بهترین مکان قرار گیری پرینتر کارت کجاست؟

مکان پرینتر کارت کجاست؟ به فکر محل قرار دهی دستگاه چاپ کارت شناسایی هستی؟ اگر برای اولین بار دستگاه چاپ کارت خریداری کرده اید یا می‌خواهید دستگاه کارت خود را به جایی موثرتر منتقل کنید، با خواندن متن زیر میتوانید مکان مناسب برای قرار دادن دستگاه خود را پیدا کنید.

بهترین مکان پرینتر کارت

کدام مکان برای قرار گیری پرینتر کارت مناسب تر است؟

ما توصیه میکنیم مکان پرینتر کارت شناسایی خود را در منطقه پذیرش یا در داخل یک بخش مدیریت تجهیزات / منابع انسانی قرار دهید. قرار دهی دستگاه چاپ کارت شناسایی شما در پذیرش، کارایی بیشتری برای شما دارد. قرار دهی یک دستگاه چاپ کارت شناسایی در محل پذیرش به شما امکان میدهد که بلافاصله کارت شناسایی برای بازدیدکنندگان، پیمانکاران و افراد جدید صادر و چاپ کنید. این کار بر کارایی و زمان صرفه جویی دارد. علاوه بر این، اگر کارت های خود را با نرم افزار طراحی میکنید، میتوانید بلافاصله با استفاده تلفن همراه خود،از افراد عکس بگیرید و چند ثانیه بعد کارت های خود را چاپ کنید، به این ترتیب بازدیدکنندگان، پیمانکاران و افراد جدید میتوانند کارت های خود را در عرض چند ثانیه در دست داشته باشند.

قرار دهی دستگاه چاپ کارت شناسایی خود در بخش منابع انسانی محل پیشنهادی دوم برای قرار دادن دستگاه چاپ کارت شناسایی است. در برخی شرکت ها بخش منابع انسانی برای کارمندان کارت شناسایی صادر میکنند. این همچنین یک گزینه ایده‌آل برای شرکت‌هایی است که محل پذیرش ندارند. بدون توجه به محلی که تصمیم میگیرید دستگاه چاپ کارت شناسایی خود را قرار دهید، باید مطمئن شوید که محیط زیاد گرم یا سرد نباشد. چاپگرهای کارت شناسایی ممکن است گرانبها باشند و حفظ دستگاه خود در یک محیط مناسب به عمر چاپگر کمک خواهد کرد.

راه‌هایی برای نگهداری خلاقانه پرینتر در خانه یا دفتر

استفاده از کاور پرینتر

یکی از مناسب ترین راه حل ها استفاده از کاور برای پرینتر می‌باشد. زمانی که می‌خواهید از پرینتر استفاده کنید کاور را از روی آن بردارید تا هواکش و فن های پرینتر بتوانند دستگاه را به خوبی خنک کنند. همچنین زمانی که نمی‌خواهید از آن استفاده کنید پرینتر را خاموش کرده و کاور را روی آن قرار دهید تا از نفوذ گرد و خاک به داخل پرینتر چاپ شناسایی جلوگیری کنید. دستگاه های صدور کارت به گرد و خاک بسیار حساس هستند و روی عملکرد آنها در چاپ و استهلاک دستگاه در طولانی مدت تاثیر مستقیم دارند.

در هر نوع محل کار، ارائه راهکارهایی برای بهبود بهره‌وری دفتر کار، جزئی مهمی از کارآمدی کلی شرکت است. هنگام صحبت درباره بهره‌وری دفتر کار، می‌توانید با ارزیابی تنظیمات و مکان قرارگیری پرینترهای دفتر، به بهبود بهره‌وری دفترتان کمک کنید. این ممکن است ساده و غیرمهم به نظر برسد، ولی قرار دهی پرینترهای دفترتان به‌صورت استراتژیک در محل کار، توانایی بهبود بهره‌وری و کارآمدی برای همه اعضا در شرکت را دارد.

با وجود تعداد زیادی دستگاه در سراسر دفتر، استفاده، مدیریت و نگهداری آنها چالش واقعی محسوب می‌شد. خوشبختانه، فناوری بی‌سیم و قابلیت‌های شبکه‌ باعث می‌شود استفاده از پرینتر دفتر به طرز قابل توجهی راحت‌تر از قبل باشد. همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم، اگر می‌خواهید بهره‌وری را بالا ببرید، مکان و تنظیمات پرینترهای دفترتان اهمیت دارد. در داشتن ابزارهای مناسب و دانستن روش استفاده بهینه از آنها در کار موفقیت شما در محل کار امری حیاتی است.

