چرا پرینتر کارت شخصی تهیه کنیم؟

مزایای استفاده از کارت پرینتر شخصی بسیار زیاد است. اگر نیاز به چاپ کارت‌های کارمندان یا کنترل دسترسی، کارت‌های وفاداری، کارت‌های دانشجویی، کارت‌های پرداخت، کارت های شناسایی، کارت هایی برای حمل و نقل و رویدادها، کارت‌های ملی و غیره داشته باشید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. خرید بهترین پرینتر کارت شناسایی بر اساس نیازهای شما می‌تواند به بهبود امنیت شرکت شما به طرق مختلف کمک کند. به عنوان مثال، آن‌ها می‌توانند برای محدود کردن دسترسی نیروی انسانی به بخش های مختلف و یا صدور مجوزهایی تنها برای تعداد خاصی از افراد استفاده شوند.

مزایا خرید پرینتر کارت

مزایای استفاده از کارت پرینتر شخصی چیست؟

 مانی کارت انواع مختلفی از پرینترهای صدور کارت شناسایی را ارائه می‌دهد. این پرینتر ها با همه برنامه‌ها سازگار هستند و هر کدام با ویژگی های چاپ خود بهترین تطبیق را با نیازهای شما دارند. با توجه به درخواست خود می توانید پرینتر مورد نظرتان را از نظر کیفیت چاپ، گزینه چاپ دوطرفه، ماندگاری کارت، چاپ امنیتی و … انتخاب کنید. برخی از مزایا که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

حتما بخوانید: آیا می خواهید چاپ کارتهای pvc خود را برون سپاری کنید؟

چاپ حجم دلخواه کارت

تعداد کارتی که در طول یک دوره می خواهید صادر کنید در انتخاب پرینتر می تواند قابل اهمیت باشد، اگر تعداد زیادی کارت برای صدور و تمدید دارید پرینترهایی با توان بالا و استهلاک کم باید تهیه کنید و از پرینترهای کوچک رومیزی نمی‌توان استفاده کرد. با خرید یک پرینتر کارت می‌توانید از مزایای استفاده از پرینتر کارت مانند چاپ حجم دلخواه کارت, بهره ببرید.

 اگر انتظار می‌رود حجم بالایی از کارت‌ها را تولید کنید، ممکن است بخواهید یک پرینتر با عملکرد بالا انتخاب کنید که ظرفیت چاپ کارت بیشتری در ساعت نسبت به سایر مدل ها داشته باشد تا زمان چاپ خود را کاهش دهد. به عنوان مثال، در برند نیسکا ، پرینتر Nisca PR-C151 می‌تواند 150-180 کارت در ساعت چاپ کند، اما پرینتر Dascom DC7600 می‌تواند 210 کارت در ساعت چاپ کند که با کیفیت چاپ 600dpi و چاپ همزمان هولوگرام در دسترس است.

چاپ کارت یک یا دو طرفه

دستگاه های چاپ کارت شناسایی یک طرفه برای کارت ها هنگامی که بخش کوچکی از داده مانند اسم و مشخصات و یا عکس نیاز است روی کارت چاپ شود، مناسب هستند. ما پیشنهاد می‌کنیم از دستگاه چاپ کارت شناسایی یک طرفه Nisca PRC 151 استفاده کنید که برای این کاربرد نیز بهینه شده است.

دستگاه های چاپ کارت شناسایی دو طرفه به شما اجازه می دهند هر دو طرف کارت را همزمان چاپ کنید. وقتی نیاز به چاپ داده های زیادی در کارت دارید، ما پیشنهاد می‌کنیم از دستگاه چاپ کارت شناسایی دو طرفه Fargo HDP6600 استفاده کنید که برای این منظور ایده آل است. یکی از مزایایی که پرینتر کارت به شما می‌دهد امکان چاپ بر روی دو روی کارت به صورت همزمان است. شما با خرید یک پرینتر کارت می‌توانید از این مزایای پرینتر کارت بهره ببرید.

چاپ دو طرفه از مزایای چاپ کارت دو طرفه

 کیفیت چاپ کارت را بالا ببرید.

