چاپ کارت عضویت پی وی سی

کارت عضویت چیست؟

کارت عضویت کارتی است که برای احراز هویت افراد در مکان‌ های مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرد. مراکزی نظیر کتابخانه‌ ها و باشگاه‌های ورزشی برای ورود افراد از آن‌ها استفاده می‌ کنند. با استفاده از چاپ کارت عضویت پی وی سی, تصویر باشگاه خود را تبلیغ کنید و از دسترسی ایمن به محل و تجهیزات خود اطمینان حاصل کنید. کارت عضویت, تصویر باشگاه یا انجمن شما را منعکس می کند. مانی کارت راه حلی مقرون به صرفه است که همه چیز لازم را برای ساختن کارت های شخصی عضویت, آسان میکند.

چاپ کارت عضویت پی وی سی مسابقات ورزشی
چاپ کارت عضویت پی وی سی انجمن خوشنویسان
چاپ کارت عضویت پی وی سی انجمن نخبگان

کارت عضویت پی وی سی مانی کارت

در هنگام ثبت نام در باشگاه یا انجمن خود، تحویل کارت عضویت بیان رسمی عضویت یک فرد است. همچنین به انجمن گواهی می دهد که عضو موافقت می کند قوانین و مقرراتی را که در سازمان تنظیم شده است رعایت کند.

چاپ کارت عضویت با طراحی کارت شخصی که لوگو و رنگ های شما را یکپارچه می کند، می توانند نقش مهمی در حمایت از حس تعلق اعضای شما ایفا کنند. فرمت کارت پلاستیکی(PVC) به شما این امکان را می دهد که ارزش های سازمان خود را به صورت رنگی و با کیفیت بالا نمایش دهید. همچنین این به شما امکان می دهد به راحتی تصویر حرفه ای باشگاه یا انجمن خود را ارتقا دهید.

چرا تهیه کارت عضویت برای هر سازمانی لازم است؟

اگر نمی دانید چرا باید کارت عضویت برای کسب و کار خود تهیه کنید, مهم است که واقعاً ارزش چاپ کارت های عضویت پی وی سی را درک کنید. افزودن ارزش به شما کمک می کند این تغییر را بهتر در هیئت مدیره خود ایجاد کنید یا یک تغییر داخلی را مدیریت کنید. در اینجا لیستی از ۱۰ دلیل اهمیت کارت عضویت آورده شده است.

اطلاعات اعضا را بدست آورید

هنگامی که اعضا به برنامه شما ملحق می شوند و درخواست کارت می کنند، اطلاعات شخصی که به دست می آورید به شما امکان می دهد برنامه بهتری بسازید و در نتیجه برند خود را در نظر اعضای خود بسازید. کارت‌های فیزیکی نیاز به یک آدرس پستی دارند و این امکان را فراهم می‌کند که در آینده از طریق پیشنهادات پست مستقیم به آنها دسترسی پیدا کنید. کارت‌ها برای تحویل به آدرس ایمیل و/یا شماره تلفن نیاز دارند. این فرصتی را برای گنجاندن اعضا در کمپین های هدفمند ایجاد می کند.

چیزی که باید در نظر داشت ترجیحات ارتباطی است. مطمئن شوید که راهی برای کلیک کردن اعضا برای انصراف از ایمیل ها و پیام های متنی ارائه دهید. همانطور که اطلاعات بیشتری در مورد هزینه های اعضا به دست می آورید، تبلیغات را بر این اساس تنظیم کنید. محتوای باکیفیت اطلاعات مرتبطی را برای اعضا فراهم می‌کند که باعث افزایش ترافیک می‌شود، درک اعضا از هدف شما را افزایش می‌دهد و راهی عالی برای نشان دادن تاثیر حق عضویت‌شان به آن‌ها است.

نکته : دوباره به طراحی کارت عضویت مراجعه کنید تا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مفیدی را از اعضا و اهداکنندگان دریافت می کنید!

ردیابی داده ها

کارت های عضویت می توانند اطلاعات مربوط به سازمان شما را ردیابی کنند. هنگامی که از کارت ها برای دسترسی به امکانات یا خرید یک محصول استفاده می شود، پروفایل های اعضا به روز می شوند. درک الگوهای هزینه و تعامل اعضا اطلاعاتی را در مورد اینکه اعضای شما چه کسانی هستند و چگونه می توانید برای آنها ارزش قائل شوید ارائه می دهد.