مکان پرینتر کارت

کسب و کار شما از بخش‌ها و پرسنلی تشکیل شده است که به انواع وظایف تخصصی مشغول هستند. نخستین چیزی که باید در نظر گرفته شود، در هنگام تصمیم‌گیری برای نصب چاپگرهای خود، قسمت‌هایی است که نیاز بیشتری به چاپ در روزانه دارند. به عنوان مثال، کارمندانی که در بخش صدور کار می‌کنند، طبیعی است که نیاز منظمی به استفاده از چاپگرها داشته باشند. در مقابل، افرادی که در بخش های دیگر کار می‌کنند، نیاز متداولی به چاپگرها ندارند. با توجه به این مسئله، مهم است چاپگرها را در مکانی تقسیمی قرار دهید که چاپگرها را به عنوان بخشی اساسی از کار روزانه خود استفاده می‌کنند.

قرار دادن پرینتر کارت خود در مکان‌ های نادرست می‌تواند به طرح کار و کیفیت آن ضربه بزند. یک عنصر دیگر برای در نظر گرفتن استفاده از چاپگرهای بی‌سیم است. سیم‌ها و کابل‌ها به تدریج کنار گذاشته میشوند می‌شوند، زیرا فناوری بی‌سیم در حال پیشروی است و راحتی را برای کاربران فراهم می‌کند. استفاده از چاپگرهای قابل اتصال به Wi-Fi به کارمندان شما امکان می‌دهد تا از یک روش ساده از پرینتر های شناسایی استفاده کنند.

فضای اختصاصی

یکی از ایده‌های محبوب، ایجاد یک ایستگاه چاپ اختصاصی است. این می‌تواند به سادگی یک میز کوچک یا یک میزکار ویژه برای پرینتر شما باشد. داشتن یک مکان مشخص، به نظم و سهولت یافتن پرینتر شما کمک خواهد کرد. همچنین، باعث افزایش سرعت چاپ اسناد می‌شود، زیرا همه چیزی که نیاز دارید در یک مکان قرار دارد.

در یک کمد

ایده دیگر برای ذخیره کردن پرینتر شما، نگهداشتن آن در یک کمد هنگامی که در حال استفاده نیست می‌باشد. این یک راه حل عالی است جهت محافظت از پرینتر خود در برابر گرد و غبار و خاک و همچنین به دور نگه داشتن پرینتر از چشم دیگران .

کتابخانه

می‌توانید کتابخانه را به عنوان مکان قرارگیری پرینتر کارت خود انتخاب کنید. این به ویژه برای کسانی که پرینتر بی‌سیم دارند، یک راه حل ذخیره‌سازی پرینتر بسیار مفید است.

طرز نگهداری از پرینتر کارت

وقتی یک دستگاه چاپ کارت شناسایی تهیه می‌کنید، شما نه تنها درجه ایمنی کارمندان خود را افزایش می‌دهید، بلکه سطح ایمنی اماکن سازمان خود را نیز حفظ می‌کنید. با پیروی از پیشنهادات ساده جهت نگهداری دستگاه چاپ کارت، ماندگاری و بهره وری پرینتر چاپ کارت شناسایی سازمان خود را حفظ کنید:

اگر تمیز کردن معمول چاپگر را انجام ندهید، نه تنها می توانید ضمانت چاپگر خود را باطل کنید، بلکه گرد و غبار و سایر زباله های ریز در واقع می‌توانند به هد چاپ آسیب برسانند و باعث تعمیرات پرهزینه شوندف پس پرینتر خود را در ماتن هایی به دور از گرد و خاک ماندد پشت پنجره یا… قرار دهید.

 استفاده منظم از کیت تمیز کردن، تعمیر و نگهداری چاپگر را آسان می‌کند! کیت های تمیز کردن روشی ارزان برای کمک به کارکرد روان چاپگر شما و جلوگیری از جایگزینی هدهای چاپگر گران قیمت هستند.

اگر از کارت‌های باکیفیت در زمان چاپ استفاده می‌کنید، نیاز به چاپ مجدد را کاهش می‌دهید و دو نکته ی مورد اهمیت:

  • کارت های شناسایی را در بسته بندی اصلی نگهداری کنید تا آنها را تمیز و عاری از گرد و غبار موجود در هوا نگه دارید.
  • هنگام لمس کارت‌ها، فقط لبه‌ها را لمس کنید (به‌جای سطوح بالا یا پایین) تا اثر انگشت روی کارتها باقی نماند.

حتما بخوانید: نگهداری و سرویس پرینتر چاپ کارت پی وی سی چگونه انجام می‌شود؟

ایا باید پرینتر کارت شخصی تهیه کنیم؟

پرینترهای کارت PVC به ابزارهای ضروری برای بسیاری از شرکت ها تبدیل شده اند که ترکیبی از امنیت، راحتی و فرصت ها برای برندینگ را ارائه می‌دهند. متن زیر به 6 دلیل برای سرمایه گذاری در یک پرینتر کارت PVC می‌پردازد که می تواند یک دارایی استراتژیک برای کسب و کار شما باشد.

1. پرینترهای کارت PVC امنیت و حفظ حریم خصوصی را بهبود می‌بخشند

سفارشی سازی ویژگی های امنیتی

یکی از مزایای اصلی داشتن یک پرینتر کارت PVC در داخل سازمان، قابلیت سفارشی سازی ویژگی های امنیتی است. شما می توانید عناصر منحصر به فردی مانند هولوگرام، ریزنوشته، یا واتر مارک روی کارتها ایجاد کنید که خطر جعل را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد و امنیت کارت های شما را افزایش می‌دهد.

2. اقتصادی بودن پرینترهای کارت PVC

مزایای مالی بلند مدت

خرید  یک پرینتر کارت PVC ممکن است در ابتدا هزینه داشته باشد، اما درطولانی مدت اقتصادی است. با حذف نیاز به خدمات چاپ خارجی یا برون سپاری آنها، کسب و کار شما در هزینه ها صرفه جویی می‌کند، به ویژه با افزایش تقاضا برای کارت های شناسایی و کارت های کنترل دسترسی.

حتما بخوانید: چگونه کارت های PVC خود را چاپ کنیم؟

3. سفارشی سازی و انعطاف پذیری

شخصی سازی بر اساس نیازهای کسب و کار خود

هر کسب و کاری نیازهای منحصر به فردی در زمینه برندینگ دارد. با داشتن یک پرینتر کارت PVC در داخل سازمان، شما انعطاف پذیری برای طراحی و چاپ کارت ها دارید که به طور کامل میتواند با نیازهای خاص شما هماهنگ شود و هرزمان نیاز بود بلافاصله برای به‌روزرسانی امکانات امنیتی یا تغییر المان‌های طرح، داشتن یک چاپگر کارت میتواند به شما کمک کند.

4. راحتی و کارآمدی چاپگرهای کارت PVC

سرعت و سهولت صدور کارت‌ها

5. ماندگاری و کنترل کیفیت کارت های چاپی پی وی سی

تضمین خروجی با کیفیت بالا

با چاپ کارت‌ها در داخل سازمان خود میتوانید از حفظ کیفیت یکنواخت تمامی کارت‌های چاپی مطمئن شوید. بنابراین اگر کارتی دارای ایراد در چاپ بود و یا کیفیت مطلوبی نداشت، بلافاصله میتوانید کارت دیگری را صادر کنید.

دوام کارت‌های PVC

کارت‌های PVC به خاطر ماندگاری خود شناخته می‌شوند. با انتخاب کارت های مرغوب  و فرایندهای چاپ با کیفیت بالا، مطمئن شوید که کارت‌های شما به خوبی می‌توانند در برابر سایش ها مقاوم باشند و تصویر آنها به مرور زمان از بین نرود.

حتما بخوانید: چاپ حکاکی لیزری روی کارت PVC چگونه است؟

6.حفظ اطلاعات کارکنان در داخل سازمان

با تهیه یک پرینتر کارت و داخلی کردن فرایند چاپ کارت کارمندان می‌توانید از دراختیار گذاشتن اطلاعات افراد خود با شرکت هایی که خدمات چاپ کارت را انجام می‌دهند جلوگیری کنید و ازین اطلاعات حیاتی سازمان خود محافظت کنید. این امر میتواند از دسترسی افراد سودجو به اطلاعات پرسنل سازمان شما جلوگیری کند.

سوالات متداول

ایا مکان قرار گیری پرینتر کارت در طول عمر پرینتر تاثیر دارد؟

بله. پرینتر کارتی که در معرض افتاب و گرد و خاک اسن زود تر خراب می‌شود. مخصوصا گرد خاک تاثی زیادی در طول عمر پرینتر دارد. سعی کنید پرینتر را در مکان تمیز بدون گرد و خاک قرار بدهید.

چرا مکان قرارگیری پرینتر کارت مهم است؟

باعث جلوگیری از ضربه به پرینتر, افزایش طول عمر پرینتر, نگهداری راحت تر پرینتر, کیفیت چاپ بالا تر و هزینه کمتر خدمات می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up