینگ را ساده می کند وجود داشت، زندگی چقدر ساده تر می‌شد؟ نصب سیستم رزرو پارکینگ دقیقاً این کار را انجام می‌دهد. این سیستم با استفاده از فناوری خودکار و بدون تماس، هر کارمند را به یک مکان پارکینگ اختصاص داده است. این به شرکت اجازه می دهد تا تمام فعالیت های پارکینگ را سازماندهی، مدیریت و کنترل کند.

با چنین سیستمی می‌توانید قوانین پارکینگ را تنظیم و اجرا کنید. ابتدا باید همه خودرو ها را ثبت نام کنید و نقاط خاصی را به خودروهای خاص اختصاص دهید. نه تنها این بلکه شما می توانید مراقب باشید که چه ماشین هایی در پارکینگ هستند و چه زمانی آن ماشین ها رفتند و برگشتند.

کارت دسترسی پارکینگ یک کارت پروکسی است که به گیت پارکینگ می‌گوید وقتی نزدیک کارت‌خوان دسترسی نگه داشته می‌شود، بالا بیاید. در تمام خطوط ورود/خروج به دنبال هدف روی تجهیزات بگردید. اگر میخواهید این سیستم را در محیط کار خود فعال کنید از همین امروز چاپ کارت پی وی سی پارکینگ را شروع کنید.

چگونه یک کارت پارکینگ را چاپ کنیم؟

اگر تصمیم به چاپ کارت پارگینگ گرفته‌اید ابتدا باید کارت خود را طراحی کنید. در طراحی این کارت می‌توانید نام شرکت, لوگو, شماره تماس شرکت, قوانین پارکینگ و … را بیاورید. این کارت باعث ایجاد اعتماد بیشتر در افراد می‌شود. با این کارت راننده میداند که امکان سرقت خودرو وجود ندارد و با خیال راحت از پارکینگ استفاده می‌کند.

چاپ کارت پارکینگ پی وی سی ایران مبین
چاپ کارت پارکینگ پی وی سی انلاین شاپ
چاپ کارت پارکینگ پی وی سی مجتمع تجاری

کارت پارگینگ پی وی سی مانی کارت

بعد از این که طراحی کارت انجام شد, کار چاپ کارت اغاز می‌شود. شما باید نوع کارت پارکینگ را انتخاب کنید. از ان جای که کارت پارکینگ باید هوشمند باشد و دوام این کارت مهم است همچنین باید ضد اب باشد و خراشیده نشود بهترین انتخاب چاپ کارت پارکینک پی وی سی است. کارت های پی وی سی خراب نمی‌شود, ضد اب هستند و دوام بالایی دارند. این کارت ها با اضافه کردن نوار مغناطیسی یا تراشه هوشمند می‌شوند. سپس یک نمونه از طراحی را روی کارت انتخابی با پرینتر کارت pvc چاپ کنید. اگر کارت چاپی مناسب بود می‌توانید چاپ انبوه کارت پارکینگ را آغاز کنید.

چگونه یک کارت پارکینگ مناسب طراحی کنیم؟

طراحی یک کارت پارکینگ مناسب نیازمند در نظر گرفتن چند مورد اساسی است که شامل امکانات، امنیت، سهولت استفاده و جذابیت برای کاربران می‌شود. در زیر چند نکته برای طراحی یک کارت پارکینگ بهتر را بررسی می‌کنیم:

امنیت

 • استفاده از تکنولوژی‌های امنیتی مانند رمزگذاری برای جلوگیری از جعل کارت.
 • استفاده از تکنولوژی RFID یا NFC برای اطمینان از انتقال اطلاعات به صورت امن و دقیق.

سهولت استفاده

 • طراحی کارت با اندازه استاندارد و آسان برای حمل و استفاده.
 • استفاده از علائم و رنگ‌های واضح برای تشخیص سریع کارت و ارتباط با خواننده‌ها.

قابلیت خواندن

 • استفاده از فناوری‌های خواندن متنوع مانند خواننده‌های RFID و NFC که باعث سرعت بیشتر در تشخیص کارت می‌شوند.

امکانات اضافی

 • امکانات مثل یک بارکد برای دستگاه‌هایی که قادر به خواندن RFID یا NFC نیستند.
 • امکانات ترکیبی برای انعطاف پذیری بیشتر، به عنوان مثال، کارت با قابلیت NFC و بارکد همزمان.

