مزایای چاپ کارت باشگاه مشتریان ویژه

مزایای چاپ کارت باشگاه مشتریان ویژه

با استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان و کارت ­های مشتریان ویژه ، اطلاعاتی از مشتریان جدید و قدیم شما را در آن ذخیره میشود که میتواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد از جمله در نظر گرفتن تخفیف در خدمات و کالاهای گران قیمت ، ایجاد کمک هزینه­ های مالی برای مشتریان و همچنین تبلیغات بیشتر برای کسب و کار شما و …

امروزه کارت‌ وفاداری مشتریان رایج‌ ترین نوع برنامه‌ های وفاداری در دنیا هستند. کارت‌ وفاداری مشتریان در ظاهر کاملا شبیه کارت‌ های اعتباری بانک‌ ها هستند و صاحب کارت را عضوی در آن برنامه وفاداری خاص می‌کنند. در آمریکا تقریبا %75 مردم صاحب حداقل یک کارت وفاداری مشتریان هستند و از این میان یک سوم جمعیت خریداران ، صاحب دو کارت یا بیشتر هستند. کارت‌ وفاداری مشتریان سیستمی از مدل کسب و کار وفاداری به سازمان‌ ها هستند.

اکثر سوپر مارکت‌ های زنجیره ای از کارت‌ وفاداری مشتریان با نام کارت‌های جایزه یا کارت‌های تخفیف استفاده می‌کنند. این برنامه‌های وفاداری مخصوص سوپر مارکت‌ها معمولا به این شیوه کار می‌کنند که برای خرید برخی محصولات خاص (که در فروشگاه مشخص شده است) به مشتریانی که کارت وفاداری مشتریان دارند ، تخفیف می‌دهند. مشتریان هم در قبال این تخفیف‌ها به سوپر مارکت اجازه دستیابی به عادات خریدشان را می‌دهند و به این ترتیب سوپر مارکت‌ها را قادر می‌سازند که بیشتر با نیاز‌های مشتریان آشنا شوند و بدانند هر مشتری چه نیازهایی دارد و به این ترتیب مشتریان سود آور را شناسایی کنند و سعی کنند آنها را در سازمان نگه دارد و تبدیل به باشگاه مشتریان وفادار خود نمایند .

معمولاً به کارت هایی که به مشتریان داده می‌شود هرگزکارت وفاداری مشتریان اطلاق نمی‌ شود چون که از دید مشتریان ممکن است چنین نامی زیاد خوشایند نباشد. بنابراین از نامهای جایگزین نظیر “کارت عضویت”، “کارت امتیاز”، “کارت اعتباری”، “کارت باشگاه مشتریان” و … استفاده می‌شود. معمولاً پایه ایجاد باشگاه مشتریان بر مبنای رفتار برنامه وفاداری خواهد بود. چون ایجاد باشگاه مشتریان معمولا برای ایجاد تفاوت نزد مشتریان وفادار هست.

این کارت­ ها ابزاری بسیار قوی و مؤثر در بازاریابی هستند که در کنار نرم افزار وفاداری مشتریان میتوانند باعث جذب بیشتر مشتری شده و وفاداری آن­ها نسبت به شما را تضمین می­کنند. با ارائه خدمات جدید و متنوع از طریق چاپ کارت مشتریان ویژه vip، می­توانید مشتریان را همواره تشویق کنید تا محصولات و دستاوردهای شما را ببینند و از آنها استفاده کنند. این کارت­ها همواره در فعالیت­های تجاری سنتی و آنلاین نقش بسزایی داشته و دارند همچنین باعث برندسازی نام تجاری شما شده و ارزشی افزوده برای شرکت شما و مشتریان شما ایجاد میکنند .

هر کارت به صورت جداگانه و کاملا شخصی برای هر مشتری عرضه شده و موجب افزایش گردش مالی در هر بازدید، تعداد بازدیدها و البته تعداد مشتریان جدید می­شود.

چاپ کارت مشتریان ویژه vip برای مشاغل کوچک و بزرگ مزیت­ های بسیاری دارد که  میتوان به مزایای زیر اشاره کرد :

 • وفاداری مشتری را تقویت می­کند .
 • حراج کالاها را آسان می­سازد .
 • باعث افزایش ارتباط مشتریان با شما به صورت بلند مدت می­شود.
 • با استفاده از کمپین­ های ویژه طراحی شده، باعث افزایش و رشد روند فروش می­گردد.
 • باعث رضایت بیشتر مشتری و افزایش حجم خرید او می­شود.
 • اطلاعات مشتری را برای ما به صورت دسته­بندی شده ذخیره می­کند.
 • هزینه تبلیغات را کاهش می­دهد .
 • میتوانید میزان موفقیت در فروش محصولات و ارائه خدمات را  اندازه­ گیری کنید.
 • متمایز کردن کسب و کار خود از سایر همکاران و رقبا
 • احترام به شخصیت و حضور مشتریان
 • اطلاع رسانی رویدادهای خاص مانند جشنواره ها، حراج ها و …
 • معرفی مشتریان جدید توسط مشتریان فعلی با کارت وفاداری مشتریان
 • حفظ و تقویت ارتباط با مشتریان قدیمی
 • توسعه فروش

به طوری که می­توان برای سود بیشتر برنامه­ ریزی بهتر و موفق ­تری داشت.

کارت مشتریان ویژه از نوع کارت هوشمند پی­ وی سی است و به دو صورت محدود و نامحدود ارائه می­شوند مثلا می­توان برای آن­ها تاریخ انقضا مشخص کرد.

 در این باشگاه میتوان مشتریان را بر اساس میزان خرید به سه گروه طلایی و نقره ای و برنزی گروه بندی کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up