 دستگاه های صدور کارت شناسایی می‌توانند برای شما کارت هایی را با حداقل کیفیت 300 نقطه در اینچ و حداکثر کیفیت 600 نقطه در اینچ در 1200 نقطه در اینچ را ایجاد کنند. چاپگر های کارت با اضافه کردن ماژول های اختیاری، امکان لمینت کارت را فراهم می‌کنند که برای امنیت و دوام کارت لازم است. کیفیت چاپ کارت بسیار مهم است, شما با چاپ کارت با کیفیت بالا, کسب و کار خود را حرفه ای تر جلوه خواهید داد.

 امکان رمزگذاری کارت ها

برای دستگاه های صدور کارت ماژول های کدگذاری مختلفی در دسترس است که جهت رمزگذاری انواع کارت های تراشه دار هوشمند استفاده می‌شوند. دستگاه های فارگو و نیسکا امکانات زیر را برای رمزگذاری کارت های هوشمند ارائه می‌دهند:

  • رمزگذار مغناطیسی ISO
  • رمزگذار کارت های اسمارت تماسی
  • رمزگذاری کارت های rfid بدون تماس

با رمزگذاری کارت های خود می‌توانید از مزایای امنیتی پرینتر کارت بهره ببرید.

بهره‌وری پرینتر

دستگاه های کارت شناسایی با کیفیت های چاپ مختلف و برای کارایی های متفاوت در دسترس هستند. پرینترهایی با وضوح چاپ بالا که امکان چاپ تعداد بالایی کارت در روز را دارند می توانند در صورت نیاز چاپ امنتی نیز داشته باشند. در واقع برای این دستگاه های موادمصرفی با جوهر امنیتی UV ارائه شده است و یا قابلیت های دیگری که در پرینترهای دیگر مشاهده نمی‌شود مانند چاپ لبه به لبه، ماندگاری بالاتر تصاویر چاپ شده و ….

استفاده از مزایای گارانتی کارت پرینتر

 ضمانت نامه تمامی پرینترهای کارت شناسایی که در شرکت مانی کارت به فروش می‌رسد یک 1 سال گارانتی هستند. همچنین تمامی دستگاه ها دارای 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشند. بنابراین برای تامین مواد مصرفی و یا قطعات دستگاه ها جای نگرانی نیست.

گارانتی یکساله از مزایای خرید پرینتر کارت

خدمات پس از فروش

ما در مانی کارت انواع خدمات پس از فروش را به خریداران پرینتر های کارت خود ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید برای دریافت راهنمایی برای نصب و راه اندازی پرینتر با ما تماس بگیرید. همچنین در صورتی که با پرینتر کارت خود به مشکل بخورید ما در کنار شما هستیم.

امنیت بیشتر

پرینترهای کارت شناسایی به سازمان‌ها کمک می‌کنند امنیت را با ساخت کارت‌های شناسایی حاوی ویژگی‌هایی مانند بارکد، نوارهای مغناطیسی و تراشه‌های هوشمند افزایش دهند. این کارت ها می‌توانند برای کنترل ورود، حضور و غیاب و دیگر برنامه‌های مربوط به امنیت استفاده شوند.

شما با خرید پرینتر های کارت میتوانید کارت هایی را با امنیت بالاتر چاپ کنید. زمانی که شما با پرینتر کارت خود چاپ می‌کنید نسبت به زمانی که این کار را برون سپاری می‌کنید, امنیت بالا‌تر است چون امکان جعل یا گرفتن کپی اضافه از کارت وجود ندارد.

سفارشی‌سازی کارت ها

یک از مزایای مهم پرینتر کارت امکان شخصی سازی کارت توسط شما است. پرینترهای کارت شناسایی به سازمان‌ها امکان سفارشی‌سازی کارت‌های شناسایی با لوگوی خود، برندینگ و سایر اطلاعات مربوطه را می‌دهد، که به آن‌ها اجازه چاپ کارت های حرفه‌ای‌تر و راحت‌ تر را می‌دهد. حتی شما بعد از چاپ کارت ها هم میتوانید به کارت ها بارکد, اطلاعات و … اضافه کنید.

صرفه‌جویی در هزینه

 پرینترهای کارت شناسایی به سازمان‌ها کمک می‌کنند هزینه‌ها را با کاهش نیاز به سرویس‌های پرینت کارت شناسایی خارجی کاهش دهند. با داشتن پرینتر کارت شناسایی، سازمان‌ها می‌توانند کارت‌های شناسایی را درون سازمان چاپ کنند و هزینه سفارش از فروشنده‌ی شخص سوم را کاهش دهند.

راحتی بیشتر

پرینترهای کارت شناسایی به سازمان‌ها این امکان را می‌دهند که به راحتی کارت‌های شناسایی را به صورت تقاضا چاپ کنند و نیازی به انتظار سفارش‌ها برای برآورده شدن توسط یک فروشنده‌ی شخص سوم نداشته باشند. هر زمان که اراده کنند میتوانند کارت را چاپ کنند. چاپگرهای کارت شناسایی با سادگی و کارایی خود هم برای کارگران و هم برای مشاغل مفید هستند.

سازمان ها ممکن است به سرعت کارت شناسایی را به کارگران، پیمانکاران یا بازدیدکنندگان جدید با راه حل چاپ کارت شناسایی داخلی بدهند. در نتیجه دیگر نیازی به برون سپاری عملیات چاپ نیست و در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. علاوه بر این، کارت‌های جایگزین را می‌توان بلافاصله در مواقع گم شدن یا آسیب‌دیدگی کارت‌ها تولید کرد و تاخیر در عملیات روزمره را به حداقل رساند.

چند منظورگی

 پرینترهای کارت شناسایی می‌توانند برای چاپ انواع کارت‌های شناسایی از جمله کارت شناسایی کارمندان، کارتهای ورود بازدیدکنندگان، کارتهای عضویت و غیره استفاده شوند. یعنی شما میتوانید یک کارت جدید را به سرعت طراحی و چاپ کنید و نیاز به انتظار برای چاپ نمونه های اولیه ندارید.

امکان کار با سیستم عامل های مختلف

با یک پرینتر کارت شخصی شما می‌توانید با توجه به پرینتر کارتی که دارید با سیستم عامل های لینوکس, ویندوز, ویندوز سرور و مک کار چاپ کارت های خود را انجام بدهید و محدودیتی نداشته باشید.

سیستم عامل پرینتر کارت

ادغام

بسیاری از سیستم های چاپگر کارت شناسایی دارای نرم افزاری هستند که امکان یکپارچه سازی یکپارچه با پایگاه های داده و سیستم های موجود را فراهم می کند و فرآیند صدور کارت را ساده می کند. قابلیت‌های یکپارچه‌سازی، سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا گردش‌های کاری را خودکار کنند، داده‌های دارنده کارت را به طور موثر مدیریت کنند و سوابق دقیق را حفظ کنند.

مقیاس پذیری

سیستم های چاپگر کارت شناسایی مقیاس پذیر هستند، به این معنی که می توانند با نیازهای در حال تغییر و رشد یک سازمان سازگار شوند. چه یک سازمان کوچک، متوسط یا بزرگ باشد، این سیستم‌ها می‌توانند برای سازگاری با نوسانات در حجم چاپ کارت و الزامات، مقیاس آنها را افزایش یا کاهش دهند.

تحویل سریع کارت

یکی دیگر از مزایای پرینتر کارت تحویل سریع کارت است. شما می‌توانید با پرینتر کارت در همان لحظه و مکان کارت مشتری را چاپ کنید و به او تحویل بدهید. با این کار در وقت خودتان و مشتریانتان صرفه جویی خواهید کرد. اگر بخواهید کار چاپ کارت برا برون سپاری کنید, تحویل هر کارت چند روز زمان می‌برد و امکان تحویل کارت به مشتری در همان لحظه وجود ندارد.

