چاپ کارت قرعه کشی pvc

چاپ کارت های قرعه کشی پی وی سی امروزه در بسیاری از کسب و کار ها برای تبلیغات و فروش بیشتر استفاده می‌شود. این کارت ها شامل نام, لگو, شعار کسب و کار و یک کد قرعه کشی است. حتما برای شما پیش امده که از فروشگاهی خرید کردید و به شما گفتند که با خرید مبلغ خاصی یک کارت قرعه کشی دریافت خواهید کرد. اگر شما چند بار مبلغ را خرید کنید, چند کارت قرعه کشی دریافت میکنید و شانش شما برای در یافت جایزه بالا تر می‌رود. ما در مانی کارت چاپ کارت pvc از جمله کارت قرعه کشی را به صورت حرفه ای انجام می‌دهیم.

کارت قرعه کشی پی وی سی

چاپ کارت های قرعه کشی معمولا به صورت پی وی سی انجام می‌شود زیرا معمولا قرعه کشی چند ماه بعد انجام میشود. پس ماندگاری و خراب نشدن کارت ها بسیار مهم است. کارت های پی وی سی کارت هایی بسیار ماندگار هستند و خاصیت ضد ساییدگی و ضد آبی دارند. علاوه بر این کارت های قرعه کشی معمولا از چاپ خراش استفاده می‌کنند. حتما برای سیم کارت های خود کارت شارژ تهیه کردید, روی کارت های شارژ قسمتی وجود دارد که با ناخن باید خراش بدهید. این خراش در کارت های قرعه کشی هم استفاده می‌شود.

کارت قرعه کشی چیست؟

کارت قرعه کشی (همچنین به آن اسکرچ آف، بلیط خراش ، بازی فوری، قرعه کشی فوری، خراش، لات اسکروت نیز گفته می شود) کارتی است که برای مسابقات طراحی شده است. اغلب از مقوای نازک یا  PVC برای پنهان کردن پین ها ایجاد می شود، جایی که یک یا چند ناحیه حاوی اطلاعات پنهانی است که می تواند با خراش یک پوشش مات آشکار شود.

کارت های قرعه کشی شامل کارت‌های فروخته‌شده برای قمار (به‌ویژه، بازی‌های بخت‌آزمایی)، کارت‌های رایگان برای آزمون‌ها و برای پنهان کردن اطلاعات محرمانه مانند پین‌های کارت‌های تماس تلفنی (که در غیر این صورت شناخته می‌شوند) هستند. به عنوان کارت شارژ و سایر خدمات پیش پرداخت.

در برخی موارد، کل ناحیه قابل خراش باید خراشیده شود تا ببینیم آیا جایزه برنده شده است. کارت یا برای برنده شدن یا بازنده شدن چاپ شده است یا برای فاش کردن کد مخفی. نتیجه بستگی به قسمت هایی که خراشیده شده است ندارد. در موارد دیگر، برخی از نواحی اما نه همه آنها را باید خراش بدهید. این ممکن است در یک مسابقه، جایی که ناحیه مربوط به پاسخ درست خراشیده می‌شود، یا در برخی برنامه‌های قمار که بسته به مناطقی که خراشیده می‌شوند، کارت برنده یا بازنده است، اعمال شود. در این موارد، در صورت خراش بیش از حد نواحی، کارت باطل می شود. بعد از باخت، می‌توان تمام قسمت‌ها را خراش داد تا ببیند ، چگونه و چه چیزی می‌توانست با این کارت برنده شود.

چرا کارت قرعه کشی پی وی سی؟

کارت PVC (پلی وینیل کلراید) یک کارت شناسایی معمولی است. این کارت ها برای چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت های اعتباری، چاپ کارت های عضویت، کارت های دسترسی, کارت های گارانتی, کارت های باشگاه مشتریان, کارت های تخفیف, کارت های بانکی پی وی سی و غیره استفاده می شوند. راه های زیادی برای ساخت کارت شناسایی وجود دارد، اما در این آموزش ما فقط در مورد نحوه ساخت کارت شناسایی PVC با استفاده از چاپگر جوهرافشان صحبت می کنیم.