افزایش وفاداری اعضا

هنگامی که عضویت از طریق صرفه جویی در هزینه، دسترسی زودهنگام یا سایر مزایای کاربر مزایایی را برای اعضا فراهم می کند، حفظ اعضا افزایش می یابد. با توجه به اینکه هزینه ورود به یک عضو جدید می‌تواند ۵ تا ۲۵ برابر گران‌تر از حفظ اعضایی باشد که دارید، وفاداری سود سهام را به همراه دارد. به گفته کارشناسان ، ۵۷٪ از مردم بیشتر برای برندهایی که به آنها وفادار هستند، خرج می کنند.

مدیریت رویداد

هنگامی که اعضا از کارت ها برای کاهش قیمت یا شناسایی خود در یک جلسه محلی استفاده می کنند، پیگیری و مدیریت فروش آسان تر می شود.

ایجاد حس تعلق

کارت های عضویت حس اجتماع را ارائه می دهند. تعلق به یک جامعه و ارتباط با دیگران دارای مزایای روانی مانند افزایش شادی، سلامتی و انگیزه عمومی است. کارت یک یادآوری دائمی برای اعضای جامعه ای است که در آن تعلق دارند.

در بالای ذهن بمانید

«خارج از دید، دور از ذهن؛» کارت های عضویت به اعضا یادآوری می کنند که آنها بخشی از سازمان شما هستند و مشارکت را تشویق می کنند. کارت‌های فیزیکی می‌توانند به‌عنوان پیام‌هایی برای پیوستن به رویدادهای شما، مراجعه به فروشگاه شما (یا حتی پرداخت هزینه‌های آن‌ها!) باشند.

حس انحصار را ارائه دهید

کارت ها به تنهایی حس اهمیت را به اعضا می دهند. فراهم کردن دسترسی به مزایایی که برای غیر دارندگان کارت در دسترس نیست باعث می‌شود اعضا احساس خاص‌تری داشته باشند.

پیشنهاد ما:

وضعیت عضویت را رزرو کنید تا حس انحصاری بودن را برای کسانی که به نقاط عطف اهدای خاصی رسیده اند، ارائه دهید. به عنوان مثال، اگر عضوی بیش از یک سال است که به عضویت کانون شما  در آمده است ، ممکن است سطح عضویت یا هدیه خاصی را به او ارائه دهید. اگر شخصی بیش از مبلغ خاصی در محل کار شما خرج کند، ممکن است یک کارت هدیه به رستوران مورد علاقه خود به عنوان تشکر دریافت کند.

معیارهای سطح را به روشی واضح ایجاد و به اشتراک بگذارید، جایی که سطوح کمک مالی بالاتر دسترسی بیشتر، هدایای انحصاری و سایر هدیه‌ها را بسته به سطوح اهدا فراهم می‌کند. از اعضا بخواهید برای کسب حق مزایای اضافی با یکدیگر رقابت کنند. پس از به دست آوردن وضعیت عضو، تخفیف یا کالای رایگان برای ایجاد تعامل ارائه دهید.

دسترسی به مزایا/امتیازات شخص ثالث

شراکت با سایر سازمان ها به شما این امکان را می دهد که به اعضا مزایای خارجی و اغلب مکمل ارائه دهید. یک مثال عالی از این برنامه مهمان شدن به صورت افتخاری است. اعضا از اقامت در هتل امتیاز کسب می‌کنند که می‌تواند به صورت داخلی (هتل‌ها) یا خارجی (آژانس‌های اتومبیل کرایه‌ای و شرکای خرده‌فروشی اصلی) از امتیاز خود استفاده کنند. کارت های عضویت می توانند به عنوان مدرک هویت عمل کنند و اطلاعات را به طور یکپارچه به شرکا منتقل کنند.

فرصت های تبلیغاتی

کارت شما یادآور سازمان شما و ماموریت آن است. ارسال کارت به اعضا پس از ثبت نام، این فرصت را برای شما فراهم می کند که یک کیت خوشامدگویی اضافه کنید که به اعضا همه چیزهایی را که برای ارائه دارید یادآوری می کند. به‌علاوه، اگر با سازمان‌های شریک کار می‌کنید، می‌توانید برخی یا همه هزینه‌های توزیع کارت‌ها را به تعویق بیندازید. درآمد شخص ثالثی که با درج تبلیغات برای سازمان‌های شریک دریافت می‌کنید، می‌تواند هزینه‌های شما را جبران کند.

تشخیص انواع عضویت

به صراحت نوع عضویت را روی کارت ذکر کنید، مثلاً «عضویت دانشجویی» یا «عضو وابسته»، یا از طریق طرح‌های متمایز، بین سطوح مختلف تفاوت قائل شوید. بسیاری از عضویت ها سلسله مراتبی هستند و برای تشویق به صعود در رتبه ها طراحی شده اند. در این مورد، الگوهای طراحی را مطابقت دهید تا پرطرفدارترین طبقات دارای چشمگیرترین طراحی، پرداخت منحصر به فرد یا وزن سنگین تر باشند.

چه چیزی را باید در کارت عضویت خود درج کنید؟

در حالی که همه کارت‌های عضویت منحصربه‌فرد هستند و اغلب به صلاحدید سازنده است، چند ویژگی مشترک وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

چاپ کارت عضویت پی وی سی تعاونی
چاپ کارت عضویت پی وی سی صنف سینمایی
چاپ کارت عضویت پی وی سی انجمن
 • اطلاعات ارائه دهنده: نام و لوگوی سازمان خود را درج کنید
 • اطلاعات اعضا: نام، آدرس و ایمیل عضو باید با کارت مرتبط باشد
 • بسته عضویت: نوع/سطح عضویت برای برنامه های سطحی را مشخص کنید

قوانین و مقررات پاداش: شرایط و ضوابط شما احتمالاً برای خود کارت بسیار طولانی است. ارسال اظهارنامه های جداگانه با اطلاعات مزایای اعضا را در نظر بگیرید. این به جلوگیری و حل اختلافات کمک می کند!

نکته : با استفاده از یک کد QR یا بارکد برای ذخیره ایمن اطلاعات شخصی آنها به محافظت از اعضای خود کمک کنید.

مزایا چاپ کارت عضویت

 • شناسایی بصری اعضای خود با کارت های مخصوص یک کار ساده برای سازمان شما است. شما می توانید تمام اطلاعات مهم در مورد اعضای خود را برای تسهیل شناسایی در هنگام ورود به محل شما یا شرکت در یک دوره یا رویداد نمایش دهید : نام، نام خانوادگی، تاریخ ثبت نام، عکس ، فعالیت یا وضعیت انتخابی.
 • یک بارکد یا یک کد QR مرتبط با شماره عضو را می توان مستقیماً از دیتابیس شما اضافه کرد. این امر جعل کارت های عضویت شما را دشوار می کند و می توانید مطمئن باشید که فقط افراد مجاز به محل شما یا خدماتی که ارائه می دهید دسترسی دارند.
 • چاپ کارت عضویت برای انواع سازمان ها مناسب است : انجمن ها، باشگاه ها، سالن های ورزشی که دارای محل خاص خود هستند یا از امکانات عمومی استفاده می کنند.
 • میتوانید با استفاده از این کارت ها افرادی که عضو هستند, ترغیب به انجام کار های مورد نظر کنید. مثلا اگر طلا فروشی دارید, به کسانی که کارت عضویت دارند تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی برای خرید بعدی بدهید.
 • میتوانید کارت های خود را در رنگ های مختلف تولد کنید که هر رنگ جایگاه مشتری را توصیف کند. مثلا رنگ ابی برای مشتری های تازه وارد که تخفیف کمی دارند و رنگ طلایی برای مشتر های وی ای پی که قدیمی هستند. مشتری های وی ای پی از تخفیف بالاتری برخوردار باشند. در این صورت فرد را ترغیب میکنید برای دریافت تخفیف بیشتر, خرید بیشتری کند.
 • این کارت میتواند با نام و لگو شما که روی ان قرار دارد, به شناخته شدن برند شما کمک کند.
 • امکان اطلاع رسانی همه وقایع کسب و کار شما با چاپ کارت عضویت هست. اطلاع رسانی فروش ویژه, همایش ها, سمینار ها و ….

کاربرد کارت عضویت

اعضا به‌عنوان اهداکننده: برخی از سازمان‌های غیرانتفاعی، مانند سازمان اهدای خون که در ازای توانایی مشارکت در یک هدف ارزشمند (و داشتن کارتی که گروه خونی شما را نشان می دهد و  در کیف پول شما قرار دارد) عضویت را ارائه می‌کنند.

عضویت به‌عنوان مصرف‌کننده: سازمان‌هایی مانند باشگاه های ورزشی و خدمات کم‌هزینه (مانند برنامه‌های تناسب اندام و امکانات) را برای دسترسی اعضا از طریق کارت‌های عضو ارائه می‌کنند.

اعضا به عنوان مدافع: برخی موسسه های خیریه کمپین هایی را راه اندازی میکنند که به گیرندگان این فرصت را می دهد تا برای کمک به دنبال کردن اهداف جمعی کمک مالی کنند (با یک کارت عضو مربوطه برای نگهداری در کیف پول خود)

چرا کارت عضویت پی وی سی؟

چه یک باشگاه ورزشی، یک گروه فعالیت یا یک باشگاه اعضای انحصاری را اداره کنید، کارت های عضویت شما چیزهای زیادی در مورد سازمان شما می گوید. به همین دلیل است که مانی کارت همه کارت‌ های عضویت خود را با رنگ پر جنب و جوش بر روی کارت‌های مات محکم یا پلاستیکی به سبک کارت اعتباری چاپ می‌ کند. کارت‌ های ما که با دقت طراحی و شخصی‌سازی شده‌اند، فقط هویت اعضای شما را تأیید نمی‌ کنند، بلکه ارزش خود را به شما به‌عنوان یک سازمان نشان می‌ دهند. همه کارت‌های عضویت ما به‌ خوبی داخل کیف پول یا کیف می‌شوند و می‌توانند جزئیات عضویت را همراه با نام تجاری و تصاویر شما در خود جای دهند. کارت های پلاستیکی با نوار امضای اختیاری و شماره گذاری متوالی در دسترس هستند.

کارت pvc مقاومت بسیار زیادی دارد و با هر نوع آب و هوایی سازگار است همچنین به دلیل پلاستیکی بودن در برابر سایش و خم شدگی استحکام زیادی دارد، بنابراین استفاده از کارت عضویت پی وی سی با کیفیت و مقاوم می‌تواند باعث بالا بردن اعتبار مجموعه شما در ذهن مشتریان و مخاطبان گردد. همچنین نوار مغناطیسی که بر روی این کارت ها قرار میگیرد میتواند اطلاعات هر فرد (نام,شماره و …) را ذخیره کنید. این کارت ها چون از کد گذاری استفاده میکنند از امنیت بالایی برخوردارند.

مزایا استفاده از کارت عضویت پی وی سی

اگر شما به چاپ نشان شناسه برای کسب و کار یا سازمان خود فکر کرده اید و نمی توانید تصمیم بگیرید که آنها را بر روی کاغذ کارتی یا پلاستیک PVC چاپ کنید. دلایل زیادی برای چاپ کارت عضویت پی وی سی به جای کاغذ وجود دارد.

 • کارت های پی وی سی بادوام هستند و عمر بیشتری نسبت به کاغذ دارند.
 • کارت های چاپ شده روی پی وی سی ظاهر حرفه ای تری دارند. سطح صاف کارت های PVC باعث ایجاد تصاویر و متن واضح می شود.
 • کارت های پی وی سی مانند کاغذ خم و چروک نمی شوند.
 • کارت های چاپ شده عضویت روی پی وی سی به دلیل عمر طولانی کارت نیازی به چاپ مجدد ندارند. برای طول عمر بیشتر کارت، یا اگر کارت های پلاستیکی خود را لمینیت می کنید،
چاپ کارت عضویت پی وی سی کانون وکلا
چاپ کارت عضویت پی وی سی فدراسیون
چاپ کارت عضویت پی وی سی صنفی

نمونه چاپ کارت عضویت پی وی سی مانی کارت

ما در مانی کارت به صورت حرفه ای کار چاپ کارت های پی وی سی را انجام میدهیم. شما میتوانید کار طراحی و چاپ کارت پی وی سی خود را به ما بسپارید. ما کارت های شما را با بهترین طراحی برای شما چاپ میکنیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۴۴۲۸۵۴ تماس بگیرید. شما برای دیدن نمونه های بیشتر میتوانید نمونه کارت های شناسایی مانی کارت را هم مشاهده کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up