طراحی ظاهری

 • طراحی زیبا و جذاب برای جلب توجه کاربران.
 • استفاده از عکس‌ها، الگوها یا رنگ‌های متنوع برای افزایش جذابیت.

استقرار سیستم مدیریت پارکینگ

 • این کارت‌ها باید با سیستم مدیریت پارکینگ سازگار باشند تا امکانات مانند ورود، خروج و پرداخت را فراهم کنند.

قابلیت انطباق با فناوری‌های آینده

 • طراحی کارت پارکینگ باید از نظر تکنولوژی آینده‌پذیر باشد تا بتواند با تغییرات فناوری همگام شود.

مقاومت در برابر شرایط محیطی

 • کارت باید مقاوم در برابر عوامل مختلف محیطی مانند آب، گرد و غبار و دمای بالا یا پایین باشد.

قابلیت بازیافت

 • استفاده از مواد قابل بازیافت برای کاهش اثرات منفی بر محیط زیست.

قیمت مناسب

 • طراحی کارتی که هزینه تولید و پردازش آن متناسب باشد.

با توجه به موارد فوق، طراحی یک کارت پارکینگ موثر نیازمند توجه به جزئیات و اصول طراحی می‌باشد. همچنین، همکاری با تیم‌های متخصص در زمینه فناوری و طراحی می‌تواند به بهبود کیفیت و عملکرد کارت کمک کند.

مزایا چاپ کارت پارکینگ پی وی سی

برای شرکت ها مقابله با فضاهای پارکینگ می‌تواند یک چالش لجستیکی باشد. پارکینگ های نامنظم می‌تواند باعث ناآرامی و اتلاف وقت کارکنان شود. جمع کردن بیش از حد اتومبیل ها در یک فضای محدود نیز می‌تواند باعث مشکلات ایمنی شود و منجر به بحث های داغ شود.

همین امروز با اتوماسیون پارکینگ شروع کنید!

اتوماسیون پارکینگ می تواند یک راه عالی برای بهبود امنیت و کارایی پارکینگ شما باشد. این دارای مزایای متعددی است. مانند ایمنی افزایش یافته، صرفه جویی در هزینه، پتانسیل یکپارچه سازی، و راحتی نهایی. همه اینها را می‌توان بدون هیچ گونه مداخله دستی به دست آورد و این روند را بسیار ساده تر می کند. در زیر به مزایا برتر استفاده از سیستم مدیریت پارکینگ در محل کار می‌پردازیم:

چاپ کارت پارکینگ پی وی سی اسکی توچال

حتما بخوانید: چگونه کارت vip برای کسب و کار خود چاپ کنیم؟

صرفه جویی زیادی در زمان با چاپ کارت پارکینگ پی وی سی

از آنجایی که سیستم مدیریت پارکینگ خودکار است، نیاز به صف های طولانی و فرآیندهای ثبت دستی را از بین می‌برد. این امر باعث صرفه جویی در وقت زیادی هم برای کارگرانی که به دنبال محل پارک هستند و هم برای کارکنانی که در غیر این صورت نیاز به مدیریت دستی زمین دارند، می‌کند. همچنین امکان ورود و خروج سریعتر را برای همه خودرو‌ها فراهم می‌کند. راه‌های دیگری که باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود، از طریق پرداخت‌های بدون تماس، یادآوری‌های خودکار برای کارت‌های در حال انقضا، و سنسورهای اشغال فضا است.

افزایش ایمنی با چاپ کارت پارکینگ پی وی سی

هنگامی که کارمندان سعی می کنند مکان های پارک را به صورت دستی پیدا کنند، در مکان هایی که دریایی از اتومبیل ها سعی می‌کنند در یک منطقه محدود جمع شوند، می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

استفاده از فناوری اتوماسیون پارکینگ می‌تواند با فعال کردن سیستم برای تشخیص تراکم و تعیین خودکار نقاط پارکینگ تعیین‌شده، به وضعیت کمک کند. این امر احتمال تصادفات جاده ای و خط و خش خودرو را از بین می‌برد. نمونه‌هایی از ایمنی افزایش‌یافته شامل نظارت لحظه‌ای، شناسایی خودروهای مفقود شده و اعلان‌های سیستم در هنگام ورود خودرو‌های غیرمجاز به پارکینگ است. با چاپ کارت پارکینگ پی وی سی هم کارفرما و هم کارمندان می توانند با دانستن اینکه فضای پارکینگ کاملاً ایمن است خیالشان راحت باشد.