بسیاری از مردم واقعاً نمی‌دانند که حتی وقتی صحبت از یک کالای ساده می‌شود، چه تفاوت‌هایی در کیفیت وجود دارد. مانند کارت های پی وی سی خالی. دانستن نحوه ساخت کارت پی وی سی می تواند تفاوت زیادی در دانستن نحوه جستجوی کیفیت ایجاد کند.

کارت های پی وی سی چگونه ساخته می شوند؟

اگرچه ممکن است فقط یک تکه پلاستیک نازک به نظر برسد، کارت های PVC در واقع از حداقل چند لایه حتی نازک تر از مواد تشکیل شده اند. نوع مواد، ضخامت و تعداد لایه های مختلف و کیفیت مواد، همگی تاثیر زیادی بر محصول نهایی دارند. یک کارت پی وی سی سفید معمولی و استاندارد می تواند از چندین لایه مواد سفید لایه ای تقریباً به ضخامت کامل کارت ایجاد شود. به عنوان مثال دو لایه 300 میکرونی. سپس معمولاً دو لایه نهایی در بالا و پایین وجود دارد که از یک ماده شفاف بسیار نازک ساخته شده است.

کارتی با یک تراشه هوشمند در داخل آن از چیزی شبیه به یک لایه ضخیم در وسط با یک بریدگی برای تراشه استفاده می‌کند، سپس از لایه نازک سفید در دو طرف استفاده می‌کند تا تراشه را قبل از لایه‌های شفاف محصور کند، که در مجموع باعث می‌شود 5 لایه پلاستیک نازک فقط برای یک کارت! تعداد لایه های داخلی یک کارت نشانگر خوبی از کیفیت کارت ها است. لایه ها تقریباً مانند تخته سه لا عمل می کنند و تعداد بیشتر به این معنی است که کارت برای مدت طولانی تری در برابر حرارت چاپ و سختی های استفاده مقاومت می کند, صاف می ماند و برای مدت طولانی تری جدید به نظر می رسد.

در کارت پی وی سی که فقط با یک تکه پلاستیک در وسط ساخته شده است, ممکن است با استفاده از لایه های کمتر در هزینه های تولید صرفه جویی شود، اما این کار به شدت کیفیت کارت را پایین می آورد. پوشش نازک و شفاف بیرونی کارت تنها تعیین کننده کیفیت چاپ آن است یا حتی اینکه آیا اصلاً می توانید روی آن چاپ کنید.

حتما بخوانید: بهترین پرینتر برای چاپ کارت عروسی چیست؟

روش کار کارت های پی وی سی خراش چیست؟

مانند کارت های خراش فوق العاده محبوب از کاغذ که برای مدت طولانی وجود داشته اند، کارت های خراش پی وی سی نیز به همین ترتیب عمل می کنند. بازیکنان با دست یا یک شی تیز تصویر را می خراشند تا یک جایزه در زیر آن آشکار شود. این بر اساس مفهوم قرعه‌کشی است و کمپین‌ها می‌توانند به گونه‌ای طراحی شوند که به تعداد مشخصی از برندگان با پاداشی که ترجیح می‌دهید، اعطا کنند. امکان ایجاد یک سیستم قرعه کشی وجود دارد که به تعداد کمی از بازیکنان جوایزی ارائه می کند یا حتی برای همه یک جایزه ارائه می دهد که از نظر مقدار متفاوت است.

کارت های خراش از چه چیزی ساخته شده اند؟

چاپ اسکرچ روی کارت pvc انجام می‌شود. آنها با یک لایه کارت PVC به عنوان پایه آغاز می شود (به عنوان استاندارد اما گزینه های دیگر موجود است). سپس یک لایه اضافی از لاتکس خراشیده اضافه می شود و در نهایت می توان چاپ اختیاری را در بالای لاتکس اضافه کرد. کارت خراش با چاپ های مختلف ساخته شده است.

