کاربرد کارت هوشمند در بیمارستان

چگونه کارت های مراقبت بهداشتی هوشمند به بیمارستان ها کمک می کنند؟

کارت بهداشتی هوشمند می تواند زمان لازم برای پذیرش را با ارائه دسترسی فوری به اطلاعات دقیق بیمار کاهش دهد.

کارت مراقبت های بهداشتی می تواند به طور قابل توجهی کاهش هزینه های اداری بیمارستان را در پی داشته باشد درحالی که باعث حفظ یا بهبود سطح فعلی کیفیت مراقبت نیز میشوند .

استفاده از کارت بهداشتی هوشمند می تواند به چندین روش به بیمارستان ها کمک کند : 

  • بهبود کیفیت مراقبت
  •  بهبود مدیریت مدارک پزشکی
  • افزایش کارایی اداری
  • شناسایی بیمار بهبود یافته است.
  • افزایش حریم خصوصی، امنیت و محرمانه بودن

در تایید هویت یک بیمار در حال درمان , کارت های هوشمند می توانند شناسه های بسیار قابل اعتماد و مطمئنی باشند. این کارت ها می توانند به طور ایمن مدارک مختلف هویت ها (مانند پین، عکس یا بیومتریک) را روی کارت ذخیره کنند و باعث می شوند که مدارک و اسناد همه یک جا و به صورت امن ذخیره شوند. یک کارت هوشمند همچنین می تواند از امضاهای دیجیتال پشتیبانی کند که می توان اطمینان حاصل کرد که اطلاعات اصلاح نشده است. بنابراین کارت های هوشمند می تواند مانع مهمی برای سرقت هویت و تقلب در زمینه پزشکی باشد .

کارت بهداشت

 افزایش سرعت اداری و مدیریت زمان و ارائه منابع لازم برای پذیرش یک بیمار، جزو اندازه گیری های حیاتی و کارایی بیمارستان است. اتاق های انتظار شلوغ، مشغولیت کارکنان و رونوشت دستی از اطلاعات مهم و فرم های دست نوشته، همه فرصت هایی برای خطا ایجاد می کنند. کارت مراقبت های بهداشتی می تواند زمان لازم برای پذیرش را با ارائه دسترسی فوری به اطلاعات دقیق بیمار کاهش دهد. علاوه بر این، مجموعه ای از اطلاعات که معمولا توسط بیمار ارائه می شود، می تواند از طریق یک فرآیند پیش ثبت شده آنلاین و به یک کارت هوشمند ارسال شود. در آخر، پذیرش می تواند ساده باشد، زمانی که بیماران از کیوسک های هوشمند و بدون سرنشین استفاده می کنند و کل عنصر کار را از بین می برند. این افزایش بهره وری می تواند به کاهش هزینه ها، کاهش اشتباهات و بهبود تجربه بیمار کمک کند.

کارت های هوشمند صادر شده به عنوان شناسه های ارائه کننده خدمات بهداشتی می توانند از طریق طیف وسیعی از وسایل ارتباطی از راه دور، دسترسی به اطلاعات را ممکن سازند و به عنوان یک نتیجه، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی می توانند در زمان لازم و در جایی که به آن نیاز دارند، دسترسی پیدا کنند.

یک کارت هوشمند که قابل حمل قابل دسترسی است، می تواند اولین پاسخ دهنده به اطلاعات پزشکی حیاتی در صحنه یا در مسیر بیمارستان باشد. کارت های هوشمند، شناسایی فوری بیمار و دسترسی به پرونده پزشکی بیمار را فراهم می کند، حتی زمانی که بیمار هوشیار نیست تا بتواند اطلاعات پزشکی را به طور دقیق انتقال دهد یا زمانی که موانع زبان مانع برقراری ارتباط موثر شود , بیماران از درمان سریع تر و بهبود یافته بهره مند شوند.

https://www.securetechalliance.org :منبع

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up