تقریباً بدون مداخله دستی

پس از استقرار سیستم مدیریت پارکینگ، نیاز به مداخله دستی نزدیک به صفر است. این فرآیند خودکار است و سیستم حتی می‌تواند تهدیدات امنیتی احتمالی را شناسایی کند، کارمندان را آزاد کرده و به آنها اجازه می‌دهد تا روی کارهای دیگر تمرکز کنند. در واقع، این سیستم اجازه تراکم زدایی را نمی دهد و اجازه می‌دهد تا الگوهای ترافیکی هموار در داخل محوطه وجود داشته باشد. به این ترتیب، کارکنان شما می‌توانند روی چیزهای مرتبط تری که نیاز به مداخله انسانی دارند، تمرکز کنند.

دادن مجوز بازدیدکنندگان مکرر

با سیستم مدیریت پارکینگ، در صورت نیاز می توانید برای بازدیدکنندگان مکرر مجوز صادر و مدیریت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کد منحصربفرد برای آنها ارائه دهید، که می‌توانند از آن برای پذیرش در ساختمان استفاده کنند. و بهترین بخش در مورد این این است که می توانید قوانینی را برای سیستم وضع کنید. برای مثال، می‌توانید تعداد دفعاتی که بازدیدکننده می‌تواند در روز یا یک ماه به لات دسترسی داشته باشد را محدود کنید. این باعث می‌شود که فرآیند امن‌تر شود.

جلوگیری از سرقت و خرابکاری با چاپ کارت پارکینگ پی وی سی

چاپ کارت پارکینگ پی وی سی می تواند هشدارها و آلارم‌های خودکار را در صورت هرگونه فعالیت مشکوک یا سرقت ارائه دهد. این کمک می کند تا اتومبیل ها و سایر دارایی ها از هر نوع خرابکاری در امان باشند. این سیستم همچنین می‌تواند شماره پلاک خودرو را ثبت کند و اطلاعات ردیابی دیگری را ارائه دهد که می‌تواند برای بررسی بیشتر و حل مشکل استفاده شود. علاوه بر این، شرکت ها حتی می توانند پیام های سفارشی اضافه کنند که به دزدان و خرابکاران احتمالی از عواقب آن هشدار می دهد.

چاپ کارت پارکینگ مجتمع تجاری

صرفه جویی در هزینه

شاید واضح ترین فایده پیاده سازی سیستم مدیریت پارکینگ صرفه جویی در هزینه باشد. سیستم خودکار تعداد کارکنان امنیتی را کاهش می دهد و مدیریت پارکینگ را به طور کلی آسان تر می‌کند. همچنین به شما کمک می‌کند تا ماشین‌هایی را که وارد می‌شوند پیگیری کنید، که از هر نوع پارک غیرقانونی یا جابه‌جایی خودروها جلوگیری می‌کند. این سیستم همچنین کاغذبازی را به حداقل می رساند و هزینه ها را کاهش می‌دهد.

سهولت نصب با چاپ کارت پارکینگ پی وی سی

نصب سیستم مدیریت پارکینگ نسبتاً آسان است. این فرآیند بدون دردسر است و پس از راه‌اندازی سیستم، می‌تواند بلافاصله مدیریت آن را آغاز کند. کل فرآیند نصب سریع و ساده است، بدون ایجاد اختلال در پارکینگ. در واقع، بیشتر سیستم‌ها با برنامه‌های از پیش ساخته‌شده‌ای عرضه می‌شوند که می‌توانند مستقیماً به زیرساخت موجود متصل شوند.

گزارش دهی و تحلیل بدون زحمت

یک سیستم مدیریت پارکینگ دارای ویژگی‌های مبتنی بر داده و تجزیه و تحلیل است که می‌تواند به ردیابی و مدیریت تسهیلات کمک زیادی کند. این شامل مواردی مانند داده های آماری در مورد فضاها، میانگین زمان سپری شده در پارکینگ و تعداد خودروهایی است که در یک روز وارد محوطه شده و از آن خارج می‌شوند. بنابراین، چه ممیزی یا تجزیه و تحلیل، سیستم به همه اینها کمک می‌کند. می‌توانید گزارش‌های درخواستی تولید کنید و همچنین به‌روزرسانی‌های آنی را برای هر گونه تغییر سیستم دریافت کنید.