شروع از صفر

اولین گام در هر چاپ کارت خراش، تولید خود کارت های ساده است. در این مرحله باید قسمت هایی که پنهان هستند و خراش روی آن ها قرار میگیرد را به چاپگر کارت بدهید تا چاپ کند. معمولا کارت های قرعه کشی به دلیل کد قرعه کشی متغیری که دارند شامل اطلاعات متغیر هستند. پس تا این جای کار, کارت قرعه کشی مثل یک کارت شناسایی معمولی با اطلاعات متغیر میباشد.

چاپ در این مرحله شامل تمام محتوایی است که در زیر پانل های اسکرچ آف کارت های نهایی پنهان می شود (مانند جوایز، نمادهای تطبیق و کدهای تأیید). این لایه را اغلب “لایه اول” یا “لایه پایه” می نامند، زیرا پایین ترین لایه کارت است. چاپ اطلاعات متغیر می تواند جزئیات مختلفی را برای هر فرد اعمال کند تا کارت های “برنده” و “بازنده” ایجاد کند.

ایجاد بخش های خراش

حالا نوبت ایجاد خراش بر روی قسمتی است که میخواهیم اطلاعات را پنهان کنیم. پس از استفاده از یک لاک شفاف که به پانل های خراشیده اجازه می دهد بدون آسیب رساندن به بقیه کارت، خراشیده شوند، سپس پانل های کلاسیک خراشیده با «چاپ» لاتکس مایع خراشیده (همچنین به عنوان جوهر لاتکس قابل جابجایی شناخته می شود) ایجاد می شوند. این لاتکس طوری طراحی شده است که با خراش یک سکه یا ناخن از روی کارت جدا می شود. پس از خشک شدن لاتکس ما یک کارت خراش کار داریم!

چاپ محتوای اضافی

این مرحله اختیاری است، اما اگر به دنبال چاپ کارت قرعه کشی می گردید که چشم مشتری را به خود جلب کند، مطمئناً به شما کمک می کند. لاتکس نقره‌ای، مشکی یا طلایی را می‌توان همان‌طور که هست رها کرد، یا می‌توان ورق‌های کارت را برای بار دوم از طریق چاپگر تغذیه کرد تا محتوای اضافی در بالای پانل‌های خش‌دار چاپ شود.

چاپ محتوای اضافی اغلب برای اضافه کردن دستورالعمل‌های بازی یا چاپ اطلاعات بیشتر در جلوی کارت استفاده می‌شود تا مشتریان را ترغیب کنند تا شانس خود را امتحان کنند، اما با کمی خلاقیت می‌توانید پایه کارت خود و محتوای جدید چاپی را با هم ترکیب کنید تا طرح‌های یکپارچه ایجاد کنید. همچنین یک فرصت عالی برای تقویت نام تجاری خود با یک لوگو یا پیام شرکت است.

حتما بخوانید: چاپ اسکرچ روی کارت pvc

مزایای چاپ کارت قرعه کشی چیست؟

تعامل مخاطبان را افزایش می دهند

تضمین می‌شود که تعامل مشتریان خود را با تبلیغات کارت قرعه کشی خود افزایش دهید زیرا مردم از برنده شدن لذت می‌برند! مردم با پاداش ها به محصولات شما علاقه مند می شوند و چالش ها آنها را مجذوب خود می کند.

وفاداری مشتری را افزایش می دهند

می توانید یک کارت قرعه کشی به مشتریان فعلی خود ارائه دهید تا از مشتریان برای وفاداری آنها به برند شما تشکر کنید. شما می توانید به همان اندازه به کارمندان برای کار سختی که انجام می دهند پاداش دهید. احتمال خرید مشتریان از شرکتی که رابطه خوبی با آن دارند و مکرراً با آن تعامل دارند و به آن اطمینان دارند. بنابراین، با ارائه دلایل بیشتر برای اعتماد به شما، توجه به نام خود و حفظ شما در ذهن آنها، هنگامی که آنها به محصول یا خدماتی که ارائه می کنید نیاز دارند، شما اولین نام در لیست آنها خواهید بود.

کارت های قرعه کشی پی وی سی یک گزینه فوق العاده برای ایجاد اطلاعات انتخابی برای بازاریابی هستند. دانستن نحوه رفتار مصرف کنندگان ضروری است. این به شما بینشی واقعی از آنچه مردم در مورد کسب و کار شما فکر می کنند و آنچه که دوست دارند ببینند، علاوه بر اینکه چگونه و چه زمانی از وب سایت شما بازدید می کنند، به شما می دهد. این موضوع می‌تواند به شما در ایجاد کمپین‌های هدفمند کمک کند که موفق‌تر هستند و منجر به تبدیل‌های بالاتر و سرنخ بهتر می‌شوند.

کارت های قرعه کشی می توانند به  افزایش فروش کسب و کار شما کمک کنند. تجربه خریدار شخصی، هیجان انگیز، به یاد ماندنی می شود و عنصر دیگری به تجربه کلی مشتریان شما می افزاید. این کارت ها برای بهبود فروش شما فوق العاده هستند.

ایجاد هیجان در مشتری

کارت های قرعه کشی پی وی سی در افزایش آگاهی و ایجاد هیجان مشتری بسیار موثر هستند. آنها می توانند برای جذب مشتریان جدید استفاده شوند تا محصول شما را امتحان کنند و در عین حال از مشتریان وفادار فعلی شما تشکر کنند. همانطور که همه از شانس دریافت یک جایزه لذت می برند. جوایز می توانند دارای ارزش بالا/پایین از جمله فیزیکی، تجربی و پولی باشند. شما باید قبل از چاپ کارت به منبع یابی جایزه و مدیریت برنده نیز رسیدگی کنید.

خرید تکراری را افزایش می دهد

شانس اضافی برنده شدن جایزه همراه با خرید محصول می تواند محصول را در قفسه برجسته کند و مشتریان جدیدی را برای امتحان محصول شما جذب کند. از این رو این ممکن است منجر به خرید مجدد شود. علاوه بر این، کارت های قرعه کشی پی وی سی یک فرصت ایده آل برای ارائه جوایز کم ارزش و با ارزش هستند. جوایز کم‌ارزش را می‌توان اهدا کرد، مانند مقدار ثابتی پول از خرید بعدی، یعنی کوپن 50 تا 100 هزار تومانی که می‌تواند مشتریان را تشویق به خرید مجدد کند.

مقرون به صرفه

کمپین های تبلیغاتی کارت قرعه کس می توانند متناسب با بودجه شما تنظیم شوند و در مقایسه با کمپین های تبلیغاتی جایگزین هزینه نسبتاً پایینی دارند. اگر شما یک برند لوکس سطح بالا هستید، یک کارت قرعه کشی پی وی سی ممکن است در بین مخاطبان هدف شما طنین انداز شود.

حتما بخوانید: چگونه کارت های PVC خود را چاپ کنیم

چگونه کارت قرعه کشی چاپ کنیم؟

این کار را به مانی کارت بسپارید. مانی کارت به صورت تخصصی کار چاپ کارت پی وی سی را انجام می‌دهد. ما انواع کارت های پی وی سی عضویت, دانشجویی, دانش آموزی, عضویت, بانکی و … چاپ میکنیم. اکنون می‌دانید که کارت‌های قرعه کشی چگونه طراحی می‌شوند. اگر علاقه‌مند به چاپ چند کارت برای کمپین تبلیغاتی بعدی خود هستید، مانی کارت اینجاست تا به شما کمک کند. با ما با شماره 02188442854 تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خود صحبت کنید و ما کار چاپ کارت شما را به سرعت شروع کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up