چاپ کارت تخفیف پی وی سی

در تصاویر پایین نمونه های چاپ کارت تخفیف پی وی سی توسط مانی کارت را مشاهده میکنید. چاپ کارت تخفیف بخش مهمی از استراتژی‌ های بازاریابی هر سازمانی را تشکیل می‌ دهند. هدف این کارت ایجاد مشتریان وفادار است.گاهی اوقات تنها چیزی که نیاز دارید یک ضربه آخر برای ترغیب مشتریان به خرید یک محصول است. کارت‌های تخفیف که به عنوان کارت‌ های پاداش نیز شناخته می‌شوند، می‌توانند این امر را محقق کنند.

کارت‌های تخفیف می‌توانند شامل پیشنهادات ساده برای مشتریان شما مانند بیانیه‌های «یکی بخرید یکی را رایگان دریافت کنید» یا «دریافت ۵۰ درصد تخفیف برای سفارش بعدی خود» و همچنین کارت‌های کوپن تخفیف. می‌توانید روی کارت‌های تخفیف خود برچسب قیمت بگذارید تا به مشتریان خود نشان دهید هنگام اعمال کدهای تخفیف شما چقدر پس‌انداز می‌کنند.

چاپ کارت تخفیف پی وی سی فروشگاهی
چاپ کارت تخفیف پی وی سی الکترسیتی
چاپ کارت تخفیف پی وی سی سازمانی

نمونه چاپ کارت تخفیف رستوران مانی کارت

کارت های تخفیف پی وی سی در هر سطحی کار می کنند. کسب و کارهای بزرگ می توانند با پایگاه داده مشتریان وفادار و بزرگ خود، فروش بالاتر را تشویق کنند. کسب و کارهای کوچک می توانند از آنها به عنوان کارت عضویت برای ایجاد و رشد یک بازار موجود استفاده کنند. خرده فروشی تنها صنعتی نیست که این کالای تبلیغاتی را به حداکثر می رساند. کسانی که در فضای پزشکی هستند از آنها به عنوان کارت تخفیف نسخه یا داروخانه استفاده می کنند. سایر صنایع برای پیروان وفادار خود کارت های پاداش ایجاد می کنند.

چرا به کارت های تخفیف نیاز داریم؟

کارت تخفیف کارت یا سندی است که اغلب یک کارت اعتباری PVC یا کارت کاغذی است که به دارنده آن حق تخفیف در قیمت برخی محصولات یا خدمات را می دهد. کارت‌ها ممکن است به عنوان بخشی از یک برنامه وفاداری صادر شوند که برای مشتریان فعلی تخفیف‌هایی ارائه می‌کند تا از تداوم سفارش آنها اطمینان حاصل شود. همچنین این کارت ها ممکن است به صورت رایگان ، با ارائه یک تخفیف متوسط ​​به قصد متقاعد کردن خریداران برای حمایت از فروشگاه های شرکت کننده, ارائه شوند. یا ممکن است به اعضا فروخته شوند و تخفیف‌های بزرگ‌تری ارائه دهند. برای مثال، کارت غذا در بسیاری از رستوران‌ها ۵۰٪ تخفیف ارائه می‌دهد( مثل کارت حکمت کارمندان).

کارت‌ها ممکن است توسط بازرگانان یا گروه‌هایی از بازرگانان، توسط باشگاه‌ها یا انجمن‌هایی که از طرف همه اعضا برای کسب مزایا مذاکره می‌کنند، یا توسط سازمان‌های رسمی که قیمت‌های تخفیفی را به گروه‌های واجد شرایط، مانند معلولان ارائه می‌دهند، ارائه شود.

تخفیف ها نقش مهمی در ایجاد وفاداری مشتری از طریق استراتژی های بازاریابی دارند. کسب‌وکارها می‌توانند کارت‌های تخفیف را هم به مشتریان مصرف‌کننده و هم برای مشتریان تجاری ارائه کنند و برای خریدهای آتی محصولات یا خدمات معمولی خود تخفیف‌هایی ارائه دهند. این کارت‌ها در تلاش‌های فروش هدفمند حیاتی هستند و در صورت استفاده می‌توانند احتمال بازدید مجدد از خریداران را افزایش دهند.