توانایی مقیاس با چاپ کارت پارکینگ پی وی سی

اگر شرکت شما در حال رشد است و می خواهید امکانات پارکینگ را افزایش دهید، سیستم خودکار می تواند سازگار شود و به طور موثر کار کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سیستم را وصل و اجرا کنید که می تواند از راه دور انجام شود. و این همه چیز نیست شما همچنین می‌توانید نرم افزار را مطابق با نیازهای خاص شرکت خود پیکربندی کنید. این کار سیستم را حتی قدرتمندتر می‌کند و به شما کمک می‌کند امکانات پارکینگ خود را به‌طور قدرتمند و مقرون‌به‌صرفه افزایش دهید.

افزایش انعطاف پذیری

استفاده از سیستم مدیریت پارکینگ انعطاف پذیری زیادی را به کاربران ارائه می‌دهد. این به شما امکان می دهد سیستم را بر اساس نیازها و ترجیحات خود تنظیم کنید، مانند افزودن یا حذف فضاها، یا تغییر قوانین و سیاست های پارکینگ. می‌توانید نرخ‌ها را تنظیم کنید، محدودیت‌های زمانی و رزرو کنید و بسیاری موارد دیگر.

گزینه پرداخت سفارشی

یک سیستم مدیریت پارکینگ نیز می تواند به گزینه های پرداخت کمک کند. این شامل ارائه پرداخت‌های غیرلمسی و آسان‌تر کردن پرداخت می‌شود (مثلاً امکان پرداخت از طریق کارت، کیف پول تلفن همراه و غیره). این نوع راحتی بسیار ارزشمند است، زیرا چاپ کارت پارکینگ پی وی سی فرآیند را برای همه افراد درگیر آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند.

پتانسیل یکپارچه سازی

این سیستم پتانسیل ادغام با طیف وسیعی از برنامه ها و سیستم ها را باز می کند. چاپ کارت پارکینگ پی وی سی سفارشی سازی بیشتر و طیف وسیع تری از ویژگی ها و عملکردها را فراهم می‌کند. نمونه‌هایی از این ویژگی‌ها عبارتند از ادغام با برنامه هتل، انجمن یا سوپرمارکت شما برای تسهیل فرآیند جمع‌آوری و پردازش پرداخت‌ها.

نهایت راحتی

چه در حال ورود یا خروج از پارکینگ باشید این سیستم در بهترین حالت راحتی را ارائه می‌دهد. این کمک می کند تا کل فرآیند برای همه کاربران، چه کارمندان و چه بازدیدکنندگان، سریعتر و آسان تر شود. این شامل مواردی مانند گزینه‌های خرید سریع بلیط و پرداخت، و همچنین یادآوری‌های خودکار، اعلان‌ها و دسترسی به داده‌های هم‌زمان است.

از منحنی جلوتر باشید

در نهایت، یک سیستم مدیریت پارکینگ به شرکت‌ها کمک می‌کند تا در زمینه فناوری جلوتر از منحنی باشند. این سیستم ها همیشه در خط مقدم صنعت هستند و دائماً در حال تکامل هستند و جدیدترین ویژگی ها و قابلیت ها را ارائه می‌دهند. این به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در صدر بازی خود باقی بمانند و بهترین تجربه ممکن را به مشتریان ارائه دهند.

مدیریت تجهیزات ناوگان

راه حل مدیریت تجهیزات ناوگان شما می تواند با سیستم مدیریت پارکینگ شما یکپارچه شود. این به شما امکان می دهد تا عادات و فعالیت های پارکینگ ناوگان خود را به طور موثر مدیریت و نظارت کنید. به طور کلی، این سیستم می تواند نگرانی کسب و کار شما را, فقط با مدیریت و حفظ تمام نیازهای پارکینگ شما در یک مکان, از بین ببرد. به عنوان مثال، می تواند مکان واقعی هر وسیله نقلیه را ردیابی کند، داده های ناوگان را ذخیره و تجزیه و تحلیل کند، و همچنین دسترسی بدون کلید را تسهیل کند.