هر ثانیه در سناریوهای بحرانی اهمیت دارد. یک روش فوری و قابل اعتماد برای شناسایی افراد و تأیید نقش یا مجوز آنها توسط کارت های شناسایی چاپ شده در محل ارائه می‌شود. این کار عملیات واکنش اضطراری را تسریع می‌کند، به مقامات کمک می‌کند شرایط اضطراری را بهتر مدیریت کنند و ایمنی همه را تضمین می‌کند.

چاپ در محل از مزایای پرینتر کارت

تفاوت پرینتر کارت شناسایی با دیگر پرینترهای معمولی چیست؟

پرینترهای کارت شناسایی به شکلی مشابه با پرینترهای عادی عمل می‌کنند که تصاویر و / یا متن را بر روی یک محیط فیزیکی منتقل می کنند. به جای استفاده از کاغذ، یک پرینتر کارت شناسایی برای چاپ روی پلاستیک سخت کارت های شناسایی طراحی شده است. مانند بارگذاری کاغذ خام در یک پرینتر معمولی، کارت های شناسایی خام نیز درون پرینتر کارت شناسایی قرار می‌گیرند. مکانیسم هایی که توسط این دو ابزار استفاده می‌شود به طرز چشمگیری شبیه به هم هستند، اما روش هایی که در انتقال جوهر به محیط های مربوطه این دو ابزار استفاده می شوند، متفاوت است.

ابتدا، جوهر پرینتر عادی نمی‌تواند به راحتی روی یک کارت پلاستیک سخت چاپ شود. جوهر روی آن نمی‌ماند و تنها باعث تراوش جوهر می‌شود. در این بخش، هر دو جوهر و روش ها متفاوت هستند، از آنجا که پرینتر کارت شناسایی از تکنولوژی مستقیم به کارت و غیرمستقیم استفاده می‌کند. در حالی که تکنولوژی مستقیم به کارت شبیه به روش عملکرد یک پرینتر سنتی است، اما جوهر استفاده شده قادر است تا به اندازه کافی با پلاستیک اتصال برقرار کند و تصاویر و حروف خشک و واضحی را تولید کند.

تکنولوژی انتقال معکوس برتری بیشتری را دارد و معمولاً منجر به کارت های شناسایی با دوام تری می شود. علت آن این است که ابتدا تصویر روی یک فیلم شفاف چاپ می‌شود و سپس بر روی کارت قرار می‌گیرد، این لایه اضافی حفاظت را اضافه می‌کند. علاوه بر این، این باعث تولید تصاویر واضح تر می‌شود.

پرینتر کارت شخصی از کجا تهیه کنید؟

مزایای پرینتر کارت برای کسانی که قصد خرید ان را دارند بسیار زیاد است. یک پرینتر کارت میتواند در زمینه چاپ کارت شخصی ساز و حرفه ای کمک زیادی به شما بکند. همچنین در وقت و هزینه شما صرفه جویی می‌کنند. از بهره‌وری و امنیت بیشتری که این پرینتر کارت برای شما ایجاد می‌کند نیز نمی‌توان گذشت. ما در مانی کارت انواع پرینتر های کارت pvc را برای شما موجود داریم و با توجه به نیاز کسب و کار شما, بهترین پرینتر مناسب را به شما معرفی می‌کنیم. برای دریافت مشاوره رایگان خرید پرینتر کارت با ما به شماره 0218842854 تماس بگیرید.

سوالات متداول

ایا خرید پرینتر کارت هزینه ها را کاهش می‌دهد؟

همانطور که گفتیم یکی از مزایا خرید پرینتر کارت کاهش هزینه ها است. با چاپ کارت شخصی شما نیاز به پرداخت هزینه بالا برای هر کارت نیستید, هزینه ها کاهش می‌یابد.

در چه صورت برون سپاری کارت برای ما بهتر است؟

در صورتی که مزایای پرینتر کارت مورد نیاز شما نباشد. مثلا در صورتی که نیاز به چاپ تعدادی کارت محدود دارید و پیوسته چاپ کارت انجام نمی‌دهید. مثال: چاپ کارت برای 100 کارمند فقط برای یکبار

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up