مقایسه پرینتر فارگو یک طرفه و دو طرفه

شاید برای شما هم سوال شده باشد که چه پرینتری برای کار شما مناسب تر است؟ از پرینتر فارگو یک طرفه استفاده کنیم یا دو طرفه؟ کدام پرینتر برای شما اقتصادی تر و کاربردی تر است؟ در ادامه مطلب به این سوال ها پاسخ خواهیم داد.

تعریف فارگو یک طرفه و دو طرفه:

پرینتر یک طرفه پرینتری است که با استفاده از آن میتوان فقط در یک طرف کارت چاپ را انجام داد (البته این چاپگر ها به صورت دستی امکان چاپ دو رو را دارند) . همجنین یک پرینتر دو طرفه پرینتری است که با استفاده از آن میتوان در هر دو طرف کارت، فرایند چاپ را انجام داد.

چاپگر یک طرفه فارگو :

در این نوع پرینتر کارت های شناسایی یک رو چاپ می‌شوند . برای افرادی مناسب است که اطلاعات ان ها در یک روی کارت چاپ می‌شود و نیازی به روی دوم کارت ندارند (اطلاعات کارت شناسایی محدود است). با داشتن این پرینتر به راحتی کارت های یک رو را میتوانید چاپ کنید. لازم است دقت کنید این چاپگر ها امکان چاپ دورو را ندارند زیرا این کار به چاپگر اسیب میزند وهزینه تعمیر چاپگر بالاست. اگر قصد شما تولید تعداد بالایی کارت دورو است حتما چاپگر دو طرفه فارگو را تهیه کنید.

شاید فکر کنید چرا پرینتر دو طرفه فارگو را تهیه کنیم درحالی که یک طرفه ان را داریم و میتوانیم به صورت دستی از ان دو طرفه استفاده کنیم.ایا این فکر به ذهنتان خطور نکرده است؟ اما این فکر غلط است زیرا با تماس دست شما به کارت بعد ار چاپ یک رو و گرد غبار موجود در اطراف دستگاه , کارت آلوده میشود. این الودگی به دستگاه اسیب زده و پیکسل هایش را از بین میبرد و عمر دستگاه کوتاه ترمیشود. استفاده دو طرفه از دستگاه یک طرفه توصیه نمیشود.

چاپگر دو طرفه فارگو :

در این نوع پرینتر کارت های شناسایی دو رو چاپ می‌شوند. برای افرادی مناسب است که اطلاعات ان ها در یک روی کارت چاپ نمی‌شود و نیاز به فضای بیشتری برای بقیه اطلاعات دارند (اطلاعات کارت شناسایی کامل است). با داشتن این پرینتر به راحتی کارت های دو رو را میتوانید چاپ کنید. طرف اصلی کارت اطلاعات مهم تر را وارد کنید و در طرف دوم اطلاعاتی که اهمیت کمتری دارند را بگذارید.

پرینتر یک طرفه فارگو بهتر است یا دو طرفه ؟

  •  

در حال حاظر 2 نوع پرینتر فارگو در بازار وجود دارد که با توجه به نیاز خود باید اقدام به خریداری فرمایید: پرینتر‌های یک طرفه فارگو با ماژول ارتفا به دو طرفه و پرینتر‌های دوطرفه فارگو

 

ایا بیشتر به پرینتری که یک طرفه کار کند نیاز دارید؟

دراین صورت پیشنهاد ما این است پرینترهای یک طرفه فارگو را تهیه کنید. این پرینتر به خوبی به نیاز شما پاسخ می‌دهد. شما میتوانید در ابتدای کاراین پرینتر را تهیه کنید چون از لحاظ قیمتی به صرفه تر است. سپس با مرور زمان اگر سفارش های دو رو شما زیاد شد, بیشتر هزینه کنید و ماژول ارتقا به دو رو را بخرید. با خرید این ماژول که امکان تهیه جداگانه ان وجود دارد, می‌توانید به راحتی یک پرینتر دوطرفه داشته باشد.

مدل های پرینتر پیشنهادی یک طرفه فارگو:

  • مدل فارگو fargo hdp5000 : این مدل پرینتر فارگو یک طرفه است ولی قابلیت ارتفا به دو طرفه را دارد. این مدل با امکاناتی که دارد همه نیاز های شما را برطرف میکند. شما میتوانید این مدل را از سایت ما با بهترین قیمت و کیفیت خرید کنید.
فارگو ۵۰۰۰
  • مدل فارگو ۶۶۰۰: این مدل هم همانند مدل قبلی برای استفاده یک طرفه مناسب است و نیاز شما را پوشش میدهد. علاوه بر این این پرینتر امکان ارتقا به پرینتر دوطرفه با ماژول را دارد. مدل فارگو6600 در سایت ما موجود است.
پرینتر فارگو ۶۶۰۰
  • پرینتر فارگو ۸۵۰۰: این پرینتر هم برای استفاده یک طرفه پیشنهاد می‌شود وبه خوبی همه احتیاجات شما را براورده میکند. همانند مدل های قبلی این مدل هم امکان ارتقا دارد. دقت کنید با توجه به قیمت مدل ها مدل اول یعنی مدل فارگو 5000 اقتصادی تراست.
فارگو ۸۵۰۰

ایا به پرینتری دو طرفه نیاز دارید؟

  • فارگو ۵۰۰۰: این پرینتر همان مدل یک طرفه هست که ماژول ارتفا دهنده به ان اضافه شده است. این پرینتر با قابلیت چاپ دو روی کارت همزمان کاملا نیاز شما را برطرف میکند. با استفاده از این پرینتر میتوانید چاپ بر روی انواع کارت های پی وی سی را به راحتی انجام دهید. فارگو 5000 دورو سرعت چاپ تمام رنگی 78 عدد کارت در ساعت را دارد.
فارگو ۵۰۰۰
  • پرینترهای فارگو DTC: این پرینتر دو طرفه است. پرینتر فارگو مدل DTC از ویژگی های امنیتی جدید مانند رمزگذار کارت هوشمند برای رمزگذاری داده های سازمانی یا پرسنلی بهره می برد. بنابراین فقط اپراتورهای تأیید شده می توانند کارت های امنیتی را چاپ و رمز گذاری کنند. اگر کار شما نیاز به رمزگذاری دارد به این پرینتر فکر کنید.
شاخص-فارگو-dtc
  • فارگو 600 دورو:این مدل فارگو 6600 است که ماژول دارد. ماژول ارتقا دهنده باعث چاپ دو رو است. از طریق این پرینتر به راحتی میتوانند دوطرفه چاپ کنید. این پرینتر قابلیت چاپ رنگی و تک رنگ ، چاپ دو روی کارت همزمان را دارد.
پرینتر فارگو ۶۶۰۰ HDP دورو

کدام پرینتر فارگو برای من بهتر است؟

اگر مطالب بالا رو مطالعه کرده باشید متوجه میشوید که این موضوع به نیاز شما مربوط است. اگر فعلا نیازی به پرینتر دو رو ندارید, پرینتر یک طرفه فارگو کار شما را راه می‌اندازد. بعدا میتوانید با افزایش تقاضا برای کارت دورو, ماژول دو رو را تهیه کنید. این گزینه برای شما اقتصادی تر است.

اگر کار شما با پرینتر دو رو میخواهد برای کاهش هزینه ها پرینتر یک رو نخرید.اگر از پرینتر یکطرفه به صورت دوطرفه استفاده کنید, دستگاه خراب میشود. پس از همان ابتدا پرینتر دوطرفه فارگو همراه با ماژول تهیه کنید. در حال حاظر بهترین پرینتر و اقتصادی ترین مدل پرینتر فارگو یک طرفه و دو طرفه, فارگو 5000 است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up