بنابراین، اگر می‌خواهید پارکینگ خود را به سطح بالاتری ببرید, سرمایه‌گذاری در اتوماسیون پارکینگ راه خوبی است. امنیت و کارایی پارکینگ خود را افزایش دهید و از منحنی جلوتر باشید. و با آن، شما آماده خواهید بود تا از مزایای یک سیستم پارکینگ مدرن، ایمن و کارآمد بهره مند شوید.

چاپ کارت پارگینگ مانی کارت

چگونه از کارت پارکینگ استفاده کنیم؟

برای استفاده از کارت پارکینک نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • مطمئن شوید که از کارت دسترسی خود برای خروج زمانی که دروازه ها بالا هستند استفاده کنید. به سادگی متوقف شده و کارت را به خواننده ارائه دهید.
 • هنگام ورود بلیط تراکنش را نکشید و در هنگام خروج سعی کنید از کارت استفاده کنید.
 • استفاده از کارت دسترسی برای ورودی های متوالی بدون خروجی زوجی (یا خروجی های متوالی بدون ورود جفتی) ممنوع است.
 • هرگز یک کارت پارکینگ را به اشتراک نگذارید، انتقال دهید یا پس دهید.
 • حداکثر تعداد روزانه برای استفاده از کارت های پارکینگ اعمال شود (همانطور که در چهار مورد بالا ذکر شد). موارد مکرر سرقت محسوب می‌شود و ممکن است پیگرد قانونی داشته باشد.
 • یک کارت دسترسی پارکینگ به کارت خوان دسترسی متصل می شود و دروازه پارکینگ را به سمت بالا هدایت می کند تا بتوانید وارد یا خارج شوید.
 • هنگام ورود/وجود یک پارکینگ تایید شده رابط کاربری، با پنجره سمت راننده در راستای کارتخوان توقف کنید.
 • کارت را به صورت موازی با برگردان هدف روی سطح خوان، و در فاصله کمتر از سه اینچ، به صورت خواننده ارائه دهید.
 • آن را برای یک ثانیه ثابت نگه دارید. کارت را به سمت خواننده تکان ندهید یا فلش نکنید.
چاپ کارت پارکینگ پی وی سی رستوران تماشا

کارت پارکینگ را کجا چاپ کنیم؟

مانی کارت با سابقه طولانی در زمینه چاپ کارت های پی وی سی عضویت, چاپ کارت دانش آموزی, چاپ کارت بانکی, هدیه, تخفیف, عضویت, باشگاه مشتریان, شناسایی, ویزیت, گارانتی و … می‌تواند طراحی و چاپ کارت پارکینگ پی وی سی شما را انجام بدهد. ما بهترین طراحی را با توجه به چیزی که در ذهن شماست انجام می‌دهیم. کارت های شما در مانی کارت با جدید ترین چاپگر ها و بهترین کیفیت چاپ می‌شوند. همه مواد اولیه کارت های شما اورجینال خواهند بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 02188442854 تماس بگیرید.

سوالات متداول

قیمت چاپ کارت پارکینگ پی وی سی چقدر است؟

برای محاسبه قیمت کارت های پارکینگ باید رنگ کارت, نوع کارت, نوع چاپ, یک طرفه یا دو طرفه بودن کارت, تیراژ چاپ و … را مشخص کنید. قیمت حدودی این کارت ها از 6 هزار تومان شروع می‌شود.

طراحی کارت پارکینگ را چگونه انجام بدهیم؟

طراحی کارت های پارکینگ به دو صورت انجام می‌شود: 1. استفاده از تمپلیت های آماده موجود در مانی کارت 2.طراحی شخصی با توجه به نیازمندی های شما در مانی کارت توسط طراحان مجرب

چاپ کارت پارکینگ چقدر زمان می‌برد؟

زمان چاپ با توجه به نوع چاپ( افست خشک, افست لمینیت و دیجیتال) و تیراژ چاپ, متغیر است. زمان حدودی بین 7 تا 21 روز کاری است.

کارت پارکینگ را روی چه کارتی چاپ کنیم؟

باید ببینید که از کارت پارکینگ چه استفاده ای میکنید. پیشنهاد ما به شما کارت پی وی سی است. کارت های پی وی سی در انواع ساده, مایفر, هوشمند و … موجود هستند. اگر کارت شما نیاز به ذخیره اطلاعات دارد بهتر است از کارت هوشمند استفاده کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up