کارت‌های تخفیف می‌توانند رایگان باشند یا با هزینه‌ای برای هدیه‌های ممتاز همراه باشند. با معرفی کارت های تخفیف پی وی سی دیگر نیازی به ثبت دستی تخفیف های مشتریان نیست. کارت ها را می توان به صورت الکترونیکی با کارتخوان PVC و نرم افزار سازگار مدیریت کرد. گزینه های سفارشی سازی، مانند نام ها یا اعداد برجسته به رنگ طلایی یا نقره ای، برای اعضای اصلی در دسترس هستند.

چگونه کارت های پاداش پی وی سی خود را متمایز کنم؟

کارت های تخفیف آنقدر متنوع هستند که می توانند با هر محصول یا خدماتی سازگار شوند و برای طیف وسیع تری از مشتریان جذاب خواهند بود. برخی از محبوب‌ترین محصولات در ایران کارت‌های هدیه تخفیف و کارت‌های وفاداری تخفیف هستند که هر دو انگیزه‌ای برای مشتریان برای ادامه خرید با یک شرکت ایجاد می‌کنند.
کارت‌های تخفیفی را که مشتریان می‌خواهند نگه دارند، هدیه دهید. در مانی کارت، انواع کارت های تخفیف با گزینه های سفارشی سازی برای موفقیت و پیشرفت کسب و کار خود را خواهید یافت. ما با در نظر گرفتن کیفیت و استانداردهای مورد نیاز برای کمپین های بازاریابی، چاپ کارت تخفیف پی وی سی را برای مشاغل و صنایع مختلف انجام میدهیم. به طور خاص ، ما کارت‌ های پی وی سی محکم، سبک و شیک با چاپ تخفیفی ایجاد می‌کنیم که در وهله اول به هدفی که برای آن ساخته شده‌اند، کاملاً خدمت می‌ کنند.

چاپ کارت تخفیف پی وی سی کافه
چاپ کارت تخفیف پی وی سی اداری
چاپ کارت تخفیف پی وی سی مولتی کارت


بسیاری از مشتریان کارت‌های پلاستیکی را از مانی کارت ما سفارش می‌ دهند زیرا طرح‌ ها و گزینه‌های منحصربه‌ فرد آن‌ها برای سفارشی‌ سازی در دسترس است. علاوه بر این، آنها خدمات ما را به دیگران نیز توصیه می کنند زیرا محصولات ما بیشتر از مواد سازگار با محیط زیست و غیر سمی است.
شرکت مانی کارت تنها از جدید ترین ماشین‌ های چاپ و فن‌آوری‌ های طراحی برای تولید همه محصولات خود استفاده می‌ کند. این باعث می‌شود که چاپ کارت تخفیف پی وی سی ما برای کسب‌ و کارها مناسب باشد تا مشتریان خود را در درازمدت تحت تأثیر قرار دهند.

چرا کارت های تخفیف پی وی سی را انتخاب کنیم؟

کارت های تخفیف سفارشی ، روشی مقرون به صرفه برای بازاریابی محصولات و خدمات شما به مشتریان بالقوه ارائه می دهند. چاپ کارت تخفیف پی وی سی سفارشی که طراحی خلاقانه ای دارد، می‌تواند هر مشتری را جذب کند و بر آن‌ها تأثیر بگذارد تا تجارت را آغاز کند.
علاوه بر این، ردیابی کارت تخفیف pvc و شناسایی نیازهای مشتری هر از گاهی برای شرکت ها آسان تر است. از این رو می توانید ویژگی های اضافی مانند نوار مغناطیسی، بارکد یا کد QR را در کارت قرار دهید.

با پیشرفت های مداوم فناوری، جهان روز به روز بیشتر و بیشتر دیجیتالی می شود. تقریباً هر فرآیندی در حال خودکار شدن است زیرا شرکت های بیشتری از فناوری برای بهبود بهره وری کلی خود استقبال می کنند. یک پیشرفت قابل توجه در دنیای تجارت استفاده از کارت های مغناطیسی برای دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات است. این نوع کارت اطلاعات را روی یک نوار مغناطیسی کوچک که در یک قطعه PVC مستطیلی شکل تعبیه شده است رمزگذاری می کند. کارت pvc می تواند برای دسترسی به یک مکان یا خدمات خاص مورد استفاده قرار گیرد.

کارت‌های PVC یک کارت معمولی هستند و به هر نحوی، هرکسی حداقل یکی از آن‌ها را دارد. یکی از انواع رایج کارت های PVC که در بین بسیاری از مردم محبوب است، کارت اعتباری است. بنابراین، اگر یکی دارید، خود را در میان میلیون‌ها نفری که بیشتر از کارت‌های مغناطیسی استفاده می‌کنند، بشمارید. به غیر از کارت‌های اعتباری، کارت‌های PVC برای کارت‌های نقدی، گواهی هدیه، کارت‌های طرح پاداش، کارت‌های ویزیت و کارت‌های شناسایی عکس نیز استفاده می‌شوند.

