با کدام پرینتر کارت ویزیت چاپ کنیم؟

اگر کسب و کاری دارید حتما به فکر تهیه کارت ویزیت افتاده اید. کارت های ویزیت باعث معرفی حرفه ای تر کسب وکار شما هستند. در برخی موارد زمانی که شما سالانه کارت ویزیت زیادی چاپ میکنید. در این مورد بهتر است به جای برون سپاری چاپ کارت , کارت های ویزیت خود را با پرینتر چاپ کارت ویزیت چاپ کنید.ما در این مقاله ما شما را راهنمایی میکنیم که چگونه یک پرینتر کارت مناسب تهیه کنید.

شما میتوانید کارت های ویزیت خود را به صورت کاغذی یا روی کارت های پی وی سی چاپ کنید. هرکدام از این کارت ها معایب و مزایای خود را دارند. اما کارت های ویزیت پی وی سی, حرفه ای تر هستند و دوام بیشتری دارند. ما در ادامه به پرینتر های کارت ویزیت پی وی سی می پردازیم.

بهترین پرینتر کارت ویزیت

راهنمای انتخاب پرینتر کارت مناسب برای چاپ کارت ویزیت

شما میتوانید کارت های ویزیت خود را به صورت کاغذی یا روی کارت های پی وی سی چاپ کنید. هرکدام از این کارت ها معایب و مزایای خود را دارند. اما کارت های ویزیت پی وی سی, حرفه ای تر هستند و دوام بیشتری دارند.ما در ادامه به پرینتر های کارت ویزیت پی وی سی می پردازیم. عوامل زیر را میتوانید در انتخاب چاپگر کارت ویزیت خود اعمال کنید . این موارد به شما در انتخاب و تصمصم گیری راجع به پرینتر مورد نیاز شما کمک میکند . همچنین در ادامه تعدادی از بهترین چاپگرهای کارت ویزت معرفی شده است.

حتما بخوانید: تفاوت بین کارت ویزیت از جنس کاغذ و پی وی سی

بررسی وب‌سایت‌های تأمین‌کننده

از وب‌سایت‌های تأمین‌کنندگان بازدید کنید تا پیشنهادات محصول آنها را بررسی کنید. به دنبال چاپگرهای کارت شناسایی مناسب برای مشاغل کوچک باشید و عواملی مانند حجم چاپ، کیفیت چاپ، گزینه های اتصال و سهولت استفاده را در نظر داشته باشید.

نظرات مشتریان را بخوانید

 به دنبال نظرات و توصیفات مشتریان در وب سایت های تامین کننده یا سایر سیستم ها باشید. خواندن تجربیات دیگر صاحبان مشاغل کوچک می تواند بینشی در مورد عملکرد و قابلیت چاپگرهای کارت شناسایی مختلف به شما بدهد.

ویژگی‌ها را مقایسه کنید

ویژگی‌ها، مشخصات و قیمت‌ها پرینترهای چاپ کارت ویزیت مختلف را مقایسه کنید. عواملی مانند فناوری چاپ (حرارتی، جوهر افشان و غیره)، سرعت چاپ، ظرفیت کارت، سازگاری نرم افزار و گزینه های گارانتی را در نظر بگیرید.

به دنبال توصیه‌ها باشید

برای خرید بهترین پرینتر های کارت از توصیه های افراد استفاده کنید. شما میتوانید به توصیه های فروشنده های این پرینتر های کارت و کسانی که قبلا از مدل مورد نظر شما استفاده کردند استفاده کنید. همیشه توجه به نظرات میتواند برای هر کاری مفید باشد.

درخواست دمو از پرینتر کارت ویزیت انتخابی

پس از اینکه چند تامین کننده و مدل پرینتر کارت ویزیت را انتخاب کردید، برای درخواست قیمت و بازدید محصولات با آنها تماس بگیرید. این به شما این امکان را می دهد که چاپگرها را از نزدیک ارزیابی کنید و تعیین کنید که آیا آنها نیازهای خاص شما را برآورده می کنند یا خیر.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

سطح پشتیبانی پس از فروش ارائه شده توسط تامین کنندگان را ارزیابی کنید. به دنبال تامین کنندگانی باشید که خدمات آموزشی، پشتیبانی فنی و تعمیر و نگهداری ارائه می دهند، زیرا این خدمات می تواند برای مشاغل کوچک بسیار مهم باشد.

معرفی بهترین پرینتر های کارت ویزیت

 بر اساس بررسی هایی که انجام دادید، مشخصات محصول و اطلاعات قیمت، چاپگر کارتی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازها، بودجه و اهداف بلندمدت کسب و کار شما مطابقت دارد.

 پرینتر کارت ویزیت ink100

بیشتر چاپگرهای صدورکارت پی وی سی از فناوری چاپ تصعید رنگ استفاده می کنند که نیاز به ریبون دارد. INK1000 با کارتریج جوهر YMC (زرد، سرخابی، فیروزه ای) ، نیاز به ریبون را در پرینتر کارت ویزیت از بین می بردو باعث صرفه جویی در هزینه میشود. پرینتر کارت ویزیت فارگو ink1000 رنگ های اصلی کیفیت تصویر تمام رنگی را ارائه می دهد که با عملکرد برخی از بهترین چاپگرهای کارت شناسایی رقابت می کند. INK1000 از کارت های PVC استاندارد CR8030 استفاده می کند که کارت های پی وی سی به اندازه یک کارت اعتباری هستند. جوهر به کارت ها می چسبد و بلافاصله خشک می شود. با جوهری که از پایداری افزایش یافته در برابر اشعه ماوراء بنفش پشتیبانی می کند در برابر محو شدن تصویر کارت محافظت کرده است.

کارتریج به راحتی در چاپگر جای می گیرد و نیازی به تنظیم ندارد، همچنین بدلیل اینکه هر کارتریج همراه یک هد عرضه میشود، دیگر جای نگرانی بابت آسیب دیدن هد و افت کیفیت چاپ وجد ندارد. Fargo INK1000 با قابلیت چاپ منحصر به فرد خود هیچ یک از این چالش ها را ندارد.

INK1000 نقاط قوت

 • فناوری چاپ نوآورانه
 • راحتی در استفاده
 • قابلیت چاپ در سه کیفیت کم-متوسط-بالا
 • قابلیت تعویض هد بعداز هربار تعویض ارتریج
 • چاپ تا وضوح 600DPI

نقاط ضعف

 • جوهر در صورت لمس قبل از خشک شدن می تواند منجر به لکه شدن شود
 • ماندگاری کمتر کارت نسبت به پرینترهای ریبونی
 • چاپ یکطرفه

پرینتر کارت ویزیت HITI cs200

مجموعه پرینترهای هایتی با بهره وری بالا و تطبیق پذیری با نیازهای شما طراحی شده است. Hiti CS200e ویژگی هایی مانند چاپ با سرعت بالا، طیف گسترده ای از ماژول های اختیاری برای بهبود قابلیت و همچنین صدای کم در زمان چاپ ارائه میدهد. علاوه بر این ویژگی ها، چاپگر با یک رابط کاربری ساده طراحی شده است که تا حد امکان سهولت استفاده از آن را تضمین می کند.

CS200e برای شرکت های کوچک و متوسط که به دنبال راه حل های چاپ مقرون به صرفه هستند، انتخاب مناسبی است. ظرفیت خشاب کارت  100 کارت را ارائه می دهد و می تواند هر کارت تمام رنگی YMCKO را در حدود 21 ثانیه و کارت های تک رنگ (k) را در 4.5 ثانیه چاپ کند.

اگر می‌خواهید قابلیت پرینتر کارت ویزیت Hiti CS200e خود را بهبود ببخشید، مجموعه‌ای از ماژول‌های ارتقاء Hiti را برای انجام این کار در دسترس هستند عبارتند از:

 • ماژول رمزگذاری نوار مغناطیسی
 • ماژول رمزگذاری کارت های تراشه دار تماسی
 • ماژول رمزگذاری RFID بدون تماس
 • ماژول اتصال اترنت
 • ماژول چاپ دوطرفه

هر یک از این ماژول ها نیز به صورت جداگانه در دسترس هستند و به شما امکان می دهند در صورت نیاز، چاپگر شما را ارتقا دهند. این گزینه ها همه می توانند توسط کاربر در عرض چند دقیقه نصب شوند و کاربری آسانی دارند.

یکی دیگر از مزایای فوق‌العاده این چاپگر این است که همراه با نرم‌افزار طراحی رایگان CardDesiree* است که به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن در طراحی و چاپ کارت خود دست به کار شوید.

در جعبه پرینتر چیست؟

 • پرینتر یک طرفه Hiti CS200e
 • منبع تغذیه
 • کابل یو اس بی
 • راهنمای شروع سریع
 • نرم افزار درایور
 • ریبون (در صورت سفارش) : ریبون تمام رنگی Hiti چاپ کامل YMCKO را ارائه می دهد تا بتوانید با چاپگر Hiti خود چاپ های واضح و دقیق ایجاد کنید! این ربون به همراه یک غلطک تمیزکننده چسبدار و یک کارت تمیزکننده ارائه می‌شود تا با تمیزکردن دستگاه به شما در حفظ کیفیت اصلی چاپ کمک کند. با استفاده از ریبون تمام رنگی Hiti، می توانید 400 کارت یک طرفه یا 200 کارت دو طرفه تمام رنگی پرینت کنید.

پرینتر Fargo c50

چاپگر کارت FARGO C50 راه حلی ساده و قابل اعتماد ارائه می دهد. فارگو C50 می‌تواند کتارت های ویزیت شما را در سریع ترین زمان چاپ کند و به شما تحویل دهد. پرینتر کارت ویزیت فارگو C50 با داشتن طراحی جمع و جور، جا دادن آن را حتی در کوچکترین مکانهای اداری آسان می کند. C50 که با در نظر گرفتن کارایی طراحی شده، و دارای نرم‌افزار داخلی crad5 میباشد. از طریق نرم افزار FARGO Workbench میتوان به تنظیمات داخلی پرینتر دترسی داشت و جهت بروزرسانی سیستم پرینتر و یا عیب یابی آن استفاده کرد.

ویژگی های پرینتر فارگو C50 :

 • روش چاپ: تصعید رنگ / انتقال حرارتی رزین
 • وضوح: 300 dpi
 • سرعت چاپ: 24 ثانیه در هر کارت / 150 کارت در ساعت (YMCKO)
 • ظرفیت کارت: ورودی 50 کارت، خروجی 30 کارت
 • نرم افزار صدور کارت card5 و نرم افزار تعمیر و نگهداری و عیب یابی چاپگر FARGO Workbench

پرینتر Dascom 2300

Dascom DC-2300 Duplex در حال حاضر یک ماژول فلیپر یکپارچه را به شما ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد در یک مرحله ،هر دو طرف کارت های پی وی سی چاپ کنید. این کار از خطاهای شخصی‌سازی جلوگیری می‌کند و در زمان کار صرفه‌جویی می‌کند. چاپگر کارت Dascom DC-2300 Duplex با وضوح 300  dpiو همچنین قیمت بسیار مطلوب عرضه شده است. وضوح بالا به شما اجازه می دهد تا پرینت های واضح و شفاف ایجاد کنید. Dascom DC-2300 برای حجم چاپ متوسط و مشتریانی که به دنبال چاپگر کارت مقرون به صرفه و در عین حال قابل اعتماد هستند ایده آل است.

برای راه اندازی سریع و آسان Dascom DC-2300 Duplex، می توان آن را مستقیماً از طریق USB یا اتصال شبکه به زیرساخت شبکه موجود ادغام کرد که زمان راه اندازی را به حداقل می رساند و به دانش فنی کمی نیاز دارد. نمایشگر جلویی Dascom DC-2300 Duplex امکان فراخوانی تنظیمات و اطلاعات مختلف را فراهم می کند. از طریق درایور، می توانید به راحتی تمام پارامترهای چاپ مربوطه را خودتان تغییر دهید. می‌توانید انتخاب کنید که خروجی کارت‌های چاپ شده در جلو یا پشت چاپگر باشد، هر کدام که برای شما راحت‌تر است.

پرینتر داسکام، یک چاپگر کارت ارزان و با کیفیت برای  کسانی است که کیفیت خوب می خواهند و به دنبال چاپگر کارت جمع و جور برای کارت شناسایی، کارت مشتری، کارت ویزیت یا کارت عضویت هستند.

ویژگی های چاپگر کارت ویزیت Dascom DC-2300 Duplex

با Dascom DC-2300 Duplex می توانید واترمارک سفارشی خود را چاپ کنید. به سادگی یک فایل bmp مناسب ایجاد کنید و آن را مستقیماً در چاپگر بارگذاری کنید. سپس واترمارک در روکش کارت شما چاپ می شود. به این ترتیب می توانید کارت های خود را ضد جعل کنید و به عنوان مثال، لوگوی خود را به عنوان واترمارک اعمال کنید. این عملکرد فقط با یک ریبون رنگی پشتیبانی می شود.

این پرینتر تصاویر، عکس ها و لوگوهای بسیار واضح و دقیق را با وضوح 300 dpi تا dpi1200 چاپ می کند و با یک کلیک می توان آن را روی وضوح 1200 dpi تنظیم کرد. هنگام استفاده از ریبون مشکی نیز پرینترDascom DC-2300  نتیجه فوق العاده خوبی را ارائه میدهد. اگر رزولوشن را روی 1200 dpi تنظیم کنید، نتیجه چاپ فوق‌العاده خوبی به دست می‌آورید، که به ندرت هیچ چاپگر کارت دیگری می‌تواند به این روش ارائه دهد. این امر به ویژه برای کدهای QR یا بارکدهای کوچک یا ظریف مهم است.

 • وضوح بسیار بالا با حداکثر 1200 نقطه در اینچ
 •  شامل ماژول فلیپر
 •  واترمارک شخصی
 • کیفیت چاپ عالی
 •  شامل اتصال شبکه
 •  طراحی فشرده
 •  تغذیه کارت تا 100 کارت
 •  خروجی کارت جلو 25 کارت / پشت 75 کارت
 •  چاپ تمام رنگی تا 180 کارت در ساعت
 •  چاپ تک رنگ تا 900 کارت در ساعت
 •  نمایشگر LCD
 •  USB، اتصال به شبکه
این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up