10 مزیت پرینتر فارگو

امروزه با گسترش استفاده از پرینتر های چاپ کارت در شرکت ها و سازمان ها, خرید پرینتر چاپ کارت مناسب میتواند بسیار کمک کننده باشد. یکی از بهترین پرینتر های کارت موجود در بازار پرینتر فارگو است. ما مزایا پرینتر فارگو را در مطلب زیر اورده ایم تا رهنمای خوبی برای شما باشد. در اخر مقاله برای درک بهتر از خودتان بپرسید ایا این پرینتر همه نیاز های شما را براورده میکند؟ اگر براورده میکرد میتوانید برای خرید این پرینتر از مانی کارت اقدام نمایید.

پرینتر های چاپ کارت مدل فارگو

پرینتر های فارگو دارای مدل های مختلفی است. این مدل ها عبارت اند از: فارگو 5000, فارگو 5500, فارگو 6600, فارگو 8500 و فارگو dtc. برخی از این مدل ها توقف تولید شده اند و قدیمی اند در حال حاظر بهترین و کاربردی ترین مدل پرینتر فارگو, پرینتر فارگو 5000 است.

برای سازمان‌های دولتی، کالج‌ها و دانشگاه‌ها، کسب‌وکارها، شرکت‌ها و مراکز بهداشتی که به فناوری Retransfer برای صدور کارت‌های شناسایی یا کارت‌های با وضوح بالا نیاز دارند، HID® FARGO® HDP5000 راه‌حلی مقرون‌ به‌صرفه و قابل اعتماد است که وضوح چاپ 300 dpi را ارائه می‌کند. برخلاف سایر چاپگرهای کارت رومیزی موجود در بازار امروز، HDP5000 دارای فناوری retransfer نسل پنجم است که عملکردهای غنی را با قابلیت اطمینان قابل توجه و اثبات شده ترکیب می کند.

علاوه بر این، HDP5000 تطبیق پذیری را برای رفع نیازهای برنامه کارت شما در امروز و آینده ارائه می دهد. معماری انعطاف‌پذیر سیستم به شما امکان می‌دهد فوراً قابلیت تولید را گسترش یا کاهش دهید، با ماژول‌های چاپ دوطرفه، کدگذاری و لمینیت. برای ظرفیت بیشتر سیستم، یک قیف کارت ورودی دوگانه اختیاری به شما امکان می دهد به راحتی انواع کارت های مختلف و حجم کارت های بالاتر را مدیریت کنید.در ادامه برخی از مزایا پرینتر فارگو را مرور میکنیم.

حتما بخوانید: بررسی تخصصی پرینتر فارگو 5000

مواد مصرفی چاپ با وضوح بالا (HDP)

ریبون های HDP با مهندسی دقیق، فیلم HDP و روکش ها عملکرد چاپگرهای HID FARGO HDP شما را برای کارت ها و شناسه های ایمن، بادوام و تیز به حداکثر می رساند.

فیلم HDP و ریبون‌های HDP: ریبون‌های چاپ با وضوح بالا (HDP) و فیلم HDP با هم ترکیب می‌شوند تا کارت‌های بادوام و مقاوم در برابر دستکاری را با تصاویر واضح 600 dpi یا 300 dpi تولید کنند – حتی روی سطح کارت‌های فناوری. گزینه فیلم HDP با دوام بالا مقاومت سایشی بیشتری را برای کارت های عمر طولانی تر ارائه می دهد.

روکش های انتقال حرارتی و PolyGuard™: استفاده از روکش روی کارت های شما نه تنها دوام و طول عمر کارت را بهبود می بخشد. با طراحی هولوگرافی اختیاری، روکش ها همچنین می توانند امنیت کارت را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. روکش هایی با هولوگرام های استاندارد یا سفارشی کارت شناسایی ایجاد می کنند که جعل آن دشوار است، اما تأیید آن آسان است.

روکش های PolyGuard LMX: با استفاده از روکش های پلی گارد LMX جدید HID Global که به طور انحصاری برای HDP6600 و DTC5500LMX طراحی شده اند، می توانید هزینه های مواد مصرفی را تا 40 درصد کاهش دهید در حالی که همچنان از بالاترین سطح محافظت از پوشش کارت در صنعت برخوردار هستید. از ایجاد شناسه‌های عکس‌دار و اعتبارنامه‌های دولتی گرفته تا کارت‌های هدیه و وفاداری، سازگاری وصله‌های HDP6600 و گوشه‌های لمینت گرد تضمین می‌کنند که کارت‌های واضح و حرفه‌ای در هر بار ظاهر شوند.

خروجی با کیفیت بالا

پرینتر فارگو از تصعید رنگ و فرآیند انتقال حرارتی برای ایجاد تصاویر واضح با وضوح 300 dpi استفاده می کند. اگر کیفیت چاپ برتر چیزی است که به عنوان مزایا پرینتر فارگو دنبال ان هستید، حتی در کارت های هوشمند با وسایل الکترونیکی تعبیه شده، این چاپگر تصاویر واضحی شبیه عکس از جمله متن دقیق ارائه می دهد. روش چاپ در این پرینتر ها به صورت تصعید رنگ HDP / انتقال حرارتی رزین می باشد، که باعث کیفیت در چاپ کارت و چاپ لبه به لبه می گردد.

مزایا پرینتر فارگو کیفیت واضح است

امنیت داخلی

با محافظت از رمز عبور داخلی، رمزگذاری AES-256، حفاظت از داده‌های درهم‌رفتن رزین و قفل‌های اختیاری از آرامش خاطر لذت ببرید. علاوه بر ظاهر خارق‌العاده، کارت‌هایی که با چاپ وضوح بالا تولید می‌شوند، به دلیل لایه محافظ اضافی، دوام بیشتری نیز دارند. این لایه همچنین کارت ها را ایمن تر و مقاوم تر در برابر دستکاری می کند. برای چاپ بر روی سطوح ناهموار کارت، مانند سطوحی که حاوی وسایل الکترونیکی تعبیه شده هستند، به لطف استفاده از فیلم با وضوح بالا در فرآیند چاپ، Fargo HDP5000 هر بار نتایج ثابت و تمیزی را تولید می کند.

دارای پنل کنترل

پنل کنترل LCD Smart Screen پیام های وضعیت مفید و اعلان ها را نمایش می دهد. از این طریق نیازی نیست کسی تمام وقت کنار پرینتر بایستد. فرد میتواند از طریق این پیام ها بفهمد الان در کدام مرحله چاپ است و ایا مشکلی وجود دارد؟

کنترل پنل داشتن از مزایا پرینتر فارگو

سادگی در نصب

به دلیل طراحی ساده و عملکرد بصری آن، حداقل آموزش مورد نیاز است. کارت‌ها، روبان‌ها و لمینت‌ها در کارتریج‌هایی عرضه می‌شوند که سریع و آسان بارگیری می‌شوند. میتوانید راهنمای نصب پرینتر فارگو را در قسمت فایل های اموزشی مانی کارت مشاهده کنید.

چند کاربره بودن

اتصال اترنت به صورت استاندارد با Fargo HDP5000 ارائه می شود. این به چندین کاربر مجاز اجازه می دهد تا چاپگر را از طریق شبکه کار کنند. این دستگاه همچنین مجهز به اتصال USB است.

کم کردن هزینه های مواد مصرفی

انجام چاپ دو طرفه و لمینیت دو طرفه و و اعمال تکنیک لمینیت ابتکاری بدون زباله باعث میشود که کمترین فیلم و ریبون را برای تولید کارت ها مصرف کنید.

قفل های فیزیکی

ماژول اضافه ای که روی پرینتر نصب می باشد ، این قفل اجازه دسترسی به ریبون و فیلم را محدود می کند. پس هر کسی که اشتباها به پرینتر چاپ کارت شما دست بزند از فیلم و ریبون شما نمیتواند استفاده کند.

تکنولوژی چاپ با وضوح بالا

اگر کیفیت چاپ برتر چیزی است که به دنبال آن هستید، حتی در کارت های هوشمند با وسایل الکترونیکی تعبیه شده، این چاپگر تصاویر واضحی شبیه عکس از جمله متن دقیق ارائه می دهد.این پرینتر کیفیت چاپ برتر را در مقایسه با چاپگرهای حرارتی استاندارد دارد. اطلاعات مورد نظر تا لبه کارت بدون گذاشتن هیچ خط سفیدی به چاپ میرسد.

دوام دو طرفه و امنیت

استفاده از طرح روکش سفارشی هولوگرافیک یا فیلم HDP هولوگرافیک در جلو یا هر دو طرف کارت شناسایی، دوام و امنیت آن را بهبود می بخشد. HDP5000 دو طرف کارت را به طور همزمان در یک پاس کارآمد، بدون اتلاف وقت برای برگرداندن کارت لمینیت می کند. قابلیت اطمینان و دوام بالا هزینه کل مالکیت شما را کاهش می دهد و قیمت مقرون به صرفه چاپ با وضوح بالا را تقریباً برای هر کسب و کاری در دسترس قرار می دهد.

حتما بخوانید: مقایسه فنی پرینتر هایتی و فارگو

ورودی با ظرفیت بالا برای چاپ کارت سریع

این پرینتر با قابلیت چاپ دسته ای ، برای نگهداری حداکثر 100 کارت ورودی در یک زمان با حداکثر ظرفیت خروجی 200 کارت است. این یکی از مزایا پرینتر فارگو است که در زمان و کار شما صرفه جویی می کند.

 • حداکثر 24 ثانیه در هر کارت / 150 کارت در ساعت (YMC با انتقال)
 • حداکثر 29 ثانیه در هر کارت / 124 کارت در ساعت (YMCK با انتقال)
 • حداکثر 40 ثانیه در هر کارت / 90 کارت در ساعت (YMCKK با انتقال)
 • حداکثر 35 ثانیه در هر کارت / 102 کارت در ساعت (YMCK با انتقال و لمینیت دو طرفه و همزمان)
 • حداکثر 48 ثانیه در هر کارت / 75 کارت در ساعت (YMCKK با انتقال و لمینیت دو طرفه و همزمان)

Fargo HDP5000 یک چاپگر کارت شناسایی با قابلیت retransfer با قابلیت چاپ با وضوح بالا است که کیفیت چاپ برتر را بر روی کارت های با بالاترین کارایی ایجاد می کند. فیلم HDP به سطح مجاورت و کارت‌های هوشمند فیوز می‌شود و مطابق با برجستگی‌ها و فرورفتگی‌های تشکیل‌شده توسط وسایل الکترونیکی تعبیه‌شده است.

مزایا پرینتر فارگو

 • قیمت مواد مصرفی پایین در نتیجه کمتر تمام شدن قیمت چاپ هر کارت
 • رایج ترین و پرمصرف ترین پرینتر بازار بدلیل استهلاک بسیار پایین
 • کیفیت چاپ مطلوب و چاپ لبه به لبه و امکان چاپ روی انواع کارت های مختلف همچون کارتهای اسمارت و پرکردن کامل اطراف تراشه کارت هنگام چاپ
 • استحکام و ماندگاری تصویر چاپی بدیل سیستم چاپ غیر مستقیم
 • قابلیت اضافه کردن انواع ماژول های کدر به پرینتر و کد کردن آنی کارت ها هنگام پرینت توسط پرینتر
 • سرعت چاپ مطلوب هر طرف کارت تنها در 24 ثانیه
 • قابلیت اضافه کردن فلیپر و ماژول لمینیتور جهت چاپ خودکار پشت و روی کارت و یا لمینیت کارتها
 • صدای معقول هنگام انجام عملیات چاپ و آلودگی صوتی پایین
 • احتمال پایین آسیب رسیدن به هد پرینتر در طولانی مدت
 • مصرف برق پایین و دوستدار محیط زیست
این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up