چرا pvc بهتر از کارت تخفیف کاغذی است؟

کارت تخفیف پی وی سی راحت, ارزان، اندازه کوچک و نسبتاً بادوام هستند. به همین دلیل است که آنها بیشتر به کارت های سنتی ترجیح داده می شوند. قبل از اینکه به مزایای چاپ کارت تخفیف پی وی سی نگاه کنیم، شاید باید بدانیم که از چه چیزی ساخته شده اند. متداول ترین ماده برای ساخت کارت های PVC پلاستیک است.

اکثر کارت های اعتباری و کارت های شناسایی از این ماده ساخته شده اند. کارت های پی وی سی مزایای بیشتری را برای شرکت ها ارائه می دهند و به همین دلیل، هر تاجری سخت در تلاش است تا کارت های سنتی خود را به طور کامل با این کارت ها جایگزین کند. مزایای کارت های PVC به بهترین وجه بر اساس آنچه که قصد استفاده از آنها را دارید، مشخص می شود.

به عنوان مثال، اگر از آن به عنوان یک کارت ویزیت یا یک کارت اطلاعات استفاده می کنید، می خواهید تأثیر ماندگاری داشته باشید. این بدان معناست که طراحی در مرکز همه چیز خواهد بود. اگر از کارت های کلید PVC برای دسترسی از پیش تعیین شده به دفاتر یا اتاق های هتل استفاده می کنید، امنیت هدف اصلی شما خواهد بود. این به این دلیل است که با این کارت‌های کلید PVC، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فقط افراد مجاز به اتاق‌ها یا اطلاعات خاصی دسترسی دارند. برای کارت‌های عضویت یا کارت‌های شناسایی عکس، چیزی می‌خواهید که ماندگاری بیشتری داشته باشد و حتی پس از مدت‌زمان استفاده همچنان بهتر به نظر برسد.

بدون شک، کارت های PVC ماندگاری بیشتری نسبت به گزینه های کاغذی دارند که به راحتی توسط چیزهایی مانند آب آسیب می بینند. همانطور که می بینید، بسته به آنچه که از آنها استفاده می کنید، کارت های PVC طیف گسترده ای از مزایای را به شرکت ها ارائه می دهند.

مزایا کارت های پی وی سی

طراحی های زیبا

طراحی اولین چیزی است که بیشتر مردم قبل از هر چیز دیگری به آن توجه می کنند. همه می خواهند چیزی جذاب برای کسب و کار خود داشته باشند تا مشتریان بیشتری در محل خود هجوم آورند. این به ویژه در مورد کارت های اطلاعات تجاری یا شرکت صدق می کند. چاپ کارت تخفیف پی وی سی در طرح‌های مختلف بسیار ساده اما جذاب هستند.

از آنجایی که کارت‌های PVC را می‌توان با استفاده از رنگ‌های مختلف چاپ کرد، ساختن چیزی که بر اساس ایده‌های تجاری شما سفارشی شده است، آسان‌تر است. به عنوان مثال، می توانید لوگوی شرکت خود را با چند نوشته زیبا روی کارت حک کنید که شرح مختصری از آنچه کسب و کار شما مستلزم آن است ارائه می دهد. چاپ رنگ‌ها روی کارت‌های PVC معمولاً غنی و با جزئیات است، بنابراین مطمئن شوید که چیزی منحصر به فرد تهیه کنید که کسب و کار شما را متمایز کند.

طیف گسترده ای از استفاده

کارت های PVC برای مصارف مختلف طراحی شده اند. از آنجایی که آنها بادوام هستند و می توانند بر اساس نیازها و ایده های مختلف تجاری سفارشی شوند، می توانند به طرق مختلف مفید باشند. کارت‌های PVC به راحتی با ماشین‌ها تعامل دارند و به همین دلیل بهترین کارت‌های دسترسی را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، کارت های PVC برای استفاده و نگهداری آسان هستند. اکثر آنها در برابر آب مقاوم هستند و به سختی شکسته می شوند و بنابراین برای تمام فصول مناسب هستند.

پلاستیک می تواند دوستدار محیط زیست باشد

بیشتر کارت های PVC به گونه ای ساخته می شوند که می توان آنها را بازیافت کرد. به این ترتیب، ما نیازی به نگرانی در مورد تخریب محیط زیست نداریم. برخی از کارت های پی وی سی نیز می توانند پس از تماس با خاک برای مدتی تخریب شوند. اکثر کسب و کارها برای کاهش آلودگی به این کارت های پی وی سی بازیافتی سازگار با محیط زیست روی می آورند. اگر یک استارت‌آپ راه‌اندازی می‌کنید یا به‌دنبال رشد کسب‌وکارتان هستید، می‌توانید این کارت‌های ویزیت PVC را برای بازاریابی کسب‌وکارتان تهیه کنید. این کارت‌ها هم مؤثر و هم سازگار با محیط زیست هستند.

برآورده کردن انتظارات مشتری

با فناوری جدید Near Field Communication (NFC)، مشتریان اکنون می توانند جزئیات شرکت را از کارت PVC بهکمک تلفن های خود یا هر دستگاه NFC دریافت کنند. NFC تراشه ای است که در داخل کارت PVC قرار دارد و تمام جزئیات لازم را به یک دستگاه سازگار منتقل می کند. با این کار، مشتری می‌تواند تمام اطلاعات را به درستی ذخیره کند و نیاز به ارسال کارت‌های زیادی را کاهش می‌دهد تا اطلاعات شما به افراد زیادی برسد. کارت‌ها را می‌توان هر از گاهی با استفاده از یک برنامه کوچک برنامه‌ریزی کرد، و این بدان معناست که مشتریان همیشه هر زمان که داده‌ها تغییر کند، به‌روزرسانی می‌شوند. علاوه بر این، در صورت نیاز به ارسال اطلاعات جدید برای مشتری، می توانید به راحتی با استفاده از تراشه NFC این کار را انجام دهید.

راحتی

این عمدتاً در مورد کارت‌های نقدی یا اعتباری صدق می‌کند که به موجب آن با استفاده از کارت‌های PVC پول نقد دریافت می‌کنید. در دنیایی که نرخ جرم و جنایت افزایش یافته است، پول PVC بهترین راه برای حمل پول شماست. کارت های PVC بسیار راحت هستند زیرا به راحتی در کیف پول شما قرار می گیرند و حتی اگر کارت اعتباری شما گم شود، همیشه می توانید برای محافظت از پول خود با بانک تماس بگیرید تا آن را مسدود کند. علاوه بر این، کارت های PVC ضد آب هستند، بنابراین حتی زمانی که کیف پول شما در آب خیس می شود، نیازی به وحشت ندارید. اگر هنوز مشترک پول PVC نشده اید، وقت آن رسیده است که پول نقد خود را در یک کارت PVC ایمن نگه دارید.

کارت های تخفیف خود را با مانی کارت چاپ کنید.

اگر می خواهید کارت سفارشی خود را بسازید، با ما تماس بگیرید و به ما بگویید چه چیزی نیاز دارید. ما به بهره وری سریع و توانایی خود در ارائه محصولات قابل اعتماد افتخار می کنیم.
در مانی کارت، ما طیف گسترده‌ای از خدمات کارت چاپ پی وی سی از جمله کارت‌های سفارشی، کارت‌های هدیه، کارت کلید هتل، کارت تخفیف و بسیاری موارد دیگر را ارائه می‌ کنیم. یکی از محبوب ترین خدماتی که ما ارائه می دهیم چاپ کارت های تخفیف سفارشی است. شرکت ما میتواند به راحتی طراحی کارت دلخواه شما را بسیار مدرن و خلاقانه انجام دهد. البته اگر شما طراحی کارت را خودتان انجام دهید هم مشکلی نیست. ما میتوانیم طراحی شما را با بهترین کیفیت و قیمت چاپ کنیم.

چاپ کارت تخفیف پی وی سی شرکتی
چاپ کارت تخفیف پی وی سی 40 در صدی
چاپ کارت تخفیف پی وی سی مانی کارت

نمونه چاپ کارت تخفیف رستوران مانی کارت

قیمت کارت ها به خود شما بستگی دارد. قیمت چاپ کارت تخفیف به تیراژ, کیفیت چاپ, مواد اولیه کارت ها, چاپ رنگی یا سیاه سفید, کارت دو رو یا یک رو و … بستگی دارد. میتوانید نمونه های چاپ کارت های شناسایی خلاقانه مانی کارت را هم در سایت ما